3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

Καταρχην φετος ειπαμε να αλαξουμε μερος,και προς ενειμεροση η πρωτη ειδικη λεγετε ΤΟΥ ΑΝΩΓΙΑΝΟΥ Ο ΠΟΤΑΜΟΣ συντομα θα εχεται και της πρωτες φωτογραφιες :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by georgexj »

Kritikos wrote:Καταρχην φετος ειπαμε να αλαξουμε μερος,και προς ενειμεροση η πρωτη ειδικη λεγετε ΤΟΥ ΑΝΩΓΙΑΝΟΥ Ο ΠΟΤΑΜΟΣ συντομα θα εχεται και της πρωτες φωτογραφιες :lol: :lol: :lol:

για βαλε καμια φωτο να αρχισουμε να το περνουμε αποφαση για τις λαμαρινες!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

Έτσι για να ζεσταθείτε λιγουλάκι :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

Στην προτελευταία φώτο είναι όλα τα λεπτά αυτή είναι του Ανώγια νου ο ποταμός και είναι περιπου700 μέτρα, άλλα το τελείωμα όλα τα λεπτά. :roll: :roll: ΠΑΝΟ αυτή την ειδική σου την αφιερώνουμε μαζί και την ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΔΙΚΗ που είναι η πρώτες φώτο, :roll: :roll: :roll: αυτή είναι περίπου 1800 μετρά και κάτι ακόμα :o :o επίσης έχουμε αλέες 6 περισσότερα την ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ :roll: :roll: :roll: εσει κάλου κακού βάστα και το τουφέκι :lol: :lol: :?: :?:
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

katsulas wrote:
panos110 wrote:Τι εννοεις αλλαζει περιοχη?
Δεν θα χει αυτες τις υπεροχες πετρες στο οροπεδιο?
Και που θα δοκιμασω τ αμορτισερ που πηρα απο το Μισκη? :lol: :lol: :lol:
Τελος παντων σου εχουμε εμπιστοσυνη.
Μακρινος-Ζαουρης LR 100,απο ΑΟΕ4χ4 θα ειμαστε εκει.
Πανούλη κάτι ξέχασες? το project μου μπορει να μην προλάβω να το έχω αλλά δεν θα μπορέσω να λείψω από του Κοκκίνη τον αγώνα αλλά....

ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ :lol: :lol: ;;;;

4 μέρες και μία για να έρθουμε 5! Μετά να περάσουμε να παρουμε την απόλυση μας? :? :?

Όπως και πέρσυ πιστεύω θα ήταν καλύτερα για όλους.

Όπως και να είναι ελπίζω το καζάνι να το έχεις ετοιμάσει και η ρακί να ετοιμάζεται...

Περιμένουμε νεότερα σου!
ΥΠΟΜΟΝΗ φίλε μη βιάζεσαι θα μάθεις πολλά, ένα να σε σίγουρος ότι δεν θα πλήξετε αλώστε το είχα ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ στο φίλο μου το ΜΑΚΡΙΝΟ ότι θα περάσουμε καλά ο αγώνας θα έχει από κούπες μέχρι σούπα. Σας περιμένομε παντός 8-) 8-) :lol:
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by delis »

ορεος φιλε αλλα αυτα τα δεν μπορουν να σταματισουν το τερας του πσιστακι
αυτα τα βλεπει για χαλικακια
χαχαχαχαχαχαχχαχ
μπραβο μια χαρα τα πας για να σε δω παρακατω ...
VALAWRAS
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by panos110 »

Kritikos wrote:Στην προτελευταία φώτο είναι όλα τα λεπτά αυτή είναι του Ανώγια νου ο ποταμός και είναι περιπου700 μέτρα, άλλα το τελείωμα όλα τα λεπτά. :roll: :roll: ΠΑΝΟ αυτή την ειδική σου την αφιερώνουμε μαζί και την ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΔΙΚΗ που είναι η πρώτες φώτο, :roll: :roll: :roll: αυτή είναι περίπου 1800 μετρά και κάτι ακόμα :o :o επίσης έχουμε αλέες 6 περισσότερα την ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ :roll: :roll: :roll: εσει κάλου κακού βάστα και το τουφέκι :lol: :lol: :?: :?:
Eυχαριστω για την αφιερωση φιλε!!!
Ξερεις οτι τα βραχια ειναι η αδυναμια μου! :lol: :lol: :lol:
Μας μαλαγρωσες με τις φωτο σου!!!
Παιρνω τηλ το Ζαουρη να μελετησει το τερραιν.
Αν και το οροπεδιο εχει απεριγραπτη ομορφια,νομιζω καλα το επελεξες λογω πιο κοντινης υποθετω αποστασης και λογω υψομετρου, γιατι το χιονι το Δεκεμβρη μπορει να πεσει ανα πασα στιγμη.
Θυμαμαι μια χρονια που μια εβδομαδα μετα τον αγωνα οι ειδικες ειχαν ενα μετρο+
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by panos110 »

team xtrackmbarlos wrote:ορεος φιλε αλλα αυτα τα δεν μπορουν να σταματισουν το τερας του πσιστακι
αυτα τα βλεπει για χαλικακια
χαχαχαχαχαχαχχαχ
μπραβο μια χαρα τα πας για να σε δω παρακατω ...
Χαλικακι 3Α :lol: :lol: :lol:
GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

team xtrackmbarlos wrote:ορεος φιλε αλλα αυτα τα δεν μπορουν να σταματισουν το τερας του πσιστακι
αυτα τα βλεπει για χαλικακια
χαχαχαχαχαχαχχαχ
μπραβο μια χαρα τα πας για να σε δω παρακατω ...
Άρχισε να νιαουρίζει πάλι το γατάκι ! χαχαχαα
Εγω φίλε σαν τον Ψιστάκη θελω 10 ! 5 να τους κρεμάσω στο μουστάκι μου ! κι άλλους 5 να τους κρεμάσω στ αρχι&*δια μου ! χαχαχχαα

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

ο Μανόλης είναι φίλος και τον αγαπώ, όπως σέβομαι όλοι την παρέα άλλα με αυτά ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΡΙΣΗΣ. όταν με το κάλο θα έρθετε θα μου πεις, χωρίς να υποτιμήσω κανένα ΚΡΗΤΗ δεν είναι :?: :?: και πάλη δεν θέλω να θίξω κανένα. κάθε ΕΙΔΙΚΗ έχει τουλάχιστο πάνω από τρεις εργάτες,και στης μεσαίες για τα μεγάλα θα είναι πρόβλημα, σε άλλα θα περάσουν πιω εύκολα άλλα και πάλη δεν ΘΑΝΕ ΡΟΔΙΝΑ. ο αγώνας αυτός και το τερέν βάλε ότι δεν το βλέπει ΗΛΙΟΣ. :oops: Να σαι σίγουρος θέλει στρατηγική και αγάπη στο συνοδηγό σου ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ,μην τον ποτίζετε μόνο νερό και μην μην φοβάσαι τίποτα, μακριά από τον ΔΙΑΜΑΝΤΗ :o :o για την Σούπερ ειδική την γαμήσατε...... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ΕΛΑΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ 8-) 8-) 8-) το κάλο θα είναι το Σάββατο έκπληξη..........
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”