7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: 7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

Post by manouzz »

Ξέρεις πολυ καλα τι ειμαι!αντιγραφες τέτοιου είδους ειναι απλά κακοπροαίρετες
X.E.S.E. CLUB
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

Post by κυριακος αθανασιου »

Δεν θέλω να απαντήσω οπως σκέφτομαι. ..οποτε θα σου πω απλα αν και δεν σου πεφτει λογος οτι πολλοι ενδιαφερομενοι του χώρου δεν εχουν φβ οπου και εκει η οργάνωση εκανε επισημα την ανακοινωση που αντεγραψα...οποτε σκέφτηκα να το κάνω κοπυ πειστ οπως ακριβώς το ανακοινωσαν επισημα για να το δουν οσοι μπορεί να ήθελαν να ξεκινήσουν να πανε Θεσσαλονίκη να δουν το "τροφυ"...τωρα για κακοπροαιρετα κτλ ασε να το κρινουν οι ίδιοι που έχουμε αψογες σχεσεις και οχι εσυ....ελπιζω να σε κάλυψα. ...αν οχι .....ξερεις που με ποναει...
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

Post by katsulas »

Οτι πολλοί φίλοι του χώρου δεν έχουν facebook για να ενημερόνονται είναι γεγονός.
Αγαπητέ Manouzz να σου θυμίσω πως ο Κυριάκος ήταν να είναι αγωνιζόμενος και μάλιστα με πληρωμένη τη συμμετοχή του και ότι δεν έτρεξε είναι κακοί ιονοί.
Σίγουρα ο Κυριάκος έκανε copy paste το κείμενο και προφανώς δεν είναι της διοργάνωσης.
Δεν είναι ανάγκη να τα παίρνουνε όλα κακοπροεραιτα. Όλοι θέλαμε να πετύχει ο αγώνας και μάλιστα όταν τόσοι φίλοι δαπάνησαν σοβαρά οικονομικά ποσά για να λάβουν μέρος σε ένα τέτοιο αγώνα. Το τι δε πήγε καλά πιστεύω πως τις επόμενες ημέρες θα λάβει θέση η οργανωτική επιτροπή.
Σίγουρα τα παιδιά προσπάθησαν να ευχαριστήσουν τους αγωνιζόμενους με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.

Ας μην προσπαθούμε να βρούμε τρόπους να τρωγόμαστε. Ειρήνη !!!!
Image
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: 7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

Post by manouzz »

Λποιπον για να το κλείσουμε,θεωρώ ότι σε μια τέτοια κολο κατάσταση (όπως βρέθηκε ο στεβε)ο μόνος αρμόδιος για να ενημερώσει την κατάσταση και να πάρει την οποία ευθύνη επάνω του για ότι πήγε στραβά ειναι ο στεβε και κανένας άλλος!!! Τωρα για το αν μπορεί ο κάθε ένας απο έξω να απολογηθεί η να δικαιολόγηση αυτη τη κολο κατάσταση δεν ειναι στην αρμοδιότητα του!γνωριζω ότι κάνατε οργανωτές και μακάρι να μην βρεθείτε ποτε σε τέτοια κατάσταση !ο αγώνας στην τελική συνεχίστηκε και δεν ανέφερες κυριακο κατι.περιμενουμε τα αποτελέσματα σε αυτο το επεισοδιακό τροφυ
X.E.S.E. CLUB
Landreas
Posts: 6
Joined: Mon Feb 18, 2013 08:33

Re: 7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

Post by Landreas »

Τελικα εγινε ή δεν εγινε ο αγωνας?
Και πριν με πειτε κακοπροαιρετο,μονο για φωτο-αποτελεσματα ενδιαφερομαι για τα υπολοιπα δεν με νοιαζει(απο πολυ καιρο).
Χαιρετω.
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

Post by xomateros »

Καποιος ειναι γκαντεμης δεν μπορει...βεβαια εγω ξερω αλλα δεν λεω.. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Περιμεναμε πως και πως να ζησουμε απο κοντα ενα τροφυ αλλα γευτηκαμε μονο την πρωτη μερα γιατι δυστυχως στην Ελλαδα μας τιποτα δεν παει καλα ...καποιος καποια δεν ξερω και εγω ακριβως καταφερε να παει στραφι μια προσπαθεια των παιδιων που πραγματικα εδωσαν ολον τους τον εαυτο δαπανωντας χρηματα απο την τσεπη τους καταστρεφοντας τα οχηματα τους χανοντας χρονο απο τις οικογενειες τους και ενα σωρο αλλα πραγματα που κανει καποιος οταν διοργανωνει αγωνα και στο τελος τα ακουσαν κιολας οπως συμβαινει τις περισσοτερες φορες δυστυχως....
εγω θα πω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους αυτους που μοχθησαν και στηριξαν αυτη την προσπαθεια, αγωνιζομενους οργανωτες χορηγους και ειμαι σιγουρος πως οταν θα καταλαγιασει η σκονη θα κανει ο καθενας την κριτικη του γιατι ολες οι πλευρες εχουν το δικιο τους αλλα με το να γκρινιαζουμε δεν ωφελει σε κατι απλα απομακρυνουμε και αποθαρρυνουμε αλλους απο την διοργανωση τετοιου ειδους αγωνων
μεσα σε ολα αυτα ειδαμε φιλαρακια γελασαμε στεναχωρηθηκαμε διασκεδασαμε αλλα περασαμε καλα !!!!
την υγεια μας να εχουμε και ολα αυτα ειναι για να μας κανουν να περναμε καλα, δεν ειναι ο προορισμος μας αλλα το ταξιδι ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
User avatar
STEBE
Posts: 58
Joined: Thu Jul 02, 2009 16:51

Re: 7th Thessaloniki Adventure Trophy 25 - 27 / 11 / 2016

Post by STEBE »

Τέλειωσε λοιπόν και το 7ο.
Οταν το αποφασίσαμε και το ανακοινώσαμε μόνο οι 4 πιστεύαμε οτι θα γίνει.
Οι περισσότεροι είπαν άλλη μια προσπάθεια που θα αναβληθεί.
Τελικά όμως φτάσαμε στο νήμα και παρά τις αντιξοότητες και τα χιλιάδες προβλήματα, ούτε κανονισμός δεν υπήρχε, καταφέραμε να το τελειώσουμε.
Αστάθμητος παράγοντας αυτό που συνέβει στη μέση του αγώνα και που κόντεψε να τον τινάξει στον αέρα. Μεγάλο λάθος και μεγάλο μάθημα.
Κι αυτό όμως χάρη στην κατανόηση και την θετική αντιμετώπιση απο τους περισσότερους αγωνιζόμενους καταφέραμε να το ξεπεράσουμε και να φτάσουμε στο τέλος.
Ενα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν σε όλους τους αγωνιζόμενους που ξεκίνησαν απο όλα τα μέρη της Ελλάδας για να στηρίξουν την προσπάθειά μας να ξαναξυπνήσουμε τα TROPHY.
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους χορηγούς μας που σ αυτούς τους πολύ δύσκολους οικονομικά καιρούς μας στήριξαν οικονομικά και υλικά.
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους τους δικούς μας, το Θεόφιλο, το Χάρη, το Δημήτρη, το Πέτρο, το Βασίλη, το Γιάννη, τον Γιώργο, τον Κωσταντίνο, τον Κώστα, τον Απόστολο, το Σωτήρη, το Φίλιππο που στάθηκαν ώρες στο κρύο για να υλοποιηθεί ο αγώνας.
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον διασώστη μας τον Νίκο τον Σκουτέλα που ήταν παρών όλες τις ημέρες.
Θα κλείσω λέγοντας ότι όλοι εμείς που ανέφερα πιο πάνω κάναμε ότι μπορούσαμε για να φτιάξουμε έναν αγώνα που θα ικανοποιούσε όλους εσάς που ήρθατε να μας τιμήσεται. Ελπίζω να το καταφέραμε έστω και λίγο γιατί τα καλά λόγια που ακούσαμε και θα ακούσουμε είναι η μόνη ανταμοιβή για την προσπάθεια.
Ευχαριστώ
Για τα αποτελέσματα του αγώνα εδώ http://www.steve.gr/view.asp?ItemID=192&ns=1
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”