ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by AGGELOSK »

tsekmesolo wrote:ευχομαι να γινει ο αγωνας που ετοιμαζετε σκετη καβλα, με πολλες συμετοχες,πολυ καλη διαθεση απο ολλους,χωρις ζημιες και πανω απ ολα παρα πολυ δυσκολος ετσι ωστε να γουσταρουν οι οδηγοι και συνοδηγοι

Ευχαριστούμε για τις ευχές σου. ;) ;) ;) Από καλή διάθεση είμαστε φίσκα...χαχαχαχ
θα κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε για να περάσουμε όλοι καλά.
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by toro »

georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.Ρε.....ΑΓΓΕΛΕ!!!!!!! Βλεπω τον Μιχαλοπουλο να εχει ξεκαρδιστει στα ΓΕΛΙΑ!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ....Μηπως καποιος του ειπε οτι θα κατεβουμε και ΜΕΙΣ!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by AGGELOSK »

toro wrote:
georgexj wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.Ρε.....ΑΓΓΕΛΕ!!!!!!! Βλεπω τον Μιχαλοπουλο να εχει ξεκαρδιστει στα ΓΕΛΙΑ!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ....Μηπως καποιος του ειπε οτι θα κατεβουμε και ΜΕΙΣ!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σας περιμένουμε , προβλέπετε παρεακι απίστευτο....

ΜΑΝΩΛΗ δε βλεπεις που ψαχνει 44" .... φοβαται.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by georgexj »

Εγώ με τα 39αρια θα παλεύω μέσα στα θηρία δεν θέλω να μεγαλώσω άλλο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θα χαλάω το βουνό με τα 44αρια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by AGGELOSK »

georgexj wrote:Εγώ με τα 39αρια θα παλεύω μέσα στα θηρία δεν θέλω να μεγαλώσω άλλο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θα χαλάω το βουνό με τα 44αρια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα σε στεναχωρησω.. ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΔΕ ΧΑΛΑΕΙ ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


ΥΓ. απο D9 και πανω για να γινει κατι..
χαχαχαχαχαχαχαχαχ
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by samisnow »

georgexj wrote:Εγώ με τα 39αρια θα παλεύω μέσα στα θηρία δεν θέλω να μεγαλώσω άλλο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θα χαλάω το βουνό με τα 44αρια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εσυ καυλακι μεινε εκει στα bebe γιατι οι κεντρικοι σου δεν αντεχουν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by toro »

;)
samisnow wrote:
georgexj wrote:Εγώ με τα 39αρια θα παλεύω μέσα στα θηρία δεν θέλω να μεγαλώσω άλλο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θα χαλάω το βουνό με τα 44αρια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εσυ καυλακι μεινε εκει στα bebe γιατι οι κεντρικοι σου δεν αντεχουν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
......Ποιος ειμαι;...Που παω.... Τι ψαχνω;;;....(που θα παει, θα γινω και γω ΜΕΓΑΛΟΣ καποτε!!!!!) :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by samisnow »

toro wrote:;)
samisnow wrote:
georgexj wrote:Εγώ με τα 39αρια θα παλεύω μέσα στα θηρία δεν θέλω να μεγαλώσω άλλο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θα χαλάω το βουνό με τα 44αρια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εσυ καυλακι μεινε εκει στα bebe γιατι οι κεντρικοι σου δεν αντεχουν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
......Ποιος ειμαι;...Που παω.... Τι ψαχνω;;;....(που θα παει, θα γινω και γω ΜΕΓΑΛΟΣ καποτε!!!!!) :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
πιστεψε με φιλε... εισαι ΜΕΓΑΛΟΣ :D :D :D :D

φανταζεσαι να το κανεις σαν τον Μιχαλοπουλο και να εχεις 40 κεντρικους στην αποθηκη....πεταμενα λεφτα.χαχαχαχαχαχαχα
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by georgexj »

Είσαι τυχερός που έχεις βρει το κόλπο. ....έβαλες τον συνοδηγό σου να γίνει κολλητός με τον δικό μου και εκεί χάνουμε την μπάλα μετά. .....αλλά που θα πάει θα γυρίσει ο τροχός τώρα λεγε όσα θες σου έχω δώσει πάτημα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by samisnow »

georgexj wrote:Είσαι τυχερός που έχεις βρει το κόλπο. ....έβαλες τον συνοδηγό σου να γίνει κολλητός με τον δικό μου και εκεί χάνουμε την μπάλα μετά. .....αλλά που θα πάει θα γυρίσει ο τροχός τώρα λεγε όσα θες σου έχω δώσει πάτημα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

υπαρχει λυση...αλλα δεν μπορω να αποκαληψω τσαμπα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ενα θα σου πω ομως...δωσε τον του κοκκινη του γιωργη σε 2 αγωνες...... θα σου φιλαει τα ποδια μετα......(ο συνοδηγος σου)

θα του κανει τρεις αγιο, πασχα και 15αυγουστο μαζι 2 φορες και 2-3 φορες το ευαγγελιο για να το μαθει απ εξω και μετα θα πεταει....

αυτο ειναι η μια λυση....η αλλη μονο με ανταλλαγματα θα δωθει...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”