Action Trophy Evros 2016

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by samisnow »

tsekmesolo wrote:οι αρμοδιοι της ομαε ειναι πιστευω αρκετα γνωστες των πραγματων.δεν ειναι ασχετοι.ξερουν οτι φορωντας το φουλ φεις κρανος μην εχωντας παμπριζ δεν υπαρχει προβλημα,ξερουν για τα φτερα,ξερουν για τα καθισματα,ξερουν για τους εργατες,τις ζωνες .........ξερουν για τα παντα.οι ιδιοι ηταν οταν τρεχαμε παλια.τοτε γιατι δεν ειχαμε προβλημα;κατι αλλο γινεται και εχουμε ολες αυτες τις μαλακιες.αυτο το αλλο καλα θα ειναι να το ξεχασουν,να ξεχασουν αυτη τη συμπεριφορα απεναντι μας.ο ερωτας μας ειναι το 4χ4,εχουμε σκορπισει απειρα λεφτα,κοπο,ιδρωτα.γιατι ο ερωτας να γινει πικρα;ποιος θα κερδισει απο αυτο;κανενας.θυμηθηκα ομως και κατι που ειναι λιγο ασχετο με το θεμα,αλλα θα το γραψω ετσι για να ξαλαφρωσω λιγο και ας με συγχωρεσουν καποιοι.καμια φορα βγαζουμε μονοι μας τα ματια μας.με ειχε ενοχλησει παρα πολυ οταν εγινε η συναντηση στην πολη μου με την ομαε και καποια ατομα απο διαφορες πολεις ,ενεργοι και μη στους αγωνες,ζητουσαν επιμονα τον αποκλησμο των σωληνωτων απο τους αγωνες.μπραβο ρε παιδια πολυ ωραια.τωρα ολοι λιγο πολυ εχουμε μια απο τα ιδια.τελος για τον παλιο καημο μου.ΤΩΡΑ πρεπει η ομαε και μπορει να αλαξει ολο το σκηνικο και ειναι μονο στο χερι της.εστω και αυτες τις μερες που εχουν μεινει να δωσουν αερα στους εβριτες και να γινει ενας καταπληκτικος αγωνας.και αν υπαρχουν και καποιες κοντρες μεταξυ σας,ξεχαστετα ολα .καντε μια καινουργια αρχη,δειξτε το καλο σας προσωπο.ο αγωνας του εβρου πρεπει να γινει.εαν δε γινει ζητω που καηκαμε.θα εχουμε πολυ ασχημες καταστασεις και πιστευω οτι σε κανεναν σας δε θα συμφερει αυτη η κατρακυλα που θα ερθει.φιλακια σε ολους τουςΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟΥΣ.
μα με σωληνωτό ρε που πας και συ? :D :D :D ξουτ ξουτ...666!!! βαλε και 44αρια να δεις ωραια πραγματα :D :D :D :D
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
mbg
Posts: 188
Joined: Thu Jun 18, 2009 10:37

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by mbg »

Καλημερα κι απο μενα. Αναρωτιεμαι τι εγινε τωρα??? Εχουμε μια επιτροπη που συνεταξε εναν κανονισμο για αγωνες ΤROPHY και δεν εχουμε αγωνες. Υπεροχα. Να δωσω λοιπον τα συγχαρητηρια μου στην επιτροπη. Αξιος ο μισθος τους. Αν τα παντελονια δεν τα φορανε απλα για να ζεσταινουν τα μπουτια τους καποιοι θα επρεπε ηδη να εχουν δηλωσει παραιτηση απο την θεση τους. Εκτος κι αν οπως σε ολα τα πραματα στην Ελλαδα φταιει ο ανεμος που ηταν νοτιας φταιει η ανομβρια φταει η σταθμη της λιμνης Βιστωνιδας φταινε δηλαδη ολοι οι αλλοι εκτος απο εμας. Προς το παρον δεν θα επεκταθω περιμενοντας μηπως την υστατη στιγμη προσπαθησει καποιος απο ολους αυτους να διατηρησει δυο δραμια αξιοπρεπειας. Μετα ομως θα πουμε πολλα.
Υ.Γ. Αρη σε ειχα προειδοποιησει για αυτο που θα συνεβαινε. Τωρα????????
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by quinda »

Εχω την εντυπωση ,ότι σημερα καποιοι θα πρεπει να ευχαριστηθηκαν τοσο πολύ από την ανακοινωση της ακυρωσης του αγωνα,που ουτε και οι ιδιοι δεν θα αντεχουν τοση χαρα!!!

Αυτό όμως που δεν μπορω να καταλαβω και με προβληματιζει,ειναι το ποιοι είναι αυτοι!!!!
Με τοσα που γράφονται,εδω και αλλου...εχω μπερδευτεί!!
Ποιοι είναι τελικα οι καλοι και ποιοι οι κακοι!!!

Αν φιλαράκια μου όμως,....επειδή παρατραβηξε το πραμα,αποδειχτει με οποιοδήποτε τροπο....εσκεμμενη τρικλοποδιά σε οποιοδήποτε επιπεδο για τον αγωνα του Αction club...επειδή αυτοι εδωσαν ψυχη για να τον οργανωσουν......και εμεις καναμε προετοιμασια,εξοδα και ονειρα για να τρεξουμε.....ΔΕΝ σας βλεπω ανετους να κυκλοφορειτε αναμεσα μας στο μελλον!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
PANXENITO
Posts: 69
Joined: Wed Oct 20, 2010 17:42

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by PANXENITO »

Οι λόγοι που παμε έξω και τρέχουμε Γιάννη ειναι πολλοί. Τα ζώα της ομαε δεν μπορούν να τους καταλάβουν. Η τρικλοποδιά του αγώνα έχει συζητηθεί εδω και πολύ καιρό και ειναι τυχεροί αυτοί που δε βάλανε στοίχημα μαζί μου ότι ο αγώνας θα ακυρωθεί. Το έγραψα και σε μια δημοσίευση του κανατσιοπουλου περί τρικλοποδιας ότι θα ακυρωθεί αυτός για να έχει επιτυχία κάποιος άλλος αγώνας. Ζητώ συγνώμη απο την οργανωςη αν αυτό που έγραψα ήταν αφορμή αλλα νομίζω ήταν το λιγότερο. Ζητάνε απο την κατηγορία pro πραγματα ενώ δεν υπαρχει κατηγορία. Ζητάνε ενα μήνα πριν τον αγώνα να βγούνε δττ και να ειναι διορθωμενες οι παρατηρήσεις πριν τον αγώνα. Ζητάνε τεχνικό έλεγχο μεγάλη Παρασκευή που ο κόσμος έχει κανονίσει τριήμερο σε διάφορα μέρη της Ελλάδας μήπως να το κάνουμε κυριακη του Πάσχα. Με λίγα λόγια ζητάνε ακατόρθωτο πραγματα απλά για να μη γίνει ο αγώνας. Τουλάχιστον εγω με το φτωχό μου μυαλό αυτό λέω. Συγχαρητήρια στην ομαε για την απόλυτη ξεφτίλα που τη διακρίνει. Ούτε τον κόπο της οργάνωσης δε σεβάστηκαν. Θωμά ελπίζω να θυμάσαι ότι το έργο που παίζεται σου το είχα πει στο καρτζαλι.
User avatar
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
Posts: 28
Joined: Mon Jan 11, 2016 16:45

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ »

Κριμα κριμα κριμα! Δυστυχως γινομαστε για ακομα μια φορα ξεφτιλα διεθνως.Ηταν ολα ενα καλοστημενο παιχνιδι.Δεν σεβαστηκαν τον κοπο τοσων μηνων αυτων των ανθρωπων δεν σεβονται εμας που μαλωνουμε καθημερινα με τις γυναικες μας. Που μαλωνουμε με τους εργοδοτες μας για να μας δωσουν αδεια.Που κοβουμε απο αλλου για να καταφερουμε να τρεξουμε στον τοπο μας.Μας βλεπουν σαν παιχνιδια σαν πιονια τους.Δεν μπορω να καταλαβω ενα πραγμα ομως. Ποιον συμφερει το να μην γινονται αγωνες στην ελλαδα? Εστω και τωρα ελπιζω να αλλαξει κατι... Αφηστε μας να τρεξουμε αφηστε μας να κανουμε αυτο που αγαπαμε.
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by INDIANOS »

quinda wrote:Εχω την εντυπωση ,ότι σημερα καποιοι θα πρεπει να ευχαριστηθηκαν τοσο πολύ από την ανακοινωση της ακυρωσης του αγωνα,που ουτε και οι ιδιοι δεν θα αντεχουν τοση χαρα!!!

Αυτό όμως που δεν μπορω να καταλαβω και με προβληματιζει,ειναι το ποιοι είναι αυτοι!!!!
Με τοσα που γράφονται,εδω και αλλου...εχω μπερδευτεί!!
Ποιοι είναι τελικα οι καλοι και ποιοι οι κακοι!!!

Αν φιλαράκια μου όμως,....επειδή παρατραβηξε το πραμα,αποδειχτει με οποιοδήποτε τροπο....εσκεμμενη τρικλοποδιά σε οποιοδήποτε επιπεδο για τον αγωνα του Αction club...επειδή αυτοι εδωσαν ψυχη για να τον οργανωσουν......και εμεις καναμε προετοιμασια,εξοδα και ονειρα για να τρεξουμε.....ΔΕΝ σας βλεπω ανετους να κυκλοφορειτε αναμεσα μας στο μελλον!!!!
+1000
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ JIMNY
Posts: 21
Joined: Wed Nov 25, 2015 12:13

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ JIMNY »

Καλημερα σας τετρακινητοι φίλοι μου κακή ψυχρή και ανάποδη σε αυτά τα κοπρόσκυλα της ΟΜΑΕ ντροπή σας καταρχάς διότι στον χώρο του μηχανοκίνητου αθλητισμού ειμαι απο το 2010 ξεκινωντας με δεξιοτέχνιες με 106 rallye και μιλαω ως πιο νεος ηλικιακά γιατί οι Αγώνες είναι το πάθος μου όπως και πολλών φίλων μου αλλά μονίμως δημιουργείται πρόβλημα σε όλους τους τομείς .Δεν σεβαστηκατε το τρέξιμο των μελών του ACTION 4X4 CLUB που τα παιδιά προσπάθησαν να επαναφέρουν τους αγώνες στην ΕΛΛΆΔΑ δεν σεβαστηκατε εμας που δειξαμε τόσο ενδιαφέρον προετοιμασαμε τα αυτοκίνητα μας όπως προβλέπεται με ώρες δουλειάς και αρκετά έξοδα στον σκοπό την επανεκκίνηση των αγώνων και πάλι μια δυνατή προσπάθεια την καταστρέφεται και ρωτώ ΠΟΙΌΣ Ο ΛΌΓΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΈΣ ΜΙΑ ΖΩΉ ΝΑ ΦΕΡΝΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΆΤΩ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΎΣ ΜΕ LISENCE ΜΕ ΌΤΙ ΣΚΑΤΑ ΒΡΕΊΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΩΘΕΊΤΑΙ ΤΟΝ ΆΘΛΗΜΑ ???ΠΟΙΟΣ ΜΠΆΣΤΑΡΔΟΣ ΚΡΎΒΕΤΑΙ ΠΊΣΩ ΑΠΌ ΑΥΤΉΝ ΤΗΝ ΨΕΥΤΟΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ????Γιατί να τρέχουμε Βουλγαρία Ρουμανία Σερβία να μας υποδέχονται με τρομερή φιλοξενία με ούτε τα μισά λεφτά από αυτά που ΖΗΤΑΤΑΙ Γιατί δεν το κλείνεται το μαγαζάκι σας και να αναλάβουν άνθρωποι γνωστές έμπειροι από αγωνες και μηχανοκίνητο αθλητισμό ειμαι τρομερά αγανακτισμένος με το θέμα Ομαε και επειδή από λόγια δεν καταλαβενεται μάλλον πρέπει να φάτε πολύ ξύλο μπας και ΞΕΚΟΥΜΠΕΙΣΤΗΤΑΙ απο τον χώρο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΛΥΠΆΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΓΑΊΝΕΙ Ο ΆΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΌΣ ΑΛΛΆ ΌΤΑΝ ΈΧΕΙΣ ΝΑ ΚΆΝΕΙΣ ΜΕ ΖΏΑ ΜΑΛΑΚΈΣ ΧΑΙΒΑΝΙΑ ΕΤΣΙ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΆΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΏ ΕΓΏ ΑΓΏΝΑ ΘΑ ΚΆΝΩ ΚΑΙ ΌΛΟΙ Ή ΒΌΡΕΙΑ ΕΛΛΆΔΑ Ή ΟΠΟΙΑ ΕΊΝΑΙ Ή ΨΥΧΗ ΤΟΥ 4x4 ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑΝ Η ΚΑΙ 100 ΝΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΉΣΕΙ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΆΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ ΈΧΩ ΓΡΑΜΜΈΝΟΥΣ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΊ ΕΣΕΊΣ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΕΊΣΤΕ ΑΛΉΤΕΣ ΠΆΡΤΕ ΔΡΌΜΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ :evil: :evil:
User avatar
kexagias_p
Posts: 61
Joined: Tue Jul 28, 2009 20:45
Location: ORESTIADA
Contact:

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by kexagias_p »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: πάλι με την χαρά μείναμε ........ και είχα μια λαχτάρα μετά από χρόνια να ξαναδώ εδώ στα βουνά του Εβρου πίσω μου τον Γιώργο Θεολογη να ψάχνει την τουλίπα ......χαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Αναπολώ τα χρόνια του ΠΑ.ΣΟ.Κ ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Η ΜΕΝ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΙΣΧΥΣ ΓΗΡΑΣΚΕΙ,
Η ΔΕ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΡΩΜΗ ΑΓΗΡΑΣΤΟΣ ΕΣΤΙΝ.
mbg
Posts: 188
Joined: Thu Jun 18, 2009 10:37

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by mbg »

Απο τα πεντε μελη της επιτροπης γνωριζω τους τρεις. Σιδερης - απο οσο γνωριζω το μεροκαματο το βγαζει απο τους αγωνες -. Αν κανω λαθος ζηταω αληθινα συγνωμη. Κατσιμαλης - τα ιδια με τον Πναγιωτη. Και παλι αν κανω λαθος συγνωμη. Κοσμας . Αυτοπροβαλεται σαν υπευθυνος δημοσιων σχεσεων του Εβρος TROPHY. Αυτο δεν ειναι επιτροπη. Κωμωδια λεγεται. Σαν να λεμε οτι βαλαμε τον μαγαζατορα να φτιαξει φορολογικο νομο. Τα φωναζα αυτα απο την εποχη που ο DISTA ηταν σε παρομοια επιτροπη. Δεν ειχα κατι προσωπικο με τον Δημητρη οπως δεν εχω κατι προσωπικο με τους τωρινους. Δεν γινεται ομως αυτο φιλοι μου οπως και να το δεις. Αν καποτε σταματησει η επαγγελματικη η η αγωνιστικη τους ενασχοληση με το σπορ τοτε να μπουν σε εκατο επιτροπες. Υπαρχουν αρκετοι εμπειροτατοι πρωην τροφαδες που θα μπορουσαν να βοηθησουν την ΟΜΑΕ στη συνταξη κανονισμου ετσι ωστε να μην φτανουμε σε καταστασεις οπως η σημερινη. Εγω να δεχτω οτι η επιτροπη εχει τις καλυτερες των προθεσεων. Μονο και μονο η ιδιοτητα των τριων δεν επιτρεπει σε κανεναν να τους δει με καλο ματι . Και επειδη οπως σε ολα τα πραματα στη ζωη ολα κρινονται εκ του αποτελεσματος το λιγοτερο που θα περιμενα μετα την ακυρωση του ACTION TROPHY θα ηταν να βγουν και να δωσουν στοιχειωδεις εξηγησεις για τις δικες τους ευθυνες. Οχι να ζητησουν συγνωμη αλλα να πουν την αποψη τους σε ολους αυτους που ο καθενας με τον τροπο του φωναζει για το αδικο της καταστασης. Φροντισε ο κ.Κοσμας να με παρει τηλεφωνο και να μου πει οτι ο αγωνας ακυρωθηκε λογω ελειψης συμμετοχων. Δηλαδη αγαπητε φιλε Αρη 10 ανθρωποι αφησαν επι 4 μηνες τα σπιτια τους και τις δουλειες τους σπαζοντας τα αυτοκινητα τους τα οποια ολοι πληρωνουμε απο την τσεπη μας γιατι ειμαστε ερασιτεχνες και αφου ετοιμασαν κατα 99% ενα τροφυ καταλαβαν οτι δεν εχουν συμμετοχες και ακυρωσαν τον αγωνα. Να σου πω λοιπον οτι θα μπορουσαν να το κανουν πολυ καιρο πριν και να γλυτωσουν δυο καραβια εξοδα και κοπο διοτι φαινοταν τι γινεται με τις συμμετοχες. Αυτο που δεν ειπες φιλε Αρη ειναι οτι παλεψατε με νυχια και με δοντια εσεις απο εκει για να μην υπαρχουν συμμετοχες. Μεχρι και Μ.Παρασκευη τεχνικο ελεγχο βαλατε για να αποτελειωσετε τον αγωνα. Μ.Παρασκευη ρε αιτοπουλα??? Επρεπε να βαλετε και ανημερα του Πασχα ληψη δακτυλικων αποτυπωματων.
Οσον αφορα τον κ. Κουτσουμπο και την Κυρια - πεμπτο μελος της επιτροπης - της οποιας το ονομα δεν γνωριζω θελω να τους πω οτι τα βελη στρεφονται σε ολη την επιτροπη και μου κανει εντυπωση η σιωπη τους γιατι ετυχε να ακουσω καλα λογια οποτε η σαν αλαζονεια η σαν συγκαλυψη μπορω το εκλαβω.
Αυτα για σημερα . Θα περιμενω καποια απαντηση και θα επανελθω ουτως η αλλως.
Υ.Γ. Αρη ποτε θα ανακοινωσεις το επομενο Εβρος τροφυ???
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: Action Trophy Evros 2016

Post by mitsos »

mbg wrote:Απο τα πεντε μελη της επιτροπης...
..... Οσον αφορα τον κ. Κουτσουμπο και την Κυρια - πεμπτο μελος της επιτροπης - της οποιας το ονομα δεν γνωριζω θελω να τους πω οτι τα βελη στρεφονται σε ολη την επιτροπη και μου κανει εντυπωση η σιωπη τους γιατι ετυχε να ακουσω καλα λογια οποτε η σαν αλαζονεια η σαν συγκαλυψη μπορω το εκλαβω......
Επειδη πιθανον αναφερεσαι σε μενα μιας κ δεν νομιζω να υπαρχει αλλη κυρια στην επιτροπη, να σου πω οτι ουτε γω υπαρχω μιας κ οτι ηταν να πω, το εκανα, κ υπαρχει σχετικη ανακοινωση εδω κ μερες.....
http://www.omae-epa.gr/index.php/nea/an ... tropis-4x4

Ευχαριστω.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”