ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Tseos
Posts: 14
Joined: Fri Dec 09, 2011 18:57

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by Tseos »

Μετά από τόσους εμφυλίους σε αυτή τη χώρα και μυαλό δε βάζουμε γαμώ τη ράτσα μας... Ας τα κάνουμε ολα στάχτη να δούμε ποιος θα είναι ο χαμένος!!!!
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by samisnow »

georgexj wrote:εδώ φτάσαμε στο σημείο το βράδυ να τρώμε όλοι μαζί και να πίνουμε και το πρωί να είμαστε σκοτωμένοι
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αυτο φταιει η οτι ο συνοδηγος σου κανει παρεα με τον δικο μου και δεν εχουν σηκωμο το πρωι? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by georgexj »

αλλο το ενα αλλο το αλλο
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by AGGELOSK »

Εγώ ένα πραμα ξέρω. .

Τα προηγούμενα χρόνια μέσα από τους αγώνες τόσο στην Κρήτη τοπικά όσο και δειλά δειλά στην υπόλοιπη Ελλάδα τα 2 τελευταία χρόνια υπήρξαν στιγμές που με χάλασαν που νευρίασα που χάρηκα που σκέφτηκα δε γαμ…ται δεν ξανατρέχω, αλλά αυτό που έμεινε και τελικά με κάνει να γουστάρω , είναι οι άνθρωποι που γνώρισα και έκανα παρεα.
Με κάποιους έγινα καλός φίλος με κάποιους κολλητός και με κάποιους άλλους θα χαρώ να τους ξανακάνω παρέα.
Αγώνες είναι και έχουν ευτράπελα, αν δεν είχαν θα ήταν Κουν καν..
Όλοι την ίδια τρέλα έχουμε ας προσπαθήσουμε ο καθένας με τη δύναμη του στους γαμοκαιρους που ζούμε να στηρίξουμε με τον τρόπο μας το 4Χ4.

Σήμερα πρωί πρωί ας πούμε θέλω να σκίσω το Ψιστακη. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Λέω να του στείλω κάνα πυραυλακι να μαζεύει λάστιχα καμιά βδομαδα .. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
xomateros
Posts: 572
Joined: Mon Nov 16, 2009 14:35

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by xomateros »

AGGELOSK wrote:Εγώ ένα πραμα ξέρω. .

Τα προηγούμενα χρόνια μέσα από τους αγώνες τόσο στην Κρήτη τοπικά όσο και δειλά δειλά στην υπόλοιπη Ελλάδα τα 2 τελευταία χρόνια υπήρξαν στιγμές που με χάλασαν που νευρίασα που χάρηκα που σκέφτηκα δε γαμ…ται δεν ξανατρέχω, αλλά αυτό που έμεινε και τελικά με κάνει να γουστάρω , είναι οι άνθρωποι που γνώρισα και έκανα παρεα.
Με κάποιους έγινα καλός φίλος με κάποιους κολλητός και με κάποιους άλλους θα χαρώ να τους ξανακάνω παρέα.
Αγώνες είναι και έχουν ευτράπελα, αν δεν είχαν θα ήταν Κουν καν..
Όλοι την ίδια τρέλα έχουμε ας προσπαθήσουμε ο καθένας με τη δύναμη του στους γαμοκαιρους που ζούμε να στηρίξουμε με τον τρόπο μας το 4Χ4.

Σήμερα πρωί πρωί ας πούμε θέλω να σκίσω το Ψιστακη. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Λέω να του στείλω κάνα πυραυλακι να μαζεύει λάστιχα καμιά βδομαδα .. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
+1000 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by samisnow »

AGGELOSK wrote:Εγώ ένα πραμα ξέρω. .

Τα προηγούμενα χρόνια μέσα από τους αγώνες τόσο στην Κρήτη τοπικά όσο και δειλά δειλά στην υπόλοιπη Ελλάδα τα 2 τελευταία χρόνια υπήρξαν στιγμές που με χάλασαν που νευρίασα που χάρηκα που σκέφτηκα δε γαμ…ται δεν ξανατρέχω, αλλά αυτό που έμεινε και τελικά με κάνει να γουστάρω , είναι οι άνθρωποι που γνώρισα και έκανα παρεα.
Με κάποιους έγινα καλός φίλος με κάποιους κολλητός και με κάποιους άλλους θα χαρώ να τους ξανακάνω παρέα.
Αγώνες είναι και έχουν ευτράπελα, αν δεν είχαν θα ήταν Κουν καν..
Όλοι την ίδια τρέλα έχουμε ας προσπαθήσουμε ο καθένας με τη δύναμη του στους γαμοκαιρους που ζούμε να στηρίξουμε με τον τρόπο μας το 4Χ4.

Σήμερα πρωί πρωί ας πούμε θέλω να σκίσω το Ψιστακη. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Λέω να του στείλω κάνα πυραυλακι να μαζεύει λάστιχα καμιά βδομαδα .. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μην κανεις τετοιο πραμα και δεν εχουν ερθει να μου μαζεψουν αυτα της ανακυκλωσης....εχω καμια 400αρια απ εξω.... :lol: :lol: :lol: κανα μηνα θα μαζευω....

παντος εμενα και τον διαμαντη που εχουμε γνωρισει πολυ κοσμο μεσο των αγωνων οπως και ο Τσουρλακης συχνα οι παρεες μας κανουν περα...ολοι νυσταζουν καποια στιγμη ποναει το κεφαλι τους κλπ....αλλοι φερνουν τις γυναικες τους επιτηδες (βλεπε Μιχαλοπουλο).....

κατι παιζει.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
AGGELOSK
Posts: 336
Joined: Fri Feb 04, 2011 14:00

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by AGGELOSK »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by quinda »

psaras4x4 wrote:
ALEXELIS wrote:
quinda wrote:Καποιοι απο μας ειχαν καποιο προτυπο,καποιον οδηγο ισως,ενα αμαξι που μας αρεσε και θελαμε ενα ιδιο...
Σε ευχαριστω φιλε με κανεις να κοκκινιζω :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Λυπαμαι μητσο αλλα εμενα εννοουσε.. Αλλωστε μ εχει φωτογραφια στο δωματιο του απ το thessaloniki trophy 2008

Καλα,εσεις οι δυο εχετε πολυ πλακα....τι ονειρα μπορει να βλεπετε ρε πουστη....!!!!!

Φωτογραφια στο δωματιο μου ειχα και εχω.....τον ΑΡΗ....!!!!!!

:o :o :o :o :o :o :o
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
User avatar
toro
Posts: 295
Joined: Sun Jul 05, 2009 20:26

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by toro »

[/quote]


Καλα,εσεις οι δυο εχετε πολυ πλακα....τι ονειρα μπορει να βλεπετε ρε πουστη....!!!!!

Φωτογραφια στο δωματιο μου ειχα και εχω.....τον ΑΡΗ....!!!!!!

:o :o :o :o :o :o :o[/quote].....................Ποιον ΑΡΗ???? Τον βελουχιωτη???? (Μπραβο ρε ΣΥΝΤΡΟΦΕ!!!!!) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
psaras4x4
Posts: 26
Joined: Wed Dec 07, 2011 21:44

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by psaras4x4 »

Xαρη,Νταη,Αλεξελη,βαζω και εμενα μεσα,θα επρεπε να ντρεπωμασται. Την ωρα που ο κυριος Χωματερος και καποιοι αλλοι προσπαθουν να σωσουν το αθλημα εμεις κανουμε χαβαλε.Καλα μας λενε καποιοι χαβαλεδες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”