4ο Wild Terrain ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 28-29 ΜΑΙΟΥ 2016

PromitheaS YperioN
Posts: 73
Joined: Thu Mar 06, 2014 00:05
Contact:

Re: 4ο Wild Terrain ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 28-29 ΜΑΙΟΥ 2016

Post by PromitheaS YperioN »

Image


Image


Image


Image


Image

Image

Image


Image

Γειας σας μου πηρε καιρο Η ΤΑΙΝΙΑ αυτή αλλα τωρα είναι ετοιμη να την απολαυσετε, αυτά είναι καποια καρε από την ταινια Wild Terrain Patra 2016 ..που ειδη καποιοι ξεκινησαν να την κατεβαζουν στον υπολογιστη τους..για να την απολαυσουν μονοι τους η με παρεα σε κλιμα τετρακίνητης πορωσης μια ταινια μηκους 1ωρας και 41 λεπτα σε απολυτη ποιοτητα ηχου και εικονας όπως ολοι γνωρίζεται..το μονο που δεν γνωρίζεται είναι φετος και για λιγες μερες ακομα αυτην η ταινια είναι διαθεσιμη μονο για Download κατευθείαν στον υπολογιστη μετα από Wild Terrain Evia ηταν πολύ οι θεατες που μου το ζητησαν αυτό..(download)και εγω ακούγοντας τις επιθυμιες σας προχωρησα σε αυτόν τον τροπο...μειονωντας κατακόρυφα το κοστος αποκτησης και το πιο σημαντικο για πολλους είναι η ταχυτητα παραδωσεις που είναι πλεον ταχυτατη ...ετσι για ολες τις αποριες και ισως παραπονα σε αυτό το e-mail offroadextremefilms@gmail.com οπου και θα χαρω να σας ακουσω...
PromitheaS YperioN
Posts: 73
Joined: Thu Mar 06, 2014 00:05
Contact:

Re: 4ο Wild Terrain ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 28-29 ΜΑΙΟΥ 2016

Post by PromitheaS YperioN »

και το Teaser της ταινιας...αν δεν φενεται σωστα το λινκ καποιος αν θελει μπορει να το διορθωσει...
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 4ο Wild Terrain ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΠΑΤΡΑΣ 28-29 ΜΑΙΟΥ 2016

Post by xomateros »

Ηδη την κατεβασα φιλε Γιαννη και οφειλω να ομολογησω πως ειναι καταπληκτικη και σε ποιοτητα και σε θεαμα και παροτρυνω μεσα απο εδω ολους να την αγορασουμε γιατι αξιζει πραγματικα να εχουμε αυτα τα πλανα απο τον αγωνα και μαλιστα σε παρα πολυ χαμηλο κοστος !!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”