Περαστικά Ιγνάντιε

User avatar
jiannis77
Posts: 24
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:41
Location: Αχαρνές (Old-mountain)

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by jiannis77 »

Περαστικά και σιδερένιος!!
Γιάννης Κουτσούρης
Suzuki Vitara 1.6 ('05)
πρώην Kia Sportage II ('08) 2.0l
http://www.vitaraclub.gr
http://www.gkc.gr
Image
User avatar
atlasteam
Posts: 186
Joined: Thu Jun 25, 2009 09:03
Location: Αθήνα
Contact:

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by atlasteam »

και από μένα περαστικά γρήγορα !!!
www.atlasteam.gr
when u r upside down and burning .... u went 2 fast !
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by friar »

θα μας γίνει και στυλάκι με την διατροφή ηπαρινισμένου αλατούχου διάλυματος....
θα ρίξει και μιά ανορθωτική κοιλιοπλαστική και ποιός τον πιάνει μετά....
Ιγνάτιε περαστικά.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
apnea
Posts: 49
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:20
Location: athens - kalamaki
Contact:

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by apnea »

Περαστίκα και απο εμένα, Ιγνάτιε. Σιδερένιος
Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ικανοποιηση απο το συναισθημα που προσφερει η πραγματοποιηση καποιας μεγαλης επιθυμιας
D.Papadimitriou
Posts: 46
Joined: Wed Jun 17, 2009 08:33

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by D.Papadimitriou »

Iγνάτιε περαστικά και σιδερένιος και σύντομα πάλι κοντά στους δικούς σου ανθρώπους.
User avatar
ιγνατιος ορφανος
Posts: 8
Joined: Fri Jul 03, 2009 11:12
Contact:

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by ιγνατιος ορφανος »

Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον και ιδιαιτέρα τον Γιώργο που ανέβασε αυτό το post . Συνεχίζω να νοσηλεύομε αλλά είμαι σε πολύ καλή κατάσταση .Την Πέμπτη με το καλό θα κάνω το δεύτερο χειρουργείο στο πόδι .
Το ατύχημα που είχα ήταν σχεδόν μετοπηκή με φορτηγό ψυγείο διανομής , σε κεντρική λεωφόρο εγώ κατέβαινα και το φορτηγό ανέβαινε(ευθεία 200 μέτρα) όταν ξαφνικά σε απόσταση 5 με 10 μέτρα το φορτηγό έστριψε χωρίς προειδοποίηση και εγώ σταμάτησα πάνω του . Ευτυχώς α.δεν έτρεχα (35 με 40 χλμ. Μόνο γιατί σ’αυτόν το δρόμο πετάγονται συχνά δεξιά και αριστερά αυτοκίνητα και είμαι επιφιλακτηκός) β. φόραγα ένα πολύ καλό κράνος (πάντα το φοράω ακόμα και για το περίπτερο) ARAI foul face από αθρακόνιμα και χάρη σ’αυτό όχι μόνο ζω σήμερα (το μόνο μέρος του σώματος που δεν μετείχε στο ατύχημα ήταν το κεφάλι μου ), δεν αισθάνθηκα καμία ενόχληση . Το κράνος έχει σημάδια στο αριστερό σαγόνι που σημένη ότι με κάποιο άλλο κράνος το λιγότερο θα είχα σοβαρό πρόβλημα στο σαγόνι , για’μένα μπορεί να ήτανε και μοιραίο όπως και αν είχα 5 με 10 χλμ. Παραπάνω θα πέθαινα από αιμορραγία . Το κράνος εννοείτε ότι θα το βάλω μαζί με τα κύπελα αλλά σε καλύτερη θέση
Γιάννης Αθανασίου

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Ιγνατιε, το ότι είσαι καλά και γράφεις κι όλα εδώ, είναι μεγάλη χαρά γιά όλους μας. Καλή ανάρωση. Σε περιμένουμε...
User avatar
mak
Posts: 1
Joined: Tue Aug 04, 2009 16:52
Location: Αθήνα

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by mak »

Καλημερα Ιγναντιε.Μπορει να μην σε γνωριζω προσωπικα,αυτο δεν σημαινει οτι δεν θλιβομαι οταν ακουω ή βλεπω συνανθρωπους μου να τους συμβαινει ενα τοσο ασχημο περιστατικο.Ειλικρινα ευχομαι τα καλυτερα και καλη ΑΝΑΡΡΩΣΗ να εχεις.

Υ.Γ. Το κρανος σωζει ζωες 100%
User avatar
ιγνατιος ορφανος
Posts: 8
Joined: Fri Jul 03, 2009 11:12
Contact:

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by ιγνατιος ορφανος »

mak wrote:Καλημερα Ιγναντιε.Μπορει να μην σε γνωριζω προσωπικα,αυτο δεν σημαινει οτι δεν θλιβομαι οταν ακουω ή βλεπω συνανθρωπους μου να τους συμβαινει ενα τοσο ασχημο περιστατικο.Ειλικρινα ευχομαι τα καλυτερα και καλη ΑΝΑΡΡΩΣΗ να εχεις.

Υ.Γ. Το κρανος σωζει ζωες 100%
και το καλό κράνος οχι μόνο σώζει ζωές αλλα δεν τραυματίζεσε καν
User avatar
dodo
Posts: 43
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:10
Location: Παντού

Re: Περαστικά Ιγνάντιε

Post by dodo »

Ιγνάτιε, περαστικά και σιδερένος... Καλή ανάρωση να έχεις και συντομα κοντά μας...
Live free or die
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”