2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

λιγοτερο απο μια εβδομαδα εμεινε φιλοι να βρεθουμε ξανα και να απολαυσουμε την φυση και τα καλυτερα 4κινητα της ελλαδας...(δεν βαζω τον εαυτο μου μεσα...εγω ειμαι ερασιτεχνης) :D
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by eangelou »

Βουνό μέχρι τώρα...ολα καλά οι διαδρομές έτοιμες.Ραντεβού την παρασκευή
Προσοχή μέχρι δευτέρα βράδυ στις συμμετοχές σας.
Οι δρόμοι βατοί και για ιχ και μετά τις βροχές.
Καλή αντάμωση!!!
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

Θα θέλαμε να παρακαλέσουμε όλους τους αγωνιζόμενους να έχουν μαζί τους κατά τον τεχνικό έλεγχο της Παρασκευής τη δήλωση συμμετοχής αλλά και το καταθετήριο της τράπεζας.
Image
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by panos110 »

Λιγα λογια και από μενα.
Το Σαββατο 3 ειδικες για τη μεγαλη κατηγορια και 3 για την entry.
Σε πανεμορφο ελατοδασος με σκια και τρεχουμενο ποσιμο νερο.
Ολες ,διπλα η μια στην άλλη, ώστε να μη μετακινουμαστε ,χανουμε χρονο και κουραζουμε τους θεατες.
Το εδαφος είναι επιλκινες και σε λασπωνει ,οσο και να βρεξει,αλλα ελπιζουμε να μας κανει καλες μερες να το χαρουμε με λιακαδα.
Τα εμποδια είναι τεχνικα,ασφαλη,με χωρο και για τα πιο φαρδυα αυτοκινητα (για να μην αδικηθει κανεις)και ισως καποιοι καταφερουν να μη δεσουν στα επίμαχα σημεια και να κανουν τη διαφορα.
Υπαρχει και 4η ειδικη ετοιμη,αλλα λογω μεγαλου αριθμου των αυτοκινητων δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα είναι εφικτο να την τρεξετε.

Την Κυριακη 2 ειδικες για τη μεγαλη, 2 για την entry δυο χιλιόμετρα πιο μακρυα από τις ειδικες του Σαββατου.
Εδώ αλλαζουμε τερεν.Αντι για ελατα θα δενετε τους εργατες σε γερικα πλατανια .
Κι εδώ υπαρχει σκια, πανοραμικη θεα για τον κοσμο και ποσιμο νερο από πηγη.
Το 90%των διαδρομων είναι νεα απατητα κομματια ως τωρα από 4χ4 σε πρωτη προβολη στο youtube μ εσας πρωταγωνιστες.
Και παλι σας ευχαριστούμε για τις συμμετοχες που ξεπερασαν κάθε προηγουμενο!!!


Για τους θεατες:
Το πλησιεστερο χωριο από την περιοχη του αγωνα είναι ο Σταυρος .
Μετα το χωριο ανηφορίζουμε στα νταμάρια της Λαρκο λοξα δεξια σε βατο και από ΙΧ αυτοκινητο και ακολουθούμε τις ταμπελες προς.
Κουτο.Αγιο κοσμα-Αγιους Παντες.
Ο δρομος οδηγει στον αγωνα.
Παρκαρουμε εκει που θα μας υποδειξει ατομο της λέσχης για να μην εμποδισουμε τη διελευση των αγωνιστικων.
Εκτιμούμε ότι το πρωτο αυτοκινητο θα παρει εκκίνηση στις 9.30 το αργοτερο.
Και τις δυο μερες θα υπαρχει καντινα στο βουνο.
Σας περιμενουμε.
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by samisnow »

panos110 wrote:Λιγα λογια και από μενα.
Το Σαββατο 3 ειδικες για τη μεγαλη κατηγορια και 3 για την entry.
Σε πανεμορφο ελατοδασος με σκια και τρεχουμενο ποσιμο νερο.
Ολες ,διπλα η μια στην άλλη, ώστε να μη μετακινουμαστε ,χανουμε χρονο και κουραζουμε τους θεατες.
Το εδαφος είναι επιλκινες και σε λασπωνει ,οσο και να βρεξει,αλλα ελπιζουμε να μας κανει καλες μερες να το χαρουμε με λιακαδα.
Τα εμποδια είναι τεχνικα,ασφαλη,με χωρο και για τα πιο φαρδυα αυτοκινητα (για να μην αδικηθει κανεις)και ισως καποιοι καταφερουν να μη δεσουν στα επίμαχα σημεια και να κανουν τη διαφορα.
Υπαρχει και 4η ειδικη ετοιμη,αλλα λογω μεγαλου αριθμου των αυτοκινητων δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα είναι εφικτο να την τρεξετε.

Την Κυριακη 2 ειδικες για τη μεγαλη, 2 για την entry δυο χιλιόμετρα πιο μακρυα από τις ειδικες του Σαββατου.
Εδώ αλλαζουμε τερεν.Αντι για ελατα θα δενετε τους εργατες σε γερικα πλατανια .
Κι εδώ υπαρχει σκια, πανοραμικη θεα για τον κοσμο και ποσιμο νερο από πηγη.
Το 90%των διαδρομων είναι νεα απατητα κομματια ως τωρα από 4χ4 σε πρωτη προβολη στο youtube μ εσας πρωταγωνιστες.
Και παλι σας ευχαριστούμε για τις συμμετοχες που ξεπερασαν κάθε προηγουμενο!!!



Για τους θεατες:
Το πλησιεστερο χωριο από την περιοχη του αγωνα είναι ο Σταυρος .
Μετα το χωριο ανηφορίζουμε στα νταμάρια της Λαρκο λοξα δεξια σε βατο και από ΙΧ αυτοκινητο και ακολουθούμε τις ταμπελες προς.
Κουτο.Αγιο κοσμα-Αγιους Παντες.
Ο δρομος οδηγει στον αγωνα.
Παρκαρουμε εκει που θα μας υποδειξει ατομο της λέσχης για να μην εμποδισουμε τη διελευση των αγωνιστικων.
Εκτιμούμε ότι το πρωτο αυτοκινητο θα παρει εκκίνηση στις 9.30 το αργοτερο.
Και τις δυο μερες θα υπαρχει καντινα στο βουνο.
Σας περιμενουμε.
Τα εμποδια είναι τεχνικα,ασφαλη,με χωρο και για τα πιο φαρδυα αυτοκινητα (για να μην αδικηθει κανεις)και ισως καποιοι καταφερουν να μη δεσουν στα επίμαχα σημεια και να κανουν τη διαφορα.

τωρα διλαδη θες να σε πιστεψουμε...!!!
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

Κουμπαριό σε αυτόν τον αγώνα από Suzuki θα το βρεις (ή ότι μοιάζει με Suzuki). :lol: :lol: :lol:

Πέραν την πλάκα οι ειδικές είναι έτσι όπως έγραψε ο Panos110. Τα κομμάτια του αγώνα είναι απάτητα από 4Χ4 και είναι όλα ασφαλή και πολύ τεχνικά. Όλη η ΑΟΕ4Χ4 έχει δουλέψει πάρα πολύ για αυτόν τον αγώνα και ελπίζουμε να το χαρούμε όλοι
Image
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by κυριακος αθανασιου »

απο δευτερα δεν θα με πιανει υπνος μεχρι την παρασκευη....και μετα δεν θα με πιανει υπνος απο το αγχος.... :lol: :lol: :lol: :lol:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

κυριακος αθανασιου wrote:απο δευτερα δεν θα με πιανει υπνος μεχρι την παρασκευη....και μετα δεν θα με πιανει υπνος απο το αγχος.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Αχχχχ φίλε, ξέρεις τι είναι να έχεις έτοιμο το αγωνιστικό και να τρέχεις να ετοιμάσεις το τρέιλερ ... :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
ΒαλαντηςΧ4
Posts: 176
Joined: Fri Jun 19, 2009 18:45
Location: Κομοτηνή

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by ΒαλαντηςΧ4 »

Οι μέρες πλησιάζουν καλή επιτυχία παλικάρια πρώτα ο Θεός θα τα πούμε από κοντά . . .!! :D :D :D :D :D
Go Hard Or Go Home
Βραχνίδης Γιάννης
Jimny RULICON Vercion
ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by eangelou »

Σημεία θέασης:
Σάββατο 17-10
Από Σταυρό προς Αγ. Πάντες, σταματάμε 200 μ πριν τους Αγ. Πάντες όλες οι σημερινές διαδρομές βρίσκονται σε απόσταση 200μ. Θα υπάρχει καντίνα
Προσοχή στα σκουπίδια μας, τα πετάμε στις σακούλες.
Άτομα από τον Εύριπο θα σας καθοδηγούν ώστε να μην κάθεστε σε επικίνδυνα σημεία.
Κυριακή 18-10
Απο Αγ πάντες προς Αγ.Κοσμά σταματάμε περίπου στο μέσο της διαδρομής εδω κάτω από τα πλατάνια είναι η πρώτη διαδρομή μας
Θα υπάρχει καντίνα
Προσοχή στα σκουπίδια μας, τα πετάμε στις σακούλες.
Άτομα από τον Εύριπο θα σας καθοδηγούν ώστε να μην κάθεστε σε επικίνδυνα σημεία
Η δεύτερη διαδρομή μας είναι δίπλα στον Αγ Κοσμά.
Θα σας ανεβάσουμε αύριο και εικόνες από Google maps.
Σας περιμένουμε σε μια γιορτή του 4χ4
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”