Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post Reply
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Pet4x4 »

Καλά μας τα είπες ρε φίλε κορωνοπήνιο, και σωστά μας τα είπες και στα περισσότερα έχεις απόλυτο δίκιο γιατί έτσι έγιναν πράγματι! Ξέρεις όμως τι ξέχασες να μας πείς? Μάλον ξέρεις....

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!!

Εδώ μέσα λοιπον όπως σίγουρα θα ξέρεις, γιατί δεν φαίνεσαι για χθεσινός, όλοι γνωρίζουμε με ποιόν μιλάμε και όλοι είμαστε υπόλογοι για αυτά που γράφουμε! Δέν είναι λίγες και οι φορές που έχουμε λογοδοτίσει κιόλας για τα γραπτά μας! Το ίδιο μπορεί να χρειαστεί να κάνεις και εσύ, οπώτε πρέπει να ξέρουμε ποιός μιλάει και τί βαρύτητα έχει ο λόγος του! Μπορεί ο ίδιος να είσαι ένας απο τους παραπάνω που περιγράφεις και να κρύβεσαι πίσω απο την ανονημία του "κορονοπήνιο" που έχει μόλις 1 post!

Οπώτε σε παρακαλώ υπόγραψε το γραπτό σου, ή σβήστο πρίν αναγκαστούν να το κάνουν οι διαχειριστές!
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Pet4x4 »

Απ'οτι φαίνεται γνωριζόμασται αφού ξέρεις και το μικρό μου όνομα. ;)

Ξαναδιαβάζοντας αναλυτικά λοιπόν αυτά που έγραψες και αφού η εμπλοκή μου με τους αγώνες ξεκινάει ένα μόλις χρόνο μετα απο εκείνο το βράδυ με την φασολάδα, και αφού είμουνα και εγώ παρών σε όλες τις συναντίσεις που αναφέρεις μετα απο αυτήν με την φασολάδα :lol:.... Βεβαιόνω 100% πλέον πως τα πράγματα έχουν γίνει ακριβός έτσι όπως τα περιγράφεις! Με λίγα λόγια, άν καταλαβαίνεις, αποδέχομαι τα γραπτά σου σαν και δικά μου γραπτά, (εσύ ποιόν φοβάσαι?), γιατί έτσι ακριβός τα είδα και τα έζησα και εγώ απο την δικιά μου οπτική γωνία. Έχεις σε όλα δίκιο... Δέν έχεις λοιπόν κανέναν να φοβηθείς γιατί έχεις την αλήθεια με το μέρος σου. Δέν θα επιμείνω άλλο, γιατί σε συμμερίζομαι, άλλα θα προτιμούσα να ήξερα με ποίον μιλάω!

κορονοπήνιο wrote: Τα συμπεράσματα; Δικά σας. Οι προσθήκες; Και πάλι δικές σας. Αν δε βαρεθήκατε και εσείς. Απλά νιώθω πως υπάρχουν καποιοι που προσπαθούν, έστω και αν φωνάζουν και κάποιοι που βάζουν τρικλοποδιές. Μήπως πρέπει να απομακρύνουμε τους δεύτερους και να προσπαθήσουμε να ηρεμήσουμε τους πρώτους; Στο δύο-δύο το βλέπω το παιχνίδι, για να είμαστε ειλικρινείς.

Καλά τα λες.... Πολύ καλά τα λές αλλά ποιός σε ακούει, και πώς θα γίνει αυτό στην πράξη?
Αφού τους βλέπεις.... Τούς αγώνες τους οποίους "φτύνανε", μόλις είδαν πως ο κόσμος τους θέλει ακόμα όσο βαθειά και άν τους θάψουν, τώρα ξαναγυρνάνε και τους "γλείφουνε"! :twisted: Στο τέλος πάλι ζημιά θα γίνει... εδώ θα είμαστε! :roll:
Φωκίων

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Φωκίων »

Εγω απλά να ευχαριστησω τον οποιο ή οποια το εγραψε χωρις να με απασχολει το ονομα του
Διδακτικο αν μη τι αλλο..

(το υφος γραφης κατι μου θυμιζει , ρε κατι μου θυμιζει... αλλα δε....)
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by stavrosd »

Εμένα δυστυχώς το όνομα του θεωρώ οτι είναι εξίσου σοβαρό με τα γραφόμενα αν όχι πιό πολύ.
Ειδικά για θέματα που δεν είναι ασπρο μαύρο αλλά η οπτική γωνιά, η εμπειρία και γενικά η στάση του εκάστοτε παρατηρητη/σχολιαστή αλλάζει αρδην το αποτέλεσμα.

Και επειδή γενικά η ανωνυμία με τσατίζει το μύνημα αυτό το θεωρώ εσκεμμένο και με σκοπιμότητα! :evil:

Αν ο συγγραφέας του το έκανε χωρίς να το πολυσκεφτεί, κεφάλια δε πέρνουμε και μπορεί ακόμη να σ'ωσει το κυρος των γραφόμενων του :evil: .

Δεν έχουμε χούντα να μή μπορεί να μιλήσει έλεος!

Αλλιώς πραγματικά πιστεύω οτι αυτό το μήνυμα που τόσο διπλωματικά αλλά αρκετά φανερά και έντονα κατηγορεί κόσμο και προσβάλει προσωπικότητες αν παραμείνει ανώνυμο θα πρέπει να διαγραφεί :evil: .
Εκτός αν έχουμε γίνει Blog ωστε να αλλάξω και εγώ nickname :twisted:
Δημητριάδης Σταύρος
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by stavrosd »

Και ένα παράδειγμα διαφορετικής οπτικής των πραγμάτων
Εγώ θεωρώ ασφαλέστερους τους αγώνες του Σπύρου και του DOC που έχουν ψηλότερες ΜΩΤ απο ότι του Γιάννη γιατί το ίδιο γρήγορα πάω σε όλους, αλλά στη μία περίπτωση ειναι μικρότερη η διαδρομή άρα καλυτερα ελεγχόμενη και εγώ πιο ακμαίος στο τιμόνι σε αντίθεση με τους Μαραθωνιούς του Γιάννη που και πολύ απλώνει ο Αγώνας (και ας σκίζεται ο ίδιος να βρίσκετε παντου) και η κούραση με κάνει επικίνδυνο!

Αυτή είναι η δική μου άποψη που έχω συμμετάσχει σε όλους τους αγώνες του Γιάννη και όπως και σε πολλούς του Σπυρου και του Δημήτρη και σε όλους έχω περάσει καλά αλλά κάποιοι ήταν αγώνες και κάποιοι περιπέτειες.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Last edited by stavrosd on Mon Jul 27, 2009 21:22, edited 1 time in total.
Δημητριάδης Σταύρος
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by stavrosd »

Δε καταλαβαίνεις τι θέλω να πώ μάλλον
(και δε μπορώ να σε πώ με το μικρό σου :D )
Δεν είπες καμία αλήθεια και δεν είπες κανένα ψέμα βασικά δεν είπες τίποτα!
Είναι σαν να ακούσω τη ελληνική Ιστορία και να μή ξέρω αν αυτός που την λέει είναι έλληνας , Τούκος ή Αμερικάνος???
Και κανένας να μή λέει ψέματα όλοι θα σου τα πούν διαφορετικά πράγματα!
Άρα αφου δε ξέρω για να καλάβω το πίσμα απο το οποίο τα βλέπει απλά τη θεωρώ άκυρη.
Οχι ψευδή αλλά άκυρη!!

Αν δεν μπορείς να αποκαλυφθείς μόνο κακό μου πάει στο μυαλό!
Δημητριάδης Σταύρος
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by stavrosd »

Γιαυτό τρελαίνομαι με τα ανώνυμα μηνύματα γιατι μπορούν να κάνουν ζημιά χωρίς καμία αξιοπιστία :evil:
Δημητριάδης Σταύρος
GENERAL LEE

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by GENERAL LEE »

Μάιστα , μάιστα :mrgreen: …..
Και επειδή πρέπει να τα λέμε όλα , αρέσουν δεν αρέσουν φίλε κορονοπηρίνιε εμένα το γραπτό σου μου κάνει λίγο μαϊντανιζέ :idea: !!!
Κάποιου χαϊδεύεις τα αυτιά δηλαδή και όχι ότι αυτό είναι κακό αλλά βρε αδελφέ καλά κάνεις μα προσωπικά θα γούσταρα να γνωρίζω το όνομα σου :shock: .

Ως αφορά το <<νέοι >> με τα προβλήματα σας ,καθίστε στα γόνατα μου να σας πω εγώ πως αρχίζει και πως τελειώνει το παραμύθι , σαφώς και δεν το δέχομαι αφού εγώ είμαι παλιότερος σου 8-) ! ΧΑ :!: …..
Απόδειξε μου το αντίθετο :evil: ….
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Pet4x4 »

Tελοσπάντων παιδιά, με αυτό το θέμα θα ξεκινήσει καινούργιο λουτρό αίματος, και πραγματικά δέν υπάρχει λόγος πλέον... ειδικά τώρα που είμαστε στην προσπάθεια να φτιάξουμε το μέλλον δέν πρέπει να κοιτάμε το παρελθόν! Πάμε μπρωστά, πάμε για το 2010 και άς ξεχάσουμε τα παλιά! Τα παλιά ο κάθε ένας απο εμάς τα είδε απο την δική του οπτική γωνία και τα έχει αξιολογίσει ανάλογα με αυτήν. Αν ξεκινήσουμε να πούμε πώς τα είδαμε πώς έγιναν και τί γίνετε ακόμα, τότε σίγουρα θα σκοτοθούμε μεταξύ μας!!!
Ο καθε ένας έχει την αποψή του, ας την κρατήσει για αυτόν, και πάμε παρακάτω!

Οπώτε παρακαλώ τους διαχειρηστές όπως, με πρόφαση την ανονημία του "κωρονοπήνιο", διαγράψουν εντελώς αυτο το θέμα, που απ'οτι φαίνετε θα σπείρει διχώνια!

Φωκίων, stavrosd και GENERAL LEE, σας προτρέπω - παρακαλώ να κάνετε το ίδιο, για να λύσουμε τα χέρια του Friar, να κουνίσει τους λεβιέδες του και να διαγραφεί το θέμα εδώ και τώρα! Όσο περισσότεροι το διαβάζουν, τόσο χειρότερα τα κάνουμε! :evil:
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by pc4x4n »

Αυτά που γράφεις κύριε ανώνυμε - κορονοπηνιο -
Για εμένα δεν είναι ιστορία , αλλά παραμύθια που σου αρέσουν και πιστεύεις …..κράτησε τα .
Καλό μάθημα για πρώτη δημοτικού….

Δεν δέχομαι να αγνοείς στα παραμύθια σου τους κόπους και τους 6 πετυχημένους αγώνες που έχουμε κάνει τόσο σε συμμετοχές όσο και σε όλα τα επιμέρους στοιχεία τις διοργάνωσης.

Μάθε λιπών ότι καμαρώνουμε για αυτά που προσφέραμε στον χώρο του 4Χ4 και ότι ντρεπόμαστε μόνο για τις ΚΑΚΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ανθρώπων που για προσωπικές τους κόντρες και φιλοδοξίες μας ντρόπιασαν και δεν έχουν ζητήσει ακόμα συγγνώμη .
Δεν μου αρέσει να ισοπεδώνω τα πάντα και λυπούμε που άτομα με ικανότητες και σημαντική προσφορά στο 4Χ4 ξέπεσαν τόσο πολύ από την εκτίμηση τόσο την δική μου όσο και πάρα πολλών άλλων του χώρου .

Πενταρας Χριστόδουλος
4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟ
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”