1st Komotini Adventure Trophy 2010

User avatar
thomas
Posts: 78
Joined: Thu Jul 30, 2009 23:10
Location: ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΗΕLLAS

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by thomas »

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους ΠΡΩΤΟΥΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΒΟΣΒΟΛΗ ΘΑΝΟ μελοι του ACTION OFF ROAD CLUB
ΦΥΤΑ ΓΙΩΡΓΟ ΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ
ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ 1 ΚΟΜΟΤΗΝΗ TROPHY.
Aποδεικνυεται οτι συνεχιζεται η καλη προσπαθεια και η συνεχιση TOP ΑΓΩΝΩΝ στην ευρυτερη περιοχη
της Β.Ελλαδος.

Ο ΧΑΡΗΣ φαινεται οτι για φετος τοχει καθοτι ειναι το δευτερο ΠΡΩΤΟ και ΧΡΥΣΟ μεσα σε δυο μηνες
του 2010
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Ολα ειναι μια Εγκεφαλικη Καραμελα
http://action4x4club.gr
User avatar
thomas
Posts: 78
Joined: Thu Jul 30, 2009 23:10
Location: ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΗΕLLAS

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by thomas »

ΦΥΣΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΥΣ ΕΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
(ΜΑΤΣΙΚΙΔΗ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟ JIMNY)

Aλλα και στους παλαιους στην Τετρακινηση αλλα Νεους Aγωνιζομενους στα TROPHY
απο τα ΓΡΕΒΕΝΑ Πολυδευκη και Φωτη και τους συνοδηγους τους για την Τριτη θεση.

ΑΝΤΕ και του Χρονου ενα TROPHY στα υπεροχα μερη των Γρεβενων.
Ολα ειναι μια Εγκεφαλικη Καραμελα
http://action4x4club.gr
vitarakos
Posts: 5
Joined: Sat Aug 08, 2009 16:33

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by vitarakos »

καλημερα μπραβω πεδεσ και του χρονου
gvkos
Posts: 17
Joined: Wed Feb 17, 2010 16:41

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by gvkos »

Επιτέλους. Η ομάδα από την Κω έφτασε σπίτι της. Συγχαρητήρια στην οργάνωση για τον άψογο αγώνα που μας πρόσφερε και για την φιλοξενία τους. Ευχαριστούμε τα παιδιά στο βουνό για την βοήθειά τους και τον Τσαμπαζλή για αυτά που μας πρόσφερε. Ελπίζουμε το 2ο ΚΟΜΟΤΗΝΗ TROPHY να είναι ακόμη καλύτερο και θα το αναμένουμε. Ελπίζουμε ο οδηγός του PAJERO να γίνει όπως ακριβώς ξεκίνησε τον αγώνα (το μόνο μελανο σημείο του αγώνα). Συγχαρητήρια σε όλα τα πληρώματα.
ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by friar »

κανένα μελανό σημείο στον αγώνα της Κομοτηνής
Η αντίδραση τους στο ατύχημα επιτυχής χωρίς να έχουν καμία εμπειρία η εκπαίδευση. Μπράβο τους
Και για το ψείρισμα του αυτοκινήτου φταίνε λιγότερο από την ομάδα που δεν το φύλαξε.
Είναι υποχρεωμένοι να σε βοηθήσουν να το φέρεις πίσω σε βατό δρόμο (όχι απαραίτητα) αλλά μέχρι να μπορέσουν να το κάνουν το φυλάς εσύ, προσέχεις την περιουσία σου, δεν την παρατάς στην τύχη της
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
gvkos
Posts: 17
Joined: Wed Feb 17, 2010 16:41

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by gvkos »

Sorry οχι μελανό αλλά ατυχές. Εχεις δίκιο.
ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Μιχάλης Μισκής
Posts: 8
Joined: Fri Sep 11, 2009 13:38

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by Μιχάλης Μισκής »

Καλησπέρα και από 'μας.

Οι δικές μου σκέψεις και εντυπώσεις από τον ωραίο αγώνα:

http://www.nomad.gr/news/?p=10581
kwstas koumarianos
Posts: 38
Joined: Thu Feb 11, 2010 02:33

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by kwstas koumarianos »

συνχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ετρεξαν και στην λεσχη κομοτηνης
και περαστικα στον αγγελο ειδα της φωτογραφιες και μαλλον ειχαν αγιο
User avatar
shaka
Posts: 64
Joined: Sun Dec 20, 2009 18:35

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by shaka »

κανένα μελανό σημείο στον αγώνα της Κομοτηνής
Η αντίδραση τους στο ατύχημα επιτυχής χωρίς να έχουν καμία εμπειρία η εκπαίδευση. Μπράβο τους
Και για το ψείρισμα του αυτοκινήτου φταίνε λιγότερο από την ομάδα που δεν το φύλαξε.


Αλήθεια το λες αυτό τώρα ρε Στάθη? :shock: :shock: :shock:

Είναι υποχρεωμένοι να σε βοηθήσουν να το φέρεις πίσω σε βατό δρόμο (όχι απαραίτητα) αλλά μέχρι να μπορέσουν να το κάνουν το φυλάς εσύ, προσέχεις την περιουσία σου, δεν την παρατάς στην τύχη της

Τρέχανε τον Ανθρωπο από νοσοκομείο σε νοσοκομείο και αντ' αυτού έπρεπε να σκεφτούν να μην φύγουν και να κάτσουν 2 και 3 μερόνυχτα δίπλα στο αυτοκίνητο μήπως έρθει ο τοπικός κάπηλος και τους το αδειάσει?

Αυτά είναι τα νέα ήθη και έθιμα στους αγώνες μας? Πάμε να τρέξουμε και αν μας τύχει κάτι ξέρουμε εκ των προτέρων ότι όταν επιστρέψουμε στο σημείο του ατυχήματος θα βρούμε ένα κουφάρι. Ηθικά και μόνο οι λέσχες που έχουν τις προσβάσεις, γερανούς τοπικούς, μέλη, φίλους δε θα έπρεπε να μεριμνούν σε κάθε τέτοια περίπτωση? Όχι να βάλουν έναν ταλαίπωρο να καθεται βραδυάτικα στη μέση του πουθενά να βαράει σκοπιά, αλλά να πάρουν ένα γερανό ή 3-4-5 μέλη με αυτοκίνητα με εργάτες και να προσπαθήσουν να το ανακτήσουν?, Ή να πάνε να το αδειάσουν οι ίδιοι και να κρατήσουν τα πράγματα στη Λέσχη μέχρι να τα παραλάβει ο κάτοχος?

Μου αρέσει που τα είπες αυτά γιατί τώρα ξέρω ότι δεν πρέπει να τρέξω πουθενά, γιατί αν μου συμβεί κάτι χτύπα ξύλο, εκτός από την ταλαιπωρία μου, θα χάσω και την περιουσία μου. Μπράβο!, Ωραία! Αυτά να μας λέτε να μπαίνει περισσότερο στο πετσί μας ο τρόπος αντιμετώπισης των "από την απέναντι όχθη". Ωραία! :oops:

Και για την ιστοία το αυτοκίνητο είναι ακόμα εκεί και σκέφτονται πως θα το βγάλουν (Αντικειμενικά είναι δύσκολο και δεν είναι μομφή που λέω ότι σκέφτονται, όντως θέλει σκέψη το πως και με τι θα βγεί) Και όντως τα παιδιά έκαναν έναν πολύ καλό αγώνα απ' ότι έμαθα, η απειρία όμως δε δικαιολογείται, όταν αποφασίζεις να κάνεις αγώνες. Αλήθεια ο Μήλας που ήταν εκεί σαν αγωνοδίκης νομίζω με τεράστια εμπειρία δε τους συμβούλεψε τι έπρεπε να κάνουν?......!

Και για τι διαφορά ρώτα το Βυτόγιαννη όταν έφυγε στο γκρέμι το Land Rover του σε ένα Baja, πότε δραστηριοποιήθηκε η οργανώτρια Λέσχη γα να το ανακτήσει... με το πέρας της ειδικής ήρθε γερανός και 10 μέλη... Εντάξει? Τωρα τα πήρα στο κρανίο :evil:

Και να ανοίξουμε και ένα topic, που να λέει: "ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΛΕΣΧΩΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥς ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ", όχι μόνο δικαιώματα και οι αγωνιζόμενοι ΜΟΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ :evil:

Θα βρω το SERIAL NUMBER ΤΟΥ WARN M8274 (γιατί το έχω), που κλάπηκε από το αμάξι του Άγγελου να μοιραστεί σε όλες τις Λέσχες και όταν εμφανιστεί το ΖΩΟ που τον έκλεψε, σε εκδρομή ή αγώνα με Warn Μ82754 με αυτά τα στοιχεία, ή σβυσμένο το Serial Number, θα σου πω, τον περιμένουμε....
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: 1st Komotini Adventure Trophy 2010

Post by INDIANOS »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :evil:
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”