To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by aapo »

pienaf wrote:
Γιάννης Αθανασίου wrote: Ούτε η οικογένειά σου δε σε ανέχεται.
Γιάννης Αθανασίου wrote: σε πέταξαν απο την οικογενειά σου,
Ντροπή και αίσχος!
Λυπάμαι για ολα αυτα αλλα αν δεν σταματήσει να ασχολειται μαζί μου θα πω πολλά. Είναι πολλά χρονια που δεν μιλάω αλλα την σιωπή μου ο ακατανόμαστος την θεωρεί αδυναμία ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΗΣ ΜΕΓΑΛΟΣ.

Βαλτε τον ΟΛΟΙ στον ΠΑΓΟ για να γλυτωσουμε.

Σας λεει ψεματα οτι θα γίνη ο 24ωρος και το ξέρει.
Γιάννης Αθανασίου

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by Γιάννης Αθανασίου »

pienaf wrote:
Γιάννης Αθανασίου wrote: Ούτε η οικογένειά σου δε σε ανέχεται.
Γιάννης Αθανασίου wrote: σε πέταξαν απο την οικογενειά σου,
Ντροπή και αίσχος!
Ενώ το "θα τον κλείσουν μέσα" είναι για εσάς... χαδάκι! Όπως και οι απειλές του εν λόγω κυρίου! Γηράσκω αει διδασκόμενος για τα κριτήρια κάποιων ανθρώπων.

Με απογοητεύετε, σφόδρα αγαπητέ. Κρίνετε ανάλογα με τις συμπάθειες και τις αντιπάθειές σας. Και μάλιστα χωρίς να γνωρίζετε γεγονότα και που αναφέρομαι.

Superspy και Nicola, όταν χρειάστηκε να δώσω εξετάσεις, όταν χρειάστηκε να σχεδιάσω πράγματα για αγωνιστικές ομάδες, οι υπολογισμοί μου ήταν απόλυτοι. Εδώ, σε μία συζήτηση στο πόδι, ενώ δουλεύω, είναι λογικό να βγουν λάθη, τα οποία και διορθώθηκαν άμεσα - για αποτέλεσμα δε μιλήσαμε; Εκτός και αν προλάβατε να φτιάξετε το πάτωμα του επόμενου αγωνιστικού σας και δε σας πρόλαβα. Συγνώμη αν έγινε κάτι τέτοιο.

Τώρα πώς είναι δυνατόν δύο computerάδες να το παίζουν μηχανικοί, απαιτώντας να αλλάξουν οι νόμοι της φυσικής για να δικαιώσουμε τα λεγόμενά τους, είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.
GENERAL LEE

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by GENERAL LEE »

Γιάννης Αθανασίου

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by Γιάννης Αθανασίου »

aapo wrote:Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι ασχολεισται με τα λεγόμενα του Αθανασιου. Αφου ολα οσα λέει ειναι λογια του αέρα ειναι κομπλεξάρας και θα πάρει πολλούς στον Λαιμό του. Ημαρτον πια.
Όταν θα είναι να γελάσω, μπορείτε να μου το πείτε.
Και για να σε επαναφέρω στην ταξη και μελος της Λεσχης είμαι και σε ολα τα groups εχω σπουδαία συνοδηγό και ολα βαινουν καλώς
Ποιάς λέσχης; Στην Εκάλη ούτε να σε δουν δε θέλουν!!!
Εσυ μπορείς να μας πεις ποσοι πιστοί σου έχουν μείνει. Προσπαθείς να κρατηθείς με το τσονταδικο περιοδικό σου πουλώντας την περιουσία των γωνιών σας στην Λειβαδιά. Ενα σπιτι σου έμεινε ακόμα δωστο και αυτό μηπως κρατηθείς λιγο άκομα.
Δε θέλω πιστούς. Μου αρκούν οι αναγνώστες του περιοδικού. Οι πιστοί είναι για τους "θεούς" σαν εσένα.
Και για ποιά περιουσία μιλάς; Υπάρχουν τα πάντα. Χθες απολάμβανα καφέ από την αυλή του σπιτιού μου στο Δίστομο!
Και μιλάς για περιουσία εσύ; Αλήθεια το Μικέ ποιός τον διαχειρίζεται πλέον; Ούτε ο κουνιάδος σου δε σε άντεξε!
Κατάλαβε το οσο αναφέρεις το ονομά μου στο περιοδικό σου θα σε ξεμπροστιάζω. Εχεις ενα παιδί να μεγαλώσεις σεβάσου τουλάχιστον αυτό.

Και πες την αλήθεια στον κοσμο για την δήθεν ΕΟΤΑ τους κοροιδεύεις όλους. Σε πηρανε χαμπάρι ΟΛΟΙ .

Δαασκαλακος ήσουν δασκαλάκος έμεινες.

Είσαι για λύπηση.

Ξυπνααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.
Τί να ξεμπροστιάσεις κακόμοιρεεεεεεεεε; Στα 65 σου και είσαι στα βουνά να βγάλεις καμία δραχμή, γιατί σε πέταξαν σα μίγα από το ζυμάρι οι δικοί σου άνθρωποι.
Θυμασαι που παρακολουθούσες τον διευθυντη των 4Τ που παει?????????????????????????????????????????????

Και με ποιούς συναντιόνταν. Δεν το έχω σε τίποτα να τα βγάλω στον αέρα. Αν θέλεις δοκίμασέ με. Εκλεγαις οταν μου τα έλεγες.
Για πες να μάθουμε! :lol: :lol:
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by pienaf »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Κρίνετε ανάλογα με τις συμπάθειες και τις αντιπάθειές σας.
Έχω ειδική συμπάθεια στον κ. Αλέκο.
Βλέπεις, στον πρώτο μου αγώνα (το 1989) ο κ. Αλέκος μου έδινε λάθος τους χρόνους του στις ειδικές, προφανώς για να με μπερδέψει.
Ευτυχώς που ο Φίκας ήταν απονήρευτος…
aapo wrote: πουλώντας την περιουσία των γωνιών σας στην Λειβαδιά. Ενα σπιτι σου έμεινε ακόμα δωστο και αυτό μηπως κρατηθείς λιγο άκομα.
Επίσης απαράδεκτο.
Καλό είναι οικογένειες και σπίτια να μένουν έξω από τη «συζήτηση».


Υ.Γ. Ξεκατινιαστείτε όσο θέλετε!
Θα το απολαύσω…
GENERAL LEE

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by GENERAL LEE »

Last edited by GENERAL LEE on Mon Aug 02, 2010 17:24, edited 1 time in total.
Γιάννης Αθανασίου

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Απειλεί, ψεύδεται, συκοφαντεί...

Απολαύστε τον!!!
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by Nicolas »

Γιάννης Αθανασίου wrote: Τώρα πώς είναι δυνατόν δύο computerάδες να το παίζουν μηχανικοί, απαιτώντας να αλλάξουν οι νόμοι της φυσικής για να δικαιώσουμε τα λεγόμενά τους, είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.
Ούτε που έχεις ιδέα τί είμαι...
Μία με λες μηχανικό μία κομπιουτερά.
Ε λοιπόν και πάλι γελασμένος είσαι. Και το χειρότερο είναι πως έχεις και πτυχίο μηχανικού...
Γι αυτό μιλάω. Για τους μπαρμπαμήτσους.

Λοιπόν κύριε μηχανικέ θα το υπογράψεις ή απλά λόγια του αέρα σε ένα δημόσιο forum?
και μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις τί σημαίνει υπογράφω.
Ρώτα τον δικηγόρο σου, αυτόν που θα έκανε μήνυση χθες...



Αλέκο, σε παρακαλώ. Μην πέφτεις στο επίπεδό του. Δεν μας ενδιαφέρει τί έκανε με το σπίτι του ούτε και τίποτα σχετικό με αυτό.
Ας αφήσουμε τον "άμαχο πλυθησμό" απ'έξω. Ως ένδειξη ανωτερότητας.
Βέβαια οι μηχανορραφίες του είναι γαργαλιστικές αλλά δεν πειράζει.
Ας μείνουμε στο θέμα μας.

Γιάννης Αθανασίου wrote:
Απειλεί, ψεύδεται, συκοφαντεί...

Απολαύστε τον!!!
Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.
Δεν ντρέπεσαι καϋμένε...
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Γιάννης Αθανασίου

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by Γιάννης Αθανασίου »

GTS ήσουνα, GTS θα μείνεις... ιδίως με τέτοιους φίλους που δεν ξέρουν τί λένε και βέβαια τί κάνουν!

Να θυμίσω και πάλι τις εκπληκτικές ενέργειες του "αμόλυντου" Αλέκου Αποστολίδη.

1. Το 2004 κάνει ραντεβού με τον συνεργάτη μου και οικονομικό διευθυντή σήμερα του περιοδικού Έκτορα Κιμωνίδη, για να τον πείσει να με πετάξει εκτός Ιχνηλάτη και τρώει τα μούτρα του.
2. Την επόμενη χρονιά κάνει πρόταση για διαγραφή μου από τη Λέσχη Εκάλη 4Χ4 και τρώει τα μούτρα του, αφού το Δ.Σ. στο οποίο ήταν πρόεδρος την απορρίπτει.
3. Το 2009, σε συγκέντρωση στην Αττική Λέσχη, ισχυρίζεται ότι ο 24ωρος δε θα γίνει και τρώει τα μούτρα του.
4. Και σήμερα έρχεται να ισχυριστεί ότι έχω ξεπουλήσει την περιουσία μου, για να φάει για μία ακόμη φορά τα μούτρα του.

Και άλλα πολλά...
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: To LPG or not to LPG.... και άλλα διάφορα...

Post by Nicolas »

Γιάννης Αθανασίου wrote: ΥΓ. Η σημείωσή σου απίστευτη! :lol: Οι υπολογισμοί μίας συζήτησης δεν είναι μηχανολογική μελέτη! Έχουν περιθώρια σφάλματος και διόρθωσης. :lol:
Μιλάς για την ίδια συζήτηση που παίζεις κορώνα γράμματα τα κεφάλια των αγωνιζομένων?
Γιάννης Αθανασίου wrote:GTS ήσουνα, GTS θα μείνεις... ιδίως με τέτοιους φίλους που δεν ξέρουν τί λένε και βέβαια τί κάνουν!

Να θυμίσω και πάλι τις εκπληκτικές ενέργειες του "αμόλυντου" Αλέκου Αποστολίδη.

1. Το 2004 κάνει ραντεβού με τον συνεργάτη μου και οικονομικό διευθυντή σήμερα του περιοδικού Έκτορα Κιμωνίδη, για να τον πείσει να με πετάξει εκτός Ιχνηλάτη και τρώει τα μούτρα του.
2. Την επόμενη χρονιά κάνει πρόταση για διαγραφή μου από τη Λέσχη Εκάλη 4Χ4 και τρώει τα μούτρα του, αφού το Δ.Σ. στο οποίο ήταν πρόεδρος την απορρίπτει.
3. Το 2009, σε συγκέντρωση στην Αττική Λέσχη, ισχυρίζεται ότι ο 24ωρος δε θα γίνει και τρώει τα μούτρα του.
4. Και σήμερα έρχεται να ισχυριστεί ότι έχω ξεπουλήσει την περιουσία μου, για να φάει για μία ακόμη φορά τα μούτρα του.

Και άλλα πολλά...
Το κουτσομπολιό αλλού. Το είπα για όλους.

Το GTS όπως σου είπα δεν με χαλάει. Αντίθετα σκάβεις τον λάκο σου για μια ξεγυρισμένη αγωγή σε συνδυασμό με ασφαλιστικά μέτρα.
Πρόσεξε πολύ.
Δείχνεις και το επίπεδό σου έτσι. Παντελώς άσχετο σχόλιο που μόνο σκοπό έχει να υποβιβάσει την προσωπικότητά μου.
Ξαναρώτα τον δικηγόρο σου, αυτόν που θα έκανε μήνυση χθες, λέμε.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”