Evros Adventure Trophy 2013 !

Μονές συμμετοχές στο ΕΑΤ 2013 ?

ΝΑΙ
34
50%
ΟΧΙ
34
50%
 
Total votes: 68
JOSE
Posts: 118
Joined: Tue Jan 18, 2011 19:59

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by JOSE »

PAJ_21 wrote:Αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ την γνώμη μου .
Η οργάνωση και αγαπημένοι μου φίλοι λένε ότι θέλουν 18 συμμετοχές για να μην μπούνε μέσα οικονομικά (και έχουν απόλυτο δίκιο ) δηλαδή θέλουν 18Χ700 =12,600.
Οι αγωνιζόμενοι γουστάρουν τρελά να τρέξουν .
ΟΚ λοιπόν το κόστος είναι 12,600 οριακό για την οργάνωση ,ας μοιράσουν λοιπόν το ποσό στις όποιες συμμετοχές και ας γίνει αυτός ο πολυπόθητος αγώνας .
ΠΧ . 12,600 κόστος 15 οι συμμετοχές άρα 840 η συμμετοχή για το κάθε ζευγάρι αντί 700 .Με λίγα λόγια το ποσό να μοιραστεί ανάλογα με τις συμμετοχές που αν τελικά περάσουν και τις 18 αυτό τελικά να πέσει κάτω και από 700 .
σωστο κι αυτο !ακομα καλυτερα ας το κανουν 2,852 για καθε ζευγαρι ουτως ωστε αν ακυρωσει κανεις να ειναι παλι σιγουροι οτι δεν θα μπουνε μεσα ...η μαλλον ακομα καλυτερα ας το κανουν 17,876 για καθε αυτοκινητο που να επιμερισθει ισομερως στους υπολοιπους αγωνιζομενους ουτως ωστε αν ακυρωσουν ολοι και δεν γινει τελικα ο αγωνας να μεινει και κατι στην ακρη για του χρονου η ακομα καλυτερα να βαλουμε και τα σπιτια μας υποθηκη για μεγαλυτερη ασφαλεια !ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Η ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΡΙΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ;
GENERAL LEE

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by GENERAL LEE »

JOSE wrote:σωστο κι αυτο !ακομα καλυτερα ας το κανουν 2,852 για καθε ζευγαρι ουτως ωστε αν ακυρωσει κανεις να ειναι παλι σιγουροι οτι δεν θα μπουνε μεσα ...η μαλλον ακομα καλυτερα ας το κανουν 17,876 για καθε αυτοκινητο που να επιμερισθει ισομερως στους υπολοιπους αγωνιζομενους ουτως ωστε αν ακυρωσουν ολοι και δεν γινει τελικα ο αγωνας να μεινει και κατι στην ακρη για του χρονου η ακομα καλυτερα να βαλουμε και τα σπιτια μας υποθηκη για μεγαλυτερη ασφαλεια !ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Η ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΡΙΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ;
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Λεφτά υπάρχουν !!!
Νταλαβέρι να γίνετε ! 8-)

Ρε συ Αντρεα ... δεν αφηνεις τα μαθηματικα και να ανηφορήσετε προς τα πανω !
teo4wd
Posts: 191
Joined: Sat Jun 27, 2009 21:58

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by teo4wd »

Ρε είστε καλά ρε μη λέτε τέτοια σενάρια ……………..
Η οργάνωση τα βλέπει και είναι χειρότερη από την τρόικα θα μας τα ζητήσουν
Άσε που ο δήμος και νομαρχία θα ζητά και αυτά που έδινε χορηγίες μέχρι τώρα
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
CLUB 4X4 KAVALA

δεν χρειαζόμαστε δρόμους τούς ανοίγουμε.............
PAJ_21
Posts: 10
Joined: Thu Jul 28, 2011 10:09

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by PAJ_21 »

[

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Λεφτά υπάρχουν !!!
Νταλαβέρι να γίνετε ! 8-)

Ρε συ Αντρεα ... δεν αφηνεις τα μαθηματικα και να ανηφορήσετε προς τα πανω ![/quote]

Άρη μου για εμένα προσωπικά παίζει μόνο σαν σενάριο επιστημονικής φαντασίας η συμμετοχή μου αν και πολύ θα το ήθελα . Το πρόβλημα μου στο σενάριο είναι ο ρόλος του δράκου , μόλις βρω τον ρόλο του κάτι θα γίνει .Μέχρι τότε θα καμαρώνω εσάς τους μάχιμους .
Η αλήθεια είναι ότι σαν αγωνιζόμενος θα κοίταζα πώς να κάνω το κέφι μου με το μικρότερο δυνατό μπατζετ και σαν οργάνωση ποσά περισσότερα θα εισπράξω για να μην μπω μέσα .
Οι καταστάσεις άλλαξαν και δυστυχώς τα μαθηματικά μπήκαν για τα καλά στην ζωή μας .
Στην τελική μια σκέψη μου είπα χωρίς να έχω προσωπικό όφελος .
Το μεράκι του κάθε οργανωτή αγώνων δεν φτάνει πλέον από μόνο του .
Με μεγάλη μου χαρά περιμένω να βρεθεί λύση .
Τίποτε άλλο από εμένα .
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by ALEXELIS »

23 Φεβ 2013 :!: :!:

Τι θα κανουμε Evros Trophy :?: :?: :?:
evrosadventuretrophy
Posts: 141
Joined: Mon Nov 29, 2010 18:14

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by evrosadventuretrophy »

Παρακαλούμε όσους έχουν δηλώσει την συμμετοχή τους στην λίστα να την επικυρώσουν καταθέτωντας στον λογαριασμό μας το χρηματικό ποσό που εχει οριστεί ως το τέλος Φεβρουαρίου .
O αριθμός λογαριασμού της Λέσχης είναι: 921-002101-165939 ALPHA BANK την απόδειξη πληρωμής που θα πάρετε από την τράπεζα την στέλνετε με FAX στο 2552028787 .Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία επικοινωνήστε με το 6937026677 κος Ράπτης ή 6944617710 κος Δημητριάδης .
Όποιος δεν δίνατε να καλύψει ολόκληρο το ποσό μέχρι το τέλος του μήνα , καλό θα ήταν να επικοινωνήσει με εμάς στα ποιο πάνω τηλέφωνα .
Θεωρούμε επικυρωμένες της συμμετοχές που έχουν καταθέσει το αντίτιμο ή και μέρος αυτού ως της 28-2-2013.

Εμπιστευόμαστε τον λόγο σας και απο σήμερα κι όλας , ήμαστε στο βουνό !
Σας περιμένουμε ! :D :D :D
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by Kritikos »

Αν ανατρέξετε στης μπροστινές σελίδες θα διαβάσετε τα γίδια και τα γίδια το γράφω όπως το λέμε εμείς εδώ κάτω [ίδια] πάλι από την αρχή ρε σεις κάνετε έναν αγώνα όπως τον κάνατε τόσα χρόνια. και από του χρόνου έχει ο θεός γιατί μας βάζετε να διαφωνούμε μετάξι μας άντε ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ :twisted: :twisted: ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΠΙΟΣ ΔΙΝΗ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΥΣ.τώρα το πας σωστά κύριε ΣΥΓΓΡΑΦΕΑ τον παρά θες :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by Kritikos »

JOSE wrote:
PAJ_21 wrote:Αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ την γνώμη μου .
Η οργάνωση και αγαπημένοι μου φίλοι λένε ότι θέλουν 18 συμμετοχές για να μην μπούνε μέσα οικονομικά (και έχουν απόλυτο δίκιο ) δηλαδή θέλουν 18Χ700 =12,600.
Οι αγωνιζόμενοι γουστάρουν τρελά να τρέξουν .
ΟΚ λοιπόν το κόστος είναι 12,600 οριακό για την οργάνωση ,ας μοιράσουν λοιπόν το ποσό στις όποιες συμμετοχές και ας γίνει αυτός ο πολυπόθητος αγώνας .
ΠΧ . 12,600 κόστος 15 οι συμμετοχές άρα 840 η συμμετοχή για το κάθε ζευγάρι αντί 700 .Με λίγα λόγια το ποσό να μοιραστεί ανάλογα με τις συμμετοχές που αν τελικά περάσουν και τις 18 αυτό τελικά να πέσει κάτω και από 700 .
σωστο κι αυτο !ακομα καλυτερα ας το κανουν 2,852 για καθε ζευγαρι ουτως ωστε αν ακυρωσει κανεις να ειναι παλι σιγουροι οτι δεν θα μπουνε μεσα ...η μαλλον ακομα καλυτερα ας το κανουν 17,876 για καθε αυτοκινητο που να επιμερισθει ισομερως στους υπολοιπους αγωνιζομενους ουτως ωστε αν ακυρωσουν ολοι και δεν γινει τελικα ο αγωνας να μεινει και κατι στην ακρη για του χρονου η ακομα καλυτερα να βαλουμε και τα σπιτια μας υποθηκη για μεγαλυτερη ασφαλεια !ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Η ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΡΙΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ;
Μήπως λέτε μ........ες έχετε κάμει αγώνα για να δείτε πόσο μένουν στο τέλος¨? τη άλλαξε ρε Ιωσήφ με πέρυσι ίδια λεφτά δεν είναι και πληρώνουν συν 1000 ευρώ από φέτος επιπλέον στην ΟΜΑΛΕ που το βλέπεις το παράλογο δεν έχουν έξοδα σοβαρευτείτε :shock:
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by Kritikos »

PAJ_21 wrote:Αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ την γνώμη μου .
Η οργάνωση και αγαπημένοι μου φίλοι λένε ότι θέλουν 18 συμμετοχές για να μην μπούνε μέσα οικονομικά (και έχουν απόλυτο δίκιο ) δηλαδή θέλουν 18Χ700 =12,600.
Οι αγωνιζόμενοι γουστάρουν τρελά να τρέξουν .
ΟΚ λοιπόν το κόστος είναι 12,600 οριακό για την οργάνωση ,ας μοιράσουν λοιπόν το ποσό στις όποιες συμμετοχές και ας γίνει αυτός ο πολυπόθητος αγώνας .
ΠΧ . 12,600 κόστος 15 οι συμμετοχές άρα 840 η συμμετοχή για το κάθε ζευγάρι αντί 700 .Με λίγα λόγια το ποσό να μοιραστεί ανάλογα με τις συμμετοχές που αν τελικά περάσουν και τις 18 αυτό τελικά να πέσει κάτω και από 700 .
Θα σε προσλάβουμε ρε κουμπάρε να μας μέτρησις τα έσοδα μιας και κάνεις κάλους υπολογισμούς :shock: :shock: :shock:
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Evros Adventure Trophy 2013 !

Post by friar »

Καλό Αγώνα
oristiada_100.sized.jpg
oristiada_100.sized.jpg (47.28 KiB) Viewed 3585 times
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”