ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

SUMAHERAKI
Posts: 50
Joined: Tue Dec 01, 2009 20:08

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by SUMAHERAKI »

Αυτα και αλλα πολλα στα" Απιστευτα και ομως Αληθινα"
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by samisnow »

mikeoff wrote:
AGGELOSK wrote:
mikeoff wrote:Μετά από όσα μαθαίνω χαίρομαι ακόμη παραπάνω που τα πληρώματα απο βόρια Ελλάδα επιλέγουν μόνο τη Βουλγαρία για να αγωνιστούν. Εκεί δεν έχει κολλητούς μεταξύ αγωνιζόμενων και κριτών. Δεν θέλω να προσβάλλω κάποιον, αλλά το έργο το έχουμε δει κατά επανάληψη. Δεν ήμουν εκεί για να κρίνω κατ' ιδίαν αλλά πιστεύω ότι οι πληροφορίες μου είναι καρά έγκυρες.
Κ. mikeoff θα πρέπει να αναφερθείτε συγκεγκριμενα και όχι αοριστα στο τι εννοείται με τα λεγόμενα σας, διαφορετικά φαίνεται αρκετά κακόβουλο το σχόλιο σας απέναντι σε ένα σωματείο που δεν το γνωρίζετε καν .
Και πιο σωστό είναι όταν κατηγορούμε κάποιον για κάτι να το κάνουμε ονομαστικά και όχι με ψευδώνυμα.

Κοκολακης Αγγελος.

Κύριε Κοκολάκη,
κανέναν δεν κατηγορώ κανέναν δεν θέλω να βλάψω..Αυτό που θέλω να μεταφέρω όμως είναι ότι στον πρώτο αγώνα της χρονιάς (που με τόση δυσκολία ,που όλοι ξέρουμε γίνονται), πάλι δημιουργήθηκαν θέματα.Να σας γνωστοποιήσω ότι έχω τρέξει σε αρκετά trial σε τρία wild terrain και σε τρία trophy.Εχω νιώσει την αδικία στο πετσί μου αλλά εχω δει και πληρωματα να πλήττονται απο γνωριμίες. Σας παραθέτω τρεις που μου έρχονται πρόχειρα και αν το ψάξετε θα δείτε ότι δεν ψεύδομαι:

1)Στο πρώτο wild terrain της Εύβοιας και αφού έχω περάσει τεχνικό έλεγχο, στο φαΐ το βράδυ μου ανακοινώνουν ότι δεν θα τρέξω γιατί φοραω λάστιχο με σχηματισμό V, κάτι που δεν φαίνεται σε κανέναν κανονισμό γιατί απλά στον συγκεκριμένο αγώνα δεν αγωνιζεσαι καθόλου σε άσφαλτο. Αποτέλεσμα να ψάχνω όλο το βράδυ να βρω λάστιχα γιατί είχα κάνει ένα σορό έξοδα και χιλιόμετρα. Μετά απο νομικές απειλές μου επιτρέπουν να τρέξω και στη διάρκεια του αγώνα ενημερώνομαι απο ανθρώπους της λέσχης ότι το θέμα το έκανε παλιός αγωνιζόμενων που γνώριζε χρόνια τους άρχοντες του αγώνα.Εμένα κανένας...

2) Να σας θυμίσω την περίπτωση του πληρώματος απο Αθήνα που αδικήθηκε στο τελευταίο Thesssaloniki Trophy με αποτέλεσμα να ακυρωθεί ο αγώνας μετά απο ομηρικές μάχες. ..

3) και προς θεού δεν ξεχνάμε στον περσινό αγώνα wild terrain στη Πάτρα που πλήρωμα ξεκίνησε χωρίς να είναι δεμένες οι ζώνες αλλά και σε κάποιο εμπόριο που δεν κατάφερε να περάσει, και μπήκε από άλλη μεριά που δεν επιτρέποταν, απλά δεν ακυρώθηκε. .... (υπάρχουν video για όλα αυτά)

Όλα αυτά κ Κοκολάκη απλά για να σας δείξω ότι δεν έχω δόλο απλά θέλω το καλό του αθλήματος, που με τις δυσκολίες που περνά, έχω την αίσθηση ότι δεν χρειάζεται άλλες.

Με εκτίμηση Κοντίδης Μιχάλης
επειδη λες παπαριες λοιπον φιλε μου σου λεω οτι μιλησα με τον Δημητρη και μου ανεφερε το γεγονος οτι δεν ειχαμε δεμενες ζωνες το οποιο το δεχομαι και το οποιο καποιος μας ενημερωσε και σταματησαμε και τις δεσαμε προφανος..αλλα και αν δεν τις δεσαμε γιατι δεν θημαμαι ηλικρινα ποινη δεν φαγαμε γιατι δεν μας πειραν χαμπαρι...λοιπον μην σκαλιζεις πληγες που δεν φανηκαν ποτε και κατσε να πηγαινεις βουλγαρια....το καταλαβες φιλαρακι? ασχετα με ολα που εγιναν και που οι αγωνιζομενοι που εχουμε εμπλακει μεσα σ αυτο καλος η κακος πεταγεσαι σαν το αγκουρι να μας βαλεις στην θεση μας....ε λοιπον δεν εισαι ο ανθρωπος που εχει δικαιωμα να μιλαει....και αν θες το τηλ μου ειναι 6973390034 παρε με....
αυτα που λες να τα λες κατ ιδιαν και οχι να βαζεις φιτιλια...αντε

και το αμαξι μας δεν περασε απο εμποδιο απο αλλη μερια φιλε μου...παντα περναει απ ολες τις μεριες..οποιες και αν εχει οργανωσει η εκαστοτε λεσχη κλπ....λοιπον σε παρακαλω πολυ
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by kostas654 »

Εχω μια φιλη που η θεια της ειναι απο τα χανια και της περιεγραψε το γεγονος και θελει να παρει θεση και αυτη για το γεγονος και το καλο του αθληματος.....αν εχει καμια απορια θα την φερω σε επαφη με εσας που λειπατε ή ακουσατε κατι Για να ενημερωθει λεπτομερως.
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by AGGELOSK »

kostas654 wrote:Εχω μια φιλη που η θεια της ειναι απο τα χανια και της περιεγραψε το γεγονος και θελει να παρει θεση και αυτη για το γεγονος και το καλο του αθληματος.....αν εχει καμια απορια θα την φερω σε επαφη με εσας που λειπατε ή ακουσατε κατι Για να ενημερωθει λεπτομερως.
:D :D :D
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by xomateros »

Εδώ και μερες παρακολουθώ το θεμα και δεν πηρα θεση αν και βρισκομουν σε αυτόν τον αγωνα για τον πολύ απλουστατο λογο....
Κυριοι κατηγορούμε οι μεν τους δε για πραγματα που παντα γινονταν και θα εξακολουθουν να γινονται μια και αδυνατον να μπορέσεις να εισαι τελειος ειτε σαν οργανωτης ειτε σαν οδηγος ειτε σαν ανθρωπος....οπως αλλωστε συμβαινει σε όλα τα επίπεδα στην ζωη μας
Γιαυτο λοιπον ας σεβαστούμε ο ενας τον αλλον γιατι θα μπορούσαμε να ειμαστε εμεις στις θεσεις τους ....οποτε βαλτε λιγο τον εαυτο σας στην μερια τους και θα καταλάβετε παρα πολλα...

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΜΑΝΩΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ

Ο ΘΥΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΛΙΓΟ...ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ !!!!!!!!!!
Last edited by xomateros on Wed May 13, 2015 16:25, edited 1 time in total.
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by ALEXELIS »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?t=12&v=VKWZTCIU_cQ[/youtube]


στο 0.13 αρχες βιντεο η κορδελα παει στο παλικαρι με την κοκκινη μπλουζα πιο ξεξια απ το δεντρακι στην κορφη οπου ειναι η πετρα σωστα !!!!! αρκετα δεξια απο το βουναλακι και τις ροδιες . ενα μετρο εμεινε για την κορφη και ημουν τερμα γκαζ και πιο αριστερα απ τα αυλακια που κανανε τα 44'' < βλεπε φωτο> με το βραχακι λετε να περασα πανω η πιιο δεξια απ το βραχο αυτο τερμα κορφης ????
wild rerrain Chialphanuiotaalpha Mualphaiotaomicronsigmaf 2015 282_zpsqizl0sxw.jpg
wild rerrain Chialphanuiotaalpha Mualphaiotaomicronsigmaf 2015 282_zpsqizl0sxw.jpg (77.28 KiB) Viewed 4259 times
τελος παντων τα πραγματα ειναι οριακα !!!!!!! μπορει και να ειμαι εξω δεν ειπα ποτε το αντιθετο σε κανεναν σας !!!!!! φαινεται καθαρα οτι δεν ειχα προθεση να παρακαψω το εμποδιο εσκεμενα !!!!!

εσκεμενα ομως με πεταξε ο συναγωνιστης μου εκτος παιχνιδιου τελειως !!!!! οπως και οι περισοτεροι απο εσας !!!!!...αυτο ειναι που με πειραξε περισσοτερο απο ολα !!!!το καρφωμα στην πλατη απο υποτειθεμενους φιλους που δεν το συζητησε πρωτα με εμενα ....θυμασε φιλε μου που δωσαμε τα χερια μολις τερματισες και εσυ την ειδικη και σου πα τους σκισαμε φιλαρα μου ....κανενας απ τους δυο μας δεν εδεσε !!!!! μου το χες εκπλιξη για αργοτερα εεε...μου αρεσει που στο τραπεζει ησουν και 1000/100 σιγουρος οτι ημουν ολος εκτος που μου το ειπες και προσωπικα ,κατοπιν εορτης

Και το ξαναγραφω !!!! την ποινι δεν την εγραψε κανενας απ τους κρητες εκεινη τη στιγμη ,εαν το γραφαν τα παιδια δεν θα ειχα θεμα , εαν ημουνα εξω, ημουν εξω ριξτη μου τοτε και ολα καλα οχι αυτο . θεμα εχω με την κινηση του !!!!!

Οποιος θελει μπορει ελευθερα να συνεχισει τα καρφοματα ελευθερα ψαξτε να βρειτε και αλλες φωτογραφιες που ειμαι καθαρα εκτος οπως γραψατε παραπισω


σας ευχαριστω καλη καρδια τελος
mikeoff
Posts: 65
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:23

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by mikeoff »

samisnow wrote:
mikeoff wrote:
AGGELOSK wrote:
mikeoff wrote:Μετά από όσα μαθαίνω χαίρομαι ακόμη παραπάνω που τα πληρώματα απο βόρια Ελλάδα επιλέγουν μόνο τη Βουλγαρία για να αγωνιστούν. Εκεί δεν έχει κολλητούς μεταξύ αγωνιζόμενων και κριτών. Δεν θέλω να προσβάλλω κάποιον, αλλά το έργο το έχουμε δει κατά επανάληψη. Δεν ήμουν εκεί για να κρίνω κατ' ιδίαν αλλά πιστεύω ότι οι πληροφορίες μου είναι καρά έγκυρες.
Κ. mikeoff θα πρέπει να αναφερθείτε συγκεγκριμενα και όχι αοριστα στο τι εννοείται με τα λεγόμενα σας, διαφορετικά φαίνεται αρκετά κακόβουλο το σχόλιο σας απέναντι σε ένα σωματείο που δεν το γνωρίζετε καν .
Και πιο σωστό είναι όταν κατηγορούμε κάποιον για κάτι να το κάνουμε ονομαστικά και όχι με ψευδώνυμα.

Κοκολακης Αγγελος.

Κύριε Κοκολάκη,
κανέναν δεν κατηγορώ κανέναν δεν θέλω να βλάψω..Αυτό που θέλω να μεταφέρω όμως είναι ότι στον πρώτο αγώνα της χρονιάς (που με τόση δυσκολία ,που όλοι ξέρουμε γίνονται), πάλι δημιουργήθηκαν θέματα.Να σας γνωστοποιήσω ότι έχω τρέξει σε αρκετά trial σε τρία wild terrain και σε τρία trophy.Εχω νιώσει την αδικία στο πετσί μου αλλά εχω δει και πληρωματα να πλήττονται απο γνωριμίες. Σας παραθέτω τρεις που μου έρχονται πρόχειρα και αν το ψάξετε θα δείτε ότι δεν ψεύδομαι:

1)Στο πρώτο wild terrain της Εύβοιας και αφού έχω περάσει τεχνικό έλεγχο, στο φαΐ το βράδυ μου ανακοινώνουν ότι δεν θα τρέξω γιατί φοραω λάστιχο με σχηματισμό V, κάτι που δεν φαίνεται σε κανέναν κανονισμό γιατί απλά στον συγκεκριμένο αγώνα δεν αγωνιζεσαι καθόλου σε άσφαλτο. Αποτέλεσμα να ψάχνω όλο το βράδυ να βρω λάστιχα γιατί είχα κάνει ένα σορό έξοδα και χιλιόμετρα. Μετά απο νομικές απειλές μου επιτρέπουν να τρέξω και στη διάρκεια του αγώνα ενημερώνομαι απο ανθρώπους της λέσχης ότι το θέμα το έκανε παλιός αγωνιζόμενων που γνώριζε χρόνια τους άρχοντες του αγώνα.Εμένα κανένας...

2) Να σας θυμίσω την περίπτωση του πληρώματος απο Αθήνα που αδικήθηκε στο τελευταίο Thesssaloniki Trophy με αποτέλεσμα να ακυρωθεί ο αγώνας μετά απο ομηρικές μάχες. ..

3) και προς θεού δεν ξεχνάμε στον περσινό αγώνα wild terrain στη Πάτρα που πλήρωμα ξεκίνησε χωρίς να είναι δεμένες οι ζώνες αλλά και σε κάποιο εμπόριο που δεν κατάφερε να περάσει, και μπήκε από άλλη μεριά που δεν επιτρέποταν, απλά δεν ακυρώθηκε. .... (υπάρχουν video για όλα αυτά)

Όλα αυτά κ Κοκολάκη απλά για να σας δείξω ότι δεν έχω δόλο απλά θέλω το καλό του αθλήματος, που με τις δυσκολίες που περνά, έχω την αίσθηση ότι δεν χρειάζεται άλλες.

Με εκτίμηση Κοντίδης Μιχάλης
επειδη λες παπαριες λοιπον φιλε μου σου λεω οτι μιλησα με τον Δημητρη και μου ανεφερε το γεγονος οτι δεν ειχαμε δεμενες ζωνες το οποιο το δεχομαι και το οποιο καποιος μας ενημερωσε και σταματησαμε και τις δεσαμε προφανος..αλλα και αν δεν τις δεσαμε γιατι δεν θημαμαι ηλικρινα ποινη δεν φαγαμε γιατι δεν μας πειραν χαμπαρι...λοιπον μην σκαλιζεις πληγες που δεν φανηκαν ποτε και κατσε να πηγαινεις βουλγαρια....το καταλαβες φιλαρακι? ασχετα με ολα που εγιναν και που οι αγωνιζομενοι που εχουμε εμπλακει μεσα σ αυτο καλος η κακος πεταγεσαι σαν το αγκουρι να μας βαλεις στην θεση μας....ε λοιπον δεν εισαι ο ανθρωπος που εχει δικαιωμα να μιλαει....και αν θες το τηλ μου ειναι 6973390034 παρε με....
αυτα που λες να τα λες κατ ιδιαν και οχι να βαζεις φιτιλια...αντε

και το αμαξι μας δεν περασε απο εμποδιο απο αλλη μερια φιλε μου...παντα περναει απ ολες τις μεριες..οποιες και αν εχει οργανωσει η εκαστοτε λεσχη κλπ....λοιπον σε παρακαλω πολυ
Δυστυχώς για σένα φίλε μου δεν θα πέσω στο επίπεδο που θέλεις με χαρακτηρισμούς κτλ.Οταν μιλάω πάντα, αυτά που θα υποθούν θα είναι τουλάχιστον δύο φορές τσεκαρισμένα!!!
Στη συνέχεια θα σεβαστώ τον Δημήτρη που δεν θέλει συνέχεια στο θέμα. Οπότε ΤΕΛΟΣ
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by samisnow »

φιλε μου οταν αναφερεσαι σε μενα θα τα λες και δημοσια αλλα και κατ ιδιαν γιατι δεν εχω να κριψω κατι μα ουτε και να αγχωθω για κατι...οταν εχεις επιχειρηματα και πιστευεις στον εαυτο σου που απλα οταν κοιμαται εμεις ολοι τρεχουμε στα βουνα απλος ριχτα στο τραπεζι μεσο ενος τηλεφωνου η κατι τετοιο τελος παντον.....γιατι προσβαλεις καταστασεις που δεν σου επιτρεπω...και αν σου επιτρεπεται απο δω πιστεψε με αγορι μου απο κοντα δεν θα σου επιτραπουν....αν σεβοσουν που λες τον δημητρη απλος θα εβγαζες τον σκασμο και απλα θα στηριζες αυτα που λεει και θα χες καθε δικαιωμα χωρις ομως να προσβαλεις τους παντες...
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by AGGELOSK »

Κύριοι όταν γράφεις κάτι δημόσια πρέπει να είσαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις τον αντίλογο..
να σας θυμίσω ότι πρώτα εσείς αναφερθήκατε μέσω του αγώνα σε διάφορα θέματα .
οπότε οι απαντήσεις που πήρατε ήταν ανάλογα με τα γραφόμενα σας και πως αλλιώς και με φωτογραφίες.
Οι πρώτοι που θα θέλαμε να μην συνεχίζετε η συζήτηση αυτή θα είμαστε εμείς αν νομίζαμε ότι έχουμε κάνει κάτι λάθος.
Δυσφημίζετε ένα αγώνα και μέσω αυτού ένα θεσμό που ήδη έχει και περνά δύσκολους καιρούς..

Σας ευχαριστω.
Κοκολακης Αγγελος.
mikeoff
Posts: 65
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:23

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by mikeoff »

Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεστε επιθετικοί, ούτε ονόματα ανέφερα ούτε αυτοκίνητα? ???????

Μάλλον όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”