ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by xomateros »

samisnow wrote:
xomateros wrote: Η πιο ανατριχιαστικη στιγμη για μενα ηταν όταν ο αγγελος με τον Σπυρο εδωσαν τα κυπελλα τους στον Διαμαντή-Ψιστακη.....ρε μιναρα Διαμαντή δεν σε ειχα για ευαισθητουλικο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ελατε Πατρα φιλε γιατι χωρις εσας δεν κανουμε αγωναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
καποιοι πρεπει να δουν ορισμενα θεματα στο τι τελικα εστει να υπαρχει ανταγωνισμος αλλα παραλληλα στιγμες αλλιλεγγυες μεταξι μας...
στην πραγματικοτητα θα ενιωθα εντελος ηλιθιος αν "ΔΕΝ" εδεινα την ρεζερβα μου στον Κοκολακη-Κατρη βλεποντας μονο το κυπελλο να πλησιαζει....οπως επεισης οντος ανατριχιασα οταν αυτοι οι δυο ειπαν οσα ειπαν στην απονομη....
τετοιες κινησεις ας τις δουν κι αλλοι που εκαναν το ακρος αντιθετο...για ενα γαμοκυπελλο χωρις αξια!!! οι πραγματικες αξιες φανηκαν

τελος μπραβο σε ολους τους συναθλητες μας για τις προσπαθειες που κατεβαλαν..ο αγωνας ηταν ωραιος...μπραβο στα παιδια της λεσχης 4χ4 Χανιων συγχαριτηρια στους νικητες και πολλα μα πολλα respect στα ατομα που ξεχωρισαν και εδειξαν οτι ολοι μπορουν να συμμετασχουν με δυναμη στους αγωνες οπως και το απεδειξαν..
+1000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by κυριακος αθανασιου »

αυτο που καταλαβα εγω απ ολα οσα ειδα και ακουσα ειναι οτι ο ανδρουλακης παλι τον φορεσε στον μαριο...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μπραβο σε ολους...νικητες κ μη...οσο για την φιλοξενεια..οπου κ αν γυρισω το κεφαλι μονο τα καλυτερα ακουω!!!
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by AGGELOSK »

AGGELOSK wrote:ΛΕΣΧΗ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4
WILD TERRAIN ΧΑΝΙΑ 8-9-10 ΜΑΙΟΥ 2015
Ευχόμαστε καλό ταξίδι & ασφαλή επιστροφή στους αγωνιζόμενους που μας τίμησαν με την παρουσία τους.
Τα τελικά αποτελέσματα του αγώνα.
Περισσότερα ,φωτο και βίντεο πολύ σύντομα.

Image

Να με συγχωρέσετε αλλά από την κούραση και την βιασύνη έβαλα το μη διορθωμένο τελικό έγγραφο.

Image
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by ALEXELIS »

Καλησπερα και απο εμενα μετα απο 17 ωρες ταξιδι επιστροφης ,επιτελους σπιτι !!!!!

θα ηθελα να γραψω μερικα πραγματα για τον αγωνα WILD TERRAIN στα χανια δεν ξερω πως θα το διατυπωσω θα προσπαθησω παντως

Καταρχας ευχαριστω τη Λεσχη Χανιων για τη φιλοξενια τους, ενα μεγαλο μπραβο στους νικητες ολων των κατηγοριων και ενα τεραστιο μα τεραστιο συγνωμη στα ατομα που ηταν παρων το βραδι του Σαββατου στο τραπεζι οπου ξεπερασα τα ορια μου ειλικρινα λυπαμε, απλα ηρθα εκτος εαυτου οταν ακουσα τις φωνες του .....

Λοιπον να πουμε τα πραγματα οπως τα εζησα εγω

Σαββατο 4η ειδικη τελευταια 3,2,1, gooo πισω και... τριτη τερμα γκαζ παρατεταμενη αποτομη ανηφορα ,πετρες, λακους, ξυλα τα παντα μεσα, σημαδι μονο η κορφη και καπου κοντα στην κορφη το αυτοκινητο κανει τα δικα του, καταλαβαινω οτι πεταξε κολο δεξια και το μαζευω και βγαινω κοριφη , κορδελες απο δεξια δεν υπειρχαν, κομμενες απο πριν ,τελικα το πρωτο αυτοκινητο που βγαινει χωρις εργατη κορφη, και βουρ για τερματισμο οπως και εγινε
φωνες του Ntista γιατι κανω σβουρες απ τη χαρα μου μετα τον τερματιμο [ειχε δικιο] τιποτα αλλο. περναν και ολα τα αλλα αυτοκινητα απο εκει της κατηγοριας μου, 7 στο συνολο[ νομιζω] τελειωνουμε, τελειωνει και η ΕΝΤRΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΩΡΕΣ με φωναζει ο συνοδηγος μου, Μητσο ελα θελουν να μας ριξουν ποινη ,παμε στο επιμαχο μερος εγω ο συνοδηγος μου ο Σταθακος ο κρητης που ηταν στην κορφη και ο υπευθινος διαδρομων Α .Κ. Και κανα δυο αλλοι οπου δεν χριαζεται να αναφερουμε φυσικα τωρα εχει κορδελα εκει !!!!καινουρια
ΔΙΑΛΟΓΟΣ
Α.Κ.- μητσο δικια σου η ροδια εκει εξω
εγω - που να ξερω τι να σου πω ρε φιλε τοσα αυτοκινητα περασαν ξερω γω μπορει ναι ,τι να πω
Σταθακος - εκει εξω εισαι εκτος το ξερεις εχεις ποινη
εγω - μητσο τι λες !!!!! τωρα μου το λες μετα απο δυο ωρες ???? δεν παιζει τετοιο σεναριο ξεχασετο
Α.Κ. στον κρητη -ειδες τον Αλεξελη να βγαινει εκτος κορδελας ????
κρητης -ποια κορδελα δεν ειχε δεν προλαβαμε να βαλουμε ,οχι εγω δεν ειδα το αυτοκινητο ερχονταν τεζα και πεταχτηκα στην ακρη μην με σκοτωσει
Α.Κ. τι δεν ειχε κορδελα τι λετε τωρα ρε παιδια τι να του πουμε αν δεν ειχε κορδελα και δεν του εριξες τοτε ποινη , το θεμα εληξε .-
Σταθακος -κουβεντα


το βραδι στην ταβερνα
τα αποτελεσματα τα παιρνω απ τον κυριο Σταθη οπου ειναι και ο πρωτος που τα ακουει χωρις να φταιει [Συγνωμη φιλε ]
Αλεξελης 25 λεπτα ποινη απο πρωτος με δυο λεπτα διαφορα πεμτος !!!!!!

κατα τις 10 ερχεται και ο Α.Κ.και του λεω το συμβαν ηρεμισε μου λειει θα τα βρουμε ολα, σε δυο λεπτα ο κρητης της εκινησης
Α.Κ.-τι εγινε με το Νο 8 παιδια δεν ξερω εγω δεν ξερω και πολλα απο αυτα ειδα να φευγει προς τα εξω αλλα δεν ξερω και πολλα ειχε και σκονες πετρες τι πω να τα βρουμε
Α.Κ.-ειδες ρε μ@λ@...παμε να δουμε τι θα γινει μην αγχονεσαι
Στο τραπεζει τωρα μολις σηκωνεται ο κρητης, ο Αγγελος ,ο Σταθης Μ,ο Σταθακος και εγω να παμε επανω πεταγεται ο Ν....ς
και βαζει τις φωνες μες τον κοσμο ...εεεεε μετα ακολουθησε το πανιγυρι απο εμενα, ημουν στα κοκκινα εκαψα φλατζα !!!
και παλι συγνωμη απ τα βαθη της καρδιας μου σε ολους


Κ. Σταθακο το οτι σου ειπαν οι κρητες για την ποινη ειναι μπαρουφες ,καλο θα ειναι να κανεις σωστα τι δουλεια σου για να μην υπαρχουν φασαριες. Οι ποινες πεφτουν εκεινη την ωρα αλλιως ο φιλος σου που ηθελε να παρει τον αγωνα με αυτον τον τροπο ας εκανε ενσταση με αποδειξεις η ας μου το ελεγε . και την επομενη μερα στην τρυπα που το εσπασε δεν χρειαζονταν του κανεις κουμαντο πως να το βγαλει ,ειχε συνοδηγο ,ο Αληταρχης δεν νομιζω να πρεπει να εμπλεκεται

Αποτελεσματα δικα σας

τα δικα μου, εκανα καινουριους φιλους, ειδα παλιους, περασα καλα στις ειδικες αν και ειχαν μερικες πετρουλες παραπανω, ξημερωσα το βραδι του Σαββατου ,ξεκοψα απο μερικους .
User avatar
geokriti
Posts: 142
Joined: Mon Apr 11, 2011 08:09
Location: ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by geokriti »

ΚΑλησπερα και απο μενα θα θελα να πω την αποψη μου οσο αφορα το αγωνιστικο κοματι σχετικα με τον Αλεξελη,ενω καταφερα ωριακα να βγω πρωτος στη κατηγορια μου μετα την ατυχια του Μανωλη να σπασει στη τελευταια super ειδικη ενω ηταν μπροστα μου 1.5 λεπτο και ο Τσουρλακης να με κυνηγαει σα λυκος ο
Δημητρης μεχρι το σημειο που εφαγε τη ποινη δεν ποιανοτανε κυριολεκτικα .ενω μετα το τελος της
δευτερης ειδικης ηταν 10 δευτερα μπροστα μου στο τελος της τριτης ειδικης μου εριχνε 4 λεπτα, εκανα 3 δεσιματα με τον εργατη και δεν εκανε κανενα, μαλλον να το πω ποιο απλα δεν εβγαλε πουθενα σκοινι,ετσι οπως πηγαινε ισως λεω ισως να χτυπαγε 1 χρονο γενικης καταταξης,Εχω και ο συνοδηγος μου Μανωλης Ξειδιανακης ευχαριστουμε τη λεσχη 4χ4 Χανιων για τη φιλοξενια
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by samisnow »

Ειστε τυχεροι που εσβησε το γαμοκινητο μου απο μπαταρια ενω εγραφα οσα δεν εχετε ακουσει...επρεπε να ντρεπεστε λιγο για 2 γαμοπραματα...ο ενας απλα να σεβαστει 2 ανθρωπους που ΜΑΣ εκαναν το χατηρι να κλεισουν ενα αθλιο πρωταθλημα οσον αφορα τις συμμετοχες και τιποτα αλλο του 2014 και χωρις αυτους θα τρωγαμε ακομα υποβριχιο βανιλια...και ο αλλος αν εχει προσωπικα προβληματα ας τα λυΝει εκτος εμας τους αθλητες... λοιπον.. ειστε και οι δυο θεορω φιλοι μου και απλα οτι λεω πισω σας τα λεω κΙ μπρωστα σας...ξεκοληστε και σκεφτητε οτι τελικα ενας γαμο ντενεκες (κυπελλο) μας χωριζει..
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by panos110 »

Καλημέρα από Χαλκιδα!
Η λεσχη Χανιων εκανε μια μεγαλη προσπαθεια να διοργανωσει έναν επιτυχημενο αγωνα.
Εγκαινιασε την κατηγορια entry, χαρη στην οποια ειδαμε νεους αγωνιζομενους στις ειδικες.
Εκ μερους της ΑΟΕ4χ4 αλλα και προσωπικα θελω να πω ένα μεγαλο ευχαριστω γι αυτό το γεματο τριημερο.
Ο Αγγελου θ ανεβασει τις φωτογραφιες που βγαλαμε πολύ συντομα.
panos110
Posts: 416
Joined: Sat Nov 20, 2010 00:01

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by panos110 »

Επισης ένα μεγαλο ευχαριστω στο κινητο συνεργειο της λέσχης που φροντισε για ότι χρειαστηκαμε!!!
eangelou
Posts: 194
Joined: Tue Jun 16, 2009 19:01

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by eangelou »

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα στην ΛΕΣΧΗ ΧΑΝΙΩΝ 4Χ4 !!
ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ!!!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: ΑΓΩΝΑΣ WILD TERRAIN ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Post by ALEXELIS »

samisnow wrote:Ειστε τυχεροι που εσβησε το γαμοκινητο μου απο μπαταρια ενω εγραφα οσα δεν εχετε ακουσει...επρεπε να ντρεπεστε λιγο για 2 γαμοπραματα...ο ενας απλα να σεβαστει 2 ανθρωπους που ΜΑΣ εκαναν το χατηρι να κλεισουν ενα αθλιο πρωταθλημα οσον αφορα τις συμμετοχες και τιποτα αλλο του 2014 και χωρις αυτους θα τρωγαμε ακομα υποβριχιο βανιλια...και ο αλλος αν εχει προσωπικα προβληματα ας τα λυΝει εκτος εμας τους αθλητες... λοιπον.. ειστε και οι δυο θεορω φιλοι μου και απλα οτι λεω πισω σας τα λεω κΙ μπρωστα σας...

δεν καταλαβα !!!!! δηλ επειδη ετρεξε <<λες>> περιση χαριστικα επρεπε φετος να τον σεβαστω και να κανω τουμπεκι για αν παρει πρωτια ???? ελπιζω να μην σου τυχει ποτε αυτο ....

samisnow wrote:ξεκοληστε και σκεφτητε οτι τελικα ενας γαμο ντενεκες (κυπελλο) μας χωριζει..
οταν πας να τρεξεις εναν αγωνα πας για την κουπα το εχω πει και παλιοτερα !!!! δεν σπαω το αυτοκινητο μου στα βραχια για κανενα αλλο λογο περαν του κυπελου !!!! αλλιως θα καθομουν στα Γιαννενα να κανω βολτες με τους φιλους μου δεν ταξιδεψα 17 ωρες για πλακα !!!!ο αγωνας εχει αντιπαλους δεν ειναι βολτα ,μεσα στης ειδικες δεν υπαρχουν φιλιες ,αλλιως ο αγωνας δεν μπορει να ειναι τιμιος μην μου λες πραγματα που δεν ισχυουν !!!! μετα το περας οτι θες την ψυχη μου ολη
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”