5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

souzouk
Posts: 6
Joined: Tue Jul 07, 2009 14:09

Re: 5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

Post by souzouk »

Dista wrote:
tolisvitara wrote:το παιδι με το V12 τι εκανε γιατι δεν το ειδα στα αποτελεσματα...δεν πηρε μερος?απλα εβγαλε την διαδρομη για βολτα?
Το V12 δε με βοηθάει. Πές μου αριθμό συμμετοχής ή όνομα να σου απαντήσω.
Πάντως, οι μόνοι εκτός αποτελεσμάτων είναι οι δύο που συμμετείχαν, με δήλωσή τους, στη Κ1 εκτός συναγωνισμού και αποτελεσμάτων με αυτοκίνητα που κανονικά ήταν Κ2.

Το παλικαρι με το V12 εμαθα οτι δεν ειχε αγωνιστικη αδεια αυτοκινητου και δεν τον αφησαν να τρεξει. Στο τελος ομως του αγωνα εβγαλε την διαδρομη οπως το ειπες για βολτα! Το αμαξι ειναι εκπληκτικο και με απιστευτη δυναμη και δειχνει το μελλον στα trial. Μπραβο στο παλικαρι απο το Συκουριο για την δουλεια του και ελπιζω να το δουμε στο επομενο πρωταθλημα και να ειστε σιγουροι πως καποιοι θα χασουν τον υπνο τους δεν συμφωνειτε?
User avatar
Dista
Posts: 296
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:30
Location: Στα βουνά και τις θάλασσες.
Contact:

Re: 5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

Post by Dista »

souzouk wrote: Το παλικαρι με το V12 εμαθα οτι δεν ειχε αγωνιστικη αδεια αυτοκινητου και δεν τον αφησαν να τρεξει. Στο τελος ομως του αγωνα εβγαλε την διαδρομη οπως το ειπες για βολτα! Το αμαξι ειναι εκπληκτικο και με απιστευτη δυναμη και δειχνει το μελλον στα trial. Μπραβο στο παλικαρι απο το Συκουριο για την δουλεια του και ελπιζω να το δουμε στο επομενο πρωταθλημα και να ειστε σιγουροι πως καποιοι θα χασουν τον υπνο τους δεν συμφωνειτε?
Πράγματι, έτσι είναι.
Με την ευκαιρία, να τονίσω και το εξής. Δεν μπορεί να συμμετάσχει κανείς σε έναν αγώνα, ακόμα και σε κλειστή περιοχή όπως είναι ένας αγώνας Trial, χωρίς πινακίδες, άδεια κυκλοφορίας και δίπλωμα οδήγησης. Τα έγγραφα αυτά (τα πρωτότυπα και όχι φωτοτυπίες) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ και να τα επιδείξει στο Διοικητικό Έλεγχο. Χωρίς αυτά ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ, ούτε καν εκτός συναγωνισμού.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση μπήκε στα εμπόδια μετά την κήρυξη του τέλους του αγώνα.
Μπορεί όμως να βγάλει Αγωνιστικές Πινακίδες απο την ΕΘΕΑ και να συμμετέχει κανονικά.
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: 5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

Post by St. Tselios »

.........................................Οι Πρωταγωνιστές του αγώνα μας.................................

Κατηγορία : Κ1

Χατζής Παναγιώτης , Κόνιτσα
Image


Κουτσούκης Ιωάννης , Ηγουμενίτσα
Image


Κρανάς Κωνσταντίνος , Ιωάννινα
Image


Βογιατζής Ιωάννης , Λάρισα
Image


Σικελιανός Διονύσης , Κέρκυρα
Image


Πριονάς Άρης , Αγρίνιο
Image


Χειρδάρης Άγγελος , Κέρκυρα
Image


Αλευρής Δημήτριος , Πάτρα
Image


Στρούγγης Ιωάννης , Βόλος
Image


Τσακλαντης Ιωάννης , Γιαννιτσά
Image


Χονδροδήμος Θεόδωρος , Λάρισα
Image


Χατζούλης Σταύρος , Λάρισα
Image






Κατηγορία : Κ2






Καρασούλος Χαρίλαος , Αγρίνιο
Image


Φέγγας Αντώνης , Αγρίνιο
Image


Κουτρούμπας Χριστόδουλος , Ιωάννινα
Image



Γεροδήμος Απόστολος , Άρτα
Image


Τζιάλλας Ανδρέας , Κόνιτσα
Image


Παλαιογιάννης Νικόλαος , Αγρίνιο
Image


Αποστολόπουλος Ιωάννης , Αγρίνιο
Image


Σιάφης Αριστείδης , Τρίκαλα
Image


Τσέλιος Σταύρος , Λάρισα
Image


Μπατακόιας Πολυδεύκης , Γρεβενά
Image


Γρέβιας Κωνσταντίνος , Άρτα
Image


Καραχατζής Φώτης , Γρεβενά
Image


Γιαννογλου Απόστολος , Θεσσαλονίκη
Image






Κατηγορία : Κ3






Ντάγκας Χρήστος , Λάρισα
Image


Ζαρλαχάς Θεόφιλος , Άρτα
Image


Ανθης Γεώργιος , Κέρκυρα
Image


Τελιογλανίδης Χαράλαμπος , Γρεβενά
Image


Φασέκης Ευθύμιος , Γρεβενά
Image


Πολίτης Κωνσταντίνος , Πάτρα
Image


Αρκούδας Αθανάσιος , Γρεβενά
Image


Γυφτονικολός Γεώργιος , Χαλκίδα
Image


Μακρινός Παναγιώτης , Χαλκίδα
Image









........................................................Οι Νικητές...............................................

Κ1
Image



Κ2
Image



Κ3
Image


Για περισσότερες φωτογραφίες : http://www.motolarissa.gr/index.php?opt ... &Itemid=85
Image
ΑΓΓΕΛΟΣ JIMNY Corfu
Posts: 72
Joined: Wed Jul 08, 2009 15:39

5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

Post by ΑΓΓΕΛΟΣ JIMNY Corfu »

5ο TRIAL ΛΑΡΙΣΑΣ... ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΑ...
κατ'αρχάς θέλω να πω ένα μπράβο στα παιδιά από τη Λάρισα για τη φιλοξενία τους και για το σχεδιασμό της Πίστας...
προσωπικά και άνευ παρεξηγήσεως την ονόμασα "σπαστήρι" ή "συμπλέκτου τόπος" (από το "κρανίου τόπος"), όποιος δεν ήξερε τί σημαίνει μυρωδιά από συμπλέκτη ή καμμένο λάστιχο, πιστεύω οτι το απόλαυσε και με το παραπάνω...
συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και σε όσους ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ να σηκώσουν κούπα...
συγχαρητήρια στον ΓΙΩΡΓΟ ΑΝΘΗ Νικητή της Κ3 (Λέσχη Κέρκυρας), το "τέρας" για άλλη μια φορά με τα SS/TSL δούλεψε ΑΨΟΓΑ...
και για το τέλος θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τους Γιώργο και Διονύση Σικελιανό, που σε 6' pit stop μου άλλαξαν στην κυριολέξία το σκασμένο λάστιχό μου, ενώ εγώ είχα κυριολεκτικά ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ...
για άλλη μια φορά τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ, η Λέσχη 4Χ4 Κέρκυρας κατέβηκε με 3 αυτοκίνητα και είχαμε :
1η θέση Κ3 : ΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (JEEP WRANGLER)
3η θέση Κ1 : ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (SUZUKI JIMNY)
4η θέση Κ1 : ΣΙΚΕΛΙΑΝΟΣ Γ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (SUZUKI JIMNY)
Άγγελος Χειρδάρης
tetrakinisi sport
Posts: 20
Joined: Wed Jun 17, 2009 15:17
Location: ΤΡΙΚΑΛΑ
Contact:

Re: 5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

Post by tetrakinisi sport »

Και απο την λεσχη 4χ4Τρικαλων συγχαρητηρια για τον αγωνα.Η προσπαθεια σας και ο κοπος για οσους δουλεψαν για τον αγωνα πιστευω ανταμειφθηκε απο τις συμμετοχες και απο τους πολλους θεατες.Οι πιστες προσωπικα μου αρεσαν παρα πολυ.Πιστευω οτι ητανε πραγματικα αγωνας δεξιοτεχνιας αντιληψης και ικανοτητας οδηγου.Πολυ τεχνικες οπως πρεπει.Τα λεμε στον επομενο αγωνα.
GEORGE ANTHIS
Posts: 50
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:54

Re: 5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

Post by GEORGE ANTHIS »

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΛΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΓΩΝΑΣ.
ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟ ΝΤΑΓΚΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ .
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ
GEORGE ANTHIS TUNING
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: 5ο Trial 4X4 Δυτικής Ελλάδας (Τελικό)

Post by St. Tselios »

DIMITRIS ISTIEA wrote:Για το φίλο μου τον Σταύρο Τσέλιο:

http://www.youtube.com/watch?v=Kee1bMAm ... _embedded#
Thanks Δημητρη...
Κριμα να εχουμε βρεθει τοσες φορες αλλου και να μην ερθεις στο ''σπιτι'' μου... :evil:
Να'σαι καλα και θα τα πουμε απο κοντα..
Image
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”