2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

User avatar
geokriti
Posts: 142
Joined: Mon Apr 11, 2011 08:09
Location: ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by geokriti »

Μια διορθωση θα κανω χωρις παρεξηγηση Μανωλη Ψυστακη,ο Ηρακλης εκοβε καιφαλια σκοτωνε λιονταρια ,χειρους ερυμανθιους γυριζε ροες ποταμων και επαιζε με τη Ζηνα δε ξερω τι.Ο Σαμψων ηταν αυτος ο γεγες με τα μαλια και το παλιομ.........η Δαλιδα που επεζε με τα μαλια του και δε ξερωγω με τι αλλο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by xomateros »

geokriti wrote:Μια διορθωση θα κανω χωρις παρεξηγηση Μανωλη Ψυστακη,ο Ηρακλης εκοβε καιφαλια σκοτωνε λιονταρια ,χειρους ερυμανθιους γυριζε ροες ποταμων και επαιζε με τη Ζηνα δε ξερω τι.Ο Σαμψων ηταν αυτος ο γεγες με τα μαλια και το παλιομ.........η Δαλιδα που επεζε με τα μαλια του και δε ξερωγω με τι αλλο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σωστοοοοςςςς !!!! Μανωλιο απο τιμονι καλα πας αλλα στην ιστορια εχασες φιλε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DIAMANTIS RETHYMNO
Posts: 60
Joined: Tue Oct 23, 2012 18:50

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by DIAMANTIS RETHYMNO »

Kαι απο μενα δυο λογια μιας και μπηκαμε ολοι στο καθημερινο λουκι... :( :( :(
ευχαριστουμε ολους μα ολους που βοηθησαν για να βγει αυτος ο αγωνας, ολους που μπορεσαν να ερθουν για τον στειριξουν γιατι ολοι εχουμε προβληματα ο καθενας τα δικα του που τα γνωριζει καλα.
Ολους που ηρθανε να μας δουνε απο ολη την ελλαδα, επισεις ευχαριστω ολους αυτους που ειχανε να πουνε ενα καλο λογο για μενα και τον συντεκνο μου(ψιστακη) ακομα και στα πιγαδακια, αλλα στα ομορφα δασακια εχει και καλες νεραϊδες που μας αγαπανε και μας προσεχουν να μην παθουμε κακο εκει που δεν πρεπει...
Αυτο που ξεχασε να γραψει ο συντεκνος μου, εκτος και αν δεν ηθελε να το γραψει ειναι οτι εκτος απο τα δυο λαστιχα στο τρεϊλερ, για οσους δεν πηραν χαμπαρι παραλιγο να σκοτωθουν με τον παιδι μου οταν κατεβαιναμε ολοι μαζι μετα το τελος του αγωνα στο χωριο Σταυρος.
Λιγο ηταν να φυγει η εμπρος αριστερη ροδα που κρατουσε μολις σε δυο τρια μπουλονια και ευτυχος ηταν απο την μερια του και την ειδε αν ηταν απο την αλλη(και αυτη πηρε σφηξιμο) μαλλον θα το καταλαβαιναν αργα, οπως επισεις αν μπαιναμε στην τελευταια διαδρομη και κουρευε ολα τα μπουλονια γιατι αυτο θα γινοτανε (το χουμε παθει με τον τσουρλακη παυγιανη) ακομα θα ειμαστε εκει μεσα. :o :o :o
Αυτα βεβαια θα μου πειτε ειναι ολα μεσα στον αγωνα.... οκ....
Ευτυχος σταματισαν καποιοι που πηραν χαμπαρι και ολα καλα...
Τελος καλο ολα καλα που λενε και ετσι ειναι...
Ηταν για μενα αντρικος αγωνας με ομορφες διαδρομες και κριμα που δεν προλαβαμε να κανουμε κι"αλλες, ηταν πολυ εξυπνες αφου της κυριακης καταφερε να προβηματισει τον συντεκνο μου
που ειδα και επαθα να τον βαλω μεσα χωρις να τον δεσω... Ασε ασε τραβηξα παλι του χρηστου τα
παθη... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Να ειστε ολοι καλα και εχουμε υγεια και καλη καρδια για να μπορεσουμε να ξανα βρεθουμε στον επομενο αγωνα ολοι μαζι να κανουμε τις τρελιτσες μας και οχι μονο 8-) 8-) 8-)
A ρε συντεκνε, μπερδεψες το γειτονα σου τον ηρακλη το μακρυμαλη με το σαμψον το λογιστη... εμμ δεν εχει καμια σχεσει η βουρτσα με την μπουτσ@ :roll: :roll: :roll: :roll:
ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΤΟ ΕΝΑ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝΩΝ, ΣΤ'@ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.....
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by AGGELOSK »

Επιστροφή στη βάση, περνανε οι μέρες και ακόμα βασταει η ζήλεια που τοχασα αυτό τουλάχιστον αγωνιστικά …. χαχαχαχαχαχ.. σκ@τ@...
Απολαυσα ένα τριήμερο βλέποντας οδηγούς και οχήματα από όλη την Ελλάδα μαζεμένους σε ένα μέρος .
Συγχαρητήρια στους νικητές και μη για το θέαμα το πείσμα και απίστευτο κλίμα μεταξύ τους ..
ΠΑΝΟ ,ΒΑΓΓΕΛΗ ,ΓΙΩΡΓΟ και τα υπόλοιπα παιδιά της ΑΟΕ4Χ4 προσωπικά και εκ μέρους της ΛΕΣΧΗΣ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4 τα συγχαρητήρια μας για τον πολύ ωραίο αγώνα που ζήσαμε και παρακολουθήσαμε για άλλη μια φορά στον τόπο σας .
Αν και στην Εύβοια το τερέν έχει πολύ χώμα ο αγώνας σκληρός τουλάχιστον το Σάββατο (μη ξαναπεί κανένας τίποτα για πολύ πέτρα στην Κρήτη!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ).
Την Κυριακή χωρούσε χρονικά κι άλλη ειδική τουλάχιστον για την μια κατηγορία.
Συγχαρητήρια και πάλι.

Υ.Γ.
Ψιστακη μη τους ακούς ρε και ο Ηρακλής μακριά μαλλιά είχε….. χαχαχχχαχα
το Νέο χρώμα στην χρωμοπαλετα είναι το ΒΟΘΡΟΥΛΙ… χαχαχαχχαχαχ
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by samisnow »

geokriti wrote:Μια διορθωση θα κανω χωρις παρεξηγηση Μανωλη Ψυστακη,ο Ηρακλης εκοβε καιφαλια σκοτωνε λιονταρια ,χειρους ερυμανθιους γυριζε ροες ποταμων και επαιζε με τη Ζηνα δε ξερω τι.Ο Σαμψων ηταν αυτος ο γεγες με τα μαλια και το παλιομ.........η Δαλιδα που επεζε με τα μαλια του και δε ξερωγω με τι αλλο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ενταξει μην βαρατε μπερδεψα τον σαμψων με τον ηρακλη....λιονταρι εβλεπα και στον μακρινο γι αυτο....ωωωωωωωωω :lol: :lol: :lol:
Last edited by samisnow on Thu Oct 22, 2015 08:01, edited 1 time in total.
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by samisnow »

AGGELOSK wrote:Επιστροφή στη βάση, περνανε οι μέρες και ακόμα βασταει η ζήλεια που τοχασα αυτό τουλάχιστον αγωνιστικά …. χαχαχαχαχαχ.. σκ@τ@...
Απολαυσα ένα τριήμερο βλέποντας οδηγούς και οχήματα από όλη την Ελλάδα μαζεμένους σε ένα μέρος .
Συγχαρητήρια στους νικητές και μη για το θέαμα το πείσμα και απίστευτο κλίμα μεταξύ τους ..
ΠΑΝΟ ,ΒΑΓΓΕΛΗ ,ΓΙΩΡΓΟ και τα υπόλοιπα παιδιά της ΑΟΕ4Χ4 προσωπικά και εκ μέρους της ΛΕΣΧΗΣ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4 τα συγχαρητήρια μας για τον πολύ ωραίο αγώνα που ζήσαμε και παρακολουθήσαμε για άλλη μια φορά στον τόπο σας .
Αν και στην Εύβοια το τερέν έχει πολύ χώμα ο αγώνας σκληρός τουλάχιστον το Σάββατο (μη ξαναπεί κανένας τίποτα για πολύ πέτρα στην Κρήτη!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ).
Την Κυριακή χωρούσε χρονικά κι άλλη ειδική τουλάχιστον για την μια κατηγορία.
Συγχαρητήρια και πάλι.

Υ.Γ.
Ψιστακη μη τους ακούς ρε και ο Ηρακλής μακριά μαλλιά είχε….. χαχαχχχαχα
το Νέο χρώμα στην χρωμοπαλετα είναι το ΒΟΘΡΟΥΛΙ… χαχαχαχχαχαχ
Βοθρακουλι...χαχαχαχαχαχαχ κλαμα...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
Manos TJ
Posts: 36
Joined: Thu Nov 20, 2014 16:38

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by Manos TJ »

Καλημέρα σε όλους!
Είμαι ο Μάνος (The Lawyer) και ΔΕΝ είμαι καλά!!!! :D
Τρέξαμε με τον Πάνο στη μεγάλη κατηγορία open για πρώτη φορά και η εμπειρία ήταν συγκλονιστική. Απίστευτη. Μοναδική.
Έχω κάνει αρκετές διαδρομές διαφόρων επιπέδων, ωστόσο αυτό που έζησα στον αγώνα είναι κάτι διαφορετικό. Είσαι εκεί με το χρονόμετρο, τον συνοδηγό σου, το ρολόι, το όχημα και το περιβάλλον. Δεν έχεις βοήθεια, δεν έχεις δεύτερη σκέψη. Όλα τρέχουν γρήγορα και μαζί τους τρέχεις κ’ εσύ. Τα εμπόδια «σου κλείνουν το μάτι» κ’ εσύ θες να τα ξεγελάσεις, να τα προσπεράσεις, άλλοτε με επιτυχία και άλλοτε όχι. Αδρεναλίνη και 5, 4, 3, 2, 1, GO και ...... πέφτεις στο γκρεμό! Μια κακή στιγμή στο τελείωμα της πρώτης ειδικής και ένας σπασμένος σταυρός στον πίσω κεντρικό μας αναγκάζει να εγκαταλείψουμε και να συνεχίσουμε αργότερα με την δεύτερη ειδική.
Τα πληρώματα όλα σε ετοιμότητα, πολύς κόσμος, δύσκολο και τεχνικά άρτιο τερέν ( Μακρινέ δεν παίζεσαι αγόρι μου) και μάχιμοι οδηγοί. Με μία λέξη ΓΙΟΡΤΗ!!! Μεγάλη γιορτή. Και όλα αυτά χάριν της ΑΟΕ4χ4 και όλων όσων συνεισέφεραν για να πραγματοποιηθεί. Αξίζει ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους εσάς που τρέχετε για να κάνουμε το όνειρό μας πραγματικότητα. Όλα ήταν άψογα και άν υπήρχαν κάποια «πταισματάκια» είναι αμελητέα μπροστά σ’ αυτό που όλοι ζήσαμε. Περιθώρια βελτίωσης υπάρχουν στα πάντα, όταν όμως το αποτέλεσμα σε αποζημιώνει, η ικανοποίηση είναι πολύ μεγάλη.
Ένα άλλο σημείο που για μένα παίζει μεγάλη σημασία είναι ότι γνώρισα φίλους απ’ ολη την Ελλάδα, ανθρώπους που απλόχερα με αγκάλιαζαν και μου έδιναν τον καλύτερο τους εαυτό. Δεν έχει νόημα να αναφέρω όνοματα, εισέπραξα μεγάλη αγάπη στο βουνό, πολύ μεγάλη αγάπη, τόσα θετικά σχόλια αλλά και τόσα καλοπροαίρετα πειράγματα που δεν τα ανταλλάσσω με τίποτα. Δεν είναι ο αγώνας, δεν είναι το αποτέλεσμα, είναι η εμπειρία, είναι το «ταξίδι». Σα να τους ήξερα χρόνια, σαν κάτι μαγικό να μας έδενε. Όλους.
Και μην ξεχνάμε ποτέ, για να μπορούμε σήμερα να σχολιάζουμε αυτά όλα, πρέπει να υπάρχει αγώνας, πρέπει όλοι να βοηθάμε να κρατηθεί ζωντανό το άθλημα με όποιο τρόπο μπορούμε. Και η ΑΟΕ4Χ4 έδειξε ότι μπορεί, ότι προσπαθεί και ότι τα καλύτερα έρχονται. Και όλοι εσείς δείξατε ότι το «ευ αγωνιζεσθαι» δεν είναι απλά μια φράση, είσαι ουσία.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για ότι κάνατε για μένα και τον Πάνο. Ραντεβού και πάλι στο βουνό.
Μανος
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

Ρε συ, θα βάλω τα κλάματα!!!! χαχαχα

Νομίζω πως με λίγες γραμμές περιέγραψες πολλά.

Εσύ και ο Λαζανάς είστε άνθρωποι της ΑΟΕ4Χ4 (και επίσημα).
Ετοιμάσου εσύ για την διερευνιτική για την extreme κατηγορία της Μεγάλης βόλτας της Λέσχης Ευρίπου 4Χ4
Image
User avatar
4WDGiassimakos
Posts: 2
Joined: Sat Jan 18, 2014 18:17

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by 4WDGiassimakos »

Ευχαριστούμε την ΑΟΕ4x4 για τον αγώνα που μας χάρισε.

Ήταν ένας αγώνας δύσκολος και απαιτητικός αλλά και γεμάτος αδρεναλίνη. Περάσαμε τέλεια! :D

Περιμένουμε να ξανανταμώσουμε στο βουνό!

Χρήστος Γιασημάκος
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”