2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονιτσα

User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by ALEXELIS »

quinda wrote:Επρεπε να παρω τετραλιτρο για να σε εχω πιο ευκολα......!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
νομίζω οτι έχεις και τώρα παραπάνω κ.ε απ το δικό μου εεε !!! δεν σου φτάνουν !!!
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by ALEXELIS »

quinda wrote:Κανε 2 εβδομαδες υπομονη να δεις τι θα σου κανει η hobby.......!!!!!
Προτεινω επισης τους διοργανωτας :D :D :D :D ,στο σημειο που θα ειναι αδυνατο για σενα και το suζouκι σου να συνεχισεις τον αγωνα.....(απο ατυχια βεβαια)να μην μετακινηθει το οχημα ωστε να δυσκολεψει εμας τους ικανοτερους στη συνεχεια του αγωνα!!!!!!!!!! :mrgreen: :



Να υποθέσω οτι όταν βρίσκεσαι σε βαθιά ύπνωση βλέπεις οτι περνάς απο επάνω απο το vitara μου εεεε
ΦΙΛΕ έχεις σοβαρό πρόβλημα πρεπει να σε δει επιγοντος Ψυχίατρος πρέπει να του πεις τον πόνο σου να ξέρεις θα σε βοηθήσει :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
JOSE
Posts: 118
Joined: Tue Jan 18, 2011 19:59

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by JOSE »

ALEXELIS wrote::lol: :lol: :lol: :lol: ΔΥΟ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΕΝΟΣ ΡΕΕΕΕ !!!!!!

Καλως και τον Γερασμένο αρχηγό και εκπρόσωπο στην Ελλάδα μας της γνωστής φυλής των Αμερικανών ινδιάνων οπού μετά από σφοδρές μάχες στα χαρακώματα της πατρίδας τους εκδιωκτηκαν και σε ευρωπαϊκές χώρες καθώς και στην Ελλάδα μας όπου παρέμειναν για αρκετά θαρρώ χρόνια προσπαθώντας να πολεμήσουν και εδω στον σύγχρονο κόσμο μας με βαμμένα μούτρα τόξα και μαχαίρια :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
κάτσε καλά λεμέεεε γιατί θα ξεθαφτεί τάχιστα ο πέλεκυς του πολέμου και η εκδίκηση της φυλής των μαυροπόδαρων των βρωμοπόδαρων σιου αραπάχος και τσερόκι θα είναι αμείλικτη!Άσε που ο μαγος της φυλής μας "ΠΑΝΞΕΝΙΤ το βλαμμένο βαρύ πόδι" μας προτείνει συνέχεια συνταγές με μαγειρεμένα μυαλά μάτια και ούλα σχιστομάτη κιτρινιάρη κι εμείς τον αγνοούμε γιατί είμαστε σε περίοδο προσεύχης νηστείας και κατάνυξης!
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by quinda »

Ιωσηφ πουλακι μου...μη τρομαζεις το παιδι!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αντε ρε πουστη να περασουν οι μερες να ερθουμε.....φυτιλια μας βαλατε καλοκαιριατικα...!!!!!

Αγωνιστικα νεα εχουμε...????

Απο Θεσσαλονικη 99.9% για την ωρα.....
Γιαννης-Μιχαλης-Χαρης
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by quinda »

Ρε Αlexelis.....γραψε κατι ρε συ...ο Ιωσηφ μου υποσχεθηκε οτι θα ναι καλός μαζι σου..!!!!
Τοσο ευκολα τρομαζεις?????

Μηπως ετοιμαζεις το εργαλειο σου??????(ο θεος να το κανει)!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Αντε ρε αγορι μου...εφτασαν οι μερες και δεν εχουμε πληροφοριες!!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Απο τις φωτογραφιες που εχω δει μαλλον θα εχουν πεσει μεσα στις τρυπες που ανοιξαν κ δεν θα μπορουν να βγουν!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by ALEXELIS »

quinda wrote:ο Ιωσηφ μου υποσχεθηκε οτι θα ναι καλός μαζι σου..!!!!
υπάρχει περιπτώσει να έρθει ο γερόλυκος αρχηγός γνωστής αμερικανοβουλγαροελληνικοινδιανικης εθνικότητας με το μαύρο λεωφορείο.
Αν ναι να ξέρω να πάρω της εδώ αρχές τηλέφωνο να κάνουν άγημα κατά την διέλευση του απο την πόλη μας :D :D :D :D
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by ALEXELIS »

quinda wrote:Μηπως ετοιμαζεις το εργαλειο σου??????(ο θεος να το κανει)!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θέλει μόνο καύσιμα αδερφέ , είπαμε δεν ειναι αμερικάνικο να θέλει 364 ήμερες προετοιμασίας για να τρέξει μια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by ALEXELIS »

quinda wrote:Αντε ρε αγορι μου...εφτασαν οι μερες και δεν εχουμε πληροφοριες!!!!!

Ρε εσεις απο Κονιτσα γραψτε ρε κατι για των αγωνα !!!!!τι να κανουμε να ερθουμε ?????


δεν βλεπεται οτι και το αγορι μας εδω εχει ανησυχιες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
savra
Posts: 65
Joined: Thu Jun 07, 2012 13:48

Re: 2ος Αγωνας Trial Βορειοδυτικης Ελλαδος Κυρ. 8 Ιουλ. Κονι

Post by savra »

Φωτογρφίες απο την πίστα στην Κόνιτσα στην παρακάτω διεύθυνση:
https://plus.google.com/photos/10392595 ... 5077523170
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”