ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκετή!!

User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκετή!!

Post by StruppiTeam »

Χαιρετώ όλους τους φίλους της τετρακίνησης και προπάντων όλους αυτούς που αγαπάνε τους
αγώνες τύπου "24 Ώρες 4x4".

Ανοίγω αυτό το θέμα, γιατί θα ήθελα να ακούσω εάν συμφωνούνε και άλλοι συν-αθλητές του
είδους στην πρόταση μας να καθιερωθεί και ΔΕΥΤΕΡΟΣ "24 Ώρες 4x4".

Επειδή υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ, μα πάρα πολλές ιδέες.... η ποιό ολοκληρωμένη πρόταση
που έχουμε να κάνουμε ως "STRUPPI TEAM" είναι η εξής:


1) Ο 24 Ώρες 4x4 έχει καθιερωθεί να γίνετε ΠΑΝΤΑ το τελευταίο Σαββατο-Κύριακο του Νοέμβρη.
Μένει ως έχει γιατί ΟΛΟΙ ΜΑΣ αυτόν περιμένουμε. Και εαν όχι όλοι.... οι περισσότεροι. :)

2) Εφόσον οι περισσότεροι περιμένουμε τέτοιου είδους αγώνες.... να καθιερωθεί και ένας ακόμα
24 Ώρες 4x4 που θα γίνεται στα τέλη Μαρτίου μέχρι μέσα Απριλίου (προτείνεται τις ημερομηνίες). :)

3) Αυτός ο "ΔΕΥΤΕΡΟΣ" 24 Ώρες 4x4, θα μπορούσε να γίνεται κάθε χρόνο και αλλού (πχ. Βόρειο Ελλάδα, Αιγαίο, κτπ)
ή εάν δεν θέλουνε οι διοργανωτές να γίνετε κάθε φορά και σε άλλο μέρος της Ελλάδας τότε να καθιερώσουνε ένα
δεύτερο (όπως προανέφερα κάπου μέσα στην Άνοιξη) και να αποφασίσουνε έαν θα είναι "Βορείου Ελλάδας",
"Νοτίου Ελλάδας", "Αιγαίου", "Ιονίου" και τέλοςπάντων.... ΟΠΩΣ θένε ας το ονομάσουν.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ...... ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ 24 Ώρες 4x4.!!!! :D

Βλέπετε.... είναι ΠΟΛΛΕΣ οι 364 ημέρες!!!!

Φιλικά,
Γιάννης Τζιώτης


.
Μ.βαξεβάνης
Posts: 63
Joined: Tue Jun 23, 2009 21:40
Location: Μυτιλήνη

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by Μ.βαξεβάνης »

τότε ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ εναλλακτικά " "24 Ώρες 4x4 Αιγαίου" και να γίνετε στην Κρήτη (τουλάχιστον για αρχή).
Tι θα έλεγες για τη Μυτιλήνη αγαπητέ Γιάννη ???

Θα ερχόσουνα εδω για αγώνα ???
ΛΕΣΧΗ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
http://www.lesvos4x4.com
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by StruppiTeam »

Μ.βαξεβάνης wrote:
τότε ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ εναλλακτικά " "24 Ώρες 4x4 Αιγαίου" και να γίνετε στην Κρήτη (τουλάχιστον για αρχή).
Tι θα έλεγες για τη Μυτιλήνη αγαπητέ Γιάννη ???

Θα ερχόσουνα εδω για αγώνα ???
Πρώτα από όλα.... ΧΑΡΗΚΑ που σας γνώρισα. :)
Δεύτερον.... έαν γινότανε στην Μυτιλήνη αλλά και σε οποιδήποτε άλλο μέρος της Ελλάδας
κάποιος αγώνας "τύπου" 24 Ώρες 4x4.... ΕΝΝΟΕΙΤΕ, ότι θα είμασταν εκεί και θα είμασταν
αγωνιζόμενοι!!!! :D

Κάνονίζεις κάτι? ;) Ελπίζω να μα ενημερώσετε.
kankou
Posts: 36
Joined: Sat Dec 05, 2009 00:09

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by kankou »

Παιδιά καλησπέρα να πω την αλήθεια ίσως να είναι άπαικτη ιδέα τώρα (τελευταίο ΣΚ του Νοέμβρη) να γίνετε όπου κληρωθεί-ορισθεί να γίνετε και Μάρτη στην κεντρική Ελλάδα. Υπάρχουν και άλλα μέρη Πελλοπόνησος - Ήπειρος Μακεδονία (μακρυά μεν για εμάς τους Αθηναίους αλλά εγώ μετά χαράς θα πήγαινα να δοκιμάσω).
Ίσως να πρέπει να γίνει ένας πιλοτικός αγώνας να δοκιμάσουμε και κάτι άλλο με περισσότερο παιχνίδι κλπ κλπ.
Πολύ καλή η ιδέα.
Το κακό ξέρεις ποιό είναι Χιώτη και Μυτιληνιέ (από αυτά που έχω καταλάβει τον τελευταίο καιρό) ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΕΝΝΟΩ. Εάν μπει ο Αθανασίου ε μαύρη τρύπα να μπει μέσα, εάν μπει άλλος πιστεύεις ότι όποιος και εάν μπει τέλος πάντων θα τα βρουν?
Εδώ κάποιοι σνομπάρανε τον 24ωρο μέχρι αηδίας και τώρα που είχε τέτοια επιτυχία κάνουν τις πάπιες τι άλλο θέλεις δεν βλέπεις τι γίνετε?
Ειλικρινά συγχαρητήρια (το λιγότερο που μπορώ να πω) για τα παιδιά από την Μυτιλήνη.
243
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by StruppiTeam »

kankou wrote:Παιδιά καλησπέρα να πω την αλήθεια ίσως να είναι άπαικτη ιδέα τώρα (τελευταίο ΣΚ του Νοέμβρη) να γίνετε όπου κληρωθεί-ορισθεί να γίνετε και Μάρτη στην κεντρική Ελλάδα. Υπάρχουν και άλλα μέρη Πελλοπόνησος - Ήπειρος Μακεδονία (μακρυά μεν για εμάς τους Αθηναίους αλλά εγώ μετά χαράς θα πήγαινα να δοκιμάσω).
Ίσως να πρέπει να γίνει ένας πιλοτικός αγώνας να δοκιμάσουμε και κάτι άλλο με περισσότερο παιχνίδι κλπ κλπ.
Πολύ καλή η ιδέα.
Το κακό ξέρεις ποιό είναι Χιώτη και Μυτιληνιέ (από αυτά που έχω καταλάβει τον τελευταίο καιρό) ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΕΝΝΟΩ. Εάν μπει ο Αθανασίου ε μαύρη τρύπα να μπει μέσα, εάν μπει άλλος πιστεύεις ότι όποιος και εάν μπει τέλος πάντων θα τα βρουν?
Εδώ κάποιοι σνομπάρανε τον 24ωρο μέχρι αηδίας και τώρα που είχε τέτοια επιτυχία κάνουν τις πάπιες τι άλλο θέλεις δεν βλέπεις τι γίνετε?
Ειλικρινά συγχαρητήρια (το λιγότερο που μπορώ να πω) για τα παιδιά από την Μυτιλήνη.
243

Φίλε Knakou.... για ακόμη μία φορά συμφωνώ μαζί σου. :)
Όσο για τον Οργανωτή, καλός ή κακός.... ΕΝΑΣ είναι ο οργανωτής του 24 Ώρες και αυτός είναι ο Ιχνηλάτης με τον Γιάννη Αθανασίου.
Νομίζω ότι εκτός του ότι απαγορεύεται κάποιος άλλος να χρησιμοποιήση την φράση "24 Ώρες 4x4", ακόμα και εάν το έκανε θα ήτανε
μεγάλη ΝΤΡΟΠΗ και ΤΑΠΕΙΝΩΣΗ!!!!

Όταν λέω και προτείνω για έναν δεύτερο εικοσιτετράωρο και γιατί όχι και τρίτο.... εννοώ ΠΑΝΤΑ να τον οργανώση αυτός που το
ξέρει καλύτερα και το έχει αποδείξη...... ποιός άλλος από τον Γιάννη Αθανασίου καθ'ότι και ιδρυτής του εικοσιτετράωρου.... έχει
και 7 χρόνια συνεχόμενης εμπειρίας του.

Αυτά προς το παρών.
Παρακαλώ θα ήθελα να ακούσω και άλλες απόψεις.

Φιλικά
Γιάννης Τζιώτης

.
subahunter
Posts: 48
Joined: Wed Dec 16, 2009 03:03

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by subahunter »

ΜΕΣΑΑΑΑ και για δευτερο και για τριτο.Σιγουρα μονο ο Γιαννης ξερει να τον κανει και κριμα που δεν εχει βημα να το συζητησουμε δημοσια εδω.......

το θεμα ειναι αν μπορει να διοργανωθει ενα αλλος αγωνας με MEGA διαστασεις καπου αλλου.
εννοω οτι ακομα και αν μπει καποια λεσχη της επαρχιας συνδιοργανωτης ο Ιχνηλατης μπορει να "ξενιτευτει" για το στησιμο ας πουμε στην Θεσσαλονικη καποιο καιρο????


εμεις παντως θα δηλωσουμε συμμετοχη ακομα και αν γινει σε καποια πινεζα του χαρτη.....

402
User avatar
ageorgakis
Posts: 41
Joined: Mon Nov 23, 2009 13:44
Contact:

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by ageorgakis »

ΜΕΣΑ! εγώ θέλω και προτάθλημα! 10 αγώνες τον χρόνο!
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by StruppiTeam »

ageorgakis wrote:ΜΕΣΑ! εγώ θέλω και προτάθλημα! 10 αγώνες τον χρόνο!
Γουστάρωωωωωωωω..... πρωτάθλημα "24 'Ωρες 4x4"!!!! :o :o :o :o :o
Α ρε τρέλα που κουβαλάμε!!!! :D
Μέσα ρε Αλέξη. Μιά ζωή την έχουμε τουλάχιστον ας την γλεντίσουμε ΌΠΩΣ γουστάρουμε. ;-)
Μ.βαξεβάνης
Posts: 63
Joined: Tue Jun 23, 2009 21:40
Location: Μυτιλήνη

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by Μ.βαξεβάνης »

Κάνονίζεις κάτι? ;) Ελπίζω να μα ενημερώσετε.
εννοω οτι ακομα και αν μπει καποια λεσχη της επαρχιας συνδιοργανωτης ο Ιχνηλατης μπορει να "ξενιτευτει" για το στησιμο ας πουμε στην Θεσσαλονικη καποιο καιρο????
Λοιπόν συνδιάζοντας αυτα τα δύο να πω το εξής.
Οταν ο τζιώτης πεταξε την ιδεα για δευτερο αγωνα εκτος Αθηνας ,αρχικά ειπα για την Μυτιλήνη στην πλάκα, αλλα όσο το σκεφτόμουνα μετα η ιδεα αρχισε να μου αρέσει.

Σιγουρα ο τιτλος 24 ωρες 4χ4 ανήκει στον Ιχνηλάτη και αυτο δεν αλλαζει, θα μπορούσε ομως να γίνει κάτι μάζι με τον Ιχνηλάτη και τον Αθανασίου αν και εκεινος το ήθελε βέβαια, με καποιο παρόμοιο όνομα π.χ Aegean Adventure 24 hours ( τι ειπά παλι !!! :shock: ) σε περιπτωση που γινει σε νησι του Αιγαιου.
Το ονόμα και το στησιμο του αγώνα μπορουν να μοιάζουν με την φιλοσοφία του 24 ωρες με το στίγμα όμως και τον χαρακτήρα καποιου άλλου διοργανωτή που θα κινήθει στα πλαίσια της ιδεας που πρώτος εφάρμοσε ο Ιχνηλάτης αλλα θα τον προσαρμώση στα τοπικά δεδομένα του.
Η παρουσία του Ιχνηλάτη δεν ειναι απαραίτητη ( σιγουρα καλοδεχούμενη ) μια που θα μπορούσε να βοηθήσει και απο απόσταση παρέχοντας τεχνογνωσία.

Στην ουσία τωρα, η ιδέα σίγουρα ειναι κάλη και αποτελει και μια πρόκληση για την λέσχη που θα δεχτει να το κάνει.
Το θέμα όμως ειναι αν θα υπάρξει ανταπόκριση απο τους αγωνιζόμενους σε μια τετοια ιδεα, και αυτο που θελω να πω ειναι
πόσοι απο την κεντρική ελλάδα θα πάνε σε ενα νησί ( π.χ μυτιλήνη) για να υποστηρίξουν τον αγώνα.

Θεωριτικά μιλώντας πάντα, αν τον κάναμε εμεις η λέσχη μας εχει την εμπειρία για μια τετοια διοργάνωση αλλα δεν εχει τον απαιτούμενο αριθμο πληρωμάτων για να τον υποστηρίξη.
Πόσα πληρώματα θα εμπαίναν στο πλοίο ????
Δυστυχώς και για να λέμε του στραβού το δίκιο για σας τους Αθηναίους, Ελλάδα ειναί ΜΟΝΟ η Αθήνα.
και για να μην με παρεξηγήσεται θελω να πω οτι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ δυσκολά θα πάτε καπου που ειναι πάνω απο λίγες ωρες μακριά για να τρέξετε σε αγώνα.
Χαρακτηριστικά παραδειγματα ειναι παλαιώτερη αγώνες σε Ρόδο και Κώ που δεν πήγε κανένας ( άντε κανά - δυο ) αν και τα είχαν όλα δωρεαν (ξενοδοχείο, εισητηρια κτλ)

Η ιδέα ειναι σίγουρα όμορφη και κάποιους τους ξεσηκώνει ( π.χ εμένα ) αλλα στην πράξη τα προβλήματα ειναι πολλά.

Πάντως να σου πω κατι Γιάννη , μια που εσυ έριξες την ιδέα, αν και ειναι παρα πολυ δυσκόλος αγωνας απο οργανωτικής αποψης και σιγουρα πολυ διαφορετικός απο αυτα που εχουμε κάνει μεχρι στιγμής στο νησί (enduro - trial ) εγω θα προσπάθουσα να το κάνω αν ήξερα οτι τουλάχιστον 10 πληρώματα θα εμπαιναν στην διαδικασία να ερθουν εδω και να τρέξουν.

Το μπάλακι σε σένα τωρα φίλε !!!!!! ;)
ΛΕΣΧΗ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
http://www.lesvos4x4.com
User avatar
StruppiTeam
Posts: 91
Joined: Tue Dec 01, 2009 17:35

Re: ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ 24 Ώρες 4x4. Μία φορά ΔΕΝ είναι αρκε

Post by StruppiTeam »

Λοιπόν συνδιάζοντας αυτα τα δύο να πω το εξής.
Οταν ο τζιώτης πεταξε την ιδεα για δευτερο αγωνα εκτος Αθηνας ,αρχικά ειπα για την Μυτιλήνη στην πλάκα, αλλα όσο το σκεφτόμουνα μετα η ιδεα αρχισε να μου αρέσει.
Καλημέρα σε όλους!!! :)

Λοιπόν.... φίλε Βαξεβάνη, τέτοια να ακούμε να μας φτιάχνεις! :D :D :D
ΝΑΙ!!!! Και όταν λέω ναι, να υπολογίζεις τουλάχιστον 2 πληρώματα από εμάς.
Ας τα πάρουμε από την αρχή όμως.
Σιγουρα ο τιτλος 24 ωρες 4χ4 ανήκει στον Ιχνηλάτη και αυτο δεν αλλαζει, θα μπορούσε ομως να γίνει κάτι μάζι με τον Ιχνηλάτη και τον Αθανασίου αν και εκεινος το ήθελε βέβαια, με καποιο παρόμοιο όνομα π.χ Aegean Adventure 24 hours ( τι ειπά παλι !!! :shock: ) σε περιπτωση που γινει σε νησι του Αιγαιου.
Σίγουρα ο τιτλος 24 Ώρες 4χ4 ανήκει στον Ιχνηλάτη και αυτο δεν αλλαζει... όμως όπως προανέφερες αυτό μπορεί να τακτοποιηθεί
με τον Ιχνηλάτη και σίγουρα υπάρχουν 1001 διαφορετικά ονόματα που μπορούν να χρησιμοποιηθούν. Ένα εκ των οποίων μπορεί να είναι
το Aegean Adventure 24 Ηours όπως λες. ΚΑΛΟ! ;)
Το ονόμα και το στησιμο του αγώνα μπορουν να μοιάζουν με την φιλοσοφία του 24 ωρες με το στίγμα όμως και τον χαρακτήρα καποιου άλλου διοργανωτή που θα κινήθει στα πλαίσια της ιδεας που πρώτος εφάρμοσε ο Ιχνηλάτης αλλα θα τον προσαρμώση στα τοπικά δεδομένα του.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Ειδικά σε αυτό που λες, "αλλά θα τον προσαρμώση στα τοπικά δεδομένα του".
Η παρουσία του Ιχνηλάτη δεν ειναι απαραίτητη ( σιγουρα καλοδεχούμενη ) μια που θα μπορούσε να βοηθήσει και απο απόσταση παρέχοντας τεχνογνωσία.
Η εμπειρία του Ιχνηλάτη (δηλαδή Γιάννη Αθανασίου) σε αυτό το είδος "αγώνα" (και όχι μόνο), ΣΙΓΟΥΡΑ θα ήτανε για όλους μας ότι καλύτερο
κάνοντας ΈΝΑ βήμα παραπάνω και πρωτοπορώντας ακόμη μία φορά για τα Ελληνικά δεδομένα. Εάν όμως δεν θα ήθελε να διοργάνωση
ακόμα ένα δεύτερο 24 Ώρες 4x4, τουλάχιστον θα μπορούσε να βοηθήση, να στήριξη και να συνδιοργανώση ένα παρόμοιο είδος με κάποια
λέσχη, στην προκειμένη της λέσχη τερτακίνησης Λέσβου.
Το θέμα όμως ειναι αν θα υπάρξει ανταπόκριση απο τους αγωνιζόμενους σε μια τετοια ιδεα, και αυτο που θελω να πω ειναι
πόσοι απο την κεντρική ελλάδα θα πάνε σε ενα νησί ( π.χ μυτιλήνη) για να υποστηρίξουν τον αγώνα.
Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι αρκετοί. Στο κάτω, κάτω της γραφείς.... ΔΕΝ είναι καθόλου δύσκολο να γίνει εφικτό.
Θέληση θέλει και ΌΧΙ βαρεμάρα. Εσείς, τα πληρώματα από την Μυτιλήνη κάνατε το ακατόρθωτο. Λόγω απεργίας των πλοίων, και
αντι να έρθετε απευθείας Μυτιλινήνη-Αθήνα, πήρατε την άγονη γραμμή και πήγατε 12 ώρες ταξίδη στην Καβάλα και από εκεί άλλα
652χλμ οδικώς μέχρι Αθήνα για να καταφέρετε να είστε στην διοργάνωση. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ????
Έτσι λοιπόν και πολλά άλλα πληρώματα από όλη την Ελλάδα ΘΕΛΩ να πιστεύω ότι θα ανταπελξέθουν.
Οι "Αθηναίοι" (μαζί και με εμένα) μπορούν να φύγουν άνετα από Πειραιά ή Λαύριο.
Όσοι είναι Κεντρική Ελλάδα επίσης μπορούν να φύγουν είτε από Πειραιά, είτε από Θεσσαλονίκη (θυμάμε υπήρχε πλοίο Θεσσαλονίκη-Μυτιλήνη),
θα το ελέγξω αυτό. Τώρα όσοι είναι από Βόρεια Ελλάδα, ΑΝΕΤΑ μπορούν να έρθουν από Καβάλα.
Το μόνο πρόβλημα που βλέπω είναι όσοι ενδιαφέρονται από Νότιο Ελλάδα, Ιόνιο και άλλα νησιά. Όμως και κάποια νησιά έχουν
πλοίο που συνδέονται με Μυτιλήνη, πχ. Χίος (το νησί μου) :) , Σάμος (το νησί του συν-οδηγού μου) :) , Λήμνος, Μύκονος, Σύρος, κλπ.
Πόσα πληρώματα θα εμπαίναν στο πλοίο ????
Πιστεύω.... αρκέτα. Θέλω να το πιστεύω. Πάντος τώρα που μιλάμε εάν γινότανε τέτοιου είδους αγώνας τύπου 24 Ώρες
(εάν όχι ο επίσημος 24 Ώρες), από εμάς το σίγουρο είναι τα 2 πληρώματα θα τα είχατε. Και εάν το πάρετε απόφαση και
κάνετε κάτι επίσημα.... σου υπόσχομε να προσπαθήσω να βρω και άλλα πληρώματα. :) :)
Δυστυχώς και για να λέμε του στραβού το δίκιο για σας τους Αθηναίους, Ελλάδα ειναί ΜΟΝΟ η Αθήνα.
Αυτό είναι αποδεδειγμένο. Αλλά λόγο ΒΑΡΕΜΑΡΑΣ ΤΟΥΣ και τίποτα παραπάνω.
Εαν τώρα κάποιος μου πει ότι είναι και το κόστος, ναι δεν αντιλέγω ότι είναι κριτήριο αλλά είναι ένα ΜΙΚΡΟ κριτήριο.
Και όταν λέω μικρό εννοώ ότι εαν αποφασιστή να γίνει σε νησί ο αγώνας, τότε οι οργανωτές αλλά ακόμα και εμείς οι ίδιοι
θα μπορούσαμε να πάρουμε ΤΙΜΕΣ "ξεφτίλα" κάνοντας συμφωνία με την οποιανδήποτε ακτοπλοϊκή εταιρία.
Σε αυτό σας το υπόσχομαι ΕΓΩ και εάν θέλετε το κανονίζω κιόλας. Είναι το λιγότερο.
Όσο αφορά τις ώρες που θα είμαστε μέσα στο πλοίο... δεν είναι παρά 7 με 7 1/2 ώρες. Και χαλαρά γιατί δεν οδηγούμε
και γιατί θα μπορούσαμε ακόμα και να κοιμηθούμε χαλαροί σε καμπίνες.
Πάντως να σου πω κατι Γιάννη , μια που εσυ έριξες την ιδέα, αν και ειναι παρα πολυ δυσκόλος αγωνας απο οργανωτικής αποψης και σιγουρα πολυ διαφορετικός απο αυτα που εχουμε κάνει μεχρι στιγμής στο νησί (enduro - trial ) εγω θα προσπάθουσα να το κάνω αν ήξερα οτι τουλάχιστον 10 πληρώματα θα εμπαιναν στην διαδικασία να ερθουν εδω και να τρέξουν.
ΝΑΙ.... νομίζω ότι ΆΝΕΤΑ θα έρθουν πάνω από 10 πληρώματα, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. Όπως σου είπα και πριν, από εμάς έχεις ήδη 2 αυτοκίνητα. :D
Το μπάλακι σε σένα τωρα φίλε !!!!!! ;)
Ρε Βαξεβάνη.... δεν βρίσκω το μπαλάκι. ΠΟΙΟΣ μου πήρε το μπαλάκι που μου πέταξαν από Μυτιληνή. ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ!!!!
ΤΩΡΑ!!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D

Και τώρα.... εαν με ρωτάς.... αν θα έπρεπε να το κάνετε ή όχι... εγω ψηφίζω... ΝΑΙ!!!!
Πάρε Γιάννη Αθανασίου και Κωνσταντίνα και ξεκίνα "ψηστήρι". 8-)
Θα αρχίσω και εγώ με τους δικούς μου τις "πιέσεις". 8-)

Φιλικά,
Γιάννης Τζιώτης


.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”