2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by xomateros »

Παει και αυτο....τριημερο με δυνατες συγκινησεις ηταν αυτο που περασε παρεα με φιλους αδρεναλινη και πολυ κουραση..
ετσι ομως ειναι και παρολο την κουραση την ατυχα παντα δινουμε ραντεβου για το επομενο,
οσο αφορα τα αποτελεσματα εμενα προσωπικα με τον φιλο μου και οδηγο Γιωργο Σπηλιοπουλο δεν μας πηγε καλα εξαρχης με ενα κομμενο ημιαξονιο πριν καν ξεκινησει ο αγωνας να μας ριχνει την ψυχολογια μια και δεν μπορουσαμε να διεκδικησουμε τιποτα περισσοτερο περα απο μια αξιοπρεπη εμφανιση ..
Δεν το βαλαμε κατω μπηκαμε λαβωμενοι στην πρωτη ειδικη το παλεψαμε βγηκαμε και μετα απο λιγο εκανε την εμφανιση του και ενα σκασμενο ελαστικο, οποτε καπου εκει με πεσμενη ψυχολογια και λογω καποιων θεματων σχετικα με τον αγωνα αποφασισαμε να μην συνεχισουμε και μειναμε απλα θεατες παρακολουθωντας τα αλλα παιδια να δινουν ενα ωραιο αγωνα μεχρι τελους που κριθηκε στα δευτερολεπτα !!!!!
Ο Νικος Πλιακας μαζι με τον Θαναση Μπαταλη κατεκτησαν την τριτη θεση φιλαρακια καλα και οι δυο και οφειλω να πω συγχαρητηρια οπως και στον θοδωρη Πανταζακο Κωστα Γκιαουρη που για λογαριασμο της λεσχης μας εφερε την δευτερη κουπα , Πρωτοι τα παιδια απο την ευβοια Βαγγελης Γκαγκαρης και Γιωργος Βρακας συγχαρητηρια και στους δυο και ειμαι χαρουμενος που εκανα ακομα δυο φιλαρακια να εισαστε καλα παιδες και ευχαριστουμε για ολα εσας και την παρεα σας .
στις αλλες κατηγοριες τωρα το διδυμο Ανδρεας Δελης - Καμπερος Αλεξης πηραν την τριτη θεση στην κατηγορια τους στην WT36 και το αλλο διδυμο Ραυτοπουλος Βασιλης -Μπαρλος Βασιλης κατεκτησαν την δευτερη θεση στην κατηγορια τους
Επισης ενα ακομα πληρωμα που το θεωρω δικο μας λογω εντοπιοτητος του συνοδηγου Νικου δουφεξη αλλα και επειδη εδω και δυο χρονια το πανεμορφο σαμουραι του φιλου Γιωγου Σταμογλου εχει κατασκηνωσει στην Πατρα για βελτιωσεις και πλεον τον θεωρουμε δικο μας κατεκτησε την τεταρτη θεση στην WT 36
Μεγαλο μπραβο αξζει και στον Γιαννη Χαριτατο που εδωσε την ψυχη του για να περασουμε καλα και την πολυτιμη βοηθεια του και σιγουρα εχει αποθανατισει πολλες στιγμες μας επισης Και στον Χρηστο Πεττα που και αυτος εδωσε σημαντικη βοηθεια !!!
Τωρα με οτι εχει να κανει με την ολη διοργανωση εβλεπα ενα Πανο Μακρινο να δινει τα ρεστα του να τρεχει λες και εκανε προπονηση για αγωνες αντοχης στο βουνο και του αξιζουν πολλα μπραβο εναν πανταχου παρων Αγγελου τον φιλο μου τον Τακη τον γνωστο πινοκιο να ειναι συνεπης και παντα στο ποστο του τον Πανο τον Κατσανα εκει διπλα και αυτος ο Γιωργος ο ΓΚικας απο κοντα Ο Δημητρης ο Καραπασβαντης να βγαζει τα οχηματα απο τις ειδικες και ο Γιωργος Κατσουλας αν και ετρεχε βοηθουσε με την σειρα του αλλα και αλλους απο την ΟΜΑΕ Παναγιωτης Μηλας -Δημητρης Σταθακος να βοηθανε και αυτοι οσο μπορουσαν Ζητω συγνωμη αν ξεχασα καποιον
Βεβαια ελειψεις και παραλειψεις υπηρξαν και καλο ειναι να τα βλεπουμε και εμεις που κανουμε αγωνες ωστε να βελτιωνομαστε και να τα αποφευγουμεγιατι ακουσα πολλα παραπαπονα γυρω γυρω , Αυτο ομως που με στεναχωρησε σαν αγωνιζομενο ειναι οτι αν και ειμαστε απο το πρωι στις ειδικες μπηκαμε στην πρωτη ειδικη γυρω στις 5 αν θυμαμαι καλα με αποτελεσμα ολοι μας να εχουμε κουραστει, ακομα περισσοτερο μια και διαπιστωναμε πως μια νεα κατηγορια στους αγωνες που υποτιθεται θα δωση ωθηση ωστε να ξεκινησουν νεοι οδηγοι με σκοπο να μεταπηδησουν στις παραπανω κατηγοριες να νοιωθουν οτι δεν τους δινεται κανενα κινητρο και οτι απλα συμπληρωνουν τις συμμετοχες ενος αγωνα... Επισης μεγαλη συζητηση θελει αυτο με τις κλασεις της Εντρυ γιατι ακομα μια φορα διαπιστωσαμε πως ειναι αδυνατο οσο παθος και να εχεις να μπορεις να συναγωνιστεις με ενα τριανταρι ελαστικο τα θηρια των 35 ,Κατα την γνωμη μου οι κλασεις θα επρεπε να ηταν μεχρι 33 και μετα 35 +για να ειναι πιο τιμιο το παιχνιδι.
Παντως περασαμε καλα ειδαμε πολλους γνωστους και φιλαρακια καναμε νεους φιλους και ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα να ανταμωσουμε !!!!
Dr Caoutchouk
Posts: 63
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:12

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by Dr Caoutchouk »

Ενας ωραιος αγωνας εφτασε στο τελος του.
Πραγματικα μεγαλη η προσπαθεια ολων των εμπλεκωμενων στην ομαδα του αγωνα.
Ενα μεγαλο μπραβο.
Χαρηκα πολυ ,που ειδα σε αυτον τον αγωνα πολλα ατομα να ειναι στο βουνο. Απο παλιους λατρεις του 4χ4 και παλιους αγωνιζωμενους μεχρι και νεους που χαρηκαν την υπερπροσπαθεια των αγωνιζωμενων.
Ενα μεγαλο μπραβο και πολλα συγχαρητηρια στους οδηγους ,συνοδηγους και συνεργατες τους , που αγωνισθηκαν και προσφεραν θεαμα και εμπειριες πολλες. Πραγματικα ΜΠΡΑΒΟ
παρα τις δυσκολιες που υπηρχαν η οργανωτικη ομαδα των παιδιων αξιζει τα ευσημα.
Μακρινος ο ακουραστος τρεχαλητης στο βουνο.
Κατσουλας η ψυχη της διοργανωσης με το χαμογελο παντα στα χειλη
Ευαγγελου απο την αυγη σε εγρηγορση και ακουραστος

Και ολα ατα αλλα παιδια που ακουραστα ετρεχαν ολες αυτες τις μερες.
Μπραβο και στους νικητες στα παιδια που ηρθαν απο Κρητη απο Κω απο Πατρα απο Μακεδονια απο Θρακη απο Ηπειρο ,απο παντου.
Μπραβο και στους χορηγους που παρα τις δυσκολες συνθηκες στηρηξαν αυτη την προσπαθεια.

Μου θυμησατε παλιες καλες στιγμες αγωνων απο το 1990 που ολοι οι εμπλεκομενοι ηταν μια μεγαλη παρεα.
Ευχομαι να γινωνται τετοιες καλες εκδηλωσεις με μερακι και με κεφι
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
George/cherokee
Posts: 23
Joined: Tue Mar 25, 2014 21:53

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by George/cherokee »

Γεια σας και απο εμένα ήταν ένα γεμάτο 4Χ4 Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση και θέαμα σε όλες τις κατηγορίες!Πρωτα απο όλα να ευχαριστησω θερμά τον ΠΑΝΟ Μακρινό γιατί χωρίς αυτών δεν θα τρέχαμε στον αγώνα,όλους όσους έτρεξαν για αυτό τον αγώνα με τα καλα και τα κακά του και τέλος όλους τους συναθλητές αγωνιζόμενους αλά και φίλους καινούργιους και παλιούς !!!!Ελπιζω να τα πούμε και πάλι στο επόμενο αγώνα!!!
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by panos110 »

xomateros wrote:Παει και αυτο....τριημερο με δυνατες συγκινησεις ηταν αυτο που περασε παρεα με φιλους αδρεναλινη και πολυ κουραση..
ετσι ομως ειναι και παρολο την κουραση την ατυχα παντα δινουμε ραντεβου για το επομενο,
οσο αφορα τα αποτελεσματα εμενα προσωπικα με τον φιλο μου και οδηγο Γιωργο Σπηλιοπουλο δεν μας πηγε καλα εξαρχης με ενα κομμενο ημιαξονιο πριν καν ξεκινησει ο αγωνας να μας ριχνει την ψυχολογια μια και δεν μπορουσαμε να διεκδικησουμε τιποτα περισσοτερο περα απο μια αξιοπρεπη εμφανιση ..
Δεν το βαλαμε κατω μπηκαμε λαβωμενοι στην πρωτη ειδικη το παλεψαμε βγηκαμε και μετα απο λιγο εκανε την εμφανιση του και ενα σκασμενο ελαστικο, οποτε καπου εκει με πεσμενη ψυχολογια και λογω καποιων θεματων σχετικα με τον αγωνα αποφασισαμε να μην συνεχισουμε και μειναμε απλα θεατες παρακολουθωντας τα αλλα παιδια να δινουν ενα ωραιο αγωνα μεχρι τελους που κριθηκε στα δευτερολεπτα !!!!!
Ο Νικος Πλιακας μαζι με τον Θαναση Μπαταλη κατεκτησαν την τριτη θεση φιλαρακια καλα και οι δυο και οφειλω να πω συγχαρητηρια οπως και στον θοδωρη Πανταζακο Κωστα Γκιαουρη που για λογαριασμο της λεσχης μας εφερε την δευτερη κουπα , Πρωτοι τα παιδια απο την ευβοια Βαγγελης Γκαγκαρης και Γιωργος Βρακας συγχαρητηρια και στους δυο και ειμαι χαρουμενος που εκανα ακομα δυο φιλαρακια να εισαστε καλα παιδες και ευχαριστουμε για ολα εσας και την παρεα σας .
στις αλλες κατηγοριες τωρα το διδυμο Ανδρεας Δελης - Καμπερος Αλεξης πηραν την τριτη θεση στην κατηγορια τους στην WT36 και το αλλο διδυμο Ραυτοπουλος Βασιλης -Μπαρλος Βασιλης κατεκτησαν την δευτερη θεση στην κατηγορια τους
Επισης ενα ακομα πληρωμα που το θεωρω δικο μας λογω εντοπιοτητος του συνοδηγου Νικου δουφεξη αλλα και επειδη εδω και δυο χρονια το πανεμορφο σαμουραι του φιλου Γιωγου Σταμογλου εχει κατασκηνωσει στην Πατρα για βελτιωσεις και πλεον τον θεωρουμε δικο μας κατεκτησε την τεταρτη θεση στην WT 36
Μεγαλο μπραβο αξζει και στον Γιαννη Χαριτατο που εδωσε την ψυχη του για να περασουμε καλα και την πολυτιμη βοηθεια του και σιγουρα εχει αποθανατισει πολλες στιγμες μας επισης Και στον Χρηστο Πεττα που και αυτος εδωσε σημαντικη βοηθεια !!!
Τωρα με οτι εχει να κανει με την ολη διοργανωση εβλεπα ενα Πανο Μακρινο να δινει τα ρεστα του να τρεχει λες και εκανε προπονηση για αγωνες αντοχης στο βουνο και του αξιζουν πολλα μπραβο εναν πανταχου παρων Αγγελου τον φιλο μου τον Τακη τον γνωστο πινοκιο να ειναι συνεπης και παντα στο ποστο του τον Πανο τον Κατσανα εκει διπλα και αυτος ο Γιωργος ο ΓΚικας απο κοντα Ο Δημητρης ο Καραπασβαντης να βγαζει τα οχηματα απο τις ειδικες και ο Γιωργος Κατσουλας αν και ετρεχε βοηθουσε με την σειρα του αλλα και αλλους απο την ΟΜΑΕ Παναγιωτης Μηλας -Δημητρης Σταθακος να βοηθανε και αυτοι οσο μπορουσαν Ζητω συγνωμη αν ξεχασα καποιον
Βεβαια ελειψεις και παραλειψεις υπηρξαν και καλο ειναι να τα βλεπουμε και εμεις που κανουμε αγωνες ωστε να βελτιωνομαστε και να τα αποφευγουμεγιατι ακουσα πολλα παραπαπονα γυρω γυρω , Αυτο ομως που με στεναχωρησε σαν αγωνιζομενο ειναι οτι αν και ειμαστε απο το πρωι στις ειδικες μπηκαμε στην πρωτη ειδικη γυρω στις 5 αν θυμαμαι καλα με αποτελεσμα ολοι μας να εχουμε κουραστει, ακομα περισσοτερο μια και διαπιστωναμε πως μια νεα κατηγορια στους αγωνες που υποτιθεται θα δωση ωθηση ωστε να ξεκινησουν νεοι οδηγοι με σκοπο να μεταπηδησουν στις παραπανω κατηγοριες να νοιωθουν οτι δεν τους δινεται κανενα κινητρο και οτι απλα συμπληρωνουν τις συμμετοχες ενος αγωνα... Επισης μεγαλη συζητηση θελει αυτο με τις κλασεις της Εντρυ γιατι ακομα μια φορα διαπιστωσαμε πως ειναι αδυνατο οσο παθος και να εχεις να μπορεις να συναγωνιστεις με ενα τριανταρι ελαστικο τα θηρια των 35 ,Κατα την γνωμη μου οι κλασεις θα επρεπε να ηταν μεχρι 33 και μετα 35 +για να ειναι πιο τιμιο το παιχνιδι.
Παντως περασαμε καλα ειδαμε πολλους γνωστους και φιλαρακια καναμε νεους φιλους και ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα να ανταμωσουμε !!!!
Φιλε Κωστα σ ευχαριστούμε για τα καλοπροαίρετα σχολια!
Το ότι η entry ετρεξε αργα και χωρις θεατες ηταν λαθος σχεδιαστικο δικο μου.
Ειχα σκοπο να μετατρέψουμε την πρωτη open ειδικη σε entry όταν θα <<μαλακωνε>> από τα μεγαλα παρακάμπτοντας τα δυσκολα σημεια.Οπως και εγινε.
Ηρθε και το πυροσβεστικο 10.45 αντι για 8.30 και το πραγμα στραβωσε ακομα περισσοτερο.
Επρεπε να την ξεκινήσουμε πρωτη και ξερεις καλα ότι δεν θεωρω προσωπικα αλλα και σαν ομαδα υποδεεστερη αυτην την κατηγορια.
Αλλωστε αυτό φανηκε από το ποσο προσεξαμε τη σχεδιαση και των entry ειδικων.
Παιρνω λοιπον την ευθυνη γι αυτό και ζητω συγνωμη από τα 6 πληρωματα που ετρεξαν χωρις θεατες όπως θα επρεπε,αλλα όπως εξηγησα δεν το ειχα υπολογισει ετσι.
Στενοχωρηθηκα για σενα και το Γιωργο που δεν αγωνιστηκατε ,αλλα όλα μεσα στο πρόγραμμα είναι και ο επομενος αγωνας δεν αργει.
Καλο απόγευμα!
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by xomateros »

Πανο ξερεις πολυ καλα πως σε εκτιμω αφανταστα και οτι σχολιο και αν εκανα το εκανα καλοπροαιρετα και ειμαι σιγουρος πως το ξερεις οποτε δεν τιθεται θεμα συζητησης
Εμεις καλα περασαμε να εισαι σιγουρος γιαυτο και το μονο που μας στεναχωρισε ηταν οτι δεν ευχαριστηθηκαμε αγωνα απο την ατυχια μας !!!
αλλα δεν πειραζει καλα να ειμαστε και θα επανορθωσουμε την επομενη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Απο μενα προσωπικα εχετε την εκτιμηση μου γιατι ξερω πολυ καλα ποσο τρεξατε για ολο αυτο

Νασαι παντα καλα Πανο !!!!
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by georgexj »

επιτελους μπηκα παλι στους ρυθμους της καθημερινοτητας!!!ενα τριημερο ελαβε τελος!!!πολυ η κουραση αλλα παντα αυτο παθαινουμε ολοι αλλα και μας αρεσει!!!!πολλες οι συμμετοχες πολυ ο κοσμος!!!!οι ειδικες διαδρομες πολυ ωραιες εξυπνες τεχνικες οπως επρεπε που το παραμικρο λαθος η ατυχια σου στοιχιζε σε λεπτα!!!!μπραβο!!!αν και ηταν αναμενομενο οτι θα ηταν ετσι οι ειδικες!!!!χαζευα τον μακρινο που πεταγοτανε απο ειδικη σε ειδικη ακουραστα!!!τι να πω!!!μπραβο ρε πανο το αγαπας πολυ αυτο το πραγμα οπως και η υπολοιποι ομαδα ο κατσουλας ο αγγελου ο πινοκιο ο ζαουρης και ολα τα αλλα παιδια ακουραστα προσπαθουσαν να κουμανταρουν τα παντα!!!!μπραβο σας!!!οπως ειπε και ο μακρινος το σαββατο στραβωσανε ολα απο το πυροσβεστικο!!και αμα στραβωσει απο την αρχη δεν ισιωνει με τιποτα!!!παντα υπαρχει κατανοηση!!!!ρωτησα το σαββατο που περιμεναμε το πυροσβεστικο που ειχε χαθει και αργουσαμε τον αγγελου και τον κατσουλα και ειμαι σιγουρος οτι το θυμουνται...πινακιδες γιατι δεν ειχε και μου απαντησανε και οι δυο μαζι ειχαμε βαλει πινακιδες σιδερενιες αλλα μαλλον καποιος τις εκλεψε για σιδερα!!!το αναφερω αυτο για να λυνονται παρεξηγησεις!!!την κυριακη υπηρχανε αλλα βεβαια με χαρτι που να βρεις βραδυ να ξανα φτιαξεις πινακιδες.με στενοχωρησε το οτι την κυριακη δεν τρεξαμε την αλλη ειδικη και αν οχι αυτη κατι πιο μικρο...μπορει κατι να αλλαζε μπορει και να εμενε το ιδιο αυτο δεν θα το μαθουμε ποτε...γιατι ολοι πεζαμε στο λεπτο...... ;) ;) ;) αλλα σεβαστο γιατι υπηρχαν ατομα που επρεπε να περνανε το καραβι!!!!
Υ.Γ. Η ευβοια ο τοπος του παιχνιδιου για αυτο που θελουμε εμεις ολοι οι τρελοι....οτι κανετε παντα εχετε επιτυχια γιατι εισαστε ομαδα και λεσχη αγαπητη απ ολους και θα ειμαι παντα εκει σε οτι κανετε και το ξερετε!!!επισης εισαστε τοπος που βρισκεστε στο κεντρο της ελλαδας οποτε ολοι μπορουν να ερθουν!!!τα λεω αυτα γιατι και παντα φιλικη συμβουλη!!!!πιστευω οτι στην επομενη σας εκδηλωση η αγωνα η οτιδηποτε αλλο δεν υπαρχει λογος να πηγαινουμε τοσο περα (οχι οτι ηταν μακρυα αλλα με τοσα τρειλερ κτλ κτλ και στενο δρομο οσο να ναι ειναι δυσκολα ολα) και οταν υπαρχει τοσο μεγαλη απηχηση κοσμου!!!και ο ο λογος ειναι οτι ειναι δυσκολο να μετακινηθει τοσο μεγαλο κομβοι με αποτελεσμα την καθηστερηση και μετα να αρχιζουν τα παραπονα κτλ κτλ κτλ...σε ολο τον δρομο που κοιταζα οπου και να κοιταξεις υπαρχουν ρεμματα υπαρχουν ανηφορες κατηφορες κτλ κτλ κτλ....οποτε οτι εχετε στο μυαλο σας για την επομενη φορα εχετε το στην ακρη του μυαλου σας!!!!και παντα καλο προεραιτα και φιλικα με πολυ αγαπη προς τα προσωπα σας!!!!γιατι ξερω οτι απο μεσα σας εισαστε πιο πολυ στενοχωρημενοι εσεις!!!! ;) ;) ;) ;) ;) σε αναμονη σε οτι αλλο κανετε.....περιμενω!!!!
PromitheaS YperioN
Posts: 73
Joined: Thu Mar 06, 2014 00:05
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by PromitheaS YperioN »

ευχαριστω τα παιδια και εγω από μερος μου...που καταφεραν και οργανώσανε ολλα αυτά για να γουστάρουμε ολοι οι υπολοιποι ...καποιες φωτο μεχρι να ετοιμασω το Τρειλερ της Ταινιας....


Image


Image


Image


Image



Image




Image


Image



https://www.youtube.com/channel/UC1RXDs ... 0qjyTofl-Q
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by panos110 »

georgexj wrote:επιτελους μπηκα παλι στους ρυθμους της καθημερινοτητας!!!ενα τριημερο ελαβε τελος!!!πολυ η κουραση αλλα παντα αυτο παθαινουμε ολοι αλλα και μας αρεσει!!!!πολλες οι συμμετοχες πολυ ο κοσμος!!!!οι ειδικες διαδρομες πολυ ωραιες εξυπνες τεχνικες οπως επρεπε που το παραμικρο λαθος η ατυχια σου στοιχιζε σε λεπτα!!!!μπραβο!!!αν και ηταν αναμενομενο οτι θα ηταν ετσι οι ειδικες!!!!χαζευα τον μακρινο που πεταγοτανε απο ειδικη σε ειδικη ακουραστα!!!τι να πω!!!μπραβο ρε πανο το αγαπας πολυ αυτο το πραγμα οπως και η υπολοιποι ομαδα ο κατσουλας ο αγγελου ο πινοκιο ο ζαουρης και ολα τα αλλα παιδια ακουραστα προσπαθουσαν να κουμανταρουν τα παντα!!!!μπραβο σας!!!οπως ειπε και ο μακρινος το σαββατο στραβωσανε ολα απο το πυροσβεστικο!!και αμα στραβωσει απο την αρχη δεν ισιωνει με τιποτα!!!παντα υπαρχει κατανοηση!!!!ρωτησα το σαββατο που περιμεναμε το πυροσβεστικο που ειχε χαθει και αργουσαμε τον αγγελου και τον κατσουλα και ειμαι σιγουρος οτι το θυμουνται...πινακιδες γιατι δεν ειχε και μου απαντησανε και οι δυο μαζι ειχαμε βαλει πινακιδες σιδερενιες αλλα μαλλον καποιος τις εκλεψε για σιδερα!!!το αναφερω αυτο για να λυνονται παρεξηγησεις!!!την κυριακη υπηρχανε αλλα βεβαια με χαρτι που να βρεις βραδυ να ξανα φτιαξεις πινακιδες.με στενοχωρησε το οτι την κυριακη δεν τρεξαμε την αλλη ειδικη και αν οχι αυτη κατι πιο μικρο...μπορει κατι να αλλαζε μπορει και να εμενε το ιδιο αυτο δεν θα το μαθουμε ποτε...γιατι ολοι πεζαμε στο λεπτο...... ;) ;) ;) αλλα σεβαστο γιατι υπηρχαν ατομα που επρεπε να περνανε το καραβι!!!!
Υ.Γ. Η ευβοια ο τοπος του παιχνιδιου για αυτο που θελουμε εμεις ολοι οι τρελοι....οτι κανετε παντα εχετε επιτυχια γιατι εισαστε ομαδα και λεσχη αγαπητη απ ολους και θα ειμαι παντα εκει σε οτι κανετε και το ξερετε!!!επισης εισαστε τοπος που βρισκεστε στο κεντρο της ελλαδας οποτε ολοι μπορουν να ερθουν!!!τα λεω αυτα γιατι και παντα φιλικη συμβουλη!!!!πιστευω οτι στην επομενη σας εκδηλωση η αγωνα η οτιδηποτε αλλο δεν υπαρχει λογος να πηγαινουμε τοσο περα (οχι οτι ηταν μακρυα αλλα με τοσα τρειλερ κτλ κτλ και στενο δρομο οσο να ναι ειναι δυσκολα ολα) και οταν υπαρχει τοσο μεγαλη απηχηση κοσμου!!!και ο ο λογος ειναι οτι ειναι δυσκολο να μετακινηθει τοσο μεγαλο κομβοι με αποτελεσμα την καθηστερηση και μετα να αρχιζουν τα παραπονα κτλ κτλ κτλ...σε ολο τον δρομο που κοιταζα οπου και να κοιταξεις υπαρχουν ρεμματα υπαρχουν ανηφορες κατηφορες κτλ κτλ κτλ....οποτε οτι εχετε στο μυαλο σας για την επομενη φορα εχετε το στην ακρη του μυαλου σας!!!!και παντα καλο προεραιτα και φιλικα με πολυ αγαπη προς τα προσωπα σας!!!!γιατι ξερω οτι απο μεσα σας εισαστε πιο πολυ στενοχωρημενοι εσεις!!!! ;) ;) ;) ;) ;) σε αναμονη σε οτι αλλο κανετε.....περιμενω!!!!
Γιωργο ευχαριστούμε για τα καλα σου λογια!!!
Κάθε φορα που θα περναω από την ειδικη της Κυριακης θα θυμαμαι την αμερικανια που εκανες στο εντο με τερμα γκαζι τη στιγμη που επρεπε για να μην τουμπάρεις.
Αυτό μ αρεσει μετα απο κάθε αγωνα.
Όταν εχει ησυχασει το βουνο και μαζευω τις κορδελλες , σκέφτομαι τον καθενα από εσας στο πιο εντυπωσιακο του περασμα στο συγκεκριμενο σημειο!
Το κουμπαρακι μου όμως σου εριξε στις μοιρες αφου εδειξε ακριβως 90 !!! :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by samisnow »

Nα ευχαριστησω και γω με την σειρα μου ολα τα παιδια της ΑΟΕ για τον πολυ καλο αγωνα και ολα τα σχεικα που λεμε καθε φορα....
ο Πανος ειναι το αντιθετο του Ηρακλή..αν του Ηρακλη του έκοβαν τα μαλλια....το κλανε το αρχιδι...ε ο Πανος ετσι και βγαλει μαλλια..παει..το χασαμε το κορμι...

θελω να πω οτι δεν κομπλαραμε εμεις τον αγωνα λογο καραβιων...ομως επρεπε να γινει διοτι με τοσα που παθαμε στην διαδρομη προς πειραια αν τελειωναμε μιση ωρα πιο αργα..αντε γεια....ουτε την τριτη δεν θα προλαβαιναμε.... 2 λαστιχα στο τρειλερ....συν κινηση... ευτυχως που ειχαν φτασει νωριτερα οι δικοι μας και το κρατησαν 5 λεπτα μεχρι να φτασουμε....

ο αγωνας ηταν απίστευτα οργανομενος....με τοσες συμμετοχες ομως και καθηστερησεις απο πυροσβεστικα κλπ την πατησαμε λιγο...ολα καλα ομως..
τελικα ο προεδρος Κατσουλας σας βελτιωσε ολους και λετε εσεις οτι θελετε... :D :D :D

μακαρι ολοι οι αγωνες απο δω και περα να πηγαινουν ετσι....τοσες συμμετοχες τοσο θεαμα τοσα τρελα ατομα νεα και παλια.....ειναι πολυ ευχάριστο....

και στην αλλη με καλο λοιπον...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: 2o Wild Terrain Evia 17 & 18/10/2015 (AOE4X4)

Post by katsulas »

Κουμπαράκι μου τρελό σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.
Μακάρι να αλλάξει το κλίμα στο αγωνιστικό κομμάτι του 4Χ4 στην Ελλάδα και όλοι μας να πηγαίνουμε σε όλη την Ελλάδα.
Χάρηκα πολύ που για ακόμη μία φορά βρέθηκα με πολύ καλά μου φιλαράκια απ' όλη την Ελλάδα και με κάποιους που είχαμε μόνο internetική επαφή να γνωριστούμε από
Image
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”