3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by georgexj »

ειναι η πρωτη φορα που δεν καταφερα να ειμαι κοντα σας και να σας στηριξω οπως κανω καθε φορα ειτε σε αγωνα ειτε σε εκδηλωση και τελικα ΕΧΑΣΑ τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΩΝΑ οπως ακουγεται,βλεπω και μου ειπε το πληρωμα πανταζακος γκιαουρης που ημουν συνεχεια σε τηλεφωνικη επικοινωνια!!! :( :( :( :( το μυαλο μου ηταν εκει ολο το 24ωρο!!!!συγχαρητηρια και παλι συγχαρητηρια!!!!οι ειδικες οπως πρεπει να ειναι τεχνικες με V τεχνικα χωρις πετρες χωρις στρημογματα σε δεντρα μπραβο και παλι μπραβο!!!μηπως η λεσχη της πατρας πρεπει να μεριμνηση να μεινει του ραφτοπουλου το αμαξι αγρατζουνιστο γιατι μετα αμα αρχισει να το κοπαναει θα αρχισουν και τα στρημογματα??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τελικα ολοι οι αγωνιζομενοι το ευχαριστηθηκαν οσο δεν παει αλλο παρολο που ερκετοι το ειδαν ακροβατες σε αλλους αρεσε και με το παραπανω και το επαναλαμβαναν συνεχεια(αλεξελη δεν πας για κασκαντερ???) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
συγχαρητηρια σε ολους τους αγωνιζομενους και ειδικα στους νικητες γιατι ηταν ενας απαιτητικος αγωνας!!!!


Υ.Γ. οσο για το τροφυ που γραψατε θα ειμαι εκει!!!ηδη το αυτοκινητο ετοιμαζεται πλεον και για τετοιου ειδους αγωνες!!!! ;) ;)
User avatar
STAMO
Posts: 72
Joined: Mon Oct 11, 2010 17:31

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by STAMO »

ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΏ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΆ ΜΟΥ ΝΑ ΔΏΣΩ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΟΡΓΆΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΩΣΤΉ ΔΙΕΞΑΓΩΓΉ ΤΟΥ ΑΓΏΝΑ
ΝΑ ΠΩ ΌΤΙ ΌΛΑ ΉΤΑΝ ΠΆΡΑ ΠΟΛΎ ΩΡΑΊΑ!!!!!!!!!!!!!!!
:arrow: :arrow: Η ΣΟΒΑΡΌΤΗΤΑ ΕΚΕΊ ΠΟΥ ΈΠΡΕΠΕ
ΆΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΔΕΝ ΈΛΕΙΠΕ ΑΠΌ ΠΑΝΤΟΎ
ΠΕΡΆΣΑΜΕ ΠΟΛΎ ΚΑΛΆ ΚΑΙ ΠΆΝΤΑ ΘΑ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΚΕΊ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΗΡΊΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ:ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΊΞΕΤΕ ΠΟΙΟΣ
ΈΒΑΛΕ ΤΗΝ ΚΟΡΔΈΛΑ ΤΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΎ 50 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΕΡΑ :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΧΧΑΧΧΑΧΧΧΑΧΑ
G-SAMI
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by samisnow »

georgexj wrote:
Υ.Γ. οσο για το τροφυ που γραψατε θα ειμαι εκει!!!ηδη το αυτοκινητο ετοιμαζεται πλεον και για τετοιου ειδους αγωνες!!!! ;) ;)
πφπφφππφφπφπφφφφφφπφφφφπφφπφπφφφ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

να ειναι να ειναι....πφπφπφπφπφπφφφπφπφππφπφφφφπφπφπφ χιχιχιχιχιχιχιχιιχιχιχι...
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by georgexj »

samisnow wrote:
georgexj wrote:
Υ.Γ. οσο για το τροφυ που γραψατε θα ειμαι εκει!!!ηδη το αυτοκινητο ετοιμαζεται πλεον και για τετοιου ειδους αγωνες!!!! ;) ;)
πφπφφππφφπφπφφφφφφπφφφφπφφπφπφφφ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

να ειναι να ειναι....πφπφπφπφπφπφφφπφπφππφπφφφφπφπφπφ χιχιχιχιχιχιχιχιιχιχιχι...
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by kostas654 »

Να γραψω και εγω 2 λογια γιατι πραγματικα αξιζετε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την αψογη διοργανωση!

Οι ειδικες αψογες,απαιτητικες,τεχνικες

trialιστικα κομματια,γρηγορα κομματια...αρκετα μεγαλες για να τις ευχαριστηθουμε

Ο αγωνας ξεκινουσε στις 9:30 το πολυ :shock:

δεν υπηρχε γκρινια και παραπονο απο κανεναν

οι παροχες απιστευτες....τα παντα πληρωμενα απο την οργανωση.

αγωνας που ευχαριστιοσουν και να παρακολουθεις αλλα και να τρεχεις!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by georgexj »

kostas654 wrote:Να γραψω και εγω 2 λογια γιατι πραγματικα αξιζετε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την αψογη διοργανωση!

Οι ειδικες αψογες,απαιτητικες,τεχνικες

trialιστικα κομματια,γρηγορα κομματια...αρκετα μεγαλες για να τις ευχαριστηθουμε

Ο αγωνας ξεκινουσε στις 9:30 το πολυ :shock:

δεν υπηρχε γκρινια και παραπονο απο κανεναν

οι παροχες απιστευτες....τα παντα πληρωμενα απο την οργανωση.

αγωνας που ευχαριστιοσουν και να παρακολουθεις αλλα και να τρεχεις!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!
εσυ καλα θα κανεις να κανονισουμε να τα παμε αυτα τα κομματια και εκδρομη αφου τα ξερεις πλεον που ειναι... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by xomateros »

Θελω να σας ευχαριστησω και προσωπικα για τα καλα σας λογια αλλα και για την παρουσια σας στον αγωνα μας
υπηρχαν βεβαια μερικα πραγματα που χρειαζονται βελτιωση κυριως οργανωτικα αλλα μην ξεχναμε πως δεν ειμαστε επαγγελματιες και ότι κανουμε το κανουμε για την τρελα μας όπως και εσεις αλλωστε
όταν στο τελος μας εδιναν συγχαρητηρια νοιωσαμε ολοι περήφανοι κυριως γιατι δεν διαψεύσαμε τις προσδοκίες σας αλλα και γιατι καταφέραμε να κανουμε αυτόν τον αγωνα ακομα καλυτερο από τον προηγουμενο και πανω από όλα αποδειξαμε πως όταν υπαρχει θεληση μπορούμε και στην χωρα μας να κανουμε αγωνες που αν μη τι άλλο σε πανε ένα σκαλι προς τα πανω !!!!!!
και ευχομαι να είναι το εφαλτηριο να ξαναγεμισουν συμμετοχες οι επομενοι αγωνες και να βρισκόμαστε με φιλους περνωντας τριημερα που μας κανουν να ξεφευγουμε από την καθημερινοτητα μας και τα προβλήματα που ταλανιζουν τον καθενα μας

Κωνσταντινε αυτό μας ελειπε να ελεγες και ασχημα λογια για εμας ....εσυ και ο Πανταζακος αν μενατε κι άλλο υπηρχε πιθανοτητα να βρίσκατε και κανα σεντουκι με λιρες :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by kostas654 »

Οχι κωστα δεν ειναι ετσι,και για περσι το ιδιο ειχα πει "φετος ησασταν ακομα καλυτεροι βεβαια ;) ",δεν τιθεται θεμα θεσης ή δωρων αλλα ξερω απο προσωπικη εμπειρια πως οταν βγαινει ενα τοσο καλο αποτελεσμα δεν υπαρχει μεγαλυτερη ανταμοιβη απο το να ακους καλα λογια και να ξερεις οτι ολος αυτος ο κοπος επιασε τοπο και τα λεφτα που δωσατε απο την τσεπη σας αξιζαν γιατι ξερω πως ολο αυτο δεν βγαινει μονο απο χορηγιες!!!!!
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by xomateros »

kostas654 wrote:Οχι κωστα δεν ειναι ετσι,και για περσι το ιδιο ειχα πει "φετος ησασταν ακομα καλυτεροι βεβαια ;) ",δεν τιθεται θεμα θεσης ή δωρων αλλα ξερω απο προσωπικη εμπειρια πως οταν βγαινει ενα τοσο καλο αποτελεσμα δεν υπαρχει μεγαλυτερη ανταμοιβη απο το να ακους καλα λογια και να ξερεις οτι ολος αυτος ο κοπος επιασε τοπο και τα λεφτα που δωσατε απο την τσεπη σας αξιζαν γιατι ξερω πως ολο αυτο δεν βγαινει μονο απο χορηγιες!!!!!
Νασαι καλα φιλε σε πειραζω ....Σε ευχαριστουμε πολυ !!!!
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: 3o WILD TERRAIN ΠΑΤΡΑΣ 23-24/ ΜΑΙΟΥ /2015

Post by kostas654 »

Το ξερω.....αλλα καλου κακου εγω με τον θοδωρη λεμε το ΣΚ να ερθουμε για εκεινες τις λιρες.... ποτε δεν ξερεις :lol: :lol: :lol: :lol:
Κώστας Γκιαούρης
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”