2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by AGGELOSK »

ΑΑΑ Ξέχασα τη γλίτωσες Γκιαούρη 1-1 αλλά το συνεχίζουμε το στοίχημα για την επόμενη φορά αν δε φοβάσαι βέβαια..... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by kostas654 »

να ξερεις οτι στοιχημα ισχυει και με το παραπανω,σε βαθμο που αν δεν μπορει ο μιχαλοπουλος...οχι γιατι σε φοβαται....δεν σε βλεπει καν μου ειπε, θα σε κοντραρουμε μεχρι και με τον πανταζακο...χαχαχααχαχ

λοιπον οσο αναφορα την διοργανωση οσα και να πουμε ειναι λιγα,μπραβο σας και παλι μπραβο σας,πολυ καλυτερος αγωνας απο τους προηγουμενους που ειχατε οργανωσει και ειμαι σιγουρος οτι ο επομενος θα ειναι ακομα καλυτερος,
πολυ ωραιες ολες οι ειδικες,θα ηταν ωραια να ηταν λιγο μεγαλυτερες αλλα δεν πειραζει μιας και ειναι η μονη λεσχη που για πρωτη φορα καταφερε να κανει αγωνα με 6 ειδικες αλλα για να προλαβω μερικους που μπορει να πουν οτι ηταν 9 οι συμμετοχες δεν ειναι ετσι γιατι και αλλες λεσχες εχουν κανει αγωνες με τοσα αυτοκινητα και δεν καταφεραν να κανουν πανω απο 3 ειδικες και επισης δεν σημαινει οτι οταν ενας αγωνας εχει παρα πολλες συμμετοχες δεν σημαινει οτι ειναι και επιτυχημενος...μην μπερδευεστε μερικοι οργανωτες.
Το κλιμα ηταν καταπληκτικο μεταξυ των αγωνιζομενων,οπως πρεπει να ειναι αλλωστε αφου ολοι αυτοι που τρεχουμε παμε και εκδρομες παρεα.
Παραπονο δεν ακουσα ουτε απο αγωνιζομενο και ουτε απο θεατη αρα δεν πρεπει να σας απασχολει τπτ αλλο περα απο αυτο ουτε στο 1% και ποσο μαλλον που τρεχατε 5 ατομα ολα και ολα
και για να ξαναπρολαβω αυτους που μπορει να πουν οτι εδω ειναι ο τοπος μου αρα θα ευλογουσα και εγω τα γενια μου δεν ειναι ετσι γιατι στον προηγουμενο ειχα επισημανει και σε εσας ολα τα λαθη που εγιναν αλλα και δημοσια.
ΜΠΡΑΒΟ και παλι ;) ;) ;) ;) ;)
ακομα να πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω στον διονυση που κρατησε το μαγαζι ανοιχτο μεχρι τις 10 το βραδυ για να αλλαξουμε την μπουκαλα του γιωργου και να καταφερουμε να τρεξουμε εστω τις 2 ειδικες της κυριακης και παροτι ημασταν τυχεροι
και ταιριαζε η μπουκαλα απο το δικο μου,ειχε ηδη προσφερθει πριν το δουμε αυτο να του φτιαξει καινουργια μεσα σε ενα βραδυ
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by georgexj »

AGGELOSK wrote:ΑΑΑ Ξέχασα τη γλίτωσες Γκιαούρη 1-1 αλλά το συνεχίζουμε το στοίχημα για την επόμενη φορά αν δε φοβάσαι βέβαια..... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D

μην τον προκαλεις γιατι θα σου κανει το χουνερι της κυριακης το βραδυ και μετα την πατησες......παλιο γερε!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by kostas654 »

φοβουνται τα παλικαρια ορε μιχαλοπουλε....στα ισα θα τον κοντραρουμε,χωρις απειλες κλπ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by AGGELOSK »

kostas654 wrote:φοβουνται τα παλικαρια ορε μιχαλοπουλε....στα ισα θα τον κοντραρουμε,χωρις απειλες κλπ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΤΣΟΥ ΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΙΔΕΥΩ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by AGGELOSK »

ΜΕΡΙΚΕς ΦΩΤΟ ΑΠΤΟ ΚΙΝ...

http://s1233.photobucket.com/user/kokol ... 2016/story
User avatar
lrdeqp
Posts: 33
Joined: Wed Jun 17, 2009 21:56

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by lrdeqp »

Τα αποτελέσματα...

Image
Ψωμιάδης Πάνος
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19-20/3/2016

Post by pc4x4n »

Υπάρχει καμιά φωτογραφία από τον αγώνα …..; :?:
Εμείς σαν οργάνωση δεν έχουμε στην διάθεση μας αφού ο φωτογράφος μας έχασε την άλλη μέρα την φωτογραφική του από το αυτοκίνητο….. :evil:
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”