H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Nicolas »

quinda wrote:Μετα απο εγκάρδια συζήτηση με τον Σπύρο
Πρόσεχε φίλε Χάρη, όταν ξεπλένεις τον κώλο της πουτάνας δύο πράγματα μπορεί να συμβούν.
Εσύ να γεμίσεις σκατά και σπέρματα και η πουτάνα να αρχίσει να το παίζει παρθένα.
Η πουτάνα, χρόνια το παίζει καλόγρια, κοίτα τουλάχιστον μην σκατώσεις εσύ.
Το ίδιο ισχύει και για κάθε πασιφιστή, που προσπαθεί να καλμάρει τα πράγματα με πρόσχημα την ηρεμία.

Η ιστορία τραβάει πολλά χρόνια, κάθε φορά που γίνεται φασαρία τα ίδια κοπρόσκυλα είναι χωμένα μέχρι το λαιμό.
Απ' οτι βλέπω, ούτε οι αγωνιζόμενοι έχουν διάθεση για αντιπαραθέσεις, ούτε και η πλειοψηφία των οργανωτών.

Κάποιος έλεγε πως η επιτομή της ηλιθιότητας είναι να κάνεις συνέχεια το ίδιο πράγμα και να περιμένεις διαφορετικό αποτέλεσμα.
Αφήστε τους στην θέση τους για μία ακόμα φορά και περιμένετε να δείτε αν θα αλλάξει κάτι του χρόνου.


Αντί για "του χρόνου" θα έγραφα "2017" όπως αναφέρουν οι διοργανωτές που ελπίζουν πως ΚΑΙ αγώνα θα κάνουν ΚΑΙ δεν θα χαλάσουν τις σχέσεις τους με τα διάφορα ζώα της ΟΜΑΕ,
αλλά θα το αφήσω έτσι για να μπορώ να κάνω copy-paste κάθε χρόνο χωρίς να αλλάζω τίποτα :roll:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Nicolas »

"Ο αναμάρτητος ας ριξει πρώτος πέτρα..."

Ο αμαρτωλός συγχωρείται όταν μετανοήσει.
Όχι όταν προσπαθεί να βγει από πάνω,
ανακατεύοντας τα σκατά που περιέχει η χαβούζα του μυαλού του με αυταπόδεικτες αλήθειες για να κάνει μπούγιο.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Η τελευταία φορά που έκανε εγκάρδια συζήτηση ήταν στην πρώτη δημοτικού που ζήτησε απο την κυρία να πάει για τουαλέτα.

έκτοτε σταμάτησε και απο ότι φάινεται στην μούρη του δεν πάει και συχνά τουαλέτα
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by quinda »

Μελέτη σ ευχαριστω για τη συμβουλή ...μην ανησυχείς για μενα ,τόσα χρονια στο κουρμπέτι εχω μάθει πέντε πραγματα!!!
Δεν ειναι κακό να συζητάς ....ολοι άνθρωποι ειμαστε και ο καθένας εχει τα κουμπιά του...
Αν φερθείς καλα θα σου φερθούν καλα...
Οποιος δεν νιώθει ...τον κόβεις!!!


Πάντως ρε φιλε πολυ γέλιο έριξα...τον Αρκά τον παίζεις άνετα!!!

Αντε να ειμαστε καλα....
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

αληθεύει ότι μαζεύονται υπογραφές για την εκδίωξη του?
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Γίνεται έργο εκεί μέσα, όχι μαλακίες
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Παρέλήφθει αυτή η επιστολη του Φωκίωνα στο email της ΑΛΑΜΜ:

" Επειδή μου αρέσει η διαφάνεια κι επειδή θέλω να είμαι ξεκάθαρος και υπεύθυνος προς όλους, χωρίς ότι με αφορά να μεταφέρεται "από στόμα σε στόμα" , σας κοινοποιώ την παρακάτω επιστολή"


Προς: ΟΜΑΕ Επιτροπή 4Χ4

Κοιν. ΟΜΑΕ Επιτροπή ΕΠΑ

Αθήνα 20/4/2016

Θέμα: Πρόσκληση συμμετοχής στην Επιτροπή 4Χ4 ως μη εκτελεστικό μέλος.

Κύριοι,

Με την παρούσα επιστολή θα ήθελα κατ’ αρχήν να σας ευχαριστήσω για την τιμή που μου

κάνατε, να με προσκαλέσετε την 19/4 σε συνάντηση για να συμμετάσχω ως μη εκτελεστικό μέλος

( χωρίς δικαίωμα ψήφου ) στην Επιτροπή 4Χ4, και συγκεκριμένα, προσφέροντας μου την θέση

του χειρισμού της εκπροσώπησης αυτής, στα μέσα κοινωνικής Δικτύωσης, και ενημέρωσης των

ενδιαφερομένων.

Όμως, η οπτική γωνία που βλέπω, ως σύνολο, τα θέματα του 4Χ4, διαφέρει ριζικά από την λογική

την οποία εκφράζει η αξιότιμη Επιτροπή σας, με τις έως τώρα αποφάσεις της, θεωρώντας ότι

υπάρχουν κι άλλες λύσεις σε κάθε πρόβλημα, αρκεί να εντοπίζουμε ποιο είναι το πρόβλημα

«στην πηγή του». Προφανώς και δεν υπαινίσσομαι ότι οπωσδήποτε εγώ έχω δίκιο.

Επιπροσθέτως του γεγονότος ότι, όποιος βρεθεί σε αυτή τη θέση, είναι de facto «εκτεθειμένος»

όχι μόνο από τις αποφάσεις της Επιτροπής αυτές καθαυτές ( και χωρίς να έχει δικαίωμα ψήφου

επ’ αυτών), αλλά και από τυχόν «προσωπικές» δημοσιεύσεις άλλων μελών της Επιτροπής.

Για το λόγο αυτό, και θεωρώντας ότι αν δεν πιστεύεις σε αυτό που καλείσαι να υποστηρίξεις και

δη εκπροσωπήσεις δημόσια, δεν θα το κάνεις σωστά, και πολύ δε περισσότερο ενδεχομένως

προσθέτεις και επιπλέον προβλήματα στη διαδικασία , θα ήθελα να σας γνωρίσω και εγγράφως,

την αρνητική μου απάντηση στην εν λόγω πρόταση, (με τους όρους και τις προϋποθέσεις που

αυτή διατυπώθηκε στην συνάντηση μας) , πρόταση η οποία, επαναλαμβάνω, επί της αρχής, με

τιμά ιδιαίτερα.

Είναι ευνόητο προφανώς, όπως και σας το δήλωσα προφορικά, ότι σε κάθε περίπτωση που

επιθυμείτε να συζητήσουμε ένα θέμα που κρίνετε ότι οι όποιες γνώσεις μου θα βοηθήσουν στην

διευθέτηση του, είμαι στην διάθεση σας, όπως επίσης και μπορείτε να θεωρήσετε δεδομένο, ότι

σε περίπτωση που έχω κάποια παρατήρηση που νομίζω ότι αξίζει της προσοχής σας, θα σας την

στέλνω εγγράφως, όπως πάντα τεκμηριωμένη, προς λήψη της όποιας απόφασης σας.

Και πάντα υπό την οπτική ενός ατόμου που δεν έχει καμία εμπλοκή αθλητικής ή οικονομικής

φύσης με τα αγωνιστικά τεκταινόμενα, παρά μόνο αγάπη για τι αντικείμενο.

Με τιμή

Φωκίων Πετρίτης
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Πρόσφατη συνεδρίαση

Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Χαζούλη κάποιος σας φτύνει, δεν ψιχαλίζει, μην κοιτάς πάνω
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Αγαπητέ Γαλανάκη

και τότε το 2008 και το 2009 ο Σπύρος μας τα κανε μπουρδέλο και ετσι και τον εξαφανίσανε, άς όψεται το μεροκάματο του Πάνου αλλιώς ακόμα στα αζήτητα θα ήταν
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”