ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

GENERAL LEE wrote:Σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια .
Καταλαβα απολυτα που το πας ...
Εχει αγωνα στα Χανια ! θα τρεξεις ? ;)
Γραφεις οτι γραφεις, σου απανταω με τεκμηριωση παραθεσεις κ παραπομπες κ το μονο που εχεις να πεις ειναι αυτο!?!
Οποιος εχει την μυγα λενε......

Αν τρεξω θα ερθεις να με χειροκροτησεις; 8-)
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by quinda »

mitsos wrote:[quote="quinda"

Χαρη, κατ αρχην, αν θελεις να παρεξηγηθεις/παρεξηγηθουμε με αυτα που γραφω δικαιωμα σου ειναι.
Γραφω την αποψη μου κ δεν θα την διαμορφωσω αναλογα για να μην παρεξηγηθουμε. Δεν ειναι αυτη η προθεση μου παντως.

Παμε τωρα παρκατω.

Για το καθημερινο αμαξι.....
Το εγραψα κ πριν, επειδη εσυ κι εγω καυλωνουμε να κυκλοφορουμε με ενα αμαξι τερμα παρανομο καθε μερα δεν σημαινει οτι αν ειχαμε σωστο κρατος θα μας επετρεπε να το κανουμε. Αν τα πραγματα λειτουργουσαν κτεο δεν θα βγαζαμε ουτε γι αστειο........

Τα 60ευρω δεν πανε για σενα, κοιτα κατι σελιδες πισω το εχει γραψει (πιθανως κ για αστειο, ) ο χρηστης psaras4x4.

Προχωραω κ λεω ανοιχτα αυτο που σκεφτομαι:
Αρα το θεμα δεν ειναι τα εξοδα. Ουτε τα χιλιομετρα. Ειναι οτι στην Βουλγαρια τα πραγματα ειναι απο λιγο εως πολυ χυμα, οτι κανεις δεν εχει συγκεκριμενες απαιτησεις απο κανεναν η φαση τεινει να γινει RWYB(=τρεξε με ο, τι φερεις) κ παμε να κανουμε χαβαλε!!!
Αρα δεν θελουμε να φτιαξουμε προβλεπομενα αυτοκινητα, να ακολουθουμε τυπικα τις διαδικασιες, να εχουμε τα χαρτια του αθλητη κ να κανουμε σωστους αγωνες....... Χαβαλε θελουμε......
Καπως ετσι ξεκινησα να γραφω στις πρωτες σελιδες αν δεις.
Τι θελουμε; Αθλητικο νομο, αθλημα, αθλητες, αγωνες η..... Χαβαλε;;

Αν θελεις παρεξηγησου, εγω θα προτειμουσα να μην προσβληθεις (το χαβαλε δεν το γραφω ουτε προσβλητικα ουτε υποτιμητικα) κ να μου απαντησεις. Αν μπεις στον κοπο να μου απαντησεις θα ηθελα επισης να μου πεις ποιανου αθλητικου σωματειου εισαι αθλητης και τι εχεις κανει εσυ η το σωματειο σου για να αλλαξει η κατασταση.

Αρη, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΜΟ ΤΟ ΜΗ ΟΜΟΛΟΓΚΕ NON-J AFTERMARKET!!!!
Ξεκολλα!!!!!
Ετσι ειναι η οδηγια στους τεχνικους εφορους, ετσι ξερουμε οσοι ειχαμε το προβλημα αυτο, ετσι ξερει η τεχνικη επιτροπη, ετσι το λεει κ ο κανονισμος!!!!
Στην τελικη αν εσυ ξερεις κατι διαφορετικο πες κ ποιος αρμοδιος στο ειπε να απευθυνθουμε σε αυτον.......
Δημητρα,Δημητρα....σιγουρα να ξερεις, δεν θελω να παρεξηγηθουμε,ο τροπος ομως του πως γραφει καποιος καλο ειναι να μην προσβαλει τους αλλους ...κουβεντα κανουμε!!!Με τη συζητηση γινονται ολα.....
Αν σου πω οτι για το καθημερινο αμαξι,εχεις αδικο.....θα με πεις οτι ειμαι θεομουρλος ,και θα χεις και δικαιο!!!Επομενως αστο το θεμα γιατι ποναει....

Με ενοχλει που δεν σε πειθω...οτι το θεμα ηταν και ειναι καθαρα οικονομικο...
Αν εσυ πεινουσες και σου προτειναν με 100 δραχμες,οτι θα ειχες 7 κιλα ψωμι και ενα κομματι φετα για καθε μερα της εβδομαδος ή ενα καλο γευμα σε ενα εστιατοριο,για μια μερα μονο.....και τις αλλες πεινα,τι θα διαλεγες????
Επειδη μας δοθηκε η ευκαιρια να παμε και να χορτασουμε αγωνες,μην βαζεις στο μυαλο σου αλλους λογους περα απ τους οικονομικους!!!
Και τα πραγματα ρε συ,δεν ειναι χυμα,οσο τα φανταζεσαι,αν δεν εχεις τα βασικα,αυτοματα σε ριχνουν στην κατω κατηγορια,τη hobby.
Kανουν ελεγχο ,απο φαρμακειο...ιμαντες,ρεζερβα,hi-lift...μεχρι και τη λειτουργια του εργατη!!!Μην μας λες χαβαλεδες...βρες αλλη λεξη για ολους εμας που δεν ειμαστε επαγγελματιες οδηγοι...και δεν θελουμε να γινουμε!!!
Μια ζωη την εχουμε και πρεπει να περναμε καλα,και την καθε μερα ξεχωριστα να απολαμβανουμε...γιατι δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει!!!

Την ταυτοτητα αθλητη την εβγαλα το 2012 στο Σ.ΤΕ.Β.Ε.
Εγω προσωπικα δεν εχω κανει τιποτα ωστε να αλλαξει κατι...
Για το τι εκανε ο συλλογος δεν μπορω να σου απαντησω εγω...ειμαι απλο μελος εκει!!!

Πρεπει να πεσουν οι τονοι...ηρεμια και ψυχραιμια!!!

Παω μαγαζι γιατι εχω καραοκε αποψε...να ειστε καλα,σας το αφιερωνω....

https://www.youtube.com/watch?v=U6ovvozLWCg
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by Nicolas »

GENERAL LEE wrote:Ρε συ Δημητρα ...τι θες να καταφερεις μεσα απ αυτα που γραφεις ? Να απογοητευσεις ? Να αποθαρυνεις ? Να λασπολογησεις ? Να το παιξεις εξυπνη ? Να κερδισεις κατι για να εχεις να συγκρινεις οταν δεν θα σε βολεψει ο νεος κανονισμος του αντοχης ?
Θα σε παρακαλουσα να μην μπερδευεις τον κοσμο ! Θα παει δηλαδη ενα μαμα τζιμνακι να τρεξει 200 μετρα ειδικης στην εντρι , εγγυημενα χωρις ζημιες στην λαμαρινα και χωρις κιδυνους τουμπας , με υποχρεωτικους εργατες ακομη ακομη σε σημεια που θα ανεβενε απλα και μονο για να εξασφαλιστει η μαλακια ... και θα του πει ο τεχνικος οτι δεν περναει τεχνικο γιατι πρεπει να κολλησει το cage με το σασι ??? Μην τρελαθουμε κιολας ...
Εχε υπ οψιν σου οτι παντα μιλαμε για ελεγχομενο αγωνα ! 200 μετρα ειδικης !
Δεν μιλαμε για αγωνα αντοχης !!!

Στρατηγέ, αυτό είναι η άποψή σου. Όχι ο κανονισμός.
Ο κανονισμός λέει πως το κλουβί κολάει στη σκάλα και τα rockhard δεν είναι σύννομα.

Αναρωτιέμαι εσύ τί προσπαθείς να καταφέρεις με αυτά που γράφεις.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

quinda wrote: Αν σου πω οτι για το καθημερινο αμαξι,εχεις αδικο.....θα με πεις οτι ειμαι θεομουρλος ,και θα χεις και δικαιο!!!Επομενως αστο το θεμα γιατι ποναει....
Χαρη, αμαξι που κυκλοφορει καθημερινα, επιβαλλεται απο τους νομους του κρατους να εχει κτεο.
Πιστευεις οτι το αμαξι σου η μου βγαζουνε κτεο οπως τα κυκλοφορουμε καθημερινα;;;;
Το οτι βρισκουμε κ κανουμε δεν σημαινει οτι ειναι κ σωστο.
Με ενοχλει που δεν σε πειθω...οτι το θεμα ηταν και ειναι καθαρα οικονομικο...

Επειδη μας δοθηκε η ευκαιρια να παμε και να χορτασουμε αγωνες,μην βαζεις στο μυαλο σου αλλους λογους περα απ τους οικονομικους!!!
Ενταξει, εχω αλλη αποψη την τεκμηριωσα.
Για 60ευρω ετησια λισανς κ 40ευρω το ΔΤΤ ενας ανθρωπος που εχει ριξει τοσα λεφτα σε ενα αμαξι μου λεει οτι δεν τρεχει Ελλαδα για οικονομικους λογους.
Η μου λες οτι η Βαρνα κοστιζει τοσο λιγοτερο απο ενα wt στην Πατρα; η απο τον 24ωρο πχ που ετρεξες την ιδια χρονια που δεν εκανες αλλο αγωνα στην Ελλαδα;;
Σου ειπα επιλογες ειναι. Εσυ διαλεγεις που θα τα δωσεις.
Δεν το κατακρινω απλα λεω οτι αν μιλησουμε ανοιχτα κ πουμε τι μας χαλαει στους αγωνες θα γινουμε ποιο πιστευτοι απο το "δεν εχω λεφτα να τρεξω εδω αλλα τρεχω βουλγαρια".
Και τα πραγματα ρε συ,δεν ειναι χυμα,οσο τα φανταζεσαι,αν δεν εχεις τα βασικα,αυτοματα σε ριχνουν στην κατω κατηγορια,τη hobby.
Kανουν ελεγχο ,απο φαρμακειο...ιμαντες,ρεζερβα,hi-lift...μεχρι και τη λειτουργια του εργατη!!!Μην μας λες χαβαλεδες...βρες αλλη λεξη για ολους εμας που δεν ειμαστε επαγγελματιες οδηγοι...και δεν θελουμε να γινουμε!!!
Το ποσο χυμα ειναι...... μπορεις να μας δωσεις εναν κανονισμο τεχνικο+γενικο να εχουμε μια ιδεα;;;;
Επαγγελματιες οδηγοι στο 4χ4 δεν γνωριζω να υπαρχουν.
Ολοι τα χωνουμε.
Η διαφορα ειναι οτι μερικοι θελουμε να παμε by the book (για 1002 λογους) αλλα δεν γινεται.
Στις πρωτες σελιδες εγραψα οτι κι εγω για εξω προσανατολιζομαι να κανω το χαβαλε μου.
Οποτε αν νομιζεις οτι το "χαβαλες" σε προσβαλλει σκεψου οτι χαρακτηριζω εσενα αλλα κ εμενα.
Την ταυτοτητα αθλητη την εβγαλα το 2012 στο Σ.ΤΕ.Β.Ε.
Εγω προσωπικα δεν εχω κανει τιποτα ωστε να αλλαξει κατι...
Για το τι εκανε ο συλλογος δεν μπορω να σου απαντησω εγω...ειμαι απλο μελος εκει!!!
Γιατι;
Εφ οσων ο τροπος υπαρχει κ ο δρομος με τον αθλητικο νομο ειναι ανοιχτος, γιατι;
Θα σου πω παλι την σκεψη μου:
Γιατι δεν με ενδιαφερει εγω τον χαβαλε μου τον κανω κ στην Βουλγαρια....
Γιατι σιγα μην χαλαστω κ ασχοληθω.....
Γιατι.......
......
Γιατι δεν ειμαστε σοβαροι αθλητες.
Τελεια.
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by κυριακος αθανασιου »

η κρητη πρωτοπορει!!!
για να δουμε ποσοι θα στηριξουν την προσπαθεια των παιδιων!!
viewtopic.php?f=8&t=10354
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
geokriti
Posts: 142
Joined: Mon Apr 11, 2011 08:09
Location: ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by geokriti »

Kαλα το καταλαβες ΑΡΗ και δηλωσα πρωτος πρωτος για γουρι ξερεις εσυ :lol: :lol: :lol: :lol:
GENERAL LEE

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by GENERAL LEE »

Nicolas wrote:
GENERAL LEE wrote:Ρε συ Δημητρα ...τι θες να καταφερεις μεσα απ αυτα που γραφεις ? Να απογοητευσεις ? Να αποθαρυνεις ? Να λασπολογησεις ? Να το παιξεις εξυπνη ? Να κερδισεις κατι για να εχεις να συγκρινεις οταν δεν θα σε βολεψει ο νεος κανονισμος του αντοχης ?
Θα σε παρακαλουσα να μην μπερδευεις τον κοσμο ! Θα παει δηλαδη ενα μαμα τζιμνακι να τρεξει 200 μετρα ειδικης στην εντρι , εγγυημενα χωρις ζημιες στην λαμαρινα και χωρις κιδυνους τουμπας , με υποχρεωτικους εργατες ακομη ακομη σε σημεια που θα ανεβενε απλα και μονο για να εξασφαλιστει η μαλακια ... και θα του πει ο τεχνικος οτι δεν περναει τεχνικο γιατι πρεπει να κολλησει το cage με το σασι ??? Μην τρελαθουμε κιολας ...
Εχε υπ οψιν σου οτι παντα μιλαμε για ελεγχομενο αγωνα ! 200 μετρα ειδικης !
Δεν μιλαμε για αγωνα αντοχης !!!

Στρατηγέ, αυτό είναι η άποψή σου. Όχι ο κανονισμός.
Ο κανονισμός λέει πως το κλουβί κολάει στη σκάλα και τα rockhard δεν είναι σύννομα.

Αναρωτιέμαι εσύ τί προσπαθείς να καταφέρεις με αυτά που γράφεις.
Νικολα
Αγαπω αυτο που το γαμημενο το σπορ που κανω , εχω ζησει παλιοτερα μαγικες στιγμες και εχω δει τους αγωνες οπως λιγοι απο αυτους που γραφουν εδω μεσα , τους εχω δει σαν γιορτη ! οχι σαν μνημοσυνο !!!
θελω να δω τα τροφι να αναβιωνουν ! θελω να δω ξανα κοσμο στα wt !
Εγω νικολα μου , εκτος του οτι πληρωσα ενα αγωνιστικο , ετρεξα ακομη και με το landcruiser μου για να γινει το τελευταιο τραιλ της εκαλης ...
Λεφτακια δεν εβαλα ποτε στην τσεπη μου νομιζω , αντιθετα εσυ με την ιδιοτητα σου ως τεχνικος ολο και κατι εχεις τσιμπησει αυτα τα χρονια ... θα σε παρακαλουσα λοιπον να σεβαστεις τουλαχιστον το μερακι μου και τιποτα αλλο !

Ως αφορα τις λεπτομερειες που πιανονται καποιοι , κακοβουλα θεωρω , θα φροντισω προσοπικα απο δευτερα να διευκρινιστουν εγγραφα για να τους φυγει η καυλα !
Αυτο που γνωριζω ομως παρα πολυ καλα , και δεν το γνωριζει κανενας σας , ειναι οτι η προθεση του καινουργιου κανονισμου ειναι να κανει ευκολη , φθηνη και ανοδινη την συμμετοχη οποιουδηποτε αποφασισει να δοκιμασει να γινει αγωνιζομενος !!!!

Αν το παπαγαλακι σας σας τα λεει διαφορετικα , δεν φταιω εγω ! οπως ειπα ας δουμε πρωτα τις αποφασεις και μετα μιλαμε !
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

GENERAL LEE wrote: Νικολα
Αγαπω αυτο που το γαμημενο το σπορ που κανω , εχω ζησει παλιοτερα μαγικες στιγμες και εχω δει τους αγωνες οπως λιγοι απο αυτους που γραφουν εδω μεσα , τους εχω δει σαν γιορτη ! οχι σαν μνημοσυνο !!!
θελω να δω τα τροφι να αναβιωνουν ! θελω να δω ξανα κοσμο στα wt !
Εγω νικολα μου , εκτος του οτι πληρωσα ενα αγωνιστικο , ετρεξα ακομη και με το landcruiser μου για να γινει το τελευταιο τραιλ της εκαλης ...
Λεφτακια δεν εβαλα ποτε στην τσεπη μου νομιζω , αντιθετα εσυ με την ιδιοτητα σου ως τεχνικος ολο και κατι εχεις τσιμπησει αυτα τα χρονια ... θα σε παρακαλουσα λοιπον να σεβαστεις τουλαχιστον το μερακι μου και τιποτα αλλο !

Ως αφορα τις λεπτομερειες που πιανονται καποιοι , κακοβουλα θεωρω , θα φροντισω προσοπικα απο δευτερα να διευκρινιστουν εγγραφα για να τους φυγει η καυλα !
Αυτο που γνωριζω ομως παρα πολυ καλα , και δεν το γνωριζει κανενας σας , ειναι οτι η προθεση του καινουργιου κανονισμου ειναι να κανει ευκολη , φθηνη και ανοδινη την συμμετοχη οποιουδηποτε αποφασισει να δοκιμασει να γινει αγωνιζομενος !!!!

Αν το παπαγαλακι σας σας τα λεει διαφορετικα , δεν φταιω εγω ! οπως ειπα ας δουμε πρωτα τις αποφασεις και μετα μιλαμε !


Επειδη πιανομαι απο καποιες λεπτομεριες, ειμαι κακοβουλη, τα παπαγαλακια μου λαθος πληροφορημενα κ η καυλα μου τεραστεια, θελεις να μου πεις πως γινεται μονο εσυ να γνωριζεις κατι που κανει αλλος απο μας δεν ξερει;;;;;;;
pienaf
Posts: 188
Joined: Wed Jun 17, 2009 09:33

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by pienaf »

Εάν μου επιτρέπετε,

Περνάτε καλά στους αγώνες;
Τους ευχαριστιέστε;
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by Nicolas »

GENERAL LEE wrote: Νικολα
Αγαπω αυτο που το γαμημενο το σπορ που κανω , εχω ζησει παλιοτερα μαγικες στιγμες και εχω δει τους αγωνες οπως λιγοι απο αυτους που γραφουν εδω μεσα , τους εχω δει σαν γιορτη ! οχι σαν μνημοσυνο !!!
θελω να δω τα τροφι να αναβιωνουν ! θελω να δω ξανα κοσμο στα wt !
Εγω νικολα μου , εκτος του οτι πληρωσα ενα αγωνιστικο , ετρεξα ακομη και με το landcruiser μου για να γινει το τελευταιο τραιλ της εκαλης ...
Λεφτακια δεν εβαλα ποτε στην τσεπη μου νομιζω , αντιθετα εσυ με την ιδιοτητα σου ως τεχνικος ολο και κατι εχεις τσιμπησει αυτα τα χρονια ... θα σε παρακαλουσα λοιπον να σεβαστεις τουλαχιστον το μερακι μου και τιποτα αλλο !

Ως αφορα τις λεπτομερειες που πιανονται καποιοι , κακοβουλα θεωρω , θα φροντισω προσοπικα απο δευτερα να διευκρινιστουν εγγραφα για να τους φυγει η καυλα !
Αυτο που γνωριζω ομως παρα πολυ καλα , και δεν το γνωριζει κανενας σας , ειναι οτι η προθεση του καινουργιου κανονισμου ειναι να κανει ευκολη , φθηνη και ανοδινη την συμμετοχη οποιουδηποτε αποφασισει να δοκιμασει να γινει αγωνιζομενος !!!!

Αν το παπαγαλακι σας σας τα λεει διαφορετικα , δεν φταιω εγω ! οπως ειπα ας δουμε πρωτα τις αποφασεις και μετα μιλαμε !

Στρατηγέ επειδή νομίζω πως τον πήρες πολύ ψηλά τον αμανέ, πριν πεις άλλες μαλακίες περί ποιός τσίμπησε και ποιός όχι, ρώτα όποιον θες και όποιον έχει συνεργαστεί μαζί μου όλα αυτά τα χρόνια να σου πει άν και τί πήρα.
Αν επίσης ήθελα να βγάζω και κανένα φραγκάκι όπως κάνουν οι φίλοι σου, θα έβαζα και καμία διαφήμιση στο forum να εκμεταλλευτώ τις αναγνώσεις μου. Αλλά ούτε αυτό κάνω. Αντίθετα το κρατάω μόνος μου, για την καύλα μου και δεν το κατεβάζω επειδή δεν μου αρέσουν οι αναγνώστες μου. Με πιάνεις ε?
Πριν κουνηθείς λοιπόν σε εμένα για το landcruiser σου, θυμίσου πως το δικό μου προσωπικό αυτοκίνητο δεν έχει κάνει έναν αγώνα για περσικά χαλιά πολυτελείας αλλά στις 5.000 χιλιόμετρα έκανε πλοηγό και ουραγό σε αντοχής της Εκάλης. Για στρώσιμο.
Και ρώτα το Μίλα, αν δέχτηκα να πληρωθώ έστω και τα καύσιμά μου.
Μόνη "πληρωμή" ήταν μία πεντάδα fedima extreme από το Δουκέρη μίας και εγώ φορούσα ακόμα τα εργοστασιακά.
Και έκτοτε, από τα 60.000 χλμ που έχει, τα 30 είναι υποστηρικτικό σε αγώνες για τους οποίους στην καλύτερη πληρώνομαι με 30λεπτά το χιλιόμετρο.
Στους 24ωρους ζητούσα μόνο μία σακούλα με τα δωράκια που έδιναν στους οδηγούς.
Ψέμματα, δύο σακούλες, να πάρω και μπλουζάκι για την γυναίκα μου.

Και θα έρθεις εσύ να μου πεις πως όλο και κάτι έχω τσιμπήσει?
Πολύ ψηλά τον πήρες τον αμανέ, πολύ ψηλά.

Θα σε παρακαλέσω και εγώ με την σειρά μου λοιπόν, να σεβαστείς τα φράγκα που έχω ακουμπήσει για να τρέχεις εσύ σε αγώνες και να κάνεις τον κοκονιόκο, τον κόπο μου, τον χρόνο μου και το δικό μου μεράκι.
Σεβάσου επίσης πως εδώ είσαι φιλοξενούμενος και πριν πεις άλλες μαλακίες, τράβα μία βραδυνή να σου φύγει η αδρεναλίνη,
βούτα τη γλώσσα σου στο μυαλό σου και μετά, ζήτα το λόγο ευγενικά και μπορεί να τον πάρεις.
Πολύ μαγκιά, κλανιά και εξάτμιση και δεν την αντέχω.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”