Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Γιάννης Αθανασίου

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Έχεις διαβάσει καλά τα manual του φασισμού.
- Όλοι οι Εβραίοι ίδιοι
- Όλοι οι μαύροι ίδιοι
- Όλοι οι οργανωτές ίδιοι

Και σαν αποκορύφωμα ο απο μηχανής θεός, οι "εθελοντές σου", να σώσουν τον κόσμο. Τα ίδια έλεγαν ο Χίτλερ και ο Παπαδόπουλος. "Εθελοντές" ήταν και αυτοί, που ήρθαν να μας σώσουν!

Μπουχτήσαμε απο θεωρίες. Και απο χούντες. Προτάσεις έχεις; Μάλλον όχι. Απλά λάσπη. ΟΚ. Και ψέματα - περί κωδικών ο λόγος. Έτσι θα πάμε μπροστά πρώην οδηγέ και νυν πρόεδρε;

Μπορείς να με κατηγορείς μόνο σε μία συζήτηση να προλαβαίνω να απαντήσω;
FormerDriver
Posts: 7
Joined: Wed Jul 29, 2009 16:07

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by FormerDriver »

Με καταλαβες επιθεωρητα Αθανασω!

Ειναι που ειμαι γιγαντοσωμος και δεν χωραω στην ενοτητα φαινεται!!!

Παλι πετας την μπαλα στην εξεδρα παλι αρχισες τις θεωριες. Η προταση ειναι εκει για οποιον θελει καλοπιστα να την διαβασει. Τοσα καταλαβαινω τοσα λεω αλλα και αυτα να τα θαψεις θελεις.

Την δικη σου την απαντηση την ελαβα οπως και οποιος διαβαζει με ανοιχτο μυαλο.
Σιγα μην αφησεις αλλους να ανοιξουν το βαζο με το μελι.
Δεν πειραζει καλη καρδια....συνεχισε τις ιστοριες σου.

Συγνωμη για την ενοχληση

Μαυρη σημαια
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by pc4x4n »

Εεεε!!!!! STOP….

Παιδία …. ΖΑΛΙΣΤΗΚΑΜΕ με αυτά που ακούμε….
Το μπαλάκι του πινγκ-πονγκ αισθανόμαστε ότι μας ζηλεύει…..

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φέρτε μαζί τις χαντζάρες τις καραμπίνες και ότι άλλο μπορεί να εξολοθρέψει!!!!!

Αλλιώς υπάρχει κάπου στην επαρχεία και ο Καιάδας….και κάπου αλλού η Ρόδος που είναι το πήδημα ;;;….ακόμη και η πλατεία Φιλελλήνων Ναυπλίου για να σφαχτούμε και επίσημα βλέπετε ΙΣΤΟΡΙΑ είναι και πρέπει να είναι πλούσια….

Σίγουρα κάποιοι κάπου θα έχουν δίκαιο , κύριοι ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
ακόμα ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ και ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ αλλά ειλικρινείς και αγαπάμε αυτό που κάνουμε , για εμάς είναι ΛΟΞΑ και ΤΙΜΗ…..

Δ Ε Ν Π Α Ε Ι Α Λ Λ Ο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τολμήστε να ξεπλύνετε την ΝΤΡΟΠΗ και ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΤΕ αλλιώς αν δεν το καταλάβατε πρέπει να πάμε όλοι σπίτια μας ………………

Κάποιοι από μόνοι τους μηδενίζουν και μαυρίζουν την ιστορία τους και στο πέρασμα τους καταστρέφουν ότι καλό έχει γίνει

ΝΤΡΟΠΗ…!!!
User avatar
tazmania
Posts: 25
Joined: Fri Jul 31, 2009 14:07

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by tazmania »

aapo wrote:Ωραιότατα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά χρειάζετε να υπογραφεί το κείμενο για να καταλάβετε τον συντάκτη. Αλήθεια Σιούτη , Κιμωνίδη , Κοκολάκη , Μακρογκίκα χρειάζεστε υπογραφή.


ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ 4χ4 .

Υ.Γ Θα έρθη η στίγμη που θα μάθετε την πραγματική ιστορία. Αλήθεια Στάθη πόσες φορες το εχεις σκεφθεί.

ααποστολίδης
Αλέκο, θα γράψεις βιβλίο??? :D
"Ideas are bulletproof"

http://www.facebook.com/StrategoTeam
Γιάννης Αθανασίου

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Γιάννης Αθανασίου »

FormerDriver wrote:Σιγα μην αφησεις αλλους να ανοιξουν το βαζο με το μελι.
Δεν είδες;

Εχω σκάφος, μένω σε μονοκατοικία στην Εκάλη, έχω εξοχικο στη θάλασσα, τρία αγωνιστικά, ελικόπτερο και θείο στην Κορώνη απο όσα κερδίζω από τους αγώνες.

Αν σκεφτόμουν όπως λες, θα έμενα με τον αγώνα μου, που δόξα τω θεώ είναι μακράν των υπόλοιπων και θα έκανα τουμπεκί μη ακολουθήσουν οι άλλοι και μοιρατσεί η πίττα. Θέλω όμως να γίνουν όλοι οι αγώνες έτσι, γι΄αυτό και χτυπιέμαι. Αλλά όσο υπάρχουν άνθρωποι σαν εσένα σκέφτομαι μήπως κάνω λάθος και θα έπρεπε να σε αφήσω στην τύφλα σου, όπως μου λένε οι περισσότεροι.
makisfacts
Posts: 2
Joined: Wed Jul 29, 2009 11:19

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by makisfacts »

Προσωπικότητα Αθανασίου....

Δεν.... κάνει ποτέ διαφήμιση, δεν προσβάλει ποτέ, αλλά όλο οι άλλοι τον πειράζουν...

Έτσι σφάχτηκε και με τους Braters.

Διαβάστε μερικά αποσπάσματα από το:

http://www.braters.gr/viewtopic.php?t=2 ... sc&start=0

tetrakinisimag

H πρώτη εμφάνιση του Women Racing Tετρακίνηση

Τα μάτια τους θα τρίβουν οι θεατές του 22ου Enduro 4X4 που διοργανώνει η Λέσχη Εκάλη 4Χ4 στην περιοχή της Λιβαδειάς. .......

Το αυτοκίνητο είναι ένα Nissan Navara 240 ίππων της Μπάσδελης ΕΠΕ, της αντιπροσωπείας της φίρμας στην Κόρινθο. Πλήρωμα είναι η Εύα Κώτση, οδηγός, πρόεδρος του motor women club, με εμπειρία σε αγώνες GTCC, kart και rally sprint και η Σούλα Καραμηνά, συνοδηγός, με εμπειρία και νίκες σε αγώνες 4Χ4.

Στην ομάδα συμμετέχουν ο Στέφανος Αττάρτ, πολυνίκης του διεθνούς ελληνοϊταλικού αγώνα 4Χ4, ο Ανδρέας Μπάσδελης, πρωταθλητής οδηγός αγώνων rally και αντιπρόσωπος της Nissan στην Κόρινθο, ο Γιάννης Αθανασίου, δημοσιογράφος, οδηγός αγώνων 4Χ4 με σημαντικές επιτυχίες και χρόνια συνοδηγός σε αγώνες rally και η Κωνσταντίνα Αθανασίου, ψυχή του σημαντικότερου αγώνα 4Χ4 στην Ελλάδα, του 24 ώρες 4Χ4.

Υποστηρικτές της όλης προσπάθειας είναι το περιοδικό Τετρακίνηση Mag, το Attart Off Road Park και τα ελαστικά Εγγλεζόπουλος.

...
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
http://www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4
..
..
..

tetrakinisimag
Εξόρμηση στο Πευκί!!!

Στο δεύτερο και μεγαλύτερο μέχρι στιγμής αγώνα του Πρωταθλήματος 4Χ4 θα συμμετάσχει η Women Racing Τετρακίνηση. Η Εύα Κώτση και η Σούλα Καραμηνά – Εγγλεζοπούλου, με το δυνατό Nissan Navara D40 της Μπάσδελης ΕΠΕ από την Κόρινθο, θα υπερασπιστούν τα χρώματα του Τετρακίνηση Mag στη Βόρεια Εύβοια....

...που οδήγησαν τον προμηθευτή ελαστικών της ομάδας Μανόλη Εγγλεζόπουλο να επιλέξει τα πιο «λασπερά» από τα ελαστικά της Cooper για τον αγώνα.
..
..
..

tetrakinisimag
Όταν και ο τερματισμός είναι μία νίκη

Κάποια 300+ χιλιόμετρα ειδικών, κάποια 500 χιλιόμετρα σε σύνολο, κάποιες 17 ώρες στο βουνό και λάσπη, πολύ λάσπη, …. Και μεγάλη δόση ατυχίας….
Το ότι το πορτοκαλί, πλέον, Nissan Navara D40 της Μπάσδελης ΕΠΕ από την Κόρινθο, είδε τον τερματισμό….στην Cooper για τα ελαστικά, που παρόλο το 80 off / 20 on του χαρακτήρα τα κατάφεραν τόσο με τη λάσπη όσο και την άμμο. Σε δεύτερο πλάνο στον Μανώλη Εγγλεζόπουλο που τα έδινε όλα στα service. Σε παράλληλο στον Ανδρέα Μπάσδελη που προσέφερε εαυτό και αγωνιστική εμπειρία στη λύση των όποιων προβλημάτων...
..
..
..


samy

Μπράβο στα κορίτσια ,μπράβο στο αυτοκίνητο,μπράβο στους μηχανικούς,μπράβο στους χορηγούς ........................κανένα μπράβο, σε σας κύριε Αθανασίου που κατ'εξακολούθηση μας διαφημήζετε χορηγούς που καμία σχέση δεν έχουν με άτομα του φόρουμ . Κάποιο από τα παιδιά που γράφει εδώ μέσα ,ανεξάρτητα από το εάν θεωρεί τον εαυτό του Μπράτερ ,θα το θεωρούσα θεμιτό να κάνει το σπρωξιματάκι του στους ανθρώπους που τον βοήθησαν υλικά και ηθικά ,αλλά εσείς? και μάλιστα για ανθρώπους άσχετους προς το φόρουμ αυτό?

...
....

tetrakinisimag

O καθένας ενημερώνει για τις δικές του δραστηριότητες. ...
...

Κακός είναι αυτός που δε βλέπει πέρα από τη μύτη του και πιστεύει ότι ο κόσμος γυρνά γύρω του και μόνο. Εμείς πιστεύουμε ότι δεν είμαστε, αφού αναφέρουμε στο περιοδικό όλους ανεξαρτήτως και φροντίζουμε να τους ενημερώνουμε για όλα όσα κάνουμε.
...

Η ενότητα που αναφέρετε είναι για το περιοδικό και τις εκδόσεις του. Θεωρήσαμε ότι η αναφορά της αγωνιστικής ομάδας εκεί θα ήταν μία κατάχρηση του χώρου.

Στο κάτω-κάτω, μπορείτε να μην διαβάζετε ότι δεν σας ενδιαφέρει. Καμιά 20αριά δημοσιεύσεις και καμιά 300 αναγνώσεις την τελευταία εβδομάδα διαφωνούν μαζί σας. Για εμάς μη σας νοιάζει. Έχουμε συνηθίσει τις προσωπικές, χωρίς λόγο επιθέσεις...

....

Δε θα μπούμε στο τριπάκι μίας στείρας αντιπαράθεσης. Δεν αναζητούμε μεταφορείς των αυτοκόλλητών μας άλλωστε. Απευθυνόμαστε σε συνειδητοποιημένους του χώρου που έχουν να μας πουν κάτι και έχουν να μάθουν κάτι απο εμάς. Οι υπόλοιποι; Είναι πάντα ευπρόσδεκτοι στη μεγάλη παρέα μας.
..
..
..

tetrakinisimag
ΟΚ!...

Διευκρίνηση πρώτη: είπαμε πως οι Braters δεν χρειάζονται υπεύθυνο τύπου, εννοόντας πως δε χρειάζεται να τον κάνουμε εμείς. Απλά ενημερώνουμε για τις ΔΙΚΕΣ μας δραστηριότητες. Αν δεν έχουμε το δικαίωμα ή μας έχει στερηθεί για κάποιο λόγο, κακώς δεν ενημερωθήκαμε Κρίνοντας εκ των ιδίων; Αν ο κόσμος στρεφόταν γύρω απο εμάς, ή θεωρούσαμε κάτι τέτοιο, θα κάναμε άλλη δουλειά. Η ενημέρωση, καλώς ή κακώς, θεωρεί τον κόσμο στρογγυλό.

Απο εκεί και πέρα... Απλή λασπολογία, χωρίς αιτιάσεις. Έτσι για τις εντυπώσεις. Εκεί ανάμεσα σε σοβαρό και αστείο να μην χρήζουν απάντησης, αλλά να δημιουργούν αμφιβολίες.

Καλώς ή κακώς δεν έχουμε χορηγούς. Έχουμε συνεργάτες και περισσότερο φίλους. Αν γνωρίζατε τα του χώρου θα το ξέρατε. Και αυτούς εμπλέξαμε σε μία προσπάθεια μοναδική για την Ελλάδα: απο το να τρέχουμε μόνοι μας και να κυνηγάμε την ουρά μας, φτιάξαμε μία ομάδα για νέους - νέες καλύτερα. Mea Culpa. Δεν θα το ξανακάνουμε αφού σας ενόχλησε. Σαν βροντόσαυροι των αγώνων θα συνεχίζουμε να τρέχουμε εμείς, καλώντας τους νεαρότερους να μας βλέπουν και να μας χειροκροτούν.

Τώρα το λόγο για τον οποίο αντί να πηγαίνετε στην τουαλέτα την ώρα των διαφημίσεων, ασχολείστε με αυτές μας είναι άγνωστο και παντελώς αδιάφορο. Απευθυνόμαστε σε όσους ενδιαφέρονται για όσα κάνουμε. Όσοι δεν ενδιαφέρονται, ΟΚ, καλή τους ώρα.

Χαιρόμαστε που σας δώσαμε την ευκαιρία να ξεδιπλώσετε το ρυπαρό ταλέντο σας, διατηρόντας την ανωνυμία σας.

ΥΓ. Obelix, η περιέργεια και το ενδιαφέρον είναι αρκετά κοντά. Αν δεν ήταν ενδιαφέρον, θα έκανες μία ανάγνωση και μετά... φσσσσσσσσσσσσττττ...
..
..
..
samy
tetrakinisimag Έγραψε:
Έχω υψοφοβία... Δεν κάνει...

Αλλα με τόσα ναυάγια που με κοντράρουν μπορώ να πάω για ναύαρχος. Τί λες;
Κύριε Αθανασίου ,όλα αυτά τα χρόνια ,είτε μέσα από το ΜΠΡΑΤ , είτε το ΜΠΡΑΤΕΡΣ ,έχω να θυμάμαι πολλά ωραία για σας και τον τρόπο που εννοείτε την ενημέρωση


1) Ποτέ μα ποτέ δεν έχετε πει κουβέντα σε φόρουμ για αγωνιζόμενους ή αγώνες που δεν έχουν σχέση με σας ,το περιοδικό σας ή το κατάστημά σας παλιότερα και τους φίλους συνεργάτες σας Όταν σπανίως συμβαίνει δε κάτι τέτοιο φροντίζεται , πάντα ως αμερόληπτος να το κρίνετε για την ανεπάρκειά του σε σχέση πάντα με τα δικά σας κατορθώματα

2) Δε ξεχνώ ποτέ με τι κόπους και τι θυσίες που κάνατε ,γνωστό μέλος του τότε ΜΠΡΑΤ σας μοίρασε τα προσωπικά email των μελών- που ήταν δηλωμένες διευθύνσεις επικοινωνίας του φόρουμ , με τα μέλη του-και μας τρελάνατε στο σπαμ ,προς ενημέρωση . Ακόμα τα έχω τα μέηλ αν θέλετε να το αμφισβητήσετε και ακόμα έχω τις απαντήσεις σας σχετικά με το ότι δεν ήταν σπαμ ,αλλά ενημέρωση ,ότι κάποιος συνεργάτης σας τάχαμου βρήκε τις διευθύνσεις μας από εταιρίες που τις πουλάνε .... ακόμα θυμάμαι τις απαντήσεις του ανθρώπου από το ΜΠΡΑΤ που
σας τις έδωσε τις διευθύνσεις ,όχι δεν είναι διαφήμιση και άλλες αρλούμπες

3)Δε ξεχνώ ποτέ μα ποτέ τις κουβέντες σας και τους τσαμπουκάδες που έχετε κάνει σε όλα τα φόρουμ που δραστηριοποιήστε. Φυσικά πάντα εσείς έχετε δίκιο ,εσείς είστε ο πιο επιτυχημένος διοργανωτής αγώνων ,ο καλύτερος εκδότης δημοσιογράφος ,ο καλύτερος καταστηματάρχης ειδών τετρακίνησης και εκτός όλων των άλλων πάντα ο αλάνθαστος και αυτός που ποτέ δεν έκανε πίσω και για κανέναν λόγο όσο εξόφθαλμα άδικο κι αν είχε. Πάντα αφιλοκερδώς φυσικά για το καλό της αυτοκίνησης

4) Δε ξεχνώ τη βλακεία ,πάλι για ενημερωτικό σκοπό ,να διοργανώσετε τη διάσχιση του μονοπατιού Ε4 με αυτοκίνητο ,μιλάμε για το μεγάλο σπαγκάτο που κάνατε για να μαζέψετε τη κατάσταση όταν σας τη πέσανε διάφοροι. Ούτε εκεί αν και κάνατε πίσω παραδεχτήκατε τη βλακεία της ιδέας σας

5) Δε ξεχνώ τις κολεγιές σας και τους τσαμπουκάδες σας με φίλους κολλητούς που μετά έγιναν εχθροί και ξανά μετά φίλοι ,οι οποίοι όλος τυχαία ήταν πάντα πρόεδροι λεσχών ,διοργανωτές αγώνων και επαγγελματίες από το χώρο του αυτοκινήτου ..... άλλωστε φίλους έχετε μόνο από κει που τρώτε

6) Δε ξεχνώ ποτέ, τότε που σας είπα ότι αντί να οργανώσετε ακόμα μια εμποροπανήγυρη πάνω στη λίμνη για να διαφημιστούν οι φίλοι σας και να ενημερωθούμε εμείς οι αγράμματοι , να οργανώσετε μια εκδήλωση πχ καθαρισμού του ρέματος στην Εύβοια και φυσικά ακόμα την οργανώνετε .... Εξάλλου τι αξία έχει μια τέτοια εκδήλωση ,αν δε μπορούμε να απασχολήσουμε τον κόσμο με αθλοπαιδιές, που θα διαφημίζουν οι φίλοι σας τη πραμάτεια τους

6) Δε ξεχνώ ποτέ τα καρναβάλια με τις φωτογραφίες και τις συνεντεύξεις από κάποια μέλη του ΜΠΡΑΤ στο περιοδικό σας που τις κάνατε για να προσεταιριστείτε για ακόμα μια φορά κοινό δια της πλαγίας οδού και φυσικά δε ξεχνώ ούτε αυτά τα υποκείμενα που πήγαν να ξεπουλήσουν τη παρέα για τη προσωπική τους ματαιοδοξία

7) Δε ξεχνώ ποτέ το τσαμπουκά σας με τον άλλο εκδότη όταν ήρθε σε κάποια εκδρομή σε συνεννόηση με τα ίδια άτομα του ΜΠΡΑΤ που φωτογραφήσατε εσείς και τα έβαλε να βγάζουν φωτογραφίες και να σηκώνουν σημαίες του αντίπαλου περιοδικού
Δε ξεχνώ όμως ποτέ το βασικότερο. Ποτέ μα ποτέ Γιάννη Αθανασίου, δε μπήκες σ’ αυτό το φόρουμ για να γράψεις μια κουβέντα πέρα από τα <<ενημερωτικά σου>>, δε μπήκες ποτέ σα φίλος να πεις μια κουβέντα έξω από τη μπίζνα σου και τους φίλους σου τους επαγγελματίες.
Τώρα εδώ μέσα τι θες? Πήγαινε κάνε κανά φόρουμ με τους φίλους σου να τα λέτε και
διαδικτυακά, όταν δε προλαβαίνετε εξαιτίας της πολλής δουλειάς

Και κάτι τελευταίο που αποτελεί προσωπική καθαρά άποψη .Αν από όλη τη δημοσιογραφία βγάλουμε όλα τα κατακάθια που τα τελευταία χρόνια είναι πολλά δυστυχώς ,τα πιο γελοία υποκείμενα μαζί με αυτούς που γράφουν σε κουτσομπολίστικες φυλλάδες ,είναι οι αθλητικογράφοι ,ειδικά αυτοί του ποδοσφαίρου και σε απόσταση αναπνοής οι του μηχανοκίνητου αθλητισμού.
Ανθρωπάκια κομπλεξικά που έξω από βαλβίδες και εξατμίσεις, ξέρουν να μιλάνε μόνο για ωραίες παρουσίες , χαζογελώντας σα γεροξούρηδες ματάκηδες

Άιντε καλό σου βράδυ κύριε Αθανασίου



έχει και συνέχεια...


http://www.braters.gr/viewtopic.php?t=2 ... &start=270



tetrakinisimag
Έλα, προειδοποίησέ με πάλι... Απέδειξε ότι πέρα από τούτο εδώ το forum δεν έχεις τίποτε άλλο να επιδείξεις. Αντε ντε...

ΥΓ. Το μικρό μου; Οι φίλοι με φωνάζουν "wolffucker" αλλά δε ξέρω τί σημαίνει ακριβώς!
...
...
tetrakinisimag
Ηλικία: 43
Ένταξη: 28 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 295

Ρε ΜΑΛΑΚΑ ξέρεις γιατί μιλάς; Ή σε μπερδεύουν οι υποβολείς σου;

Ξέρεις τί κέρδισε ο Ανδρουλακης; Η η μαλακία σε έχει βαρέσει - κρίμα στην ηλικία σου.

Ο Ανδρουλάκης κέρδισε το Τετρακίνηση Mag Cup του 2008. Πέρσυ είχαμε δώσει στο νικητή ΕΜΕΙΣ ένα αυτοκίνητο να τρέχει. Φέτος, που αυτό δεν ήταν εφικτό, λόγω της φύσης των αγώνων που τρέχει ο Ανδρουλάκης, κανονίσαμε να πάρει κάποια πράγματα.

Για ποιό διαγωνισμό μιλάς βρε ηλίθιε και από ποιόν θα έπρεπε να πάρει κάτι; Τί σχέση έχει ο Αττάρτ; Του είχε υποσχεθεί κάτι και δεν του το έδωσε; Και εμένα τί με νοιάζει; ΕΓΩ έχω υποσχεθεί κάποια πράγματα και είμαι υπέυθυνος αν θα τα πάρει ή όχι. Και απέναντί μου είναι ο Ανδρουλάκης. Αν κέρδισε κάτι άλλο απο κάπου αλλού τί με μέλει εμένα;

Πατάς καλά; Μάλλον θα πρέπει να σε αφήσω ήσυχο γιατί Post με το Post η κατάστασή σου χειροτερεύει. Τώρα άρχισες να βλέπεις φαντάσματα.

ΥΓ Αργείς, τί έγινε;
ΥΓ2. Πως μαρκαλίζουν τα γίδια την κατσίκα έχεις δει;
ΥΓ3. Αργείς πάρα πολύ... Μήπως εχεις απασχολημένα τα χέρια σου;
ΥΓ4. Ελα μωρό μου και θα ξημερώσουμε.
ΥΓ5. Αν δεν ακούς καλά τους υποβολείς, πες τους να φωνάζουν...


...
...
...

tetrakinisimag
wolf Έγραψε:Α και που εισαι...μου αρεσαν τα 2 τελυατια σου ποστ....το ιδο και του δικηγορου μου...
Α, είσαι και απο αυτούς... Στην κατοχή μήπως είχες συγγενείς που φορούσαν όλως τυχαίως κουκούλα;

Ή εσύ δε έχεις και έχει μόνο ο δικηγόρος σου;

Για το αύριο δεν άκουσα τίποτε. Λαμόγιο...

ΥΓ. Κοίτα που έχει ιδρώσει να γράφει γρήγορα... Πλάκα έχεις
ΥΓ2. Ένα enter φτάνει ξέρεις... Αλλά τί σου κάνει η βιασύνη...
ΥΓ3. Α, που είσαι, παραδίδονται μαθήματα για γραμματείς. Πάνω στα ποδαράκια μου
ΥΓ4. Αργείς και σε πίστευα για γρήγορο...
ΥΓ5. Αλλά μάλλον είσαι γρήγορος εκεί που δεν πρέπει.
ΥΓ6. Νταν ρε, νταν...
ΥΓ7. Ξημέρωσε καλή μου...





Στο επόμενο θα εξετάσουμε το λόγο που διώξανε τον Αθανασίου από τη λέσχη της Εκάλης...
Γιατί ο Μάκης ξέρει ποιος είναι ο Άγνωστος Στρατιώτης....
Γιάννης Αθανασίου

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Χαχαχαχαχα... :D :shock: :D :shock:

Η αναφορά στους χορηγούς και τους συντελεστές είναι διαφήμιση... ουάουυυυυυυυυυυυ.... πολύ καλός ορισμός. Το έχουν δει στα διεθνή fora για τη διαφήμιση να σου δώσουν κατευθείαν doctora;

Και για να μην παιδεύεσαι να ψάχνεις τις όποιες αναφορές, από την Λέσχη Εκάλη 4Χ4 δε με έδιωξε κανείς, παρόλο που πολλοί προσπάθησαν. Αποχώρησα όταν διαφώνησα ριζικά με τον τρόπο που το τότε διοικητικό συμβούλιο χειριζόταν τα πράγματα.

Η απομόνωση δημοσιεύσεων θεωρείται σε παγκόσμια κλίμακα ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ. Γιατί δε βάζεις και τα υπόλοιπα, να δουν όλοι πως φτάσαμε σε αυτά που αναφέρεις. Πονάει ε;

Για όλα τα κακά των ελληνικών αγώνων φταίω εγώ λοιπόν!
1. Φταίω που εδώ και 7 χρόνια κάνω τον πιο πετυχημένο αγώνα 4Χ4 στην Ελλάδα.
2. Φταίω που έφερα, χωρίς κανένα κέρδος, δύο αντιπροσωπίες στους αγώνες 4Χ4.
3. Φταίω που προσπαθώ να δείξω και στους άλλους το πως να κάνουν τα ίδια.
4. Φταίω που αναπνέω και βέβαια φταίω που ζω. Α, ρε μάνα τί κακό έκανες στον κόσμο.

Το μόνο μάλλον που μπορεί να μου προσάψει κανείς είναι ότι δίνω σημασία και αξία σε άτομα όπως εσύ, ο Former Driver, ο wolf και το κορωνοπήνιο.

ΥΓ. Και μια και το αναφέραμε, να και η "ασφάλεια" και οι "φάκελοι" να δέσει το γλυκό! Και για όσους δεν έχουν φάκελο σαν το δικό μου στην συρτάρι του Μάκη - απο το Ιωαννίδης; - μπορώ να επέμβω να φακελωθούν πάραυτα. Μάκη και λοιποί καταλάβετέ το, η ΧΟΥΝΤΑ έφυγε εδώ και 35 χρόνια. Ακόμη να το καταλάβετε;
Last edited by Γιάννης Αθανασίου on Thu Aug 06, 2009 15:44, edited 1 time in total.
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by Nicolas »

Αγαπητοί μου συνάδελφοι,

δεν με αφορά καθόλου μα καθόλου τί γίνεται στο forum των BRATS.
Ούτε και θέλω να λάβω μέρος στην συζήτηση που γίνεται εδώ γι αυτό και δεν έχω postάρει
μέχρι στιγμής.

Θεωρώ περιττό να σχολιάσω την τροπή που έχει πάρει η ενότητα ή ακόμα και να κάνω συστάσεις.
Ας μείνουμε λοιπόν στα αντικειμενικά και σχετικά γεγονότα και θα είμαστε όλοι μία χαρά.

Σας παρακαλώ πολύ λοιπόν, κρατήστε το επίπεδο που ταιριάζει σε κυρίους.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
kim
Posts: 5
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:16

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by kim »

Βρε παιδιά - φτάνει με τον Αθανασίου!

Κάθε φορά που ανοίγει το στόμα του πετάγονται 5-6 και τον βαράνε (επώνυμα και ανώνυμα) - έχει γίνει κουραστικό και αναμενόμενο πιά!

Στο τέλος της μέρας, εκ του αποτελέσματος κρινόμαστε όλοι και ό,τι και να λέει ο καθένας δεν αλλάζουν πράγματα που έγιναν - τα υπόλοιπα είναι για τις εντυπώσεις!

Έκτωρ Κ.

ΥΓ: Το να αναφέρονται οι χορηγοί μιάς προσπάθειας δεν είναι διαφήμιση - είναι υποχρέωση!
User avatar
extractor
Posts: 449
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:58
Location: Nοτια Aττικη
Contact:

Re: Η πρόσφατη ιστορία των αγώνων 4Χ4. Θα πονέσει πολύ πολλούς

Post by extractor »

Nicolas wrote: BRATS
αυτες ειναι κουκλες για τα κοριτσακια. :lol: :lol:
BRATERS ειναι.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”