1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by samisnow »

κυριακος αθανασιου wrote:οι διακοπες στην ισπανια μεταφερθηκαν ημερομηνια οποτε μεσα για μπανακια στο ρεθυμνο :lol: :lol: :lol: :lol:

1) Κασωτακης-Σταυρακακης LOPEZ
2)Τσουρλακης- Λασκος NIGHTMARE
3)Τσουλακιδης-Πανταγιας DEADCROCOKILLER
4)Προβιας-Λιουδακης Παντελης racing
5)Χαμαρακης-Γκιουλες SAMURAI COSWORTH
6)ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΑΖΗΤΗΤΕ!!! ΧΑΧΑΧΑ RBBUGGY (KAGOURAS)
7)ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Δ.-ΠΑΛΙΜΕΤΑΚΗΣ Α. SAMURAI MADNESS
8)ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ-ΕΚΠΛΗΞΗ SUPER SAMURAI ...
9)ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ Μ.-ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ Π. ΤΟΥΤΟΤΑ HILUX
10)Αθανασιου Κ-Μπακαλη Β. SUZUKI VITARA AOE4X4

τι να λεμε τωρα....σαν να σε εχω στην χαβαη θα εισαι
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by xomateros »

samisnow wrote:
κυριακος αθανασιου wrote:οι διακοπες στην ισπανια μεταφερθηκαν ημερομηνια οποτε μεσα για μπανακια στο ρεθυμνο :lol: :lol: :lol: :lol:

1) Κασωτακης-Σταυρακακης LOPEZ
2)Τσουρλακης- Λασκος NIGHTMARE
3)Τσουλακιδης-Πανταγιας DEADCROCOKILLER
4)Προβιας-Λιουδακης Παντελης racing
5)Χαμαρακης-Γκιουλες SAMURAI COSWORTH
6)ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΑΖΗΤΗΤΕ!!! ΧΑΧΑΧΑ RBBUGGY (KAGOURAS)
7)ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Δ.-ΠΑΛΙΜΕΤΑΚΗΣ Α. SAMURAI MADNESS
8)ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ-ΕΚΠΛΗΞΗ SUPER SAMURAI ...
9)ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ Μ.-ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ Π. ΤΟΥΤΟΤΑ HILUX
10)Αθανασιου Κ-Μπακαλη Β. SUZUKI VITARA AOE4X4

τι να λεμε τωρα....σαν να σε εχω στην χαβαη θα εισαι
Φιλαρακι ειμαστε και εμεις εδω εεεεεε...αλλα δεν δηλωνουμε ακομα παρα μονο οταν τελειωσει η Βλασια και ειμαστε οκ απο αυτοκινητα :D :D :D :D :D :D
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by κυριακος αθανασιου »

ειμαι σιγουρος φιλε....ποτε δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο τα αδερφια στην κρητη....
μακαρι να μπορουσα να παω και στους φιλους πατρινους αλλα αγωνας πατρα....διακοπες ισπανια....αγωνας κρητη....το παιδακι μου θα με αποκληρωσει...χαχαχαχα
φιλε κωνσταντινε με το καλο να ερθει να το ζησετε και να τελειωσει ο αγωνας σας για να ταξιδεψουμε μαζι προς το ρεθυμνο ;)

1) Κασωτακης-Σταυρακακης LOPEZ
2)Τσουρλακης- Λασκος NIGHTMARE
3)Τσουλακιδης-Πανταγιας DEADCROCOKILLER
4)Προβιας-Λιουδακης Παντελης racing
5)Χαμαρακης-Γκιουλες SAMURAI COSWORTH
6)ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΑΖΗΤΗΤΕ!!! ΧΑΧΑΧΑ RBBUGGY (KAGOURAS)
7)ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Δ.-ΠΑΛΙΜΕΤΑΚΗΣ Α. SAMURAI MADNESS
8)ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ-ΕΚΠΛΗΞΗ SUPER SAMURAI ...
9)ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ Μ.-ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ Π. ΤΟΥΤΟΤΑ HILUX
10)Αθανασιου Κ-Μπακαλη Β. SUZUKI VITARA AOE4X4
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by samisnow »

xomateros wrote: Φιλαρακι ειμαστε και εμεις εδω εεεεεε...αλλα δεν δηλωνουμε ακομα παρα μονο οταν τελειωσει η Βλασια και ειμαστε οκ απο αυτοκινητα :D :D :D :D :D :D
δεν θελω να σας εχω ολους στην χαβαη....εχουμε και Τουμπαι και καποια αλλα μερη που θα μοιραστουν σωστα και αναλογα.....
εννοειται πως η Βλασια θα παιξει σημαντικο ρολο αν και ξερω τους αγωνες σας πως δυσκολευουν οδηγους- συνοδηγους και οχι αυτοκινητα....πιο πολυ συνοδηγους :D :D :D :D (2014 νομιζω ηταν)
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by xomateros »

samisnow wrote:
xomateros wrote: Φιλαρακι ειμαστε και εμεις εδω εεεεεε...αλλα δεν δηλωνουμε ακομα παρα μονο οταν τελειωσει η Βλασια και ειμαστε οκ απο αυτοκινητα :D :D :D :D :D :D
δεν θελω να σας εχω ολους στην χαβαη....εχουμε και Τουμπαι και καποια αλλα μερη που θα μοιραστουν σωστα και αναλογα.....
εννοειται πως η Βλασια θα παιξει σημαντικο ρολο αν και ξερω τους αγωνες σας πως δυσκολευουν οδηγους- συνοδηγους και οχι αυτοκινητα....πιο πολυ συνοδηγους :D :D :D :D (2014 νομιζω ηταν)
Σωστα θυμασαι και πρεπει να ειναι η πρωτη εγκαταλειψη απο αδυναμια συνοδηγου να ολοκληρωσει την ειδικη φετος ομως δεν θα ειναι εδω ο υπαιτιος οποτε μαλλον ο γνωστος συνοδηγος θα βγει για να κανει εξετασεις στην γυρω περιοχη με την ιδιοτητα του Γιατρου :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by samisnow »

xomateros wrote:
samisnow wrote:
xomateros wrote: Φιλαρακι ειμαστε και εμεις εδω εεεεεε...αλλα δεν δηλωνουμε ακομα παρα μονο οταν τελειωσει η Βλασια και ειμαστε οκ απο αυτοκινητα :D :D :D :D :D :D
δεν θελω να σας εχω ολους στην χαβαη....εχουμε και Τουμπαι και καποια αλλα μερη που θα μοιραστουν σωστα και αναλογα.....
εννοειται πως η Βλασια θα παιξει σημαντικο ρολο αν και ξερω τους αγωνες σας πως δυσκολευουν οδηγους- συνοδηγους και οχι αυτοκινητα....πιο πολυ συνοδηγους :D :D :D :D (2014 νομιζω ηταν)
Σωστα θυμασαι και πρεπει να ειναι η πρωτη εγκαταλειψη απο αδυναμια συνοδηγου να ολοκληρωσει την ειδικη φετος ομως δεν θα ειναι εδω ο υπαιτιος οποτε μαλλον ο γνωστος συνοδηγος θα βγει για να κανει εξετασεις στην γυρω περιοχη με την ιδιοτητα του Γιατρου :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
πολυ φοβαμαι οτι ο εν λογο συνοδηγος μαζι με τον κρυψηνους οδηγο του οτι εχουν λοξοδρομισει και προσπαθουν να αντιγραψουν κατι που καταφερνουν καλα μαζι με αλλον εναν συνοδηγο (του Νταη Μανολη) την δικια μας σταδιοδρομια στους αγωνες......μεχρι και Γκρουπ εχουν κανει στο Βαιμπερ και μας εχοουν και μας μεσα για να τους δινουμε πληροφοριες αλλα και για μαθηματα ιδιαιτέρα!!!
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by georgexj »

ΡΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ VIPER..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ CAMERA MAN ????? ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΜΟΥ ....ΑΛΗΘΕΥΕΙ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by samisnow »

georgexj wrote:ΡΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ VIPER..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ CAMERA MAN ????? ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΜΟΥ ....ΑΛΗΘΕΥΕΙ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αληθευει :D :D :D :D :D :D :D
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by INDIANOS »

Να κλεισουμε κανενα εισητηριο για Χανια 15 παει ο μηνας............??????????????????????.......οι μερες περνανε και εσεις μαλλον ηδη κανετε διακοπες και ξεχασατε τον αγωνα......
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 1o WILD TERRAIN ΚΡΗΤΗΣ Αλλαγή ημερομηνίας 17-19/6 στο ΡΕΘΥΜΝΟ

Post by samisnow »

INDIANOS wrote:Να κλεισουμε κανενα εισητηριο για Χανια 15 παει ο μηνας............??????????????????????.......οι μερες περνανε και εσεις μαλλον ηδη κανετε διακοπες και ξεχασατε τον αγωνα......
δεν ξεχασαμε τον αγωνα κ.Λασκο.....απλως βρησκομαστε σε Πατρινο Mood.....χαχαχαχαχαχα
μεσα στις επομενες μερες θα δωσουμε τις εκπτωσεις για τα καραβια οπως επίσης και για τους πιο μακρινους τις εκπτωσεις στα LEARJET Η ελικόπτερα......... :D :D :D :D
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”