ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by toro »

psaras4x4 wrote:Xαρη,Νταη,Αλεξελη,βαζω και εμενα μεσα,θα επρεπε να ντρεπωμασται. Την ωρα που ο κυριος Χωματερος και καποιοι αλλοι προσπαθουν να σωσουν το αθλημα εμεις κανουμε χαβαλε.Καλα μας λενε καποιοι χαβαλεδες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
....................
:roll: :roll: :roll: :roll: ....Ωχ!!!!!! Ζητω συγνωμη ΚΥΡΙΟΙ!!!!!! Δε το πηρα ΧΑΜΠΑΡΙ!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by AGGELOSK »

psaras4x4 wrote:Xαρη,Νταη,Αλεξελη,βαζω και εμενα μεσα,θα επρεπε να ντρεπωμασται. Την ωρα που ο κυριος Χωματερος και καποιοι αλλοι προσπαθουν να σωσουν το αθλημα εμεις κανουμε χαβαλε.Καλα μας λενε καποιοι χαβαλεδες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ποιος σε ειπε χαβαλε??να του στειλω κιαφτουνου ενα πυραυλακι.......
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by xomateros »

psaras4x4 wrote:Xαρη,Νταη,Αλεξελη,βαζω και εμενα μεσα,θα επρεπε να ντρεπωμασται. Την ωρα που ο κυριος Χωματερος και καποιοι αλλοι προσπαθουν να σωσουν το αθλημα εμεις κανουμε χαβαλε.Καλα μας λενε καποιοι χαβαλεδες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελικα βλεπω ότι γραφεις μια χαρα και μαλιστα γρηγορα φιλαρακο αν δεν κανω λαθος στην απαντηση που σου εδωσα σε ότι εχει να κανει με τους αγωνες που γινονται στην Ελλαδα δεν νομιζω να αναφερα την λεξη χαβαλέ ουτε σε χλευασα....
Αν νομιζεις ότι ο τροπος της απαντησης σου είναι σωστος λυπάμαι που χαλασα τον χρονο μου...
Ο κυριος χωματερος όπως αναφέρεις ειρωνικα δεν προσπαθει να σωσει κανενα αθλημα μια και δεν είμαι αρμόδιος για κατι τετοιο απλα επειδή είμαι και εγω σε αυτό τον χωρο προσπαθω να βοηθησω οσο μπορω !!!!!!
Αυτά....
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by κυριακος αθανασιου »

αν καποιος δεν ενδιαφερεται τοτε απλα μην γραφεις ρε φιλε...
καποιοι αγαπανε αυτους τους αγωνες κ θελουν να συνεχισουν να γινονται στην ελλαδα...

υγ.το ολο θεμα εχει γινει π.........α...!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by xomateros »

κυριακος αθανασιου wrote:αν καποιος δεν ενδιαφερεται τοτε απλα μην γραφεις ρε φιλε...
καποιοι αγαπανε αυτους τους αγωνες κ θελουν να συνεχισουν να γινονται στην ελλαδα...

υγ.το ολο θεμα εχει γινει π.........α...!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ετσι είναι Κυριακο εχεις απολυτο δικιο αλλα δυστυχως προφανως καποιους τους ενοχλεί το να θελεις να γινονται αγωνες στην χωρα σου !!!!!!
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by AGGELOSK »

xomateros wrote:
κυριακος αθανασιου wrote:αν καποιος δεν ενδιαφερεται τοτε απλα μην γραφεις ρε φιλε...
καποιοι αγαπανε αυτους τους αγωνες κ θελουν να συνεχισουν να γινονται στην ελλαδα...

υγ.το ολο θεμα εχει γινει π.........α...!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ετσι είναι Κυριακο εχεις απολυτο δικιο αλλα δυστυχως προφανως καποιους τους ενοχλεί το να θελεις να γινονται αγωνες στην χωρα σου !!!!!!
Έλα να κάνουνμΕ λίγο χαβαλε.
User avatar
ALEXELIS
Posts: 281
Joined: Thu Jun 25, 2009 13:14
Location: ΖΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by ALEXELIS »

βρε παιδια ξεκολατε !!!!!! ολα θα γινουν .....ηρεμια μονο
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by xomateros »

AGGELOSK wrote:
xomateros wrote:
κυριακος αθανασιου wrote:αν καποιος δεν ενδιαφερεται τοτε απλα μην γραφεις ρε φιλε...
καποιοι αγαπανε αυτους τους αγωνες κ θελουν να συνεχισουν να γινονται στην ελλαδα...

υγ.το ολο θεμα εχει γινει π.........α...!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ετσι είναι Κυριακο εχεις απολυτο δικιο αλλα δυστυχως προφανως καποιους τους ενοχλεί το να θελεις να γινονται αγωνες στην χωρα σου !!!!!!
Έλα να κάνουνμΕ λίγο χαβαλε.
Αγγελε και εγω μαζι σου φτανει να μην προσβαλουμε κανεναν όμως φιλε γιατι νομιζω όπως διαπίστωσες και εσυ στον αγωνα στην Πατρα από χαβαλέ άλλο τιποτα αλλωστε εγω ουδέποτε κατηγορησα κανεναν γιατι τρεχει αλλου ....δικαιωμα του καθενος είναι να κανει ότι θελει και στην τελικη καλα κανουν και πανε οπου πανε και οποιοι πανε Βουλγαρια αλλα μην μειωνουμε την προσπαθεια καποιων ανθρωπων εδώ στην χωρα μας ...
και οσο αναφορα την τιμιοτητα τουλάχιστον για τον αγωνα στην Πατρα επειδή ετυχε να είμαι μοιραιος για καποια παιδια να αναφερω μια και μπορει καποιοι να μην το γνωριζουν ότι προπερσυ ημουν ο κριτης που εδωσε ποινη στον διαμαντη- ψιστακη και να φανταστείς ότι το προηγουμενο βραδυ τα πιναμε και καναμε χαβαλέ μεχρι το πρωι σχεδόν μαζι , και στον περσινο αγωνα ετυχε σε μενα παλι το λαχειο να γραψω ποινη στην τελευταια ειδικη σε ένα παρα πολύ καλο φιλο τον πανο τον μακρινο και τον ζαουρη και από αυτό το γεγονος εχασαν την πρωτη θεση...οποτε δεν δεχομαι να λεει καποιος ότι οι αγωνες στην Ελλαδα δεν είναι έντιμοι...
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by AGGELOSK »

Μην δίνεις σημασία..
Τα λόγια είναι εύκολα , τα έργα μας δυσκολεύουν λιγάκι..
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by xomateros »

AGGELOSK wrote:Μην δίνεις σημασία..
Τα λόγια είναι εύκολα , τα έργα μας δυσκολεύουν λιγάκι..
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”