ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post Reply
S.Doukeris
Posts: 105
Joined: Thu Jun 18, 2009 10:14

ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by S.Doukeris »

Ας ξεκινήσουμε με roll cage από το NINO για Samurai-Jimny. Για πάνω από είκοσι αυτοκίνητα τιμή 400 ευρώ.
Όποιος ενδιαφέρεται γράφει το όνομά του.

Από ATLASTEAM
Ζώνη 135 + φπα
Κάθισμα 110 + φπα
Οι τιμές σε ζώνες και καθίσματα θα μειωθούν κι άλλο αν είναι πολλοί οι ενδιαφερόμενοι.
User avatar
gvp
Posts: 122
Joined: Thu Jun 18, 2009 12:28

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by gvp »

Οι τιμες ειναι super,τουλαχιστον για το κλουβι και τα καθισματα :!: :!: :!: :!:
Οι ζωνες μου φαινονται λιγο τσιμπημενες,αλλα και σαν συνολο πιστευω πως ειναι πολυ καλο!!
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high..." Ayrton Senna
User avatar
atlasteam
Posts: 186
Joined: Thu Jun 25, 2009 09:03
Location: Αθήνα
Contact:

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by atlasteam »

gvp wrote:Οι τιμες ειναι super,τουλαχιστον για το κλουβι και τα καθισματα :!: :!: :!: :!:
Οι ζωνες μου φαινονται λιγο τσιμπημενες,αλλα και σαν συνολο πιστευω πως ειναι πολυ καλο!!
Ή τιμή στις ζώνες είναι για φαρδιές 4 σημείων με έγκριση FIA. Αν επιτρέπονται και οι απλές στενές , σταθερές ζώνες 3/4 σημείων , τότε το κόστος πέφτει κάτω από το μισό.
www.atlasteam.gr
when u r upside down and burning .... u went 2 fast !
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by stavrosd »

Χαίρετε :D
Όντως πολύ καλές τιμές!
Μπορείς να μας δώσεις κάποιες περισσότερες πληροφορίες για τα καθίσματα(Μάρκα και μοντέλο)?
Δημητριάδης Σταύρος
User avatar
atlasteam
Posts: 186
Joined: Thu Jun 25, 2009 09:03
Location: Αθήνα
Contact:

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by atlasteam »

stavrosd wrote:Χαίρετε :D
Όντως πολύ καλές τιμές!
Μπορείς να μας δώσεις κάποιες περισσότερες πληροφορίες για τα καθίσματα(Μάρκα και μοντέλο)?
Δυστυχώς όχι ..... για να μη θεωρηθεί διαφήμιση δικιά μου ή των Εταιριών. Όταν και αν αποφασισθεί κάτι σε ομαδική ζήτηση , σίγουρα θα δωθεί επίσημη και αναλυτική προσφορά τόσο από εμένα όσο και από τυχόν άλλους συναδέλφους.
......... Να κρατήσουμε και λίγο τους όρους χρήσης αυτού του forum που μας φιλοξενεί !
www.atlasteam.gr
when u r upside down and burning .... u went 2 fast !
Φωκίων

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by Φωκίων »

Μια διευκρινιστική ερωτηση

Η προσφορα ισχυει και για μεμονομενα αντικειμενα ( πχ μονο καθισματα ) ή ειναι πακετο?
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by stavrosd »

Ok!
Τουλάχιστον μιλάμε για εγκεκριμένα επώνυμα?
Η τοποθέτηση?
Δημητριάδης Σταύρος
User avatar
atlasteam
Posts: 186
Joined: Thu Jun 25, 2009 09:03
Location: Αθήνα
Contact:

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by atlasteam »

Φωκίων wrote:Μια διευκρινιστική ερωτηση

Η προσφορα ισχυει και για μεμονομενα αντικειμενα ( πχ μονο καθισματα ) ή ειναι πακετο?
Δεν υπάρχει προσφορά πακέτου . Ο Σ.Δουκέρης ζήτησε να μάθει τιμές για συγκεκριμένα πράγματα. Του έδωσα τις καλύτερες δυνατές για μεμονωμένη ζήτηση. Τώρα αν οργανωθεί μαζική παραγγελία στις προμηθεύτριες Εταιρίες σίγουρα η τιμή θα είναι διφορετική.
www.atlasteam.gr
when u r upside down and burning .... u went 2 fast !
User avatar
atlasteam
Posts: 186
Joined: Thu Jun 25, 2009 09:03
Location: Αθήνα
Contact:

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by atlasteam »

stavrosd wrote:Ok!
Τουλάχιστον μιλάμε για εγκεκριμένα επώνυμα?
Η τοποθέτηση?
Στις ζώνες τις φαρδιές που είναι με ομολογκασιόν FIA , στην ίδια περίπου τιμή παίζουν 2-3 διαφορετικές Εταιρίες. Στα υπόλοιπα είναι Εταιριών που δεν παράγουν και αγωνιστικό εξοπλισμό.

Αλλά όπως είπα και πριν καλό είναι να τα δούμε όταν θα και αν φτιαχτεί συγκεκριμένη ζήτηση.
www.atlasteam.gr
when u r upside down and burning .... u went 2 fast !
admin
Site Admin
Posts: 136
Joined: Mon Jun 01, 2009 14:54

Re: ROLL CAGE, ΖΩΝΕΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ - ΤΙΜΕΣ

Post by admin »

atlasteam wrote:..... για να μη θεωρηθεί διαφήμιση δικιά μου ή των Εταιριών. Όταν και αν αποφασισθεί κάτι σε ομαδική ζήτηση , σίγουρα θα δωθεί επίσημη και αναλυτική προσφορά τόσο από εμένα όσο και από τυχόν άλλους συναδέλφους.
......... Να κρατήσουμε και λίγο τους όρους χρήσης αυτού του forum που μας φιλοξενεί !

Υπάρχει το Προσφορές Επιχειρήσεων viewforum.php?f=16 που περιμένει τις επαγγελματικές σας καταχωρήσεις
Fair winds and calm anchorages...
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”