H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by xeilas »

Hellas Rally wrote:

στοιχηματάκι ότι κάποιο απο τα επόμενα θα γίνουν κατα παρέκλιση των κανονισμών?? trophy εννοώ......
οχι με παρεκκλιση ,αλλα με τους καινουργιους που θα περιλαμβανουν ολες τις παρατηρησεις προτασεις και διορθωσεις που σε ρμας απερριψαν.....

αλλα ας μην προτρεχουμε

ας περιμενουμε...
K.Stylianos Action4X4club
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

xeilas wrote:
Hellas Rally wrote:

στοιχηματάκι ότι κάποιο απο τα επόμενα θα γίνουν κατα παρέκλιση των κανονισμών?? trophy εννοώ......
οχι με παρεκκλιση ,αλλα με τους καινουργιους που θα περιλαμβανουν ολες τις παρατηρησεις προτασεις και διορθωσεις που σε ρμας απερριψαν.....

αλλα ας μην προτρεχουμε

ας περιμενουμε...
εγώ προτρέχω απο το 2014...... Ο θωμάς ξέρει

θα περιμένουμε ετσι κι αλλιώς
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Εχθές λοιπόν που μίλαγα όλη μέρα στα τηλέφωνα έμαθα ότι η επιτροπή 4χ4, η δικιά μας αυτή η γαμάτη, θα κληθεί απο την Βουλγάρικη Ομοσπονδία και θα βραβευτεί ώς η αποδοτικότερη επιτροπή του 2016. Για την συμβολή της στην ανάπτυξη του σπορ στην χώρα (Βουλγαρία) και στην προσέλκυση ξένων συμμετοχών στους αγώνες της.

Συγχαρητήρια λοιπόν, να που η πολλή δουλειά και η προσήλωση στον στόχο πάντα ανταμείβεται.


Υ.Γ τα σχόλια δεν αφορούν στον Κουτσουμπό. Είναι απλά αγωνιζόμενος στα αντοχής. Oι υπόλοιποι ομως είναι διοργανωτές, γαμάω γνώστες και υπεύθυνοι επικοινωνίας αγώνων trophy.
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by quinda »

O κυριος που του ανηκει το άλλο φορουμ,ηξερε να βαλει σε δημοσια θεα την επιστολή-ερωτηση του μη πληροφορημενου σωστα Αθανασιου,οταν όμως εγω εχασα τον υπνο μου επειδή ενας γελοιος μας κατηγορησε ότι παμε εξω για γκομενακια της σειρας στο συγκεκριμενο φορουμ,τοτε δεν πηρε θεση ουτε αποκαλυψε ποτέ ποιος είναι το ατομο!!!
Για μενα....μπορει να είναι και ο ιδιος...

υγ. Την βραβευση τους πιθανότατα να την κανω εγω ,και μετα την εκδηλωση θα εχει και εκπλήξεις!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by quinda »

quinda wrote:O κυριος που του ανηκει το άλλο φορουμ,ηξερε να βαλει σε δημοσια θεα την επιστολή-ερωτηση του μη πληροφορημενου σωστα Αθανασιου,οταν όμως εγω εχασα τον υπνο μου επειδή ενας γελοιος μας κατηγορησε ότι παμε εξω για γκομενακια της σειρας στο συγκεκριμενο φορουμ,τοτε δεν πηρε θεση ουτε αποκαλυψε ποτέ ποιος είναι το ατομο!!!
Για μενα....μπορει να είναι και ο ιδιος...

υγ. Την βραβευση τους πιθανότατα να την κανω εγω ,και μετα την εκδηλωση θα εχει και εκπλήξεις!!

Και εννοείται οτι δεν αναφέρομαι σε ολα τα εμπλεκόμενα άτομα....η βράβευση θα γίνει επιλεκτικά !!!
Θα εχει και κατηγορίες και θα περάσουν τεχνικό ελεγχο ,υποχρεωτικά το μεγάλο Σάββατο !!!
Η μη προσέλευση επιφέρει ποινή που φτάνει μεχρι τον ισόβιο αποκλεισμό σε οτι αφορά το 4χ4!!!
Ενστάσεις δεν θα γίνονται δεκτές...

Υ.γ Ολα ,αργά ή γρήγορα ,εδώ πληρώνονται ....μετα δεν εχει !!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by quinda »

Kαι κατι τελευταιο...φιλε Ελληνα Ραλιστα,θα ηθελα να σου πω με το συμπαθειο,οτι εδώ πανω εμεις ,στα δικα μας τα χωρια,οταν εχουμε τετοια θεματα όπως εσυ με κανεναν "κολλητο"....δεν ξεκατινιαζόμαστε στο ιντερνετ,ουτε βεβαια κανουμε μυνησεις, καταγγελιες,ενστασεις κτλ....βρίσκουμε άλλο τροπο!!!
Εκτος κι αν ο κολλητος εχει φυγει στο εξωτερικο και είναι αδυνατη η επαφη!!!

Να τα χουμε με ολους καλα δεν γινεται....!!!!

Υ.γ Όταν θα λαμψει η αληθεια και μαθουμε τι πραγματικα οδηγησε στην ακυρωση του action trophy απ τους οργανωτες του ....καλο θα ηταν οι από κατω απ το τραπεζι υπεύθυνοι του γεγονότος,να αλλαξουν σπορ!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
Hellas Rally
Posts: 53
Joined: Fri Mar 25, 2016 20:30

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Hellas Rally »

Χαρη
Είμαι ο Μελέτης

Ουτε εγώ την βρίσκω να ξεκτινιάζομαι μέχρι βέβαια να δώ αυτό
http://www.off-road.gr/phpbb3/viewtopic ... 39&t=14342

όπου τα μέλη της επιτροπής (τα 2 απο αυτα) συνεδριάζουν και χλευάζουν ότι κάτσει

ενώ εδώ κάνουν και μαθήματα βελτίωσης των αγώνων 4χ4
http://www.off-road.gr/phpbb3/viewtopic ... 35&t=14487
http://www.off-road.gr/phpbb3/viewtopic ... 35&t=14456

άλλωστε όπως είπα ο Mu ta spy μέσα απο την επιτροπή απο το 2014 που επιλέχθηκε και συντηρείται εκεί μέσα αποκλειστικά με ευθύνη του Σιδέρη, (γιατί όπως έμαθα εχθές που μίλαγα όλη μέρα στα τηλέφωνα κανείς εκεί μέσα δεν το γουστάρει, ακόμα και ο χαζούλης πρόσφατα τον έθαβε και τσακωνότανε μαζί του. Ανίτα, Παπασταθόπουλος, Μιχελακάκης, όλοι λένε ότι είναι αυνάνας, όλοι μα όλοι, όποτε...........) βρήκε και τρόπο να αναβιώσει τις αποτυχίες του όπως η φυλλάδα και η παγκόσμιας φήμης αποτυχία στα Γρεβενά.

By the way εσείς των Trophy, (που θα θυμίσω σε κάποιους ότι όταν είπα για πρώτη φορά ότι έρχεται το χάος με ψιλοκράξατε, με είπατε επαγγελματία με οικονομικές διαφορές, αλλά τώρα είδατε την πικρή αλήθεια και εσείς στον δικό σας παιχνίδι) θα δείτε ότι οι κανονισμοί που περάσανε είναι κόπια του Pindos Trophy.
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by quinda »

Αντε και κατι ακομα από μενα....

1) I dont know what is Pindos Trophy my friend...
2)Ας σοβαρευτω....και γιατι δεν μας λες Μελετη,εμας ολους που ειλικρινα δεν ξερουμε,γιατι καποιος να θελει να είναι εκει μεσα!!!
Σιγουρα όχι για να τον βριζουν και όχι από βιτσιο και όχι για την ψυχη της πεθερας του....και παρα πολλα ακομα όχι!!
Παιζουν χρηματα,υπαρχει αμοιβη,υπαρχει ημερομησθιο,πουλανε προιοντα....πες μας ρε φιλε ΓΙΑΤΙ...
Εμεις οι πελατες μονο εικασιες κανουμε ....δεν ξερουμε τι παιζει ,ποιος κερδιζει,με ποιον τροπο....και αν κερδιζει βεβαια!!!!
Αντε φωτισε μας να ξεστραβωθούμε....μπας και δουμε πιο ξεκάθαρα την κατασταση!!!
Εχουμε νομιζω δικαιωμα να αλλαξουμε γνωμη για μερικους πριν το τελος....

Υ.γ Αν μια στο δισεκατομμυριο σκεφτεις να με παρεις τηλεφωνο να μου τα πεις....μην το κανεις!!!!! ΟΛΑ ΕΔΩ που τα διαβαζουν ΟΛΟΙ !!!!!

Ευχαριστω....
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: H παράγκα, καμαρούλα μια σταλιά 4χ4

Post by Nicolas »

quinda wrote: 1) I dont know what is Pindos Trophy my friend...
Μην σκας, εκτός από τους 3 που συμμετείχαν, μόνο κάτι μανιτάρια το πήραν χαμπάρι. :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”