Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by stavrosd »

Δε θα βρέξει ...ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΘΑ ΡΙΞΕΙ :lol: :lol: :lol:
Δημητριάδης Σταύρος
Γιάννης Αθανασίου

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Γιάννης Αθανασίου »

ΟΚ, βρήκαμε ποιος φταίει. Αυτός που ανάγκασε τους κριτές να κάνουν τη δουλειά για την οποία είχαν πληρωθεί. ΜΠΡΑΒΟ σας κύριε makisfacts.

Να συμπληρώσω ότι η καταγγελία στην ΕΛΠΑ από τους Κατσιμαλή, Αποστολίδη και Μήλα (με επιφύλαξη για τον τελευταίο), που αναφέρει ο κορωνοπήνιος εναντίον μου είναι γεγονός.

Πρέπει λοιπόν να ομολογήσω ότι εγώ φταίω για την κατάντια των αγώνων 4Χ4 κύριε κορωνοπήνιε και κύριε makisfacts, οπότε μην ψάχνετε για ιστορίες και τα λοιπά.

Καληνύχτα σας

ΥΓ. ...με γεια και τα nicknames σας.
D.Papadimitriou
Posts: 46
Joined: Wed Jun 17, 2009 08:33

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by D.Papadimitriou »

Όπως λέει και το γνωστό άσμα ''Είχε παλιόκαιρο την μέρα που σε γνώρισα,πως θες εσεί για καλοκαίρια να μιλάμε''.....
FormerDriver
Posts: 7
Joined: Wed Jul 29, 2009 16:07

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by FormerDriver »

:shock: :shock:

Αιντε παλι μια απο τα ιδια...αιντε παλι καποιος "γνωστος-αγνωστος" να λεει και καλα ανωνυμα την ιστορια που ο Αθανασιου περιφερει απο εδω και απο εκει εδω και χρονια...

Αιντε παλι καποιος "γνωστος-αγνωστος" να βγαινει να τον ταπωνει....

Αιντε παλι ο Αθανασιου να βγαινει και να κανει την ΜαρΘα Βουρτση....

Αιντε παλι ολοι που κοπτονται για το συμφερον των αγωνων και των αγωνιζομενων.....

ΚΑΛΑ ΝΤΡΟΠΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ??
ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ??
ΠΟΣΟ ΘΡΑΣΟΣ ΕΧΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ??

ΥΓ Δεν ειμαι ανωνυμος μη βιαστειτε (αν και δεν σας βλεπω να εχετε προβλημα ολοι ξερετε ποιος λεει τι...) Ειμαι επωνυμος, ειμαι αυτος που λεει το ψευδωνυμο μου! Ενας πρωην συμμετεχων απο τους πολλους που διωξατε απο τους αγωνες σας με την ατελειωτη φαγωμαρα γκρινια λασπολογια σας! Και τωρα ψαχνετε να δειτε που πηγαν......ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ εστω και αργα.....
Γιάννης Αθανασίου

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Πάλι ο Αθανασίου φταίει...

Φαντάσου να μίλαγε δηλαδή...

Ρε σα δε ντρεπόμαστε...
FormerDriver
Posts: 7
Joined: Wed Jul 29, 2009 16:07

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by FormerDriver »

Αθανασιου...

Κανεις δεν σου εριξε ολη την ευθυνη!
Ο καθενας την ευθυνη που του αναλογει και στην ιστορια αυτοι εχετε ολοι οι οργανωτες ΔΥΣΒΑΣΤΑΧΤΕΣ ευθυνες.!!

Αναλογισου και εσυ τις δικες σου και σταματηστε την καραμελλα επιτελους...την καραμελλα "δεν φταιω εγω"
ΦΤΑΙΣ οπως και οι ΑΛΛΟΙ

Τραβα στους αγωνες σου που τοσο παραστατικα ανεφερε ο "Κορονα Μπυρα Πινω" και δες τις λιστες εκκινησης!!
Τι εγιναν αυτοι οι οδηγοι και συνοδηγοι??
Αγροτες?? Αστροναυτες?? Μεταναστες?? Τα πουλησαν και πηραν χαμηλωμενα γιαπωνεζικα ερπετα??

Μαλλον οχι...μαλλον βαρεθηκαν να σπανε τα συκωτια τους με τους καβγαδες και τη λασπη σας.

Αιντε.
Γιάννης Αθανασίου

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Δες τις λιστες εκκίνησης να δεις ότι οι άνθρωποι αυτοί εκτίμησαν τους αγώνες μας και κάθε χρόνο τους τιμούν με την παρουσία τους.

Και τη μόνη λάσπη που ξέρω είναι αυτή που αντιμετωπίζουν οι αγωνιζόμενοι στους αγώνες του Ιχνηλάτη.

Αν ξάχνεις για αποδιοπομπαίους τράγους, τί να σου πω; Είσαι άξιος της μοίρας σου... πρώην οδηγέ. Μήπως είσαι απο αυτούς που επέβαλαν περιοριστή 32 χιλιοστά στα diesel; Λέω μήπως... ή απο εκείνους που φοβούνται μήπως κερδίσει κανένα αγώνα κάποιος με νορμάλ αυτοκίνητο. Ή καλύτερα απο εκείνους που πιστεύουν ότι τα μέτρα ασφαλείας πρέπει να σε ανεβάζουν κατηγορία επειδή τα μπακετ και οι ζώνες σε κάνουν να πας πιό γρήγορα.

Ότι και να είσαι, με γεια σου και εσένα. Κάποιου του έδειχναν το φεγγάρι και αυτός κοίταγε το δάχτυλο...
User avatar
black pete
Posts: 57
Joined: Sat Jul 11, 2009 20:00
Location: Ροδος
Contact:

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by black pete »

"κυριοι" ειναι κουραστικη αυτη η φαγωμαρα !!!!
θα ηθελα να ειχα την ευχερια να κανω πιο πολλους αγωνες αλλα δεν μπωρω πρεπει να επιλεξω 1 και επελεξα τον 24ωρο,θα ηθελα να παω και στου Κου Αποστολιδη αλλα τα οικονομικα δεν μου το επιτρεπουν οποτε σταματηστε τις φαγωμαρες οργανωστε τους αγωνες οπως πρεπει και αστε μας να τους χαρουμε !!!!

Μπακογιαννης Τσαμπικος

ΑΜΑΝ ΠΙΑ
Isidoros Dedes
Posts: 20
Joined: Fri Jul 03, 2009 12:06

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Isidoros Dedes »

Δικαίωμα του καθ΄ένα να εμφανίζεται με όνομα ή ψευδώνυμο.
Δικαίωμα του καθ΄ένα να γράφει την άποψή του.
Αυτός δεν είναι ο σκοπός του Forum ?

Για ποιό λόγο γκρινιάζετε ? μήπως διότι το περιεχόμενο του κειμένου του, ανταποκρίνενται στην πραγματικότητα ?
Αυτός είναι και ο λόγος που παρότι έχω 4Χ4 από το 1987, η εμπλοκή μου στους αγώνες είναι μικρή και σε συγκεκριμένο διοργανωτή. Σας λέει κάτι αυτό ? εαν όχι, να κάνετε μαθήματα marketing. Χρειάζονται και στους αγώνες.
FormerDriver
Posts: 7
Joined: Wed Jul 29, 2009 16:07

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by FormerDriver »

Καλημερα κατ αρχας.

Τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα.....οταν βρισκομαι στην γωνια γραφω τσιτατα (Δαχτυλα φεγγαρια λιμνες κλπ κλπ)

Καλα ρε μασκαρα να σε ρωτησω τοσα ψευδωνυμα και τοσους κωδικους που εχεις που τα θυμασαι ρε θηριο??

Τεσπα δεν εγραψα για να σε κοντραρω (αλλωστε ειμαι βεβαιος οτι αμα δεν σε κοντραριζε κανεις εισαι ικανος να ανοιξεις αλλο ψευδωνυμο και να κοντραρεις τον εαυτο σου) αλλα μπας και βοηθησω.

Αυτη ειναι η ισως σκληρη και δυσκολη προταση μου αλλα ισως η μονη εφαρμοσιμη....

Αποφασιστε οτι οι υπαρχοντες διοργανωτες ειστε στη συνειδηση των συμμετεχοντων μαλλον φθαρμενο προιον. Εχετε απωλεσει την εξωθεν καλη μαρτυρια! Δεν μπορειτε να εμπνευσετε εμπιστοσυνη ουτε γινεται πιστευτο απο κανεναν οτι θα ακολουθησετε τις δεσμευσεις σας! Δεν μπορει να ειστε πριμαντονες πλεον! Δεν μπορει ο καθενας σας να εχει το προσωπικο του βασιλειο! ΕΑΝ ΒΕΒΑΙΩΣ ΣΑΣ ΚΑΙΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ!!!!

Να συμφωνησετε να αναλαβετε ρολο δευτερο προσφεροντας απλοχερα την τεχνογνωσια που εχετε σε μια επιτροπη 4-5 εθελοντων με γνωσεις και χρονο και χωρις καμμια εξαρτηση. Αυτοι θα αποφασιζουν για το σπορ (ο θεος να το κανει). Ποιος κανει αγωνες ποιος δεν κανει με τι ορους γινονται ποτε γινονται. Αγνους εθελοντες ε....δουλικα βρισκονται πολλα!!!

Αντε λοιπον ξεκινατε συναντηθειτε με τον στοχο αυτο και προτεινετε κοσμο να τρεξει και να αποφασισει...και δωστε ανιδιοτελως και γενναιοδωρα αφου σας καιει τοσο!!!

Εκτος....αν ειστε σαν τους πολιτικους της Ελλαδας που ολο για μας κοπτονται και ολο το χερι τους στο δικο μας βρακι ειναι!!!!

Καρω σημαια.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”