KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by quinda »

Ρε συ Ρούλη,να βάλεις πόρτες ,παράθυρα ,air condition,παρμπρίζ κτλ ,και ετσι το road book θα ειναι καθαρό !!!!

Σε βλέπω να αλλάζεις 127 χρώματα αν σε περάσει κανενας....

Θοδωρα,συγνώμη αλλα ειναι αδύνατο να έρθω αυτή τη φορα!!
Χαιρετίσματα....

Υ.γ Βαλε και ένα πέρασμα με νερό περιπου 1.5 μέτρο ,και μην λυπάσαι κανέναν...σε τροφυ έρχονται οχι σε αγώνα ράλι με κορδελάκια!!!

Ρούλη παρε και καμία δεύτερη στολή να εχεις μαζι σου...ο καιρός χαλάει άσχημα!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
TODOR HRISTOV
Posts: 366
Joined: Mon Aug 10, 2009 12:51

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by TODOR HRISTOV »

tsekmesolo wrote:εαν το road book ειναι καθαρο....
Έλα τώρα δικαιολογίες... :D :D :D
Το Road Book είναι ένα για όλους και τα λάθη είναι για όλους :D :D :D
Λίγο λάδωμα θα χρειαστεί..... :D :D :D
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by tsekmesolo »

χαρη δε μασαμε τιποτα,ουτε νερα,ουτε χιονια ουτε τιποτα.οδηγαμε την παρασκευη δεμονισμενα οσο ποτε αλλη φορα.με λιγο τυχη θα ερθουν ολα απο μονα τους.το μονο που φοβαμε ειναι την επιδημια που εχει ξεσπασει σε αρκετους αγωνες με τις λαθος τουλιπες.με 3 ροδες να ειναι ο αλλος σε καθαρισε.ο μοναδικος αγωνας που δεν ειχε λαθη ηταν στη φιλιπουπολη.καναμε το σταυρο μας εκει.νοιωθω ρε φιλε οτι με κοροιδευουν,ερχομαστε ρε φιλε να τρεξουμε,και ο τυπος που εχει να γραψει το βιβλιο σε περναει για μαλακα.παρε το πατινι σου και τσεκαρε το το γαμημενο.δε θα σε παρει πανω απο 1 μερα και αυτο με καφε και με τσιγαρο.δεν ειναι λογικο να κοροιδευεις τοσο κοσμο που ερχεται να σε τιμησει.
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by quinda »

Kανεις λαθος Ρουλη,πηγα παντου...σχεδον ολα καλα !!!
Τρεχεις αρκετα γι αυτο εχεις θεματα...

Αν βρεχει ,βρεχει για ολους,αν εχει λαθος εχει για ολους...βρες καποιον και παρτον αποπ πισω,τι να σου πω ρε φιλε!!!!
Κοψε ταχυτητα να προλαβαινει ο συνοδηγος σου να διαβαζει...

Καλη τυχη...
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by tsekmesolo »

δε νομιζω ρε χαρη να εχω αδικο.το οτι τρεχω και κανω λαθη αυτο ειναι σιγουρο αλλα στη συνεχεια τα αναγνωριζουμε και παλι με το τρεξιμο προσπαθουμε να καλυψουμε τη διαφορα.περυρι στο κιρτζαλι και τα 35 αυτοκινητα γκρινιαζαν για τα λαθη στο βιβλιο ακομα το αναγνωρισαν και οι οργανωτες.εαν δεν σας περναμε απο πισω την πρωτη μερα,ειχαμε σβησει.ποιος ηταν τοτε οχαμενος,ολοι η εσεις; εσεις βεβαια.γιαυτο λοιπον δε βρεχει για ολους.στο σαμοκοβ 2μερα μια απο τα ιδια.σερβια τα ιδια.ας βρεθει ενα αυτοκινητο απο τα 15 ελληνικα που ειμασταν περυσι να μου πει οτι το βιβλιο δεν ηταν μουνι.να ειμαι εγω πισω απο εσενα μιση ωρα,να εχει λαθος το βιβλιο,να τιρανιεσαι να βρεις το δρομο και εγω να σε φτανω και μετα να πηγαινουμε παρεα.ειναι ωραιο αυτο;γινεσαι γεφυρα για μενα.εκτος και αν εγω δεν καταλαβα τι ειναι το τροφυ.ειναι παιχνιδι χαμενου θυσαυρου με λαθος οδηγιες; η μηπως ειναι ενας ακριβης και σωστος χαρτης βουνου ετσι ωστε να σε καθοδηγησει στον τερματισμο μιας και δεν ειναι δυνατον να κορδελιαστουν 100 χλμ στο βουνο.αν ειναι το πρωτο τοτε σωπαινω.δε λεω οτι δεν περναω καλα στα τροφυ.ξερεις καλα οτι τρελενομαι και οι βουλγαροι κανουν καταπληκτικους αγωνες.δεν κατηγορω κανεναν αλλα ρε φιλε λιγο περισσοτερη προσοχη στο γαμημενο το βιβλιο.με εκτιμηση ΤSEKMESOLO.παντως η απουσια σου θα ειναι αισθητη.περιμενουμε κατι να αλλαξει και να σε δουμε ρε ΧΑΡΗ
User avatar
TODOR HRISTOV
Posts: 366
Joined: Mon Aug 10, 2009 12:51

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by TODOR HRISTOV »

Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα ελληνικά πληρώματα για τη συμμετοχή τους και την ελκυστική παρουσίαση τους :!: :!: :!:
Πολλές φωτογραφίες μπορείτε να βρείτε εδώ - https://www.flickr.com/photos/vesur/set ... 840511629/

WIDEO μπορείτε να βρείτε εδώ - https://www.youtube.com/watch?v=Fh4935r ... LdK60Y6CWm
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”