2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

PromitheaS YperioN
Posts: 73
Joined: Thu Mar 06, 2014 00:05
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by PromitheaS YperioN »

http://www.krawlzone.tv/wild-off-road-race-from-greece/

ενδιαφερον εδειξαν καποιοι φιλοι στην άλλη πλευρα του Ατλαντικου...για τους αγωνες μας...δες στο ακολουθο λινκ...
PromitheaS YperioN
Posts: 73
Joined: Thu Mar 06, 2014 00:05
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by PromitheaS YperioN »

Αυτό είναι το 2 τρέιλερ της ταινίας Wild Terrain Evia 2015 'The Movie' διαρκείας περίπου 3 ωρες σε full 1080 HD .... τωρα οποίος εκδήλωσε ενδιαφερον και ακόμα δεν είχε επικοινωνήσει με εμένα...ας το κανει δίνοντας τα στοιχειά παραλήπτη... για να παραγειλω και εγω τα κοματια που θα χρειαστουν και να σας τα στειλω...
Τωρα...υπαρχει ένα θεμα με το DVD...δεν χωραει η ταινια σε φουλ αναλυση HD 1080 σε 1 δισκακι αλλα θα χρειαστεί 3(γιατι δεν μπορει να κοπει σε κοματια η ταινια και το menou).. ,με αποτέλεσμα να χρειαζεται τα λεγομενα blueray DVD 25gb για να χωρεσει σε 1 δισκακι αλλα και παλι δεν εχουμε τετοιες συσκευες (ολοι) στα σπιτια μας...
με αποτέλεσμα εγω επιλεγω να σας την δοσω σε 16gb USB stick ώστε να είναι στον καθενα πιο ευκολο να την δει στην τηλεοραση του κατεθιαν και αν όχι στον Υ/π αμεσα ...
Ο σκοπος μου είναι η ΑΠΟΛΑΥΣΗ της HD ποιότητας που μπορω και παρέχω και όχι η ευκολια μου και το επιβαριμενο για εμενα κόστος οσοι με γνωρίζουν και με παρακολουθούν καταλαβαίνουν Ακριβός γιατί το κανω αυτό...
ΕΝΟΕΙΤΑΙ πως για ολους εσάς ισχύει η ιδια τιμή που ανακοίνωσα ...σας περιμένω το γρηγοροτερο γιατι αρχησα να δεχομαι απειλητικα τηλεφωνήματα από μερικούς ανυπόμονους .....χα χα
ευχαριστω
σε αυτό το εμαιλ¨ promitheaspyrforos@gmail.com στέλνεται τα στοιχειά σας

https://www.youtube.com/watch?v=FswsISnosik
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

Γιάννη κατ' αρχάς η δουλειά που έκανες είναι άξια συγχαρητηρίων.
Έχεις λάβει ήδη στο email σου της λίστα με τους ενδιαφερόμενους και τα τηλέφωνα τους ώστε να επικοινωνήσεις μαζί τους. Περιμένουμε όλοι το βίντεο. Οι παρέες είναι ήδη κλεισμένες σε καφενεία για να απολαύσουμε τον αγώνα μέσα από το φακό σου... ;) :D
Image
PromitheaS YperioN
Posts: 73
Joined: Thu Mar 06, 2014 00:05
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by PromitheaS YperioN »

ευχαριστω πολύ φιλε...μεσα στην στην εβδομαδα(θελω να πιστευω) ο καθενας θα το εχει...η αποστολή θα γινει μαζικα...
απεραιτητα η καλη παρεα και μεγαλη τηλεοραση lcd 40΄+ για την απαραιτητη φιλικη κοντρα....
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

PromitheaS YperioN wrote:ευχαριστω πολύ φιλε...μεσα στην στην εβδομαδα(θελω να πιστευω) ο καθενας θα το εχει...η αποστολή θα γινει μαζικα...
απεραιτητα η καλη παρεα και μεγαλη τηλεοραση lcd 40΄+ για την απαραιτητη φιλικη κοντρα....
Ναι ξέρω -πίτσες , μπύρες κτλ - :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by toro »

PromitheaS YperioN wrote:http://www.krawlzone.tv/wild-off-road-race-from-greece/

ενδιαφερον εδειξαν καποιοι φιλοι στην άλλη πλευρα του Ατλαντικου...για τους αγωνες μας...δες στο ακολουθο λινκ...
........Δειχνουν κιαλλοι ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!! ......Παρε τηλ τον Ξανθο!!!
PromitheaS YperioN
Posts: 73
Joined: Thu Mar 06, 2014 00:05
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by PromitheaS YperioN »

PromitheaS YperioN wrote:ετοιμο...

Image


HYDRO POWER STEERING#
S+αισθeτικο#
off road eXtreme films#
support the wild terrain evia 2015 και τους ευχαριστω ...
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά.

Θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στον Promithea Yperion για την υπέροχη δουλειά που έκανε με το Video του αγώνα....
Γιάννη να το ξέρεις πως στον επόμενο αγώνα μας θεωρείσαι δεδομένος και βέβαια να έχουμε και περισσότερο χρόνο να οργανωθούμε ακόμα καλύτερα.

Και πάλι συγχαρητήρια!!!!
Image
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”