ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post Reply
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

το θεμα ειναι οι συμμετοχες...ελπιζω να υπάρξουν αρκετές ώστε να μπορει να βγει και κατι....
δεν ειναι πραξικόπημα μαγκες.....λογικες απαιτήσεις ειναι και δυο τρία πραγματακια που πρεπει να αλλαξουν ωστε να ειμαστε ολοι ευχαριστημένοι και μεσα στα πλαίσια της ομοσπονδίας εννοείται
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

samisnow wrote:το θεμα ειναι οι συμμετοχες...ελπιζω να υπάρξουν αρκετές ώστε να μπορει να βγει και κατι....
δεν ειναι πραξικόπημα μαγκες.....λογικες απαιτήσεις ειναι και δυο τρία πραγματακια που πρεπει να αλλαξουν ωστε να ειμαστε ολοι ευχαριστημένοι και μεσα στα πλαίσια της ομοσπονδίας εννοείται
Μανωλη το εθεσες πολυ σωστα και επικαιρα φιλε οντως δεν προκειται για πραξικοπημα αλλα μια κινηση μηπως και ολοι μαζι αγωνιζομενοι οργανωτες ομοσπονδια παμε ενα βημα η πολλα το αθλημα που γουσταρουμε ...αλλα για να πετυχει αυτο θελει κοσμο θελει φωνη δυνατη να ακουστει οπως οταν φωναζουμε μεσα στον αγωνα οταν νοιωθουμε οτι κατι μας χαλαει ...με ψιθυρους δυστυχως θα μεινουμε στα ιδια ... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by georgexj »

εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι εσεις οι τρεις γραφεται ρε παιδια!!!!βλεπω πολυ ξενερωμα στον οριζοντα..... ;) ;) ;) ;)
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xeilas »

καλησπέρα και από το Action off road

μπορεί μέχρι τώρα να μην πήραμε μέρος σε αυτό το ποστ αλλά σαν λέσχη έχουμε συζητήσει με τα πληρώματα μάς που παίρνουν μέρος σε αγώνες και δουλεύουμε τις απόψεις και προτάσεις μας

πιστεύω πως κάθε λέσχη πρέπει να πει τις απόψεις τής εδώ για αρχή .

Ετσι θα πάρουμε ο ένας ερεθίσματα από τον άλλον και ίσως σκεφτούμε και κάτι άλλο .

Έτσι όταν μαζευτούμε θα πάρουμε και μια απόφαση για να την στείλουμε στην ομαε.

αλλιώς το μόνο που βλέπω είναι μια συγκέντρωση γνωριμίας .

με τον τρόπο που προτείνω πιστεύω θα κερδίσουμε χρόνο ;)

έχουμε κάνει και με την ευκαιρία της συγκέντρωσης τής Καβάλας τις πρώτες επαφές και συζητήσεις με τις λέσχες από Κομοτηνή και ΣΤΕΒΕ αλλά και με αρκετούς άλλους αγωνιζόμενους
K.Stylianos Action4X4club
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by katsulas »

georgexj wrote:εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι εσεις οι τρεις γραφεται ρε παιδια!!!!βλεπω πολυ ξενερωμα στον οριζοντα..... ;) ;) ;) ;)
Γιώργη εν μέρη δεν έχεις άδικο. Πρόσεξε να δεις όμως τι παίζει.
Εμείς οι 3 μπήκαμε μπροστά. Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον και από τους υπόλοιπους το αφήνουμε ως έχει και αποφασίζει άλλος για το πως θα τρέξεις εσύ (καταλαβαίνεις πως δεν μιλάω για το άτομο σου αλλά για τον κάθε αγωνιζόμενο).
Εδώ κάνουμε ότι μας ζητήσουν. Σε αυτή τη περίπτωση δεν θέλω να ακούσω κάποιον να παραπονεθεί σε κάποιον αγώνα για τον κανονισμό για παρατυπίες ή για τυχών τρελά πράγματα που ζητάνε ή θα ζητήσουν γιατί τότε εγώ θα είμαι πρώτος αυτός που θα πάει και θα τον "φτύσει" στα μούτρα.

Είπαμε πως δεν πάμε να αλλάξουμε την επιτροπή απλά πάμε να κάνουμε τις προτάσεις μας σαν αγωνιζόμενοι και σαν διοργανωτές για να προσπαθήσουμε να καλυτερέψουμε λίγο τα πράγματα.

Αν δεν θέλουν οι αγωνιζόμενοι και εγώ και ο Μπιρμπίλης και Ψιστάκης το σταματάμε εδώ και πάμε σε όποιον αγώνα μας αρέσει και ο καθένας κάνει ότι τον φωτίσει ο Θεός.
Image
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

katsulas wrote:
georgexj wrote:εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι εσεις οι τρεις γραφεται ρε παιδια!!!!βλεπω πολυ ξενερωμα στον οριζοντα..... ;) ;) ;) ;)
Γιώργη εν μέρη δεν έχεις άδικο. Πρόσεξε να δεις όμως τι παίζει.
Εμείς οι 3 μπήκαμε μπροστά. Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον και από τους υπόλοιπους το αφήνουμε ως έχει και αποφασίζει άλλος για το πως θα τρέξεις εσύ (καταλαβαίνεις πως δεν μιλάω για το άτομο σου αλλά για τον κάθε αγωνιζόμενο).
Εδώ κάνουμε ότι μας ζητήσουν. Σε αυτή τη περίπτωση δεν θέλω να ακούσω κάποιον να παραπονεθεί σε κάποιον αγώνα για τον κανονισμό για παρατυπίες ή για τυχών τρελά πράγματα που ζητάνε ή θα ζητήσουν γιατί τότε εγώ θα είμαι πρώτος αυτός που θα πάει και θα τον "φτύσει" στα μούτρα.

Είπαμε πως δεν πάμε να αλλάξουμε την επιτροπή απλά πάμε να κάνουμε τις προτάσεις μας σαν αγωνιζόμενοι και σαν διοργανωτές για να προσπαθήσουμε να καλυτερέψουμε λίγο τα πράγματα.

Αν δεν θέλουν οι αγωνιζόμενοι και εγώ και ο Μπιρμπίλης και Ψιστάκης το σταματάμε εδώ και πάμε σε όποιον αγώνα μας αρέσει και ο καθένας κάνει ότι τον φωτίσει ο Θεός.
Γιωργο ειπες αυτα που σκεφτομαι φιλε ετσι πρεπει ολοι να ριξουν ιδεες γνωμες απο τον πρωτο μεχρι τον τελευταιο ωστε στο τελος να βγει το αποτελεσμα που επιθυμουμε
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by xomateros »

xeilas wrote:καλησπέρα και από το Action off road

μπορεί μέχρι τώρα να μην πήραμε μέρος σε αυτό το ποστ αλλά σαν λέσχη έχουμε συζητήσει με τα πληρώματα μάς που παίρνουν μέρος σε αγώνες και δουλεύουμε τις απόψεις και προτάσεις μας

πιστεύω πως κάθε λέσχη πρέπει να πει τις απόψεις τής εδώ για αρχή .

Ετσι θα πάρουμε ο ένας ερεθίσματα από τον άλλον και ίσως σκεφτούμε και κάτι άλλο .

Έτσι όταν μαζευτούμε θα πάρουμε και μια απόφαση για να την στείλουμε στην ομαε.

αλλιώς το μόνο που βλέπω είναι μια συγκέντρωση γνωριμίας .

με τον τρόπο που προτείνω πιστεύω θα κερδίσουμε χρόνο ;)

έχουμε κάνει και με την ευκαιρία της συγκέντρωσης τής Καβάλας τις πρώτες επαφές και συζητήσεις με τις λέσχες από Κομοτηνή και ΣΤΕΒΕ αλλά και με αρκετούς άλλους αγωνιζόμενους
Αντε παιδες ετσι ολοι μαζι γιατι και πρεπει αλλα και γιατι μπορουμε να κανουμε τον χωρο μας καλυτερο και πιο δυνατο
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by samisnow »

xomateros wrote:
katsulas wrote:
georgexj wrote:εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι εσεις οι τρεις γραφεται ρε παιδια!!!!βλεπω πολυ ξενερωμα στον οριζοντα..... ;) ;) ;) ;)
Γιώργη εν μέρη δεν έχεις άδικο. Πρόσεξε να δεις όμως τι παίζει.
Εμείς οι 3 μπήκαμε μπροστά. Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον και από τους υπόλοιπους το αφήνουμε ως έχει και αποφασίζει άλλος για το πως θα τρέξεις εσύ (καταλαβαίνεις πως δεν μιλάω για το άτομο σου αλλά για τον κάθε αγωνιζόμενο).
Εδώ κάνουμε ότι μας ζητήσουν. Σε αυτή τη περίπτωση δεν θέλω να ακούσω κάποιον να παραπονεθεί σε κάποιον αγώνα για τον κανονισμό για παρατυπίες ή για τυχών τρελά πράγματα που ζητάνε ή θα ζητήσουν γιατί τότε εγώ θα είμαι πρώτος αυτός που θα πάει και θα τον "φτύσει" στα μούτρα.

Είπαμε πως δεν πάμε να αλλάξουμε την επιτροπή απλά πάμε να κάνουμε τις προτάσεις μας σαν αγωνιζόμενοι και σαν διοργανωτές για να προσπαθήσουμε να καλυτερέψουμε λίγο τα πράγματα.

Αν δεν θέλουν οι αγωνιζόμενοι και εγώ και ο Μπιρμπίλης και Ψιστάκης το σταματάμε εδώ και πάμε σε όποιον αγώνα μας αρέσει και ο καθένας κάνει ότι τον φωτίσει ο Θεός.
Γιωργο ειπες αυτα που σκεφτομαι φιλε ετσι πρεπει ολοι να ριξουν ιδεες γνωμες απο τον πρωτο μεχρι τον τελευταιο ωστε στο τελος να βγει το αποτελεσμα που επιθυμουμε
Συμφωνώ με ολα τα παραπάνω και μπορει να φαινόμαστε τρεις και ο κούκος προς το παρόν ομως ήδη εχουμε εις ακουστεί εκει που πρεπει. Και θα έχετε πληροφορίες σύντομα.
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Φωτης ranger
Posts: 707
Joined: Thu Oct 01, 2009 20:23
Location: αμαλιαδα

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by Φωτης ranger »

................................................... "Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω".....................................................................
KAGOURES 4X4 CLUB

||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||
||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / TOYOTA / \ ||
||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ ||\ / \ / ||/ \ / \ V6\ / \ / ||
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Post by panos110 »

samisnow wrote:
xomateros wrote:
katsulas wrote:
georgexj wrote:εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι εσεις οι τρεις γραφεται ρε παιδια!!!!βλεπω πολυ ξενερωμα στον οριζοντα..... ;) ;) ;) ;)
Γιώργη εν μέρη δεν έχεις άδικο. Πρόσεξε να δεις όμως τι παίζει.
Εμείς οι 3 μπήκαμε μπροστά. Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον και από τους υπόλοιπους το αφήνουμε ως έχει και αποφασίζει άλλος για το πως θα τρέξεις εσύ (καταλαβαίνεις πως δεν μιλάω για το άτομο σου αλλά για τον κάθε αγωνιζόμενο).
Εδώ κάνουμε ότι μας ζητήσουν. Σε αυτή τη περίπτωση δεν θέλω να ακούσω κάποιον να παραπονεθεί σε κάποιον αγώνα για τον κανονισμό για παρατυπίες ή για τυχών τρελά πράγματα που ζητάνε ή θα ζητήσουν γιατί τότε εγώ θα είμαι πρώτος αυτός που θα πάει και θα τον "φτύσει" στα μούτρα.

Είπαμε πως δεν πάμε να αλλάξουμε την επιτροπή απλά πάμε να κάνουμε τις προτάσεις μας σαν αγωνιζόμενοι και σαν διοργανωτές για να προσπαθήσουμε να καλυτερέψουμε λίγο τα πράγματα.

Αν δεν θέλουν οι αγωνιζόμενοι και εγώ και ο Μπιρμπίλης και Ψιστάκης το σταματάμε εδώ και πάμε σε όποιον αγώνα μας αρέσει και ο καθένας κάνει ότι τον φωτίσει ο Θεός.
Γιωργο ειπες αυτα που σκεφτομαι φιλε ετσι πρεπει ολοι να ριξουν ιδεες γνωμες απο τον πρωτο μεχρι τον τελευταιο ωστε στο τελος να βγει το αποτελεσμα που επιθυμουμε
Συμφωνώ με ολα τα παραπάνω και μπορει να φαινόμαστε τρεις και ο κούκος προς το παρόν ομως ήδη εχουμε εις ακουστεί εκει που πρεπει. Και θα έχετε πληροφορίες σύντομα.
Δεν ειστε μονο τρεις.
Εκπροσωπειτε το 99% των αγωνιζομενων,απλα οι υπολοιποι εχουμε τοσο κουραστει που δεν γραφουμε καν,αλλα τα λεμε μονο μεταξυ μας στα τηλεφωνα που μιλαμε συχνα πυκνα, γιατι η φιλια που δημιουργησαν οι αγωνες 4χ4 παντα κραταει και δεν σβηνει, αν και το αγωνιστικο 4χ4 τρεμοσβηνει στην Ελλαδα.
Παρα το γεγονος οτι προσωπικα σιχαθηκα αυτην την κατασταση και οτι εφτασα στο σημειο ν αναρωτιεμαι καθε φορα που προσπαθω να τελειωσω το αγωνιστικο μηπως συνεχιζω σε λαθος δρομο, οταν συναντηθειτε θα ειμαι μαζι σας η θα εκθεσω την αποψη μου μεσω του προεδρου της ΑΟΕ4χ4 αν η ημερομηνια δεν ταιριαζει για καποιο λογο.
Καλημερα!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”