Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post Reply
User avatar
kos4wd
Posts: 78
Joined: Thu Jul 09, 2009 20:09
Location: ΚΩΣ
Contact:

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by kos4wd »

Κε Αποστολίδη
Με όλο το σεβασμό θα ήθελα να μου επιτρέψετε να διαφωνήσω
aapo wrote:[ Δεν συμφωνώ με την επωνυμία ¨Επιτροπή Λάρισσας¨ επιτροπή είναι μια και τα μέλη προτεινουν και συζητουν τα θέματα που προκύπτουν. Στην συνέχεια την τελική απόφαση παίρνει η ΕΘ.Ε.Α. Η οποία στίς περισσότερες των περιπτώσεων δεν έχει αντίρηση. ..
Η επιτροπή είναι μία.Αυτή της Λάρισας.Εκλεγμένη.Την καπέλωσε η ΕΛΠΑ για να μη χάσει το παιχνίδι
Ομως όπως ξέρετε οι επιτροπές της ΕΛΠΑ δε ...δουλεύουν.Αποδείχτηκε και μ αυτή.Οπως και με την επιτροπή προ 10 ετίας που ποτέ δεν είδαμε.Γι αυτό αποστασιοποιηθήκαμε.
Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δε θέλουμε συνεργασία με τη 10μελή.Σε καμία περίπτωση.Ναι στη συνεργασία.Οχι στην αδράνεια
aapo wrote:[ Σχετικά με τα Σαββατοκύριακα δεν καταλαβαίνω γιατί προσβάλεσθαι οταν σας είπα οτι 7 στα 10 λείπω εκτός Αθηνών για επαγγελματικούς λόγους.
Και μεις 10 στα 10 Σαββατοκύριακα είμαστε εκτός Αθηνών.Εμας δε μας σκέφτεσται(αυτή είναι η προσβολή και όχι από σας αλλά απ όσους το ψήφισαν.κλασική Αθηνοκεντρική απόφαση).Μήπως να κάναμε την επόμενη συνάντηση καθημερινή στην Ορεστιάδα μιας και οι 4 από μας είναι συνέχεια εκτός Αθηνών? :roll: Κακώς γελάω
aapo wrote:[ Σχετικά με την Ομοσπονδία είναι νωρίς να ανοίξουμε συζήτηση δεν γνωρίζουμε πως θα δουλεύει το σύστημα. ..
Θα δοθεί άδεια σε σωματείο που δεν είναι στην ομοσπονδία να κάνει αγώνες?Ιδου το ερώτημα που καιει όλους τους οργανωτές
Που είναι η άποψη των υπολοίπων της 10μελούς?Μόνο η Λάρισα μιλησε.Θα περιμένουμε τον Οκτώβρη για να πούμε στους οργανωτές ότι αν θέλουν να κάνουν αγώνες θα πρέπει να ναι στην ομοσπονδία της ΕΛΠΑ ετσιθέλικα?Τον Οκτώβρη θα βγάλουμε το πρόγραμμα αγώνων 2010.Με ποιες λέσχες.Που είστε κ.κ. της επιτροπής να δώσετε τα φώτα σας στους ενδιαφερόμενους?
aapo wrote:[ Οι βαθμολογίες εφόσον ελεγθούν απο τον Σταθάκο δεν χρειάζετε περεταίρω ελεγχος.
..
Ουδείς αλάθητος.Ο έλεγχος θα γίνει και από δεύτερον.Αυτή είναι η απόφαση.Παρακαλώ να τη σεβαστείτε.Ας σεβαστούμε τον οργανωτή του αγώνα αλλά και τους αγωνιζόμενους αυτού
aapo wrote:Στην αναβάθμηση των αγώνων σε πρωτάθλημα η απόφασις ηταν ομοφωνη απο την επιτροπή και είμαι σίγουρος οτι ετσι είναι..
Θα σας θυμίσω ότι δεν έγιναν έτσι τα πράγματα.Πρώτον δεν έγινε καμία ψηφοφορία.Δεύτερον δεν ήταν στα υπο συζήτηση θέματα για να τα επεξεργαστούμε.Και 3ον εφαρμόστηκε η πάγια τακτική της ΕΛΠΑ ότι ΠΡΕΠΕΙ να μπουν όλοι στην ομοσπονδία.Ούτε κάν ερώτηση δεν έγινε.Κανείς μας δε μίλησε.Ούτε συμφώνησε ούτε διαφώνησε.Τουλάχιστον μπροστά μου .Αποφασίζομεν και διατάσομεν.
Σε τέτοιες ολιγαρχικές αποφάσεις πρέπει να μάθουμε να αντιδράμε.Η ΕΛΠΑ πρέπει να υπηρετεί τους οργανωτές και τους αγωνιζόμενους.Εμείς τη ταίζουμε.
Πρέπει να μάθει κάποτε να συνεργάζετε.
Γιατί και μείς έχουμε κι άλλα όπλα.Ας μη το πάμε στ άκρα στο πνεύμα συνεργασία που μας διακατέχει από τοτε που ξεκίνησε η Λάρισα
Πάντα φιλικά
Χρήστος Σιδέρης
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟ ΚΩ
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by friar »

kos4wd wrote:
aapo wrote:[ Οι βαθμολογίες εφόσον ελεγθούν απο τον Σταθάκο δεν χρειάζετε περεταίρω ελεγχος.
..
Ουδείς αλάθητος.Ο έλεγχος θα γίνει και από δεύτερον.Αυτή είναι η απόφαση.Παρακαλώ να τη σεβαστείτε.Ας σεβαστούμε τον οργανωτή του αγώνα αλλά και τους αγωνιζόμενους αυτού
Χρήστος Σιδέρης
Ο Dista είναι μεθοδικός προσεκτικός θετικός συνεπής.
Δεν χρειάζεται τίποτε άλλο παρά μόνον να του στέλνετε τους πίνακες εκκινούντων τα αναλυτικά και τα τελικά αποτελέσματα του κάθε αγώνα.
Και να του τα στέλνετε σε επεξεργάσιμο excel αντε έστω και σε notepad αλλά έλεος όχι σε σφραγισμένο τριπλοκλειδωμένο pdf.

Και όταν οι τερματίσαντες είναι λιγότεροι από οκτώ πέστε μας και πόσοι ξεκίνησαν, έχει σημασία.

Πρόταση μου είναι να σας φτιάξει πρότυπους πίνακες και να τους συμπληρώνετε πιστά

Αντε να γλυτώσω και εγώ που έχω βγάλει τα ματάκια μου και ακόμα περιμένω πίνακα εκκινούντων από Αρτα και Κέρκυρα και τα ακούω και από πάνω
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
thomas
Posts: 78
Joined: Thu Jul 30, 2009 23:10
Location: ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΗΕLLAS

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by thomas »

S.Doukeris wrote:[quote


Θωμά Καλημέρα
Επειδή είναι έτσι ακριβώς, οι πράξεις μετράνε και όχι τα λόγια και οι θεωρίες, θέλεις να μας εξηγήσεις γιατί όταν σας ανατέθηκε από την εθεα -σαν πιο ειδικούς σε αυτούς τους αγώνες- να φτιάξετε μαζί με τον Κατσιμαλή τους τεχνικούς κανονισμούς για wild terrain κλπ δεν έγινε τίποτα και έχουμε φτάσει σήμερα μετά από τόσους μήνες να μην έχουμε επίσημους κανονισμούς;
Υπάρχει περίπτωση και εδώ να μεσολάβησε κάποιος;
[/quote][/quote]

-------------------------------------------------------------------------------------


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΗΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ
ΞΕΝΥΧΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΘΟΤΙ ΄ ΨΩΜΑΣ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ ΄ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM

ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ.
Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΕΙΣ.
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΣΠΥΡΟΣ Ο ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΩΝ TROPHY KAI WILD TERRAIN.

ΟΠΩΣ ΟΦΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ.
ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΕΝΤΟΛΕΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΕΛΠΑ Κ.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ
ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΝΕΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΩΝ TROPHY KAI W TERRAIN.

ΑΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ Κ.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ.
ΤΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΠΑ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ.
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕ ΕΝΤΟΛΕΑ ΤΟΝ
Κ.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΛΕΣΧΕΣ.

ΑΦΟΡΜΗΣ ΔΟΘΕΙΣΗΣ ΟΜΩΣ, ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΡΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ, ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ( ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ )
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΗ ΤΗΝ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩ-
ΣΕΩΝ ΑΥΤΩΝ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΩΡΟ.

ΑΥΤΟΣ ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΣΤΟ FORUM THΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΤΙΣ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009.
ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΠΥΡΟ . ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ FORUM THΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ POST ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ ΣΤΙΣ 27-3-09
ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΘΕΙ ΑΠΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ Τ.Ε. ΤΗΣ ΕΛΠΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 1 -4- 09.

ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΛΕΓΧΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ ΤΟΝ ΜΑΡΑΖΙΔΗ Η ΑΛΛΟΝ
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΦΟΡΟ ΤΗΣ ΕΛΠΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ. ΑΥΤΑ
ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΓΙΑΤΙ
ΕΧΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΕΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Υ.Γ. ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΑΞΗ ΑΜΕΣΑ
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΙ Ο ΣΙΔΕΡΗΣ. !!!!!!
Ολα ειναι μια Εγκεφαλικη Καραμελα
http://action4x4club.gr
aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by aapo »

Χρήστο Καλημέρα και πάλι. Εγραψα τις απόψεις μου ξεκάθαρα διάβασα και τις απαντήσεις σου.
Οι απόψεις του καθενος είναι σεβαστές και δεν τις σχολιάζω . Σύντομα τα θέματα θα ξεκαθαρίσουν και τα αποτελεσματα θα δικαιώσουν καποιον απο εμας. Οποιος ομως και αν είναι οφείλουμε να προχωρήσουμε για το καλό του χώρου που ολοι αγαπάμε και υπηρετούμε. αα
User avatar
kos4wd
Posts: 78
Joined: Thu Jul 09, 2009 20:09
Location: ΚΩΣ
Contact:

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by kos4wd »

aapo wrote: Οποιος ομως και αν είναι οφείλουμε να προχωρήσουμε για το καλό του χώρου που ολοι αγαπάμε και υπηρετούμε. αα
Μαζί σας κε Αποστολίδη.Φτάνει να έχει βγεί αποτέλεσμα απο δημοκρατικές διαδικασίες και όχι του στυλ η ΕΛΠΑ δε συζητάει το τάδε θέμα γιατί τότε ............................... :roll:
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟ ΚΩ
Φωκίων

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by Φωκίων »

aapo wrote:Χρήστο Καλημέρα και πάλι. Εγραψα τις απόψεις μου ξεκάθαρα διάβασα και τις απαντήσεις σου.
Οι απόψεις του καθενος είναι σεβαστές και δεν τις σχολιάζω . Σύντομα τα θέματα θα ξεκαθαρίσουν και τα αποτελεσματα θα δικαιώσουν καποιον απο εμας. Οποιος ομως και αν είναι οφείλουμε να προχωρήσουμε για το καλό του χώρου που ολοι αγαπάμε και υπηρετούμε. αα
Κυριε Αποστολίδη πολυ σίγουρος ακουγεστε λεγοντας "πολυ συντομα" αναλογιζόμενος ολο αυτο το "χαμο" απο αντικρουομενες αποψεις που ακουγονται εδω περα απο ατομα της ΜΙΑΣ επιτροπης..... Υποθετωντας οτι το συντομα ειναι μετα την συναντηση σας της ΜΙΑΣ επιτροπης τον Οκτωβρη υποθετω...

" Τα αποτελεσματα θα δικαιωσουν καποιο απο εμας", Ακουγεστε σαν να τα ξερετε απο τωρα, και παλιστα ΠΟΙΟΣ ειναι αυτός.....

Να υποθεσω οτι κατι δεν εχω καταλαβει καλα....,
Caravan
Posts: 97
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:38

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by Caravan »

1. Φροντίστε την επόμενη φορά που θα συνεδριάσετε να κρατάτε και μαγνητοφωνημένα πρακτικά (πολύ πιό εύκολο από το να τα γράφετε) ώστε να αποφεύγονται όλες οι μεταξύ σας παρεξηγήσεις, και σε περίπτωση υποθετικού προβήματος (το απεύχομαι) θα γίνεται γνωστό ποιός είπε τι.

2. Απ' όσα κατάλαβα, έχετε και δικό σας αποκλειστικό forum που δεν είναι προσβάσιμο από άλλους, άραγε γράφετε τίποτα εκεί; Από τη φύση μου είμαι πολύ περίεργος, αλλά αυτό που γίνεται εδώ παραπάει. Αναρωτιέμαι πως θα καταφέρετε να συνεδριάσετε την επόμενη φορά με όσα έχετε γράψει ο ένας για τον άλλον. Γιατί το συνεχίζετε;
Ηρακλής
User avatar
kos4wd
Posts: 78
Joined: Thu Jul 09, 2009 20:09
Location: ΚΩΣ
Contact:

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by kos4wd »

Caravan wrote:1 2. Απ' όσα κατάλαβα, έχετε και δικό σας αποκλειστικό forum που δεν είναι προσβάσιμο από άλλους, άραγε γράφετε τίποτα εκεί; ;

530 ποστ αλλά όχι απ όλους
Caravan wrote:1 2 Αναρωτιέμαι πως θα καταφέρετε να συνεδριάσετε την επόμενη φορά με όσα έχετε γράψει ο ένας για τον άλλον. Γιατί το συνεχίζετε;
Με ΄καλή θέληση όλα μπορούν να γίνουν.Φτάνει να υπάρχει.
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟ ΚΩ
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by friar »

Σε μιά άλλη Επιτροπή προέκυψε το ερώτημα: “Ακούει κανείς? Μας έχουν πάρει στα σοβαρά?»
Δείτε τα συμπεράσματα τους --> http://www.oepa.gr/site/docs/09/DELTIO_No20.pdf
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: Επιτροπή 4Χ4, επιστολή διαμαρτυρίας

Post by friar »

thomas wrote:ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΣΠΥΡΟΣ Ο ΚΑΤΣΙΜΑΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΩΝ TROPHY KAI WILD TERRAIN.

ΟΠΩΣ ΟΦΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ.
ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΕΝΤΟΛΕΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΕΛΠΑ Κ.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ
ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΝΕΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΩΝ TROPHY KAI W TERRAIN.

ΑΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ Κ.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ.
ΤΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΠΑ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ.
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕ ΕΝΤΟΛΕΑ ΤΟΝ
Κ.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΛΕΣΧΕΣ.

ΑΦΟΡΜΗΣ ΔΟΘΕΙΣΗΣ ΟΜΩΣ, ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΡΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ, ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ( ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ )
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΗ ΤΗΝ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩ-
ΣΕΩΝ ΑΥΤΩΝ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΩΡΟ.

ΑΥΤΟΣ ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΣΤΟ FORUM THΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΣΤΙΣ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009.
ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΠΥΡΟ . ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ FORUM THΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ POST ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ ΣΤΙΣ 27-3-09
ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΘΕΙ ΑΠΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ Τ.Ε. ΤΗΣ ΕΛΠΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 1 -4- 09.

ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΛΕΓΧΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ ΤΟΝ ΜΑΡΑΖΙΔΗ Η ΑΛΛΟΝ
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΦΟΡΟ ΤΗΣ ΕΛΠΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ. ΑΥΤΑ
ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Εδώ να ευχαριστήσουμε τον κ. Κατσιμαλή για την πρωτοβουλία του, τον κόπο του και το ενδιαφέρον του έστω και εν αγνοία του κ. Παυλόπουλου, καθώς επίσης να ευχαριστήσουμε και την Επιτροπή για την ανοχή της, να επιβάλλει de facto τον τρίτο κατά σειρά κανονισμό του.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”