3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by delis »

[quote="Kritikos"]ο Μανόλης είναι φίλος και τον αγαπώ, όπως σέβομαι όλοι την παρέα άλλα με αυτά ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΡΙΣΗΣ. όταν με το κάλο θα έρθετε θα μου πεις, χωρίς να υποτιμήσω κανένα ΚΡΗΤΗ δεν είναι :?: :?: και πάλη δεν θέλω να θίξω κανένα. κάθε ΕΙΔΙΚΗ έχει τουλάχιστο πάνω από τρεις εργάτες,και στης μεσαίες για τα μεγάλα θα είναι πρόβλημα, σε άλλα θα περάσουν πιω εύκολα άλλα και πάλη δεν ΘΑΝΕ ΡΟΔΙΝΑ. ο αγώνας αυτός και το τερέν βάλε ότι δεν το βλέπει ΗΛΙΟΣ. :oops: Να σαι σίγουρος θέλει στρατηγική και αγάπη στο συνοδηγό σου ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ,μην τον ποτίζετε μόνο νερό και μην μην φοβάσαι τίποτα, μακριά από τον ΔΙΑΜΑΝΤΗ :o :o για την Σούπερ ειδική την γαμήσατε...... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ΕΛΑΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ 8-) 8-) 8-) το κάλο θα είναι το Σάββατο έκπληξη..........

μανωλη ακους τι λενε
λοιπον εγω πονταρω πανω σου εαν εχει 3 δεσιματα εσι θα κανεις 1
ειδικα στα βραχια χωρις να θελω να υποτιμισω κανενα απο τα παιδια ειναι ολοι πολοι καλοι
ηταν μεχρι να το μαθεις μετα τιν εβοια εισαι οκ.. freestyler man xereis esi...... τωρα μακαρι να καταφερω να ειμαι κοντα σας φιλοι μου
αν και το βλεπω χλωμο αλλα εαν κατευω γατακι general θa pame stoixoima tis portes sou η θα το φορας για παντα το 01 η μετα θα φορας το 02 χχαχαχααχαχαχαχααχχαχαχαχ geia sou file mou
kai kati akoma den exetai trexei me raytopoulo stin kriti fetos gia etoimasteite giati kateyenei poli dunata katw ma poli dynata omws tha deite ...........

Τις πιο σκληρές αλήθειες τις ακούς μονο απο πραγματικούς φίλους..οι άλλοι απλα πλάθουν το παραμύθι!
VALAWRAS
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by samisnow »

team xtrackmbarlos wrote:
Kritikos wrote:ο Μανόλης είναι φίλος και τον αγαπώ, όπως σέβομαι όλοι την παρέα άλλα με αυτά ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΡΙΣΗΣ. όταν με το κάλο θα έρθετε θα μου πεις, χωρίς να υποτιμήσω κανένα ΚΡΗΤΗ δεν είναι :?: :?: και πάλη δεν θέλω να θίξω κανένα. κάθε ΕΙΔΙΚΗ έχει τουλάχιστο πάνω από τρεις εργάτες,και στης μεσαίες για τα μεγάλα θα είναι πρόβλημα, σε άλλα θα περάσουν πιω εύκολα άλλα και πάλη δεν ΘΑΝΕ ΡΟΔΙΝΑ. ο αγώνας αυτός και το τερέν βάλε ότι δεν το βλέπει ΗΛΙΟΣ. :oops: Να σαι σίγουρος θέλει στρατηγική και αγάπη στο συνοδηγό σου ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ,μην τον ποτίζετε μόνο νερό και μην μην φοβάσαι τίποτα, μακριά από τον ΔΙΑΜΑΝΤΗ :o :o για την Σούπερ ειδική την γαμήσατε...... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και ΕΛΑΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ 8-) 8-) 8-) το κάλο θα είναι το Σάββατο έκπληξη..........

μανωλη ακους τι λενε
λοιπον εγω πονταρω πανω σου εαν εχει 3 δεσιματα εσι θα κανεις 1
ειδικα στα βραχια χωρις να θελω να υποτιμισω κανενα απο τα παιδια ειναι ολοι πολοι καλοι
ηταν μεχρι να το μαθεις μετα τιν εβοια εισαι οκ.. freestyler man xereis esi...... τωρα μακαρι να καταφερω να ειμαι κοντα σας φιλοι μου
αν και το βλεπω χλωμο αλλα εαν κατευω γατακι general θa pame stoixoima tis portes sou η θα το φορας για παντα το 01 η μετα θα φορας το 02 χχαχαχααχαχαχαχααχχαχαχαχ geia sou file mou
kai kati akoma den exetai trexei me raytopoulo stin kriti fetos gia etoimasteite giati kateyenei poli dunata katw ma poli dynata omws tha deite ...........

Τις πιο σκληρές αλήθειες τις ακούς μονο απο πραγματικούς φίλους..οι άλλοι απλα πλάθουν το παραμύθι!
εγω στον αγωνα αυτον θα παω ακομα και με πεταλια...δεν τον χανω με τιποτα...2 χρονιες δεν ετρεξα σαν οδηγος αλλα τωρα θα το κανω ακομα και σε κουτες να το γυρισω πισω!!!!
οσο αφορα τ αμαξι μου δεν το διακρίνω καλύτερο απο αλλα εκτος απο του Αρη.... φεύγοντας θα κρεμάσω στ @ρχιδι@ του 5 πετρες και ενα κουδουνι να με θυμάται!!
δεσηματα και 13 να εχει εγω δεν θα κανω...ειμαι για δεσημο ετσι και αλλιως!!!! Δελη κανονισε να κατεβεις φιλε μαζι με ολο το team....
Κοκκινη καλη επιτυχία στον αγωνα σου που ξερουμε σιγουρα οτι θα ειναι απο τους καλυτερους......εχε κανηστρες 25λιτρες γιατι η 15λιτρες δεν μας φτανουν...ενα δωρο ειπες να κανεις του πανου και τελικα το χασαμε...που στο καλο πηγε δεν ξερω!!


ΑΡΗΗΗΗ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by INDIANOS »

GENERAL LEE wrote:
team xtrackmbarlos wrote:ορεος φιλε αλλα αυτα τα δεν μπορουν να σταματισουν το τερας του πσιστακι
αυτα τα βλεπει για χαλικακια
χαχαχαχαχαχαχχαχ
μπραβο μια χαρα τα πας για να σε δω παρακατω ...
Άρχισε να νιαουρίζει πάλι το γατάκι ! χαχαχαα
Εγω φίλε σαν τον Ψιστάκη θελω 10 ! 5 να τους κρεμάσω στο μουστάκι μου ! κι άλλους 5 να τους κρεμάσω στ αρχι&*δια μου ! χαχαχχαα

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ............. :lol: :lol: :lol: :lol:
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

ΕΜΕΙΣ σας περιμένουμε όλους το ότι υπάρχει θέμα δεν το συζητώ, καλά να περάσετε αυτό έχει σημασία.Δελη πες της γυναίκας ότι θα πας για ψάρεμα :lol:
Και τώρα περί αγώνα δωμάτιο με πρωινό 30 ευρώ χωρίς πρωινό 25 ευρώ μπορούμε να πάρουμε το πρωινό στο καφενείο που θα γίνεται η ενημέρωση. Για πέστε και σεις ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΈΡΥΣΙ :idea: :idea:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by samisnow »

Kritikos wrote:ΕΜΕΙΣ σας περιμένουμε όλους το ότι υπάρχει θέμα δεν το συζητώ, καλά να περάσετε αυτό έχει σημασία.Δελη πες της γυναίκας ότι θα πας για ψάρεμα :lol:
Και τώρα περί αγώνα δωμάτιο με πρωινό 30 ευρώ χωρίς πρωινό 25 ευρώ μπορούμε να πάρουμε το πρωινό στο καφενείο που θα γίνεται η ενημέρωση. Για πέστε και σεις ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΈΡΥΣΙ :idea: :idea:
πρωινο θα περνουμε απο βραδυς γιατι με τον διαμαντη εχουμε πει οτι φετος δεν κοιμαται κανενας....οποτε και τα δωματια ταμπα θα πανε εκτος απο το μπανιο...ε ενταξη να ξεβρομεζουμε και λιγο!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
stayros [krhth]
Posts: 20
Joined: Wed Jan 13, 2010 17:42

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by stayros [krhth] »

samisnow wrote:
Kritikos wrote:ΕΜΕΙΣ σας περιμένουμε όλους το ότι υπάρχει θέμα δεν το συζητώ, καλά να περάσετε αυτό έχει σημασία.Δελη πες της γυναίκας ότι θα πας για ψάρεμα :lol:
Και τώρα περί αγώνα δωμάτιο με πρωινό 30 ευρώ χωρίς πρωινό 25 ευρώ μπορούμε να πάρουμε το πρωινό στο καφενείο που θα γίνεται η ενημέρωση. Για πέστε και σεις ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΈΡΥΣΙ :idea: :idea:
πρωινο θα περνουμε απο βραδυς γιατι με τον διαμαντη εχουμε πει οτι φετος δεν κοιμαται κανενας....οποτε και τα δωματια ταμπα θα πανε εκτος απο το μπανιο...ε ενταξη να ξεβρομεζουμε και λιγο!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΤΑΙ!!!! :lol:
εφραιμ!!
GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

samisnow wrote:ΑΡΗΗΗΗ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

Γιατί γελάς ρε σι, για γέλια είμαστε :?: που θα πας κοντά μου θα έρθεις, γέλα :lol: :lol: όταν θα δεις τον Ανωγιανο θα σου κοπή το γέλιο :shock: :shock: :shock:κερκίδα θα έχομε ΑΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :lol: :lol:
GENERAL LEE

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by GENERAL LEE »

Kritikos wrote:Γιατί γελάς ρε σι, για γέλια είμαστε :?: που θα πας κοντά μου θα έρθεις, γέλα :lol: :lol: όταν θα δεις τον Ανωγιανο θα σου κοπή το γέλιο :shock: :shock: :shock:κερκίδα θα έχομε ΑΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :lol: :lol:
Σε θυμήθηκα και γέλασα βρε Γιώργη ! :lol: :lol: :lol:

Δεν μπορωωωωωωωωω !!! χαχχαχαχαα
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by κυριακος αθανασιου »

με ολα αυτα που ακουω και βλεπω εχω τρομαξει... :?
θελω να ερθω να χασω την παρθενια μου στους αγωνες και δεν ξερω αν ειναι ο καταληλος αγωνας...
τα βλεπω πολυ ΑΝΤΡΙΚΑ τα μερη.... :oops:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”