ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

panos110 wrote:Παντα αναρωτιομουν γιατι ο Ψιστακης επελεξε αυτα τα αλουμινενια πανακριβα κρυα και σκληρα καθισματα χωρις επενδυση.
Οταν μου το φαγε η σκυλα μου καταλαβα... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και δε εχω και σκυλο...φαντασου.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μονο σκυλες...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by panos110 »

samisnow wrote:
panos110 wrote:Παντα αναρωτιομουν γιατι ο Ψιστακης επελεξε αυτα τα αλουμινενια πανακριβα κρυα και σκληρα καθισματα χωρις επενδυση.
Οταν μου το φαγε η σκυλα μου καταλαβα... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και δε εχω και σκυλο...φαντασου.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μονο σκυλες...
Παντως επειδη ακουσα οτι δεν περνανε τα καθισματα σου στη χωρα μας κι ας τρεχουν στους σκληροτερους αγωνες στον κοσμο αμα θες κοβω το ταμπελακι και στο στελνω να κανεις τη δουλεια σου .
Μια πινελια βενζινοκολα θα χρειαστεις. :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

panos110 wrote:
samisnow wrote:
panos110 wrote:Παντα αναρωτιομουν γιατι ο Ψιστακης επελεξε αυτα τα αλουμινενια πανακριβα κρυα και σκληρα καθισματα χωρις επενδυση.
Οταν μου το φαγε η σκυλα μου καταλαβα... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και δε εχω και σκυλο...φαντασου.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μονο σκυλες...
Παντως επειδη ακουσα οτι δεν περνανε τα καθισματα σου στη χωρα μας κι ας τρεχουν στους σκληροτερους αγωνες στον κοσμο αμα θες κοβω το ταμπελακι και στο στελνω να κανεις τη δουλεια σου .
Μια πινελια βενζινοκολα θα χρειαστεις. :lol:
προς το παρόν στειλε μου το καπο που μου εταξες....δεν θα ταζεις και θα ξεταζεις φιλε.....μου πες πως μπαινει με την μια πανω στο σωληνακι μου.....αντε αντε.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by katsulas »

Έλα, γρήγορα πράγματα θέλω.
Καλημέρες

Image
Image
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

katsulas wrote:Έλα, γρήγορα πράγματα θέλω.
Καλημέρες

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

Επειδη βλεπω πως σιγα σιγα ολα παιρνουν μια ροη ισως θα επρεπε να σκεφτομαστε πλεον σε ποιο μερος να γινει η συναντηση , βεβαια εμεις εχουμε πει πιθανα μερη φτανει ομως να συμφωνησει το συνολο των ενδιαφερομενων , Αθηνα ? Λαρισα ? η καποια αλλη περιοχη ?
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by κυριακος αθανασιου »

λαρισα λεω εγω
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

παιδια πιστευω πως η αθηνα ειναι πιο κεντρικα για ολους....απο μας καπιοι θα ανεβουμε με αεροπλανα καπιοι αλλοι με καραβια απο αλλα νησιά καπιοι με αμαξια....
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by INDIANOS »

Η Λέσχη 4Χ4 Κομοτηνής σε συννενοηση με το ACTION OFF ROAD CLUB ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ προτείνει σαν σήμειο συναντησης την Θεσσαλονικη.
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

Το πιο δικαιο και σεβαστο θα ελεγα πως ειναι να δουμε τι συμμετοχες θα εχουμε καταρχην και απο που και μετα να δουμε που θα καταληξουμε αλλα πανω απο ολα ειναι να μην κοιταμε που βολευει τον καθενα μας αλλα το συνολο των εκπροσωπων
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”