ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

georgexj wrote:ωραια ας πω και εγω κατι σαν αγωνιζομενος που ημουνα εστω και για λιγο......

εχω σκοπο με τον καινουργιο χρονο να φερω ενα αμαξι απο αμερικη ΕΤΟΙΜΟ.και για να το κανω πιο απλα ενα ULTRA 4 .θα περασει τεχνικο ελεγχο????που δεν θα εχει τιποτα πανω απο την λεγομενη την δικια μας FIA???αλλα θα εχει τα παντα απο τους κανονισμους της αμερικης?????αυτο ειναι το ερωτημα μου και ας μου απαντησουν οι αρμοδιοι........ εαν δεν καλυφτουμε σε αυτο το ερωτημα τοτε ολα τα υπολοιπα νομιζω οτι ειναι περιττα και για γελια!!!


ευχαριστω!!!με εκτιμηση

Μιχαλοπουλος Γεωργιος!!!
στην ελλαδαρα εισαι αδερφε......το ULTRA 4 μπαινει σε EVENT..... xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

θελει και ultra 4 η μουρη σου.. :D :D :D :D :D :D
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by georgexj »

samisnow wrote:
georgexj wrote:ωραια ας πω και εγω κατι σαν αγωνιζομενος που ημουνα εστω και για λιγο......

εχω σκοπο με τον καινουργιο χρονο να φερω ενα αμαξι απο αμερικη ΕΤΟΙΜΟ.και για να το κανω πιο απλα ενα ULTRA 4 .θα περασει τεχνικο ελεγχο????που δεν θα εχει τιποτα πανω απο την λεγομενη την δικια μας FIA???αλλα θα εχει τα παντα απο τους κανονισμους της αμερικης?????αυτο ειναι το ερωτημα μου και ας μου απαντησουν οι αρμοδιοι........ εαν δεν καλυφτουμε σε αυτο το ερωτημα τοτε ολα τα υπολοιπα νομιζω οτι ειναι περιττα και για γελια!!!


ευχαριστω!!!με εκτιμηση

Μιχαλοπουλος Γεωργιος!!!
στην ελλαδαρα εισαι αδερφε......το ULTRA 4 μπαινει σε EVENT..... xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

θελει και ultra 4 η μουρη σου.. :D :D :D :D :D :D
γιατι να μην θελω ρε αγορι....το θεμα ειναι οτι με αυτην εδω την ενοτητα που εχετε ανοιξει με προβληματιζουνε οι αρμοδιοι.....γι αυτο και το εγραψα....και ειλικρινα περιμενω απαντηση....ειτε στην συνατηση σας που θα κανετε ειτε εδω δημοσια!!!ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΝΕ???? ;) ;) ;) ;) ;)
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by katsulas »

georgexj wrote:
samisnow wrote:
georgexj wrote:ωραια ας πω και εγω κατι σαν αγωνιζομενος που ημουνα εστω και για λιγο......

εχω σκοπο με τον καινουργιο χρονο να φερω ενα αμαξι απο αμερικη ΕΤΟΙΜΟ.και για να το κανω πιο απλα ενα ULTRA 4 .θα περασει τεχνικο ελεγχο????που δεν θα εχει τιποτα πανω απο την λεγομενη την δικια μας FIA???αλλα θα εχει τα παντα απο τους κανονισμους της αμερικης?????αυτο ειναι το ερωτημα μου και ας μου απαντησουν οι αρμοδιοι........ εαν δεν καλυφτουμε σε αυτο το ερωτημα τοτε ολα τα υπολοιπα νομιζω οτι ειναι περιττα και για γελια!!!


ευχαριστω!!!με εκτιμηση

Μιχαλοπουλος Γεωργιος!!!
στην ελλαδαρα εισαι αδερφε......το ULTRA 4 μπαινει σε EVENT..... xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

θελει και ultra 4 η μουρη σου.. :D :D :D :D :D :D
γιατι να μην θελω ρε αγορι....το θεμα ειναι οτι με αυτην εδω την ενοτητα που εχετε ανοιξει με προβληματιζουνε οι αρμοδιοι.....γι αυτο και το εγραψα....και ειλικρινα περιμενω απαντηση....ειτε στην συνατηση σας που θα κανετε ειτε εδω δημοσια!!!ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΝΕ???? ;) ;) ;) ;) ;)
Μιχαλόπουλε το χοντραίνεις.. :lol: :lol:
Πάντως το ερώτημα σου είναι πολύ εύστοχο.... Σου προτείνω να πάρεις του Erik Miller, φήμες λένε πως ετοιμάζεται να το πουλήσει... Θα βγει εκτός το νικητήριο όχημα του KOH2016? Κλαίω!!!! :D :lol: :D :lol:
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by georgexj »

katsulas wrote:
georgexj wrote:
samisnow wrote:
georgexj wrote:ωραια ας πω και εγω κατι σαν αγωνιζομενος που ημουνα εστω και για λιγο......

εχω σκοπο με τον καινουργιο χρονο να φερω ενα αμαξι απο αμερικη ΕΤΟΙΜΟ.και για να το κανω πιο απλα ενα ULTRA 4 .θα περασει τεχνικο ελεγχο????που δεν θα εχει τιποτα πανω απο την λεγομενη την δικια μας FIA???αλλα θα εχει τα παντα απο τους κανονισμους της αμερικης?????αυτο ειναι το ερωτημα μου και ας μου απαντησουν οι αρμοδιοι........ εαν δεν καλυφτουμε σε αυτο το ερωτημα τοτε ολα τα υπολοιπα νομιζω οτι ειναι περιττα και για γελια!!!


ευχαριστω!!!με εκτιμηση

Μιχαλοπουλος Γεωργιος!!!
στην ελλαδαρα εισαι αδερφε......το ULTRA 4 μπαινει σε EVENT..... xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

θελει και ultra 4 η μουρη σου.. :D :D :D :D :D :D
γιατι να μην θελω ρε αγορι....το θεμα ειναι οτι με αυτην εδω την ενοτητα που εχετε ανοιξει με προβληματιζουνε οι αρμοδιοι.....γι αυτο και το εγραψα....και ειλικρινα περιμενω απαντηση....ειτε στην συνατηση σας που θα κανετε ειτε εδω δημοσια!!!ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΝΕ???? ;) ;) ;) ;) ;)
Μιχαλόπουλε το χοντραίνεις.. :lol: :lol:
Πάντως το ερώτημα σου είναι πολύ εύστοχο.... Σου προτείνω να πάρεις του Erik Miller, φήμες λένε πως ετοιμάζεται να το πουλήσει... Θα βγει εκτός το νικητήριο όχημα του KOH2016? Κλαίω!!!! :D :lol: :D :lol:
γιωργο εγω δεν θελω κανενος το αυτοκινητο και ουτε θα παρω κανεναν erik miller.με αυτον που πρεπει να μιλησω εχω μιλησει και ειλικρινα εχω σκοπο να φερω ετοιμο αμαξι.δεν χοντραινω τιποτα.και το ερωτημα ειναι απλο θα το δεχτουνε???η θα μου ζητανε χαρτια για πιστοποιησεις και μαλακιες!!!!και οτι αυτο δεν ειναι συμφωνα με την fia κτλ κτλ κτλ..... βαλτε το στο ερωτηματολογιο σας και οταν κανετε την συναντηση καντε το ερωτημα.... ;) ;) ;) ;)
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by Kritikos »

Για σας και από εμάς το Λασίθι μέρες παρακολουθώ αυτή τη συζήτηση φίλε Άγγελε για σου, άλλα πόλοι τους χαϊδεύουμε αυτούς εκεί μέσα που δεν ξέρουν που πάνε τα τέσσερα .Με ρωτάτε να εκφράσω τη γνώμη μου για τα πράγματα δηλαδή την ομαε , αυτή κάνουν ότι της προτείνουμε, και εμείς!! δεν καθόμαστε όλοι μαζί [οργανωτές και αγωνιζόμενη να δούμε τη από αυτά είναι σωστά και τη είναι εφηχτά να γίνουν, έχουνε χάση τη μπάλα και πολλά αλά ..... Πρωτινό λοιπόν για το κανονισμό επανεξέταση αυτού και πρότασης για να βγάλουμε άκρη έστω να πάρουμε η να πάρουν και άλω κανονισμό που ξέρω ότι υπαρχή έτυμος με προτάσεις να τον δούμε η πρώτη συνάντηση να γένη από εμάς και μόνο εμάς. ξέρω τη λέω και με της απόφασης που θα έχουμε και της πρότασης θα της συζητήσουμε με τους υπευθύνους της ομαε.τώρα όσο για την ασφάλεια των οδηγών και αυτοκίνητον είμαι καθέτως σε αυτό ότι πρόβλεπε Ο Τεχνικός κανονισμός ΥΣ χωρίς παρεξήγηση νομίζω ότι το θέμα είναι σοβαρό και μας διαφέρει όλους.Ώση αγαπούν το 4χ4 και θέλουν να γένη κατ ει σωστό ας δείξουμε λίγοι σοβαρότητα, τα καλαμπούρια και η ατάκες σε κάποια άλλοι στιγμή συγνωμη για το ΡΕ!!!!!!!!!!
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by katsulas »

Έχει σημειωθεί το πολύ σωστό ερώτημα ήδη φίλε... είμαι πολύ περίεργος πραγματικά να ακούσω αυτή την απάντηση ;)
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by georgexj »

katsulas wrote:Έχει σημειωθεί το πολύ σωστό ερώτημα ήδη φίλε... είμαι πολύ περίεργος πραγματικά να ακούσω αυτή την απάντηση ;)
σε ευχαριστω προεδρε.... ;) ;) ;) :D :D :D :D
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

Kritikos wrote:Για σας και από εμάς το Λασίθι μέρες παρακολουθώ αυτή τη συζήτηση φίλε Άγγελε για σου, άλλα πόλοι τους χαϊδεύουμε αυτούς εκεί μέσα που δεν ξέρουν που πάνε τα τέσσερα .Με ρωτάτε να εκφράσω τη γνώμη μου για τα πράγματα δηλαδή την ομαε , αυτή κάνουν ότι της προτείνουμε, και εμείς!! δεν καθόμαστε όλοι μαζί [οργανωτές και αγωνιζόμενη να δούμε τη από αυτά είναι σωστά και τη είναι εφηχτά να γίνουν, έχουνε χάση τη μπάλα και πολλά αλά ..... Πρωτινό λοιπόν για το κανονισμό επανεξέταση αυτού και πρότασης για να βγάλουμε άκρη έστω να πάρουμε η να πάρουν και άλω κανονισμό που ξέρω ότι υπαρχή έτυμος με προτάσεις να τον δούμε η πρώτη συνάντηση να γένη από εμάς και μόνο εμάς. ξέρω τη λέω και με της απόφασης που θα έχουμε και της πρότασης θα της συζητήσουμε με τους υπευθύνους της ομαε.τώρα όσο για την ασφάλεια των οδηγών και αυτοκίνητον είμαι καθέτως σε αυτό ότι πρόβλεπε Ο Τεχνικός κανονισμός ΥΣ χωρίς παρεξήγηση νομίζω ότι το θέμα είναι σοβαρό και μας διαφέρει όλους.Ώση αγαπούν το 4χ4 και θέλουν να γένη κατ ει σωστό ας δείξουμε λίγοι σοβαρότητα, τα καλαμπούρια και η ατάκες σε κάποια άλλοι στιγμή συγνωμη για το ΡΕ!!!!!!!!!!
Γιωργη και μονο οτι γραφουμε και γραφουν καποιοι θεωρω πως ειναι ενα βημα εστω μια αφυπνιση αλλωστε αυτος ηταν και ενας απο τους σκοπους του ποστ
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

katsulas wrote:Έχει σημειωθεί το πολύ σωστό ερώτημα ήδη φίλε... είμαι πολύ περίεργος πραγματικά να ακούσω αυτή την απάντηση ;)
Γιωργο κατα την γνωμη μου η απαντηση ειναι απλη και την ξερεις και εσυ και ο Μιχαλοπουλος οτι αλλοι κανονισμοι υπαρχουν στην Αμερικη και αλλοι εδω στην Ευρωπη οπως και σε αλλα αθληματα βεβαια
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by katsulas »

xomateros wrote:
katsulas wrote:Έχει σημειωθεί το πολύ σωστό ερώτημα ήδη φίλε... είμαι πολύ περίεργος πραγματικά να ακούσω αυτή την απάντηση ;)
Γιωργο κατα την γνωμη μου η απαντηση ειναι απλη και την ξερεις και εσυ και ο Μιχαλοπουλος οτι αλλοι κανονισμοι υπαρχουν στην Αμερικη και αλλοι εδω στην Ευρωπη οπως και σε αλλα αθληματα βεβαια
Λάθος φίλε! Το Ultra4Racing στην Ευρώπη έχει το Ultra4Europe που θεωρώ πως έχουν την ίδια βάση.
Και εάν ισχύει αυτό η ερώτηση που ακολουθεί είναι: Ένα αυτοκίνητο που τρέχει King of Hammers στην Αμερική Ultra4Racing δε μπορεί να τρέχει King of France, Italy ή Portugal Ultra4Europe :o ????
Image
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”