2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by xomateros »

Kritikos wrote:Καλησπέρα και από μένα εύχομαι ο αγώνα σας να πραγματοποιηθεί. Αλά θα πω τα έξεις ολόκληρη Ελλάδα και δεν μπορούμε να μαζευτούνε η συμμέτοχες για να γένη ο κάθε έκαστος αγώνας ΚΎΡΙΟΙ ΕΊΜΑΣΤΕ ΆΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΎΧΗ Σ ΜΑΣ ΚΑΛΆ ΜΑ ΚΆΝΟΥΝ. φίλε Γιώργη δεν είναι η κρίση η κακομοιριά είναι ευχαριστώ κάλο αγώνα.και συγνώμη αν θίγω μερικούς
Όταν δεν έχεις σκοπό να πας τη θες και δηλώνεις συμμετοχή!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνω απολυτα μαζι σου !!!!
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by AGGELOSK »

xomateros wrote:
Kritikos wrote:Καλησπέρα και από μένα εύχομαι ο αγώνα σας να πραγματοποιηθεί. Αλά θα πω τα έξεις ολόκληρη Ελλάδα και δεν μπορούμε να μαζευτούνε η συμμέτοχες για να γένη ο κάθε έκαστος αγώνας ΚΎΡΙΟΙ ΕΊΜΑΣΤΕ ΆΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΎΧΗ Σ ΜΑΣ ΚΑΛΆ ΜΑ ΚΆΝΟΥΝ. φίλε Γιώργη δεν είναι η κρίση η κακομοιριά είναι ευχαριστώ κάλο αγώνα.και συγνώμη αν θίγω μερικούς
Όταν δεν έχεις σκοπό να πας τη θες και δηλώνεις συμμετοχή!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνω απολυτα μαζι σου !!!!
Δε νομιζω οτι ειναι ετσι που τα λετε οι καιροι εχουν δυσκολεψει αρκετα για ολους..
Υπαρχουν αλλωστε και πολλοι που δεν εχουν τρεξει αγωνα χρονια τωρα , τι να πεις !! επιλογες ειναι αυτες ..
INDIANOS
Posts: 322
Joined: Thu Jun 18, 2009 14:54
Location: ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣKOMOTHNH

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by INDIANOS »

AGGELOSK wrote:
xomateros wrote:
Kritikos wrote:Καλησπέρα και από μένα εύχομαι ο αγώνα σας να πραγματοποιηθεί. Αλά θα πω τα έξεις ολόκληρη Ελλάδα και δεν μπορούμε να μαζευτούνε η συμμέτοχες για να γένη ο κάθε έκαστος αγώνας ΚΎΡΙΟΙ ΕΊΜΑΣΤΕ ΆΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΎΧΗ Σ ΜΑΣ ΚΑΛΆ ΜΑ ΚΆΝΟΥΝ. φίλε Γιώργη δεν είναι η κρίση η κακομοιριά είναι ευχαριστώ κάλο αγώνα.και συγνώμη αν θίγω μερικούς
Όταν δεν έχεις σκοπό να πας τη θες και δηλώνεις συμμετοχή!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνω απολυτα μαζι σου !!!!
Δε νομιζω οτι ειναι ετσι που τα λετε... οι καιροι εχουν δυσκολεψει αρκετα για ολους...
Υπαρχουν αλλωστε και πολλοι που δεν εχουν τρεξει αγωνα χρονια τωρα , τι να πεις !! επιλογες ειναι αυτες ..

Οι καιροι χρονια τωρα ειναι δυσκολοι........καθε μηνα και αγωνα το τελευταιο τριμηνο.....πως να ακολουθησεις παντου......επιλεγεις και πας οπου θελεις εσυ αναλογος με τα οικονομικα σου κυριως..........ο καθενας ξερει το δικο του ζορι αλλα δεν δηλωνεις συμμετοχη λογο πιθανοτητων και στο τελος το ακυρωνεις......ο οργανωτης πρεπει να γνωριζει και καλα ειναι να γνωριζει καιρο πριν.........για θυμηθειτε ποτε ανακοινωθηκε το προγραμμα και ποιος το οργανωνει..?
Οποτε την φετινη χρονια ας παρουμε πρωτοβουλια να φτιαξουμε το ημερολογιο αγωνων συμφωνα με τις αναγκες μας για να εχουν κ οι οργανωτες την προσελευση που τους αξιζει!




Αυτα.....καλημερα μας!!!
ΜΑΡΙΟΣ ΛΑΣΚΟΣ
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by delis »

INDIANOS wrote:
AGGELOSK wrote:
xomateros wrote:
Kritikos wrote:Καλησπέρα και από μένα εύχομαι ο αγώνα σας να πραγματοποιηθεί. Αλά θα πω τα έξεις ολόκληρη Ελλάδα και δεν μπορούμε να μαζευτούνε η συμμέτοχες για να γένη ο κάθε έκαστος αγώνας ΚΎΡΙΟΙ ΕΊΜΑΣΤΕ ΆΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΎΧΗ Σ ΜΑΣ ΚΑΛΆ ΜΑ ΚΆΝΟΥΝ. φίλε Γιώργη δεν είναι η κρίση η κακομοιριά είναι ευχαριστώ κάλο αγώνα.και συγνώμη αν θίγω μερικούς
Όταν δεν έχεις σκοπό να πας τη θες και δηλώνεις συμμετοχή!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνω απολυτα μαζι σου !!!!
Δε νομιζω οτι ειναι ετσι που τα λετε... οι καιροι εχουν δυσκολεψει αρκετα για ολους...
Υπαρχουν αλλωστε και πολλοι που δεν εχουν τρεξει αγωνα χρονια τωρα , τι να πεις !! επιλογες ειναι αυτες ..

Οι καιροι χρονια τωρα ειναι δυσκολοι........καθε μηνα και αγωνα το τελευταιο τριμηνο.....πως να ακολουθησεις παντου......επιλεγεις και πας οπου θελεις εσυ αναλογος με τα οικονομικα σου κυριως..........ο καθενας ξερει το δικο του ζορι αλλα δεν δηλωνεις συμμετοχη λογο πιθανοτητων και στο τελος το ακυρωνεις......ο οργανωτης πρεπει να γνωριζει και καλα ειναι να γνωριζει καιρο πριν.........για θυμηθειτε ποτε ανακοινωθηκε το προγραμμα και ποιος το οργανωνει..?
Οποτε την φετινη χρονια ας παρουμε πρωτοβουλια να φτιαξουμε το ημερολογιο αγωνων συμφωνα με τις αναγκες μας για να εχουν κ οι οργανωτες την προσελευση που τους αξιζει!




Αυτα.....καλημερα μας!!!
καλή σας μέρα δυστυχώς μετά από κάποιες επειγον υποχρεώσεις δεν θα μπορέσουμε με τον άλεξ να είμαστε κοντά σας εάν το θέλατε μια εσείς το θέλαμε 10 εμείς ...τώρα με στεναχωρούν όμως κάποια σχόλια μερικών φίλων και αγωνιζόμενων οι οποίοι δεν μιλάνε συγκεκριμένα αλλά αόριστα και βγαινουν δημόσια και λένε την κάθε αρλούμπα τους χωρίς καν να γνωρίζουν ..πρώτον εγώ με τον άλεξ προσωπικα δεν δηλώσαμε συμμετοχή γιατί δεν είμαστε σίγουροι εάν θα καταφέρναμε να είμαστε παρών .. δεύτερων μετά από τηλεφώνημα που δέχτηκα από τον κύριο πεντάρα για ποιο λόγω δεν έχω ανακοινώσει την συμμετοχή μου και ρωτώντας εάν τελικά θα τρέχω τον αγώνα του τόνισα ότι έχω ένα θέμα με τον συνοδηγό μου θα κουβεντιάσουμε και εφοσον τα καταφέρουμε θα το ανακοινώσουμε .ήταν πρωτοβουλία δικιά του και όχι δικιά μας η ανάρτηση της συμμετοχής μας ..τρίτον με όλα αυτά που συμβαινουν είναι παρά πολλή δύσκολο για παρά πόλους να παραβρίσκονται σε όλους τους αγώνες και οικονομικά και λόγω δουλειάς και για πρωσοπικούς λόγους και δεν χρειαζετε ο καθένας να κάθετε να δίνει απολογία για ποιο λόγω δεν μπορεί να παραβρεθη .τέταρτο φίλε γιώργο κοκκινη ξέρεις πολλή καλά πόσο σεβασμό έχω στο άτομο σου και εάν σε έχω τιμήσει εγώ πρωσοπικα σε στους αγώνες σου να σου θυμίσω το 2011 ειμουνα εκεί το 2012 ενώ ήταν η γυναίκα μου 8 μηνών έγκυος και περείμενα την μικρή μου κόρη παρόλα αυτά εγώ πάλι έδωσα το παρών .και αφού θέλεις να μιλήσουμε στα ίσια όταν εγώ σε προσκάλεσα στο πρώτο wild τεραίν στην πάτρα δεν μας τιμήσατε me την παρουσία σας ούτε στο δεύτερο ούτε στο τρίτο ούτε ένα αμάξι από λασίθι ενώ η λέσχη μας σας τίμησε αρκετές φορές ..και στο λέω εγώ αντρίκια γιατί κάποιοι είναι πηραγμενοι αλλά ίσως ντρέπονται να to αναφέρουν ...και τέλος δεν ανέχομαι από κανένα να λέει κανένα αγωνίζομενο κακομίρη αυτες οι εκφρασεις ειναι λιαν επειικως απαραδεκτες

φιλε πανο ψωμιαδη και χριστοδουλε πενταρα πραγματικα ειμαι στεναχωρημενος που δεν μπορω να ειμαι παρον στον αγωνα που ξερω εχετε βαλει τα δυνατα σας να πραγματοποιηθει

με εκτιμιση ανδρεας δελης
VALAWRAS
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by xomateros »

jdelis wrote:
INDIANOS wrote:
AGGELOSK wrote:
xomateros wrote:
Kritikos wrote:Καλησπέρα και από μένα εύχομαι ο αγώνα σας να πραγματοποιηθεί. Αλά θα πω τα έξεις ολόκληρη Ελλάδα και δεν μπορούμε να μαζευτούνε η συμμέτοχες για να γένη ο κάθε έκαστος αγώνας ΚΎΡΙΟΙ ΕΊΜΑΣΤΕ ΆΞΙΟΙ ΤΗΣ ΤΎΧΗ Σ ΜΑΣ ΚΑΛΆ ΜΑ ΚΆΝΟΥΝ. φίλε Γιώργη δεν είναι η κρίση η κακομοιριά είναι ευχαριστώ κάλο αγώνα.και συγνώμη αν θίγω μερικούς
Όταν δεν έχεις σκοπό να πας τη θες και δηλώνεις συμμετοχή!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνω απολυτα μαζι σου !!!!
Δε νομιζω οτι ειναι ετσι που τα λετε... οι καιροι εχουν δυσκολεψει αρκετα για ολους...
Υπαρχουν αλλωστε και πολλοι που δεν εχουν τρεξει αγωνα χρονια τωρα , τι να πεις !! επιλογες ειναι αυτες ..

Οι καιροι χρονια τωρα ειναι δυσκολοι........καθε μηνα και αγωνα το τελευταιο τριμηνο.....πως να ακολουθησεις παντου......επιλεγεις και πας οπου θελεις εσυ αναλογος με τα οικονομικα σου κυριως..........ο καθενας ξερει το δικο του ζορι αλλα δεν δηλωνεις συμμετοχη λογο πιθανοτητων και στο τελος το ακυρωνεις......ο οργανωτης πρεπει να γνωριζει και καλα ειναι να γνωριζει καιρο πριν.........για θυμηθειτε ποτε ανακοινωθηκε το προγραμμα και ποιος το οργανωνει..?
Οποτε την φετινη χρονια ας παρουμε πρωτοβουλια να φτιαξουμε το ημερολογιο αγωνων συμφωνα με τις αναγκες μας για να εχουν κ οι οργανωτες την προσελευση που τους αξιζει!




Αυτα.....καλημερα μας!!!
καλή σας μέρα δυστυχώς μετά από κάποιες επειγον υποχρεώσεις δεν θα μπορέσουμε με τον άλεξ να είμαστε κοντά σας εάν το θέλατε μια εσείς το θέλαμε 10 εμείς ...τώρα με στεναχωρούν όμως κάποια σχόλια μερικών φίλων και αγωνιζόμενων οι οποίοι δεν μιλάνε συγκεκριμένα αλλά αόριστα και βγαινουν δημόσια και λένε την κάθε αρλούμπα τους χωρίς καν να γνωρίζουν ..πρώτον εγώ με τον άλεξ προσωπικα δεν δηλώσαμε συμμετοχή γιατί δεν είμαστε σίγουροι εάν θα καταφέρναμε να είμαστε παρών .. δεύτερων μετά από τηλεφώνημα που δέχτηκα από τον κύριο πεντάρα για ποιο λόγω δεν έχω ανακοινώσει την συμμετοχή μου και ρωτώντας εάν τελικά θα τρέχω τον αγώνα του τόνισα ότι έχω ένα θέμα με τον συνοδηγό μου θα κουβεντιάσουμε και εφοσον τα καταφέρουμε θα το ανακοινώσουμε .ήταν πρωτοβουλία δικιά του και όχι δικιά μας η ανάρτηση της συμμετοχής μας ..τρίτον με όλα αυτά που συμβαινουν είναι παρά πολλή δύσκολο για παρά πόλους να παραβρίσκονται σε όλους τους αγώνες και οικονομικά και λόγω δουλειάς και για πρωσοπικούς λόγους και δεν χρειαζετε ο καθένας να κάθετε να δίνει απολογία για ποιο λόγω δεν μπορεί να παραβρεθη .τέταρτο φίλε γιώργο κοκκινη ξέρεις πολλή καλά πόσο σεβασμό έχω στο άτομο σου και εάν σε έχω τιμήσει εγώ πρωσοπικα σε στους αγώνες σου να σου θυμίσω το 2011 ειμουνα εκεί το 2012 ενώ ήταν η γυναίκα μου 8 μηνών έγκυος και περείμενα την μικρή μου κόρη παρόλα αυτά εγώ πάλι έδωσα το παρών .και αφού θέλεις να μιλήσουμε στα ίσια όταν εγώ σε προσκάλεσα στο πρώτο wild τεραίν στην πάτρα δεν μας τιμήσατε me την παρουσία σας ούτε στο δεύτερο ούτε στο τρίτο ούτε ένα αμάξι από λασίθι ενώ η λέσχη μας σας τίμησε αρκετές φορές ..και στο λέω εγώ αντρίκια γιατί κάποιοι είναι πηραγμενοι αλλά ίσως ντρέπονται να to αναφέρουν ...και τέλος δεν ανέχομαι από κανένα να λέει κανένα αγωνίζομενο κακομίρη αυτες οι εκφρασεις ειναι λιαν επειικως απαραδεκτες

φιλε πανο ψωμιαδη και χριστοδουλε πενταρα πραγματικα ειμαι στεναχωρημενος που δεν μπορω να ειμαι παρον στον αγωνα που ξερω εχετε βαλει τα δυνατα σας να πραγματοποιηθει

με εκτιμιση ανδρεας δελης
Ρε Δελη μην φορτωνεις αγορι μου και παρεις τον Βαλαωρα και τον εξατμισεις χαχαχαχαχαχαχαχαχα εγω καταρχην ειπα οτι εννοειται πως το οικονομικο παιζει μεγαλο ρολο και οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω και εχει δικιο δεν γινεται καθε 2 εβδομαδες να υπαρχει αγωνας και να δινουν ολοι το παρον ειναι αδυνατο αλλωστε ολοι ξερουμε ποσες θυσιες απαιτει περα απο τα χρηματα ενας αγωνας .....Εγω ομως εστιαζω και κατι αλλο αλλα ειπαμε πως δεν ειναι του παροντος να το συζητησουμε και ειδικα εδω στο ποστ του αγωνα των παιδιων γιατι θα καει τελειως ο αγωνας , Μακαρι για μενα οσο μπορουν περισσοτεροι να στηριξουν την προσπαθεια και να γινει ο αγωνας και να μην μετρησουν τελικα μονο δυο αγωνες στο επαθλο αυτο !!!!
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by Kritikos »

Δεν χρειάζεσαι Ανδρέα να απολογείσαι και δεν μίλησα για σένα και σε ευχαριστώ που μας τίμησες.Ο ταν κάνατε τον αγώνα δες ημερομηνίες που ήταν το αμάξι μου και όμως ήρθα και ας μην έτρεξα και το έχω πει δημόσια εγώ δεν τρέχω wild terrain εφόσον μιλάς και απευθύνεσαι προσωπικά σε μένα και δεν είδες το ονομα μου πουθενά γραμμένο και να μην πάω, και στο κάτω κάτω που το πρόβλημα ξέρεις εγώ τη θέλω να πω και να απευθύνω και το σταματάω εδώ. Τα υπόλοιπα έχω τηλέφωνο.Σε ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!
delis
Posts: 187
Joined: Tue Nov 29, 2011 18:14

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by delis »

Kritikos wrote:Δεν χρειάζεσαι Ανδρέα να απολογείσαι και δεν μίλησα για σένα και σε ευχαριστώ που μας τίμησες.Ο ταν κάνατε τον αγώνα δες ημερομηνίες που ήταν το αμάξι μου και όμως ήρθα και ας μην έτρεξα και το έχω πει δημόσια εγώ δεν τρέχω wild terrain εφόσον μιλάς και απευθύνεσαι προσωπικά σε μένα και δεν είδες το ονομα μου πουθενά γραμμένο και να μην πάω, και στο κάτω κάτω που το πρόβλημα ξέρεις εγώ τη θέλω να πω και να απευθύνω και το σταματάω εδώ. Τα υπόλοιπα έχω τηλέφωνο.Σε ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!
οκ φηλος τελος τωρα εισαι ποιο ξεκαθαρος οσο αφορα το ατομο μου και εγω σε ευχαριστω!!!!!!!! τα υπολοιπα στο τηλεφωνο
VALAWRAS
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by STAMO »

Για να ξεκαθαρίσουμε τα γεγονότα και να μην αφήνουμε αιχμές και αόριστα τα πράγματα ας γράφουμε ξεκάθαρα για ποιον μιλάμε συγκεκριμένα.
Εγώ λοιπόν δήλωσα συμμετοχή στις 21/10/2015
Άφησα το αμάξι μου μετά τον αγώνα τις Εύβοιας στην Πάτρα για κάποιες διορθώσεις και δεν το πήρα στην Κω μόνο και μόνο για να συμμετάσχουμε στον αγώνα του Ναύπλιου και το αμάξι είναι ακόμα εκεί.
Μέχρι και πριν μια εβδομάδα όλα έδειχναν ότι θα πάμε και θα τιμήσουμε την προσπάθεια του Ναύπλιου..
Όμως προέκυψε ένα επαγγελματικό πρόβλημα που με καθιστά αδύνατο να παραβρεθώ.
Όσοι με ξέρουν καλά γνωρίζουν ότι ποτέ δεν έχω κρεμάσει κανέναν και δεν έχω οικονομικό πρόβλημα όσο αφορά την μετάβαση μου η να ξοδέψω για το χόμπι μου.
Όμως όταν αφορά την επιχείρηση μου το χόμπι μου πάει στην άκρη.
Όσοι φίλοι είδαν την ανάρτηση της ακύρωσης της συμμετοχής μας
και μίλησαν τηλεφωνικά μαζί μου τους εξήγησα και κατάλαβαν ότι η θέση μου είναι δύσκολη.
Για τους υπόλοιπους
που αν αυτά που γράφονται αφορούν έμενα καλό είναι να περνούν και κάνα τηλεφωνώ πριν κατηγορήσουν η βγάλουν αυθαίρετα συμπεράσματα.
ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
G-SAMI
User avatar
lrdeqp
Posts: 33
Joined: Wed Jun 17, 2009 21:56

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by lrdeqp »

Η οργανωτική επιτροπή και το Δ.Σ. της Α.Λ.Μ.Α. 4x4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ βρίσκεται στη δυσάρεστη θέση να ακυρώσει το 2ο Wild Terrain Ναυπλίου λόγω έλλειψης συμμετοχών.
Προσπαθήσαμε και είχαμε σχεδιάσει εναν αγώνα λαμβάνοντας υπόψιν μας όλες τις " γκρίνιες " του περσινού Wild Terrain ώστε να αποφεύγαμε όσο ήταν δυνατών τις ζήμιες και τις.... αποστάσεις... θέλαμε ενα καθαρό και μαζεμένο αγώνα ... δυστυχώς όμως μετα λύπη μας δεν είναι δυνατό να τον υλοποιήσουμε....
Σαν Δ.Σ. θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς μας, τον Δήμο Ναυπλίου τα παιδιά απο την λέσχη μας και σίγουρα τους αγωνιζόμενους που δήλωσαν συμμετοχή.... και πάλι ευχαριστούμε πολύ και συγνώμη σε αυτούς που μας εμπιστέυτηκαν.
Ψωμιάδης Πάνος
George/cherokee
Posts: 23
Joined: Tue Mar 25, 2014 21:53

Re: 2ο WILD TERRAIN ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5-6/12/2015

Post by George/cherokee »

Πραγματικά κρίμα τι άλλο να πω!Θελαμε πολύ να έρθουμε στο όμορφο Ναύπλιο και να περάσουμε ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο αδρεναλίνη κρίμα γιατί μαζί με εμάς 10 τουλάχιστον άτομα θα μας ακολουθούσαν για να μας στηρίξουν στον αγώνα αυτό.Τελος θα ήθελα να πω πως κάποια πράγματα θα έπρεπε να λέγονται απο το τηλ.η σε μήνυμα και όχι μέσα απο αυτή την σελίδα,κακό κάνουν όχι καλό!Ευχαριστω πολύ και ελπίζω του χρόνου να τα πούμε απο κοντά!!!
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”