3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by georgexj »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by κυριακος αθανασιου »

oι συμμετοχες:

1] ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ- ΖΑΟΥΡΗΣ ΑΟΕ____________________________________________LD 110
2] ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟΕ_________________________________VITARA
3]ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4]ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝ.- ΧΡΥΣΑΛΟΡΑΣ ΓΙΑΝ.________________________________________LD 110
5]ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ___________________________(KING RC)
6]ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΗΣ-ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ____________________________________GENERAL
7]ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΝΙΑ_______________________________SAMURAI
8] ΝΤΑΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΗΝΑ __________________________________ WRANGLER
9]ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ(GANGSTER)ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ__________________________JIMNY nightmare 1.3
10]ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΝΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ ΛΕΣΧΗ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4________ SUZUKI SJ410
11]ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΤΣΟΥΛΑΚΙΔΗΣ ΜΙΝΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ__________________________SAMURAI
12]ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙ______________________________WRANGLER
13]ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΣΤΟΥΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ_____________________SAMURAI ''TOTAL BLACK''
14]
15]

οι κρατησεις για το πλοιο:

1]ΜΑΚΡΙΝΟΣ Π-ΖΑΟΥΡΗΣ Γ.................................................2 ατομα?________ΝΜ-6724_______καμπινα
2]ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ-ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ Λ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΙΒΗ.....................3 ατομα_________ΥΖΙ-2201________καταστρωμα
3]ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΗΣ-ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ.........
4]ΝΤΑΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ........
5]ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ..............καμπινα(κ αν δεν υπαρχει προβλημα κανονιστε με κ με αλλους σε τετρακλινη)
6]
7]

ελα και πλησιαζει η μερα....μονο 15 μερες εμειναν και τρελαινομαι.... :D
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by panos110 »

Μαζι με την ομαδα απο Ευβοια θα ερθει ο Βασιλης Χ 4 (DPDC) που θα γραψει και το DVD του αγωνα.
Αντε Μπιλη ριξε κανα βιντεακι απο το περσινο wild terrain Λασιθιου να παρουμε τα πανω μας!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Kritikos »

Μόλις τελειώνει η βδομάδα σας πιάνει μουγκαμαρα, :evil: :evil: ΚΥΡΙΑΚΗ θα σας βγάλω από την ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΔΙΚΗ καμιά φώτο για να ξεκινήσετε το ζέσταμα μια και θα μπούμε στην προ τελευταία βδομάδα.Ρε σει ΤΣΙΟΥ τη έγινε 8-) 8-) δεν μας λες κάτι κάλο να γελάσουμε τα βρήκες με το γατάκι ? δεν βλέπω τίποτα :lol: :lol: ΚΥΡΙΑΚΟ βγάλε ρε σει τη συμμετοχή κοκκινηδες γιατί έχεις αναστάτωσή πολλούς :roll: :roll:
kwstas1234
Posts: 136
Joined: Sat Feb 25, 2012 22:09

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by kwstas1234 »

ασε τι συμετοχη με τους κοκκινηδες να τους αναστατωνη
γιατι τα γατακια νιαου-νιαου
η κοτουλες κο-κο
θα τα πουμε στον ανωγειανο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by κυριακος αθανασιου »

oι συμμετοχες:

1] ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ- ΖΑΟΥΡΗΣ ΑΟΕ____________________________________________LD 110
2] ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟΕ_________________________________VITARA
3]ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ________________________________kagouras 2
4]ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝ.- ΧΡΥΣΑΛΟΡΑΣ ΓΙΑΝ.________________________________________LD 110
5]ΨΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ___________________________(KING RC)
6]ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΗΣ-ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ____________________________________GENERAL
7]ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΝΙΑ_______________________________SAMURAI
8] ΝΤΑΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΗΝΑ __________________________________ WRANGLER
9]ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ(GANGSTER)ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ__________________________JIMNY nightmare 1.3
10]ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΝΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ ΛΕΣΧΗ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4________ SUZUKI SJ410
11]ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΤΣΟΥΛΑΚΙΔΗΣ ΜΙΝΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ__________________________SAMURAI
12]ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙ______________________________WRANGLER
13]ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΣΤΟΥΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ_____________________SAMURAI ''TOTAL BLACK''
14]
15]

οι κρατησεις για το πλοιο:

1]ΜΑΚΡΙΝΟΣ Π-ΖΑΟΥΡΗΣ Γ.................................................2 ατομα?________ΝΜ-6724_______καμπινα
2]ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ-ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ Λ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΙΒΗ.....................3 ατομα_________ΥΖΙ-2201________καταστρωμα
3]ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΗΣ-ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ.........
4]ΝΤΑΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ........
5]ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ..............καμπινα(κ αν δεν υπαρχει προβλημα κανονιστε με κ με αλλους σε τετρακλινη)
6]
7]
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by delis »

Mια μέρα ένας κυνηγός πάει στο δάσος για να κυνηγήσει αρκούδες. Εκεί που περπάταγε βλέπει πίσω από έναν θάμνο μια τεράστια αρκούδα. Σηκώνει το όπλο ... σημαδεύει ... και μπαμ, μπουμ .... αδειάζει όλες τις σφαίρες του επάνω στην αρκούδα.
Λίγα δευτερόλεπτα μετά αφού καθαρίζει το τοπίο από τον καπνό αρχίζει να ψάχνει για την αρκούδα. Ξαφνικά, σηκώνεται η αρκούδα και πάει και τον πλησιάζει!
"Καλώς το παλικάρι", του λέει... "Πως από τα μέρη μας; Δεν πιστεύω να έχεις έρθει να κυνηγήσεις αρκούδες εεε;;;"
Κυριολεκτικά παιγμένος ο κυνηγός απαντάει "εεεε... εγώ όχι . Όχι ... περαστικός είμαι!"
Τον κοιτάει η αρκούδα από πάνω μέχρι κάτω, τον βουτάει και τον ξαπλώνει στα τέσσερα και δώστου ... του άλλαξε τα φώτα!!!
Την επόμενη ημέρα κυριολεκτικά έξαλλος ο κυνηγός με την αρκούδα "βιαστή" ξαναπάει στο δάσος οπλισμένος με δύο οπλοπολυβόλα και καμιά δεκαριά χειροβομβίδες! ... Ψάχνει από εδώ, ψάχνει από εκεί και σε κάποια φάση μετά από αρκετές ώρες εντοπίζει την αρκούδα πίσω από μια συστάδα θάμνων. Με το που την βλέπει αρχίζει ... μπαμ μπουμ ... Πετούσε χειροβομβίδες κλπ.
Χαμός από τους θάμνους δεν έχει μείνει τίποτα!!! Με το που καθαρίζει το τοπίο, σηκώνεται η αρκούδα μέσα από τα χώματα και τον πλησιάζει!
"Βρε βρε καλώς το παλικάρι μας. Πάλι από τα μέρη μας;;;"
"Δεν πιστεύω να ήρθες για κυνήγι αρκούδας και τέτοιες μαλακίες εεεε;"
"Εεεεεεεεεε, μααα εεε εγώ όχι , όχι απλά περαστικός είμαι !!!", απαντά έντρομος ο κυνηγός.
Τον κοιτάει η αρκούδα από πάνω μέχρι κάτω: "ΕΕΕεμ άμα δεν έχεις έρθει για κυνήγι αρκούδας τότε για το γαμήσι έρχεσαι!" και τον στήνει στα τέσσερα.


καλημερα φιλοι μου επειδη καποιοι μας λενε οτι φοβομαστε πρωτον και δευτερον επειδη γουσταρουμε την παρεα σας λεμε να σας επισκευτουμε ..........θα εχετε απαντηση εντος εβδομαδας καλημερα σας
VALAWRAS
Elouros
Posts: 48
Joined: Tue Dec 07, 2010 22:06

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by Elouros »

Τρομεροοοοοοοςςςςςς. Πολυ καλο.
καλα να περασετε.
User avatar
MPOYRTAS
Posts: 41
Joined: Tue Jul 21, 2009 22:33
Location: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗ

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by MPOYRTAS »

Η εκκινηση της super ειδικης....!
Attachments
sfdsdfsd.JPG
sfdsdfsd.JPG (193.66 KiB) Viewed 2525 times
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ !!!!!!!!!
User avatar
MPOYRTAS
Posts: 41
Joined: Tue Jul 21, 2009 22:33
Location: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗ

Re: 3ο Wild Terrain Λασιθίου (6-7-8-9/12/2012).

Post by MPOYRTAS »

Οι φωτογραφιες απ τη super ειδικη........
Attachments
10.JPG
10.JPG (187.76 KiB) Viewed 2520 times
8.JPG
8.JPG (188.65 KiB) Viewed 2520 times
6.JPG
6.JPG (170.46 KiB) Viewed 2520 times
5.JPG
5.JPG (185.22 KiB) Viewed 2520 times
4.JPG
4.JPG (151.67 KiB) Viewed 2520 times
3.JPG
3.JPG (133.68 KiB) Viewed 2520 times
2.JPG
2.JPG (199.2 KiB) Viewed 2520 times
1.JPG
1.JPG (193.38 KiB) Viewed 2520 times
15.JPG
15.JPG (137.04 KiB) Viewed 2520 times
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ !!!!!!!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”