3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post Reply
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by katsulas »

Η Αγωνιστική Ομάδα 4Χ4 Εύβοιας ανακοινώνει την διοργάνωση του "3rd Evia Wild Terrain" στις 11 και 12 Νοεμβρίου 2017.

Η οργανωτική επιτροπή έχει ξεκινήσει ήδη την προετοιμασία και υπόσχεται για ακόμα μια φορά να τηρήσει την παράδοση διοργανώνοντας ένα σκληρό αγώνα σε διάφορα terrain ικανοποιώντας και τον ποιο απαιτητικό αγωνιζόμενο ανεβάζοντας περισσότερο το επίπεδο.

Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στην ευρύτερη περιοχή της Εύβοιας και θα προσμετρά στο Κύπελλο 4x4 Wild Terrain Κεντρικής Στερεάς Ελλάδας και Πελοποννήσου

Ήδη πολλοί γνωστοί αγωνιζόμενοι έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον.

Μείνετε συντονισμένοι...
Image
image hosting
Image
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by xomateros »

Αντε παιδες καλο κουραγιο ευχομαι ενω εμεις θα απολαμβανουμε τα μπανια μας εσεις θα εχετε το μυαλο σας εκει ;) ;) ;) ;) ;)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by georgexj »

απο τωρα το ανακοινωσες?????εχεις κοντα 6 μηνες μπροστα σου ρε γιωργαρααααα!!!!κατσε να κανει ο κοσμος κανα μπανιο!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by katsulas »

Από τώρα γιατί θέλουμε να είναι όλοι έτοιμοι.
Εμείς θα κάνουμε μεταμεσονύχτια τα μπάνια.
Image
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by κυριακος αθανασιου »

Ποια μπάνιααααααααα......?
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
Manos TJ
Posts: 36
Joined: Thu Nov 20, 2014 16:38

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by Manos TJ »

Δεν κρατιέσαι Κατσούλα!!!! :D :D :D
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by katsulas »

Manos TJ wrote:Δεν κρατιέσαι Κατσούλα!!!! :D :D :D
Το καλοκαίρι θα μας βρει στο βουνό για όλους τους φίλους μας που θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους!!!!
Image
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by κυριακος αθανασιου »

katsulas wrote:
Manos TJ wrote:Δεν κρατιέσαι Κατσούλα!!!! :D :D :D
Το καλοκαίρι θα μας βρει στο βουνό για όλους τους φίλους μας που θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους!!!!
και επειδη γουσταρουμε βουνο.....
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by katsulas »

Μια ακόμη αναγνωριστηκή στο βουνό ψάχνοντας νέα κομμάτια.
Ο αγώνας θα γίνει στα γνωστά μέρη αλλά με ολοκαίνουριες ειδικές διαδρομές.
Το υπέροχο καταπράσινο δάσος είναι έτοιμο να μας προσφέρει συγκινήσεις...
Για εφέτος έχουμε για την κατηγορία entry ειδικές με ασφάλεια αλλά οι οδηγοί να ευχαριστηθούν ένα τέτοιο αγώνα.
Για την WT36 και WT OPEN έχουμε ειδικές που θα μείνουν για ακόμα μια φορά στην ιστορία συνδιάζοντας χώμα, πέτρα, δέντρα κτλ.
Δεδομένου και του πυκνού πράσινου της περιοχής αλλά και του χρονικου που θα γίνει ο αγώνας είναι δεδομένο πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα ήλιου και ζέστης.

Ευχόμαστε στην Λέσχη Χανίων 4Χ4 καλή επιτυχία στον αγώνα της που προηγείται.

Σύντομα με νεότερα...

φωτογραφίες εδώ --> https://www.facebook.com/Katsulas/media ... nref=story
Image
SUMAHERAKI
Posts: 50
Joined: Tue Dec 01, 2009 20:08

Re: 3rd Evia Wild Terrain 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017- ΑΟΕ4Χ4 - The time has come ! ! !

Post by SUMAHERAKI »

Κασωτακης -Παπαστεφανακης με τη LOPEZ στα ασπρα απο τη off road 4x4 Heraklion kreta
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”