ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

HellasRally wrote:Βγείτε μαζί μου να ουρλιάξετε και θα δείτε πιο είναι το θηρίο. οι οδηγοί αντοχής το κάνανε.
Φωνάξτε και τα άλλα αφήστε τα επάνω μου..........
Το κανανε? Ποσο σιγουρος εισαι?
Εγω προσωπικα δεν εχω δει ποτε κανενα θηριο..... Αλοι το βλεπουνε κ το φοβουνται κι ολας.....
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by Nicolas »

Χαλάει ο καιρός και προβλέπεται να βρέξει μάπες.
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
supermario
Posts: 10
Joined: Wed Jun 17, 2009 00:02

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by supermario »

Nicolas wrote:Χαλάει ο καιρός και προβλέπεται να βρέξει μάπες.
Dudeeeee τα λεγαμε το Μαη κατω απο ενα γιοφυρι...θυμασε???
HellasRally
Posts: 88
Joined: Tue Sep 18, 2012 14:01

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by HellasRally »

JOHNVOR wrote:
Ξανα λεω, πως διαβαζαμε την διαμαχη του Κατσιμαλη και του Θεολογη πριν καποια χρονια, περι κλειστων ειδικων και το αν και ποσο ειναι επικινδυνοι ειναι οι αγωνες αντοχης. Και ο Κατσιμαλης παρεθετε κανονισμους fia για τα cross country rally και για το ποσο ειναι αποδεκτοι απο την fia. Δεν παιζονται με τιποτα....Και λεμε μετα για κωλοτουμπες....

http://www.off-road.gr/phpbb3/viewtopic.php?f=29&t=2673
Τι εποχές τότε....θυμάται κανείς???
Τότε όλα ήταν αλλιώς.....
Για να δούμε τώρα,
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by Nicolas »

supermario wrote:
Nicolas wrote:Χαλάει ο καιρός και προβλέπεται να βρέξει μάπες.
Dudeeeee τα λεγαμε το Μαη κατω απο ενα γιοφυρι...θυμασε???

Θυμάμαι θυμάμαι... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by ALEXELIS »

HellasRally wrote:Αλήθεια ρε συ Μιχελακάκη, έχεις καταλάβει τι σκατά θαυματά θα έκανες αν αυτά τα 170 χιλ που σκόρπισες για την ματαιοδοξία σου τα έκανες κύπελλα, φωτοκύταρα, ταμπέλες, κανα παράβολο δώρο στους οδηγούς, πόσα πανελλήνια πρωταθλήματα θα είχες σώσει??"
λοιπον δεν θελω να περνω θεση σε στην κουβεντα σας αλλα εχω οργη για ενα θεμα .
Το 2014 στο κυπελλο οδηγων περιπετειας ειχα την δευτερη θεση ,το επαθλο μου ηταν ενα ΠΛΑΣΤΙΚΟ εμβλημα 8 ποντους, ΟΤΙ ΠΟΙΟ ΕΥΤΕΛΕΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ,και εριξα ενα σκασμο λεφτα να τρεξω και τι !!!! τι ακουσα απ το συνοδηγο μου που πηγε απο Γιαννενα Αθηνα για τη βραβευση, τρομαρα τους .....καποιος θα σκεφτει και τι θες ρε μεγαλε .... θελω να με παροτρυνεις να τρεξω και το 2015 και οχι να με ξεφτιλιζεις !!!!!γιατι αυτο ειναι ξεφτιλα
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

ALEXELIS wrote: λοιπον δεν θελω να περνω θεση σε στην κουβεντα σας αλλα εχω οργη για ενα θεμα .
Το 2014 στο κυπελλο οδηγων περιπετειας ειχα την δευτερη θεση ,το επαθλο μου ηταν ενα ΠΛΑΣΤΙΚΟ εμβλημα 8 ποντους, ΟΤΙ ΠΟΙΟ ΕΥΤΕΛΕΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ,και εριξα ενα σκασμο λεφτα να τρεξω και τι !!!! τι ακουσα απ το συνοδηγο μου που πηγε απο Γιαννενα Αθηνα για τη βραβευση, τρομαρα τους .....καποιος θα σκεφτει και τι θες ρε μεγαλε .... θελω να με παροτρυνεις να τρεξω και το 2015 και οχι να με ξεφτιλιζεις !!!!!γιατι αυτο ειναι ξεφτιλα
Τουλαχιστον φιλαρακι, εσυ ειχες αγωνες να τρεξεις, υπηρχε απο πισω ενας θεσμος, εγινε κ μια βραβευση κ ας ηταν το επαθλο 8ποντους..... Θα το βαλεις ντεκορ σε μια γωνια στο ραφι κ βλεποντας το θα θυμασαι τις στιγμες που το συνοδευουν.

Στους αγωνες αντοχης για το βιτσιο μερικων ο θεσμος πεθανε το 2013 οποτε το 14 δεν υπηρξε καν απονομη.......

Κι επειδη δυστυχως στον ιδιο δρομο βαδιζουμε, το 15 που ο θεσμος σας θα εχει ματαιωθει (ο δικος μας ειπαμε εχει πεθανει κ δεν προβλεπεται να αναστηθει) θα ερθει η ωρα που θα πεις "ας ηταν κ 8 ποντους πλαστικο"......
LRD90
Posts: 74
Joined: Thu Jul 02, 2009 16:50

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by LRD90 »

HellasRally wrote:Βγείτε μαζί μου να ουρλιάξετε και θα δείτε πιο είναι το θηρίο. οι οδηγοί αντοχής το κάνανε.
Φωνάξτε και τα άλλα αφήστε τα επάνω μου..........
Ξέρεις οτι δεν το φοβάμαι το θηρίο και το έχω προκαλέσει παλιότερα....viewtopic.php?f=31&t=9196&start=130

μαλλον εκείνο με φοβήθηκε γιατί μέχρι σήμερα είναι κρυμμενο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bogiatzis Cris
Two things are infinite: the universe and human stupidity, and I'm not sure about the universe.
HellasRally
Posts: 88
Joined: Tue Sep 18, 2012 14:01

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by HellasRally »

Πάμε παρακάτω

Ο ανεκδιήγητος προεδρίσκος, στην συνάντηση παρωδία σε καφέ του Αλίμου, πολύ καλά στημένη ώστε να χαθεί de facto η μπάλα απο το θέμα για να μπορούν μετά να επιχειρματολογούν οι ιθύνοντες τύπου "δεν τα βρίσκεται μεταξύ σας", αναφέρθηκε στον 24ωρο λέγοντας ότι δεν είχε ασθενοφόρα.

Ερώτησεις:

1. είδε η στελεχάρα σου αγώνα χωρίς ασθενοφόρα και δεν τον σταμάτησε?? δηλαδή στα παπάρια σου οι αγωνιζόμενοι??
2. είχε ασθενοφόρα ο αγώνας και εσύ λές ψέμματα (δεν ήμουν εκεί αλλά αυτό είναι το πιθανότερο)
3. Ακουσες σε κανένα μεγάφωνο του 24ωρου να φωνάζουν για γιατρό απο το πλήθος όπως έγινε στην παρωδία σας στο ΟΑΚΑ GRS και καλά όπου οι δοργανωτές των κατα τα άλλα νόμιμων αγώνων την βγάζουν με αυτό http://www.omae-epa.gr/index.php/news/c ... 3-grs-2014 ενώ τα cross country με εξαφάνιση.

Ο συμβουλος by the way επιδίδεται ακατάσχετα σε συζητήσεις του δρόμου λέγοντας ότι οι κανονισμοί θα πάρουν καιρό, είναι δύσκολα τα πράγματα.
Και ο Κατσιμαλής κατα νεώτερες πληροφορίες μου παραδέχθηκε μετά απο χρόνια ότι όντως τα Cross Country είναι επικίνδυνα, προφανώς τόσα χρόνια εγληματούσε και άρα τα παράβολα που εισέπραττε είναι προϊόντα εγκλήματος, αστείο δεν θα ακουστεί αυτό σε δικαστήριο τι λέτε???
Να τα επιστρέψει λοιπόν λέω εγώ, να επιστραφούν και τα παράβολα που κρατηθηκαν στα σωματεία, να επιστρέψουν και οι διοργανωτές τα παράβολα όλων των ετών στους αγωνιζόμενους και επίσης να κάτσουν στο σκαμνί οι ιθύνοντες απο τα παλιά, αφού σύφωνα με την παρούσα διοίκηση όλα ήταν παράνομα.

Κύπελλο 8 πόντους?? τα αντοχής δεν προσκήθηκαν καν, γιατι σύμφωνα με τον Παπασταθόπουλο δεν εγίνε πρωτάθλημα η Κυπελλο, άσχετα αν φταίνε αυτοί για το ρεζιλίκι.

Αγγούρι 80 πόντους ετοιμάζετε να ξέρετε

Εχετε τον λόγο μου ότι όσο συστηματικά δούλεψα για να στήσω τον αγώνα μου αλλό τόσο θα δουλέψω για να γίνει κάτι άμεσα,


Ελπίζω όλοψυχα να μην αρχίσουν οι κωλοτούμπες.......... αλλά και πάλι, κατι θα γίνει
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

HellasRally wrote:Πάμε παρακάτω

Ο ανεκδιήγητος προεδρίσκος, στην συνάντηση παρωδία σε καφέ του Αλίμου, πολύ καλά στημένη ώστε να χαθεί de facto η μπάλα απο το θέμα για να μπορούν μετά να επιχειρματολογούν οι ιθύνοντες τύπου "δεν τα βρίσκεται μεταξύ σας", αναφέρθηκε στον 24ωρο λέγοντας ότι δεν είχε ασθενοφόρα.

Ερώτησεις:

1. είδε η στελεχάρα σου αγώνα χωρίς ασθενοφόρα και δεν τον σταμάτησε?? δηλαδή στα παπάρια σου οι αγωνιζόμενοι??
Για να βοηθησω λιγο την κουβεντα,
Εκθεση ατομων σε κινδυνο εν γνωση κ με ενδεχομενο δολο λεγεται το παραπανω νομικα. Και υπαρχουν κ καμια 25αρια ζευγαρια αυτια που το ακουσαν.......

Αλλα ειπαμε ησυχα θα ξυπνησουμε το θηριο.....
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”