3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

gzaour
Posts: 13
Joined: Sun Dec 25, 2011 00:50

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by gzaour »

.....Περασαν 2 μερες,αλλα το μυαλο δεν λεει να ξεκολησει απ την Κρητη!!!!!....κερδισεις χασεις στον αγωνα, αυτα που ζεις κ αισθανεσαι εκει.δεν γινεται να τα ξεχασεις!!!!!..νομιζω πως για αυτο φταινε αυτοι οι μοναδικοι ανθρωποι που οργανωνουν αυτουσ τους μοναδικους αγωνες...και η φιλοξενια που μας προσφερουν!!!!ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΗΣ,ΜΠΟΥΡΝΤΑΣ..ΚΑΙ ΣΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΙ ΤΥΠΟΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΝΗΣΙΟΙ!!!! ΠΟλλα συγχαρητηρια για την διοργανωση!!!!Υποκλιση στους νικητες Ψιστακη κ τον φιλο μας τον Διαμαντη!!!!....φοβεροι και οι Πουλακης-Στουμπιδη....μ αρεσαν πολυ!!!και να δωσουμε και πολλα συγχαρητηρια στους μοναδικους πατρινους τυπους....τον Φιλο μου πρωταθλητη 2012 Δελλη Ανδρεα και στον Αλεξη που καταφερνει και αντεχει αυτον τον τυπο για 4 μερες :lol: :lol: :lol:
Οσο για εμας....ξεκινησαμε μετρια την 1 μερα αλλα νομιζω οτι την 2η ειμασταν παρα πολυ καλοι...κερδιζοντασ και τις 2 ειδικες με μεγαλεσ διαφορες....και εχοντας να αντιμετωπισουμε κορυφαιους οδηγους κ αυτοκινητα!!!!....την Κυριακη μ καλη ψυχολογια μπηκαμε πολυ δυνατα ...αλλα :cry: :cry: :cry: ..ενα ακρομπαρο εγκατελειψε....και χανοντας περιπου 23 λεπτα...χαθηκε η μαχη και ο πολεμος!!!!!!.....παρολα αυτα νιωθουμε και εγω και ο Μακρινος πολυ γεματοι απ τον αγωνα μας!!!!
Ο αγωνας ηταν παρα παρα πολυ σκληρος....προσωπικα ηταν το πο σκληρο w.t. που εχω δει!!!!!!....Θα αναπαραγουμε για πολυ καιρο τισ φασεις και τισ ατακες....του GENERAL kai του Δελη....και θα πεφτει πολυ γελιο....ειδικα η σκηνη που Διαμαντης κ Αρης παριστανουν στην απονομη τους αποντες Καμπερο Δελη ...και βριζονται δεν υπαρχει!!!! :lol: :lol: :lol:
Τελος να πω οτι εντυπωσιαστηκα απο τις οδηγικες ικανοτητες του Ανδρουλακη (τι οδηγαρα ειναι αυτος αλλα και τι ωραιος ανθρωπος)..και πολυ καλος σαν συνοδηγος ο Κασωτακης!!!!!
ΚΥριακο Αθανασιου μπραβο σου για την προσπαθεια σου..(επεσες και σε πολυ βαρβαρο αγωνα).....κρατα τον Λουκα ειναι πολυ καλος!!!!!!
αντε και του χρονου
DPDC Off Road Videos
Posts: 49
Joined: Thu Mar 22, 2012 03:24

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by DPDC Off Road Videos »

Μια μικρή γεύση από τον αγώνα

Σύντομα θα κυκλοφορήσει και το DVD!

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by samisnow »

karman wrote:Μόλις επέστρεψα και εγώ στη Κώ και η πρώτη δουλειά είναι να μπω να δω κάποιες φωτογραφίες, κάποια βίντεο γιατί αν και τα είδα από κοντά ήθελα να τα ξαναδώ. Ενα μεγάλο μπράβο στο Γιώργη και το Δημήτρη Κοκκίνη και σε όσους έτρεξαν για να βγει αυτός ο αγώνας. Δυο λέξης :φοβερός αγώνας.(αν και εμείς απέξω ζηλεύαμε λιγάκι.)
Για τη φιλοξενία δεν το συζητώ απλά δεν υπάρχει αυτό το πράγμα που γίνετε εκεί. Συγχαρητήρια σε όλους τους αγωνιζόμενους, στους νικητές και ιδιαίτερα στα φιλαράκια μου τους πρώτους Διαμαντή Γιώργη και Ψιστάκη Μανώλη που μαζί τα πίναμε μέχρι και σήμερα το μεσημέρι.

Υγ. Ευχαριστώ για όλα ,να ήμαστε καλά να ξαναπούμε σύντομα (Μάρτιο στο W/T τηs Κώ). Α΄ και για δείτε καλά , μήπως σας λείπει τίποτα………..
τον ειχαμε μαζι μας μερες αυτον τον ΚΑΡΜΑΝ.....ξεχασε ολα του τα πραγματα σε διαφοτρετικα σημεια....μεχρι και το εισιτηριο του ξεχασε στον γκισε....αυτο δεν υπαρχει...παραλιγο να ξεχασει να φυγει βασικα!!!
χαχαχαχα ριξαμε τρομερο γελιο.....το επομενο επισοδιο θα ειναι τον μαρτιο στην κω μανωλακι....ελπιζω μην μας ξεχασεις σε κανα βουνο
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by panos110 »

Οπου να ναι ο Κατσουλας θ ανεβασει μερικες ακομα φωτο απο τις 560 που τραβηξα.
Αν και δεν δειχνουν ακριβως τη δυσκολια του τερεν θ παρετε μια ιδεα...
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by katsulas »

panos110 wrote:Οπου να ναι ο Κατσουλας θ ανεβασει μερικες ακομα φωτο απο τις 560 που τραβηξα.
Αν και δεν δειχνουν ακριβως τη δυσκολια του τερεν θ παρετε μια ιδεα...
Τσα, με διαφορά λεπτου :lol: :lol: :lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by panos110 »

Πινω τη ρακη που μου χαρισαν απ την Κρητη και βλεπω παλι τις φωτο απο τον αγωνα.
Συντομα ο Κατσουλας θα σας ανεβασει μερικες.
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by katsulas »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

ωραια αναλυση !!!
μπορω ευκολα να τις κατεβασω και να φτιαξω ...γραμματοσημα !!! :lol: :lol: :lol:
.
.
.
.
.

800Χ600 το resize ρε gamo τα μαυρα συννεφα ! να τις κατεβασει και κανενας ανθρωπος !!!!
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by panos110 »

GENERAL LEE wrote:ωραια αναλυση !!!
μπορω ευκολα να τις κατεβασω και να φτιαξω ...γραμματοσημα !!! :lol: :lol: :lol:
.
.
.
.
.

800Χ600 το resize ρε gamo τα μαυρα συννεφα ! να τις κατεβασει και κανενας ανθρωπος !!!!
Κοιτα πετα αυτον τον παλιοαξονα γιατι ουτε την ακριβη εκβαση του στοιχηματος με το Δελληκαμπερο ειδαμε ουτε παιξαμε ροδα ροδα οπως στην Κω.
Το πρωι θα ειμαι Αθηνα.
Κερναω καφε στην αγωνιστικη καφετερια του Ξανθου.
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

Μετά από κάθε αγώνα κάθεσαι και σκέφτεσαι τη έκαμες καλά και τη δε έκαμες.Στον αγώνα αυτό νομίζω πως από τη μεριά της ΛΕΣΧΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ όλοι είναι ικανοποιημένοι για το αποτέλεσμα στον αγώνα αυτόν, κοιτάζω της φωτογραφίες και νομίζω ότι δεν έχει τελείωση ακόμα, αλά όλα τα πράγματα κάποτε τελειώνουν τώρα πάμε για αλά 8-) 8-)
Τώρα θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους εσάς τους αγωνιζόμενους που μας στηρίξατε με την παρουσία σας....... :? να ευχαριστήσω τους χορηγούς έναν ένα ξεχωριστά τον ΚΑΠΤΕΝ Χ ΟΥΚ ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ..... ΤΗΝ ΣΤΙΛ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΣΙΓΑΝΟ... ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΚ.. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ Ι ΚΤΕΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ.. ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΟΡΑ ΤΡΑΒΕΛ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΝΑ ΣΤΗΘΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ. ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΧΑΣΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΑ ΔΥΟ ΟΖΑ :lol: :lol: ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΨΙΧΕΣ ΠΟΥ ΉΡΘΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ :roll: :roll: ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΠΟΥ ΉΡΘΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ :shock:
ΕΛΠΊΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΣΥΧΑΡΤΙΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ
ΥΣ..για μερικά πεδία που βάζουν στοιχήματα και λένε!!!! καλύτερα να βγάζουν το σ.........ο και να μην μιλούν αν δεν μπορούν να τα τηρούν θα έρθω κοντά σου κουφάλα τσίου!!!!!!!!!τώρα ούτε τηλέφωνο δεν παίρνεις :lol: ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟΥΣ 8-) 8-) ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΤΑΘΑΚΟ ΚΑΙ ΝΙΚΟ ΜΑΝΩΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΩΡΑ ΚΩ ΜΑΝΩΛΗ ΓΙΑ!!!!!!!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”