5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by karman »

Μου έδωσε παραγγελιά πως θέλει να το κάνω.
Αλλά δεν το λέμε πουθενά
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by karman »

Για κάποιους που ρώτησαν, εάν τα αυτ/τα είναι φορτωμένα πάνω σε τρέιλερ το κόστος του εισιτηρίου είναι στα 170,00 μείον την έκπτωση 30% που έχουμε. Το ίδιο ισχύει και για την επιστροφή.
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by panos110 »

DIAMANTIS RETHYMNO wrote:ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑ :cry: :cry: :cry: ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΟΚΚΙΝΗ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Κι εμενα Αγιο Νικολα μου θυμιζουν οι Κοτρωνες ρε Γιωργη και μ αρεσουν πολυ αυτες οι ειδικες !!!
Η λεσχη Κω καθε χρονο και καλυτερα τα παει με τους αγωνες που σχεδιαζει!
Αυτο εχω να πω μετα τα 3 wild terrain που εχω τρεξει στο νησι.
Μονο προσεξτε μη ζητησει ο Κοκκινης τιποτα πνευματικα δικαιωματα. :lol: :lol: :lol: :lol:
Αντε γραψτε καμια συμμετοχη...
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by STAMO »

panos110 wrote:
DIAMANTIS RETHYMNO wrote:ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑ :cry: :cry: :cry: ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΟΚΚΙΝΗ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Κι εμενα Αγιο Νικολα μου θυμιζουν οι Κοτρωνες ρε Γιωργη και μ αρεσουν πολυ αυτες οι ειδικες !!!
Η λεσχη Κω καθε χρονο και καλυτερα τα παει με τους αγωνες που σχεδιαζει!
Αυτο εχω να πω μετα τα 3 wild terrain που εχω τρεξει στο νησι.
Μονο προσεξτε μη ζητησει ο Κοκκινης τιποτα πνευματικα δικαιωματα. :lol: :lol: :lol: :lol:
Αντε γραψτε καμια συμμετοχη...
:arrow: :arrow: eseis agio nikola emeis agio styliano ....(etsi legete h perioxi tis mias meras.)
exoume piasei tous agious kai pame...
ante elate na perasoume kala ayto metraei kali parea kai ola kala...
panouli oi meres erxonte pou eisai? :?: :?: :?: :?:
G-SAMI
User avatar
karman
Posts: 80
Joined: Wed Feb 01, 2012 18:03

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by karman »

Δυστυχώς χωρίς συμμετοχές αγώνας δεν μπορεί να γίνει.
Γι ΄ αυτό είμαστε στην δυσάρεστη θέση να ανακοινώσουμε την ακύρωση του 5ου WILD TERRAIN KOS.
Ευχαριστούμε αυτούς τους οποίους δήλωσαν ενδιαφέρον και να τους ζητήσουμε ένα συγνώμη εάν τους χαλάσαμε τα σχέδια.
Πιστεύουμε να τα πούμε τον Μάρτιο του 2014 στο επόμενο WILD TERRAIN που θα διοργανώσει η λέσχη μας.
Ελπίζοντας με περισσότερες συμμετοχές.

Να ΄στε καλά, Ευχαριστούμε πολύ
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by ALEXELIS »

τι να πω τωρα !!!
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by samisnow »

karman wrote:Δυστυχώς χωρίς συμμετοχές αγώνας δεν μπορεί να γίνει.
Γι ΄ αυτό είμαστε στην δυσάρεστη θέση να ανακοινώσουμε την ακύρωση του 5ου WILD TERRAIN KOS.
Ευχαριστούμε αυτούς τους οποίους δήλωσαν ενδιαφέρον και να τους ζητήσουμε ένα συγνώμη εάν τους χαλάσαμε τα σχέδια.
Πιστεύουμε να τα πούμε τον Μάρτιο του 2014 στο επόμενο WILD TERRAIN που θα διοργανώσει η λέσχη μας.
Ελπίζοντας με περισσότερες συμμετοχές.

Να ΄στε καλά, Ευχαριστούμε πολύ
αυτα γινονται οταν η κολοκριση χτυπαει την κολοπορτα μας....αλλα χρονια πριν γινει ενας αγωνας ειχαμε φυγει κιολας ολοι..εχει καποιος καποιο τροπο να δουμε πως θα βελτιωσουμε τα πραγματα λιγο?να ξανα ειμαστε σε φαση να πηγαινουμε ολοι παντου?το οικονομικο ειναι μεγαλο θεμα αλλα δισκολα λυνεται με αλλους παραγοντες...μηπως να ωλεπαμε πως θα μειωθουν τα κοστοι οσον αφορα τα υπολοιπα σε συμμετοχες ασφαλησεις κλπ?θεωρω οτι οι λεσχες δεν εχουν κερδος απ αυτο οποτε....καποιο κινητρο θα υπαρχει...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by panos110 »

Ηταν αναμενομενο η αναστολη των αγωνων που στριμωξε το προγραμμα του 2013 ν αποτελεσει πληγμα για καποιες διοργανωσεις.
Ελπιζουμε παρα την κριση να μπουμε σε μια σειρα το 2014.
Παντως οι ειδικες που βρηκατε παιδια δεν θα πανε χαμενες...
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by georgexj »

Ετσι ακριβως οπως λεει κ ο πανος.η καθηστεριση στην αρχη εφερε σαν αποτελεσμα να πεσουν ολα μαζι!!πεφτουν πολυ κοντα ο ενας αγωνας με τον αλλον κ μας ειναι δυσκολο σχεδον μετα απο ενα μηνα να ξανα φυγουμε για αλλον αγωνα!!!κ απο χρηματικη αποψη αλλα κ απο επαγγελματικη αποψη.ηταν ενας αγωνας που ηθελα να ρθω!! Κ πιο πολυ γιατι θα μου δινοτανε η ευκαιρια να δω το νησι σας εστω κ λιγο!!! Το 2014 σιγουρα θα ειμαι εκει!! ;) ;) ;)
mikeoff
Posts: 65
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:23

Re: 5o WILD TERRAIN KOS 19-20/10/2013

Post by mikeoff »

ALEXELIS wrote:τι να πω τωρα !!!


Αlexeli, τελικά δεν θα πάρεις πρωτάθλημα φέτος!!!
Κρίμα ρε φίλε!!!
χααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”