3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

Μικρα παιδια .... Τι να τα κανεις ????
Να τα δειρεις ...... Θα βαλουν τα κλαματα ... :roll:
Να τα gamiseis ..... Θα το πουνε .... :roll:
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα !!! :lol: :lol: :lol:
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by delis »

GENERAL LEE wrote:Μικρα παιδια .... Τι να τα κανεις ????
Να τα δειρεις ...... Θα βαλουν τα κλαματα ... :roll:
Να τα gamiseis ..... Θα το πουνε .... :roll:
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα !!! :lol: :lol: :lol:

αν εισαι εσυ ο δασκαλος και εγω το μαθητακι θυμασαι που σε γαμαγα κατω απ το γεφυρακι .....χαχαχχχαχαχαχ
λοιπον νομιζω οτι εφτασε η ωρα του γιαννη βαλαωρα...επομενη σιμετοχη...
delis andreas - kamperos alexis
erxomai na parw kati portes pou grafoun 01 panw ..............................................
an dexti anoikta kai dimosia to stoixima dilose tin simetoxi mou kokini
an kerdisi tote mono tha einai axios na tis foraei an xasei pote poia to 01
ayto einai to stoixima .........
VALAWRAS
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by samisnow »

team xtrackmbarlos wrote:
GENERAL LEE wrote:Μικρα παιδια .... Τι να τα κανεις ????
Να τα δειρεις ...... Θα βαλουν τα κλαματα ... :roll:
Να τα gamiseis ..... Θα το πουνε .... :roll:
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα !!! :lol: :lol: :lol:

αν εισαι εσυ ο δασκαλος και εγω το μαθητακι θυμασαι που σε γαμαγα κατω απ το γεφυρακι .....χαχαχχχαχαχαχ
λοιπον νομιζω οτι εφτασε η ωρα του γιαννη βαλαωρα...επομενη σιμετοχη...
delis andreas - kamperos alexis
erxomai na parw kati portes pou grafoun 01 panw ..............................................
an dexti anoikta kai dimosia to stoixima dilose tin simetoxi mou kokini
an kerdisi tote mono tha einai axios na tis foraei an xasei pote poia to 01
ayto einai to stoixima .........
αν χασει μπορω να το παρω και να το βαλω εγω που θα κερδισω σιγουρα αλλα και τεριαζει και με το δικο μου λογο χρωματος?χαχαχαχαχαχαχαχαχα ειστε τρελοι και οι δυο! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by κυριακος αθανασιου »

oι συμμετοχες:

1] ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ- ΖΑΟΥΡΗΣ ΑΟΕ____________________________________________LD 110
2] ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟΕ_________________________________VITARA
3]ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ_________________________________KAGOURAS 2
4]ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝ.- ΧΡΥΣΑΛΟΡΑΣ ΓΙΑΝ.________________________________________LD 110
5]ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ___________________________(KING RC)
6]ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΗΣ-ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ____________________________________GENERAL
7]ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΝΙΑ_______________________________SAMURAI
8] ΝΤΑΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΗΝΑ __________________________________ WRANGLER
9]ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ(GANGSTER)ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ__________________________JIMNY nightmare 1.3
10]ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΝΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ ΛΕΣΧΗ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4________ SUZUKI SJ410
11]ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΤΣΟΥΛΑΚΙΔΗΣ ΜΙΝΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ__________________________SAMURAI
12]ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΣΤΟΥΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ_____________________SAMURAI ''TOTAL BLACK''
13]ΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ _________________________________________SAMURAI
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

team xtrackmbarlos wrote:
GENERAL LEE wrote:Μικρα παιδια .... Τι να τα κανεις ????
Να τα δειρεις ...... Θα βαλουν τα κλαματα ... :roll:
Να τα gamiseis ..... Θα το πουνε .... :roll:
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα !!! :lol: :lol: :lol:

αν εισαι εσυ ο δασκαλος και εγω το μαθητακι θυμασαι που σε γαμαγα κατω απ το γεφυρακι .....χαχαχχχαχαχαχ
λοιπον νομιζω οτι εφτασε η ωρα του γιαννη βαλαωρα...επομενη σιμετοχη...
delis andreas - kamperos alexis
erxomai na parw kati portes pou grafoun 01 panw ..............................................
an dexti anoikta kai dimosia to stoixima dilose tin simetoxi mou kokini
an kerdisi tote mono tha einai axios na tis foraei an xasei pote poia to 01
ayto einai to stoixima .........
Δυο πόρτες δικές σου αν βγεις μπροστά μου ! Οκ
Αν βγεις πίσω μου ανοίγεις το καπο και κατουραω το μοτερακι σου :idea:

Το στοίχημα θα αποδώσει δημόσια θέα , άλλωστε κανείς δεν θα κομπλαρει !!!! Ολοι ξέρουν ποιος έχει το μεγαλύτερο πουλί εδώ μέσα !!!!! Χαχαχαχαα
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by delis »

[quote="κυριακος αθανασιου"]oι συμμετοχες:

1] ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ- ΖΑΟΥΡΗΣ ΑΟΕ____________________________________________LD 110
2] ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟΕ_________________________________VITARA
3]ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ_________________________________KAGOURAS 2
4]ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝ.- ΧΡΥΣΑΛΟΡΑΣ ΓΙΑΝ.________________________________________LD 110
5]ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ___________________________(KING RC)
6]ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΗΣ-ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ____________________________________GENERAL
7]ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΝΙΑ_______________________________SAMURAI
8] ΝΤΑΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΗΝΑ __________________________________ WRANGLER
9]ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ(GANGSTER)ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ__________________________JIMNY nightmare 1.3
10]ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΝΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ ΛΕΣΧΗ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4________ SUZUKI SJ410
11]ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΤΣΟΥΛΑΚΙΔΗΣ ΜΙΝΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ__________________________SAMURAI
12]ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΣΤΟΥΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ_____________________SAMURAI ''TOTAL BLACK''
13]ΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ _________________________________________SAMURAI[/quot


den xeroume akoma gia ton basili ton raytopoulo pisteyw mexri deutera na xeroume
VALAWRAS
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

Δεν ξέρω τη έχετε δη η τη σας έχουν μετά φέρει άλλα καθίστε να δείτε που θα είναι η κορδέλες και μετά θα παίρνεται της θέσεις π.χ η ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΔΙΚΗ μεγάλωσε κατά κάπως ο Ανωγιανος κατ αρκετά, ότι μου αρέσει το βάζω μέσα. Και μα το ΘΕΟ έχει να τρέχετε ένα μηνά, μην ΠΡΟΤΡΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ λοιπόν ΓΑΤΑΚΙΑ και ΠΟΥΛΑΚΙΑ και όλη άλλη μέχρι την πρώτη ματιά να δούμε θα σας κάνει κλικ. και μετά ιδού η ΡΟΔΟΣ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ μια και σας αρέσει όπως λέτε μερική lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΔΕΛΗΣ ήθελες δεν ήθελες σου έσκισαν το πουκάμισο :roll: :roll:
Και μέχρι τη δεύτερα πρέπει να έχουν αποφασίσει η μακρινή για τον αν έρθουν γιατί θα δώσουμε της καμπινές ευχαριστώ αύριο θα γράψω τον λογαριασμό για να βάλετε τα χρήματα την δεύτερα 8-) 8-) ΑΡΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by delis »

GENERAL LEE wrote:
team xtrackmbarlos wrote:
GENERAL LEE wrote:Μικρα παιδια .... Τι να τα κανεις ????
Να τα δειρεις ...... Θα βαλουν τα κλαματα ... :roll:
Να τα gamiseis ..... Θα το πουνε .... :roll:
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα !!! :lol: :lol: :lol:

αν εισαι εσυ ο δασκαλος και εγω το μαθητακι θυμασαι που σε γαμαγα κατω απ το γεφυρακι .....χαχαχχχαχαχαχ
λοιπον νομιζω οτι εφτασε η ωρα του γιαννη βαλαωρα...επομενη σιμετοχη...
delis andreas - kamperos alexis
erxomai na parw kati portes pou grafoun 01 panw ..............................................
an dexti anoikta kai dimosia to stoixima dilose tin simetoxi mou kokini
an kerdisi tote mono tha einai axios na tis foraei an xasei pote poia to 01
ayto einai to stoixima .........
Δυο πόρτες δικές σου αν βγεις μπροστά μου ! Οκ
Αν βγεις πίσω μου ανοίγεις το καπο και κατουραω το μοτερακι σου :idea:

Το στοίχημα θα αποδώσει δημόσια θέα , άλλωστε κανείς δεν θα κομπλαρει !!!! Ολοι ξέρουν ποιος έχει το μεγαλύτερο πουλί εδώ μέσα !!!!! Χαχαχαχαα
egine twra milas swsta ....
kai an exeis toso megalo pouli pou les aderfe mou to karnavali stin patra lew na valeis ta arxidia stin plati kai to pouli sto stoma kai na ntitheis vatraxanthropws xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxxxax
VALAWRAS
GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

team xtrackmbarlos wrote: egine twra milas swsta ....
kai an exeis toso megalo pouli pou les aderfe mou to karnavali stin patra lew na valeis ta arxidia stin plati kai to pouli sto stoma kai na ntitheis vatraxanthropws xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxxxax
Ωραια σκεψη ! :idea:
Λεω να μου δανεισεις και το αμαξι σου για αρμα !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

Μηναρα για χρονια πολλα σε παιρνω ! σηκωσε το δεν gamao τηλεφωνικός !!! τα σεξουαλικα μας απο κοντα ! και θα σου κανω και ολα τα γουστα !!!! αχχαχχαχαχαχχαχαχα
Χρονια πολλα ρε !!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”