KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

User avatar
TODOR HRISTOV
Posts: 366
Joined: Mon Aug 10, 2009 12:51

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by TODOR HRISTOV »

Έχουν περάσει οι γιορτές, ήρθε η ώρα για δράση :)
Οι εγγραφές αρχίζουν από αύριο :)

Εγγραφή της συμμετοχής on-line και το κανονισμο μπορείτε να δείτε εδώ - http://www.bulgaria-offroad.com/_m1787/ ... i-4x4-2016
Ασφάλιση ατυχημάτων αθλητών - € 15 ανά άτομο
Παράβολο συμμετοχής αυτοκίνητο για τον αγώνα - 50 evro με εγγραφή μέχρι τις 20 Ιανουαρίου
και περιλαμβάνει :

1.Road book
2.Medical assistance
3.T-shirt και καπέλο του αγώνα.
4. Live Results/Live Tracking/Live Video streaming.
5. Φυλασσόμενος χώρος στο bivouac.
- το ξενοδοχείο - 30 evro ανά διανυκτέρευση για δύο με πρωινό κοντά στο bivouac.

Ήδη έχει κλείσει το ξενοδοχείο για τα ελληνικά πληρώματα - Hotel Kardjali - 800 μέτρα από το bivouac !
Όλα τα ξενοδοχεία μπορείτε να δείτε εδώ - http://www.bulgaria-offroad.com/_m1789/ ... N-KARDJALI
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by tsekmesolo »

επειδη τοντορ θα ανεβει στρατια απο ελλαδα,κοιταξε να στειλεις αστυνομια στα συνορα.το κομβοι αυτη τη φορα θα ξεκιναει απο συνορα και θα τερματιζει στο kirkovo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αααααααααααααααααααααααα το road book κανονισε να ειναι καθρεφτης και αυτος που θα το γραψει να ειναι ξεσουρωτος. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by quinda »

Και βάλτε και λίγο νερό ρε Θοδωρα....ετσι για να ξεπλένουμε τα αμάξια απ τις λάσπες!!!Περιπου στο 1 μέτρο πιστεύω οτι ειναι καλά .....σε 4-5 σημεία μέσα στη διαδρομή !!!Καθε μέρα βέβαια....
Και το road book να ειναι σταυρόλεξο ....σε αγώνα θα έρθουμε ,οχι σε βόλτα με φρου φρου και κορδέλες!!!
Και βάλε εμάς τους Έλληνες σε διαφορετικά ξενοδοχεία ....γιατί θα μαζευτούμε πολλοί ,και θα μαλώσουμε ποιος την εχει πιο μεγάλη!!!

Οποίος διαφωνεί ....ας με πάρει τηλ αυριο!!!!
:shock: :shock: :shock:
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ JIMNY
Posts: 21
Joined: Wed Nov 25, 2015 12:13

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ JIMNY »

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΧΑΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΒΑΛΤΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΓΡΙΕΣ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ JIMNY ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ :lol: :lol:
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by tsekmesolo »

νερο βαλε οσο θες,αλλα τα εξοδα πνευμονιας τα πληρωνει ο ΣΤΕΒΕ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: οσο για τα σταυρολεξα χαρη της πρωτης ημερας εσυ θα τα λυνεις εμεις θα κανουμε πατητουρα.τι λες;καλο; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
Posts: 28
Joined: Mon Jan 11, 2016 16:45

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ »

Ειπατε κατι για νερο? Βαλτε νερακι να βρεξουμε λιγο τους κωλους μας. Τροφυ χωρις νερο σαν φαι διχως αλατι.... Παντως θα ειμαι κι εγω εκει, τωρα με ποιον οδηγο δεν ξερω... Θα με βαλουνε σε δημοπρασια λεει, οποιος δωσει περισσοτερα :lol: :lol: Παμε λιγο να νιωσουμε την αδρεναλινη της εκκινησης, τη μυρωδια της λασπης και το λαχανιασμα της ανηφορας του εργατη
dst
Posts: 17
Joined: Mon Feb 21, 2011 20:20

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by dst »

Ροὐλη, πἀρε τηλἐφωνο τον Χἀρη... περιμένει :D

Βάλτε και νερἀ ρε!!! Εμἀς το αμάξι ἐχει τρύπες να φεύγει το νερό, εσείς θα πρέπει να ανοίγετε πόρτες :lol: :lol: :lol:

Λάσπη δεν θἐλω μόνο, γιατί μετἀ το ταρἀκουλο της πρώτης μέρας στην Σερβία....
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by ALEXELIS »

Οχι νερά ρε παιδία δεν μπορώ πάλι να μου βραχεί ο ποπος μου κρίμα είμαι :D τα λέμε .....
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by ALEXELIS »

Δέχτηκα απειλές χαχαχαχα..... Βαλτε νεραααααα στο φουλ :lol: :lol:
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016 - 3-6 Μάρτιος

Post by quinda »

Ρουυυυυυυυλη πες αλευρι... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image



Eσυ Δημητρακη Αλεξελη,πες μου μονο ποιος σε πειραξε....

Υ.γ Πως λενε τον κοκορα ,που τρεμει να κατεβει ενα V με αποτομη επικινδυνη κλιση ...και που δεν εχει πουθενα δεσιμο????
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”