ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post Reply
Pet4x4
Posts: 218
Joined: Tue Jun 16, 2009 23:31

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by Pet4x4 »

Άργησα πολύ να διαβάσω αυτό το θέμα αλλά ποτέ δεν είναι αργά.

Μελέτη, δέν πιστεύω πως υπάρχει από πλευράς αγωνιζομένων κάποιος που να μή βρίσκεται στο πλευρό σου αυτή την στιγμή! Όλοι αναγνωρίζουν τον κόπο, την αφοσίωση αλλά και την αλματώδη προόδο που έκανες οργανωτικά για να γίνει ο αγώνας σου πλέον διεθνής!
Βλέπω πως έφτασε τελικά η ώρα και έχεις ξεκινήσει πόλεμο με το "σύστημα" που αυτή την στιγμή βάλετε ποικιλοτρόπως εναντίων των αγώνων αντοχής και κατ'επεκτασην κατά του αγώνα σου!
Φαίνεται τελικά πως τα λόγια τελείωσαν... Άκρη δεν βγαίνει, είτε γιατί δέν θέλουν να βγάλουν ή ίσως γιατί δέν μπορούν να βγάλουν!!!
Προσωπικά σε αυτόν τον πόλεμο να ξέρεις πως τάσσομαι στο πλευρό σου και όποιου άλλου βρίσκετε σε αυτήν την λογική! Είμαι σίγουρος δε, πως το ίδιο κάνει το σύνολο των αγωνιζομένων!

Είναι πολύ λυπηρό το γεγονός πως δέν παίρνεις δημοσίσως απάντηση υπό ποιό καθεστώς κανονισμών και προκύριξης, διοργανώνετε το Rally Greece Off-road 2015 και αυτό στα μάτια μας χρεώνει τουλάχιστον τους atlasteam και aapo που διαβάζουν αυτό το φόρουμ.

Mitsos προφανώς ξέρεις κάτι που δέν ξέρω όταν λές πως αποφασίσαμε να μην γράψουμε κάτι μετά την συνάντηση του Φλοίσβου ή προφανώς κάτι άλλαξε μετά από ΔΥΟ συναντήσεις που έγιναν στον Γέρακα με αυτόν ακριβός τον σκοπό. Ότι και αν ισχύει από τα δύο, προσωπικά θίγομαι όταν βγαίνεις και λές κάτι τέτοιο ενώ γνωρίζεις πως και οι δύο συναντήσεις είχαν αυτό τον σκοπό και κατέληξαν με απόφαση να αποσταλεί επιστολή την οποία μάλιστα δεςμευτηκες να παραδώσεις και αυτοπροσώπως. Δε
Δεν έχω πάλι το τηλέφωνο σου... Οπότε, σε παρακαλώ...6945329516
aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by aapo »

Pet4x4 wrote:Άργησα πολύ να διαβάσω αυτό το θέμα αλλά ποτέ δεν είναι αργά.

Μελέτη, δέν πιστεύω πως υπάρχει από πλευράς αγωνιζομένων κάποιος που να μή βρίσκεται στο πλευρό σου αυτή την στιγμή! Όλοι αναγνωρίζουν τον κόπο, την αφοσίωση αλλά και την αλματώδη προόδο που έκανες οργανωτικά για να γίνει ο αγώνας σου πλέον διεθνής!
Βλέπω πως έφτασε τελικά η ώρα και έχεις ξεκινήσει πόλεμο με το "σύστημα" που αυτή την στιγμή βάλετε ποικιλοτρόπως εναντίων των αγώνων αντοχής και κατ'επεκτασην κατά του αγώνα σου!
Φαίνεται τελικά πως τα λόγια τελείωσαν... Άκρη δεν βγαίνει, είτε γιατί δέν θέλουν να βγάλουν ή ίσως γιατί δέν μπορούν να βγάλουν!!!
Προσωπικά σε αυτόν τον πόλεμο να ξέρεις πως τάσσομαι στο πλευρό σου και όποιου άλλου βρίσκετε σε αυτήν την λογική! Είμαι σίγουρος δε, πως το ίδιο κάνει το σύνολο των αγωνιζομένων!

Είναι πολύ λυπηρό το γεγονός πως δέν παίρνεις δημοσίσως απάντηση υπό ποιό καθεστώς κανονισμών και προκύριξης, διοργανώνετε το Rally Greece Off-road 2015 και αυτό στα μάτια μας χρεώνει τουλάχιστον τους atlasteam και aapo που διαβάζουν αυτό το φόρουμ.

Mitsos προφανώς ξέρεις κάτι που δέν ξέρω όταν λές πως αποφασίσαμε να μην γράψουμε κάτι μετά την συνάντηση του Φλοίσβου ή προφανώς κάτι άλλαξε μετά από ΔΥΟ συναντήσεις που έγιναν στον Γέρακα με αυτόν ακριβός τον σκοπό. Ότι και αν ισχύει από τα δύο, προσωπικά θίγομαι όταν βγαίνεις και λές κάτι τέτοιο ενώ γνωρίζεις πως και οι δύο συναντήσεις είχαν αυτό τον σκοπό και κατέληξαν με απόφαση να αποσταλεί επιστολή την οποία μάλιστα δεςμευτηκες να παραδώσεις και αυτοπροσώπως. Δε
Δεν έχω πάλι το τηλέφωνο σου... Οπότε, σε παρακαλώ...6945329516

Πέτρο Καλημέρα

Στήν ερώτησή σου με ποιο καθεστώς κανονισμών γίνετε ρο RGOR έχω την παρακάτω απάντηση.
Τον Οκτώβριο του 2014 αν θυμάμαι καλά μπορώ να βρώ ακριβώς την ημερομηνία , επειδή θέλαμε στις ενημερώσεις που είχαμε πρόθεση να κάνουμε στο εξωτερικό Ιταλία , Ισραήλ , Τουρκία κλπ θέλαμε εναν ολοκληρωμένο ΕΙΔΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ. Στείλαμε τον κανονισμό στήν ΕΠΑ κάναμε ορισμένες διορθώσεις που μας ζήτησαν και τον ενέκριναν. Αν έχεις οποια άλλη απορία είμαι στην διάθεσή σου.
JOHNVOR
Posts: 117
Joined: Wed Jun 24, 2009 17:41

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by JOHNVOR »

aapo wrote:
Pet4x4 wrote:Άργησα πολύ να διαβάσω αυτό το θέμα αλλά ποτέ δεν είναι αργά.

Μελέτη, δέν πιστεύω πως υπάρχει από πλευράς αγωνιζομένων κάποιος που να μή βρίσκεται στο πλευρό σου αυτή την στιγμή! Όλοι αναγνωρίζουν τον κόπο, την αφοσίωση αλλά και την αλματώδη προόδο που έκανες οργανωτικά για να γίνει ο αγώνας σου πλέον διεθνής!
Βλέπω πως έφτασε τελικά η ώρα και έχεις ξεκινήσει πόλεμο με το "σύστημα" που αυτή την στιγμή βάλετε ποικιλοτρόπως εναντίων των αγώνων αντοχής και κατ'επεκτασην κατά του αγώνα σου!
Φαίνεται τελικά πως τα λόγια τελείωσαν... Άκρη δεν βγαίνει, είτε γιατί δέν θέλουν να βγάλουν ή ίσως γιατί δέν μπορούν να βγάλουν!!!
Προσωπικά σε αυτόν τον πόλεμο να ξέρεις πως τάσσομαι στο πλευρό σου και όποιου άλλου βρίσκετε σε αυτήν την λογική! Είμαι σίγουρος δε, πως το ίδιο κάνει το σύνολο των αγωνιζομένων!

Είναι πολύ λυπηρό το γεγονός πως δέν παίρνεις δημοσίσως απάντηση υπό ποιό καθεστώς κανονισμών και προκύριξης, διοργανώνετε το Rally Greece Off-road 2015 και αυτό στα μάτια μας χρεώνει τουλάχιστον τους atlasteam και aapo που διαβάζουν αυτό το φόρουμ.

Mitsos προφανώς ξέρεις κάτι που δέν ξέρω όταν λές πως αποφασίσαμε να μην γράψουμε κάτι μετά την συνάντηση του Φλοίσβου ή προφανώς κάτι άλλαξε μετά από ΔΥΟ συναντήσεις που έγιναν στον Γέρακα με αυτόν ακριβός τον σκοπό. Ότι και αν ισχύει από τα δύο, προσωπικά θίγομαι όταν βγαίνεις και λές κάτι τέτοιο ενώ γνωρίζεις πως και οι δύο συναντήσεις είχαν αυτό τον σκοπό και κατέληξαν με απόφαση να αποσταλεί επιστολή την οποία μάλιστα δεςμευτηκες να παραδώσεις και αυτοπροσώπως. Δε
Δεν έχω πάλι το τηλέφωνο σου... Οπότε, σε παρακαλώ...6945329516

Πέτρο Καλημέρα

Στήν ερώτησή σου με ποιο καθεστώς κανονισμών γίνετε ρο RGOR έχω την παρακάτω απάντηση.
Τον Οκτώβριο του 2014 αν θυμάμαι καλά μπορώ να βρώ ακριβώς την ημερομηνία , επειδή θέλαμε στις ενημερώσεις που είχαμε πρόθεση να κάνουμε στο εξωτερικό Ιταλία , Ισραήλ , Τουρκία κλπ θέλαμε εναν ολοκληρωμένο ΕΙΔΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ. Στείλαμε τον κανονισμό στήν ΕΠΑ κάναμε ορισμένες διορθώσεις που μας ζήτησαν και τον ενέκριναν. Αν έχεις οποια άλλη απορία είμαι στην διάθεσή σου.
Κ.Αποστολιδη να σας πω αυτο που δεν καταλαβαινω εγω και ισως και αλλοι οσων αφορα τον κανονισμο.
Εχει στοιχεια απο ραλλυ οσων αφορα κλειστες ειδικες. Κατανοητο οποτε παει με τα μετρα ασφαλειας αυτων.
Πως ομως αναγνωριζει κατηγοριες Ζ1 και Ζ2 αφου δεν υπαρχει πλεον κανονισμος 4χ4 για το 2015.
Πως εχει μεση ωριαια στη ζ2 αφου ακομα δεν εχει ψηφιστει κατι?
Πως δηλ εγκριθηκε κανονισμος που περιεχει κατηγοριες ενος θεσμου που ακομα δεν ισχυει για φετος?
Εκει εχουμε μπερδευτει....
Αν ειχαμε κλειστες ειδικες και ολα ομολογκε τα αυτοκινητα τοτε δεν θα υπηρχε καμια παρανοηση...
Δεν ειναι ραλλυ αγωνας αλλα 4χ4. Πως ομως αφου δεν εχει βγει τιποτα απο την ΟΜΑΕ.
Δηλ συμφωνα με την ομαε δεν εγκρινει αγωνες με ανοιχτες ειδικες?
Δεν εχουμε θεματα με το υψος της μεσης ταχυτητας η των μετρων ασφαλειας?
Παρακαλω εξηγηστε μας. Καποιος,κ.Αποστολιδη, κ.Θεολογη, Μελετη?
Γιαννης Βορριας
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

JOHNVOR wrote: Δεν ειναι ραλλυ αγωνας αλλα 4χ4.
Ποσο σιγουρος εισαι?

Αυτος ο αγωνας απο τον τιτλο στον κανονισμο κ την διεξαγωγη τι σου θυμιζει περισσοτερο φιλε μου;;;; rally η rally raid;;;;;
JOHNVOR
Posts: 117
Joined: Wed Jun 24, 2009 17:41

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by JOHNVOR »

mitsos wrote:
JOHNVOR wrote: Δεν ειναι ραλλυ αγωνας αλλα 4χ4.
Ποσο σιγουρος εισαι?

Αυτος ο αγωνας απο τον τιτλο στον κανονισμο κ την διεξαγωγη τι σου θυμιζει περισσοτερο φιλε μου;;;; rally η rally raid;;;;;
το θεμα δεν ειναι τι μου θυμιζει.
Και σε καποιους αλλους ο πχ 24ωρος θυμιζει ραλλυ αλλα ειναι επικινδυνος επειδη γινεται σε ανοικτες ειδικες. Ετσι ειναι?
το θεμα ειναι τι ακριβως ειναι.
Αν ειναι ραλλυ, τοτε να κανουμε και αναγνωριση των ειδικων πριν τρεξουμε, και να εχουμε φουλ εξοπλισμο ασφαλειας απο στολες μεχρι εσωρουχα και αυτοματες πυροσβεσεις.
εχει στοιχεια και απο τα δυο.
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

JOHNVOR wrote:
mitsos wrote:
JOHNVOR wrote: Δεν ειναι ραλλυ αγωνας αλλα 4χ4.
Ποσο σιγουρος εισαι?

Αυτος ο αγωνας απο τον τιτλο στον κανονισμο κ την διεξαγωγη τι σου θυμιζει περισσοτερο φιλε μου;;;; rally η rally raid;;;;;
το θεμα δεν ειναι τι μου θυμιζει.
Και σε καποιους αλλους ο πχ 24ωρος θυμιζει ραλλυ αλλα ειναι επικινδυνος επειδη γινεται σε ανοικτες ειδικες. Ετσι ειναι?
το θεμα ειναι τι ακριβως ειναι.
Αν ειναι ραλλυ, τοτε να κανουμε και αναγνωριση των ειδικων πριν τρεξουμε, και να εχουμε φουλ εξοπλισμο ασφαλειας απο στολες μεχρι εσωρουχα και αυτοματες πυροσβεσεις.
εχει στοιχεια και απο τα δυο.
Ασε τον 24ωρο απ εξω. Ουδεμια σχεση εχει με rally....
Για τον εξοπλισμο.... Θεμα χρονου ειναι, οποτε κανε λιγο υπομονη.......
Αλλωστε δεν νομιζω ποτε οι οργανωτες του αγωνα να εκρυψαν οτι κανουνε rally 4x4!!!!!!
JOHNVOR
Posts: 117
Joined: Wed Jun 24, 2009 17:41

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by JOHNVOR »

mitsos wrote:
JOHNVOR wrote:
mitsos wrote:
JOHNVOR wrote: Δεν ειναι ραλλυ αγωνας αλλα 4χ4.
Ποσο σιγουρος εισαι?

Αυτος ο αγωνας απο τον τιτλο στον κανονισμο κ την διεξαγωγη τι σου θυμιζει περισσοτερο φιλε μου;;;; rally η rally raid;;;;;
το θεμα δεν ειναι τι μου θυμιζει.
Και σε καποιους αλλους ο πχ 24ωρος θυμιζει ραλλυ αλλα ειναι επικινδυνος επειδη γινεται σε ανοικτες ειδικες. Ετσι ειναι?
το θεμα ειναι τι ακριβως ειναι.
Αν ειναι ραλλυ, τοτε να κανουμε και αναγνωριση των ειδικων πριν τρεξουμε, και να εχουμε φουλ εξοπλισμο ασφαλειας απο στολες μεχρι εσωρουχα και αυτοματες πυροσβεσεις.
εχει στοιχεια και απο τα δυο.
Ασε τον 24ωρο απ εξω. Ουδεμια σχεση εχει με rally....
Για τον εξοπλισμο.... Θεμα χρονου ειναι, οποτε κανε λιγο υπομονη.......
Αλλωστε δεν νομιζω ποτε οι οργανωτες του αγωνα να εκρυψαν οτι κανουνε rally 4x4!!!!!!
Δεν ειπα οτι ειναι. Ειπα πως καποιος θα μπορουσε να πει οτι του θυμιζει ραλλυ. Καποιος απο εξω που δεν αγωνιζεται.
Αλλο λεω μηπως δεν ειμαι κατανοητος.
Ναι ειναι ραλλυ ο αγωνας της Φλωρινας, ετσι?
Πως δεχεται αυτοκινητα που δεν ειναι ραλλυ αλλα απο εναν θεσμο που δεν ειναι σε ισχυ το 2015?
Εχεις ακουσει σε κανενα ραλλυ χωματινο να παει αυτοκινητο ζ1. Και οταν λεω ζ1 λεω οπως λεει ο κανονισμος. Οχι οπως ειναι του σταυρου και του πετρου.
Δηλ, ece κρανη, χειροκινητος πυροσβεστηρας, καθισματα οχι απαιτητα ομολογκε και απο στολες την φορμα της γυμναστικης....
Στα 4χ4 μπορω να παω ετσι ακριβως γιατι ετσι ειναι η Ζ1 βασει κανονισμων.....Στα 4χ4.
Οχι στα ραλλυ!!!
Αφου ομως δεν υπαρχει κανονισμος 4χ4 δεν υπαρχει η εννοια ζ1 και ζ2.
Θα επρεπε να παιρνουν μερος μονο τ1 και τ2 και τ3 βαση fia κανονισμους αν τους εγκρινει η ομαε.
Και ξανα ρωταω γιατι εγκριθηκε ο κανονισμος απο το 2014 για το rgor ενω το lepanto οχι.
Και ο μελετης ηθελε να κανει promotion στο εξωτερικο.
Και οι ερωτησεις μου ειναι για να μου πουν ποιο ειναι το προβλημα.
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by mitsos »

JOHNVOR wrote: Δεν ειπα οτι ειναι. Ειπα πως καποιος θα μπορουσε να πει οτι του θυμιζει ραλλυ. Καποιος απο εξω που δεν αγωνιζεται.
Αλλο λεω μηπως δεν ειμαι κατανοητος.
Ναι ειναι ραλλυ ο αγωνας της Φλωρινας, ετσι?
Πως δεχεται αυτοκινητα που δεν ειναι ραλλυ αλλα απο εναν θεσμο που δεν ειναι σε ισχυ το 2015?
Εχεις ακουσει σε κανενα ραλλυ χωματινο να παει αυτοκινητο ζ1. Και οταν λεω ζ1 λεω οπως λεει ο κανονισμος. Οχι οπως ειναι του σταυρου και του πετρου.
Δηλ, ece κρανη, χειροκινητος πυροσβεστηρας, καθισματα οχι απαιτητα ομολογκε και απο στολες την φορμα της γυμναστικης....
Στα 4χ4 μπορω να παω ετσι ακριβως γιατι ετσι ειναι η Ζ1 βασει κανονισμων.....Στα 4χ4.
Οχι στα ραλλυ!!!
Αφου ομως δεν υπαρχει κανονισμος 4χ4 δεν υπαρχει η εννοια ζ1 και ζ2.
Θα επρεπε να παιρνουν μερος μονο τ1 και τ2 και τ3 βαση fia κανονισμους αν τους εγκρινει η ομαε.
Και ξανα ρωταω γιατι εγκριθηκε ο κανονισμος απο το 2014 για το rgor ενω το lepanto οχι.
Και ο μελετης ηθελε να κανει promotion στο εξωτερικο.
Και οι ερωτησεις μου ειναι για να μου πουν ποιο ειναι το προβλημα.
Ουτε απ εξω ουτε απο μεσα, σε τιποτα ο 24ωρος δεν θα θυμιζε ραλλυ!
Ουτε κλειστες ειδικες εχει, ουτε επαναλλαμβανομενα τις κανει και μονο στην πλοηγηση βασιζεται κλπκλπκλπ οποτε....... Ατοπο.

Παμε τωρα:
Στο πως εγκριθηκε ο κανονισμος η απαντηση ειναι αλλη ποιο απλη.
Οποιος εχει μεσον κανει την δουλεια του.

Οι δε κανονισμοι (οχι το ξεχυλωμα τους που τοσα χρονια ανεχονται - και δεν θα βαλωτον εαυτο μου μεσα, αμφοτερες πλευρες) περιγραφει αυτοκινητα Ζ1 πολυ κοντα στα ραλλυ. Διαβασε το!
Οσο για πυριμαχες φορμες-σοβρακα κ δεν ξερω τι αλλο, στο ειπα κ πριν βαστα, ερχεται!
Χρονια τωρα προσπαθουν να σπρωξουνε τα αυτοκινητα προς το να γινουνε ραλλυ, κ τωρα τους αγωνες να παψουνε να ειναι ποιο rally raid και να γινουνε ποιο rally!
Δεν μπορει να μην το εχεις καταλαβει!!!!!!!!

Οσο για την τελευταια προταση, και για το ποιο ειναι το προβλημα, φιλαρακι δεν θα βγει κανενας να στο πει ως εχει οπως δεν βγηκε κανεις να το πει κ σε μας τοτε η οποτε, μιας κ προβλημα δεν υπηρχε αλλα δημιουργηθηκε......
aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by aapo »

aapo wrote:
Pet4x4 wrote:Άργησα πολύ να διαβάσω αυτό το θέμα αλλά ποτέ δεν είναι αργά.

Μελέτη, δέν πιστεύω πως υπάρχει από πλευράς αγωνιζομένων κάποιος που να μή βρίσκεται στο πλευρό σου αυτή την στιγμή! Όλοι αναγνωρίζουν τον κόπο, την αφοσίωση αλλά και την αλματώδη προόδο που έκανες οργανωτικά για να γίνει ο αγώνας σου πλέον διεθνής!
Βλέπω πως έφτασε τελικά η ώρα και έχεις ξεκινήσει πόλεμο με το "σύστημα" που αυτή την στιγμή βάλετε ποικιλοτρόπως εναντίων των αγώνων αντοχής και κατ'επεκτασην κατά του αγώνα σου!
Φαίνεται τελικά πως τα λόγια τελείωσαν... Άκρη δεν βγαίνει, είτε γιατί δέν θέλουν να βγάλουν ή ίσως γιατί δέν μπορούν να βγάλουν!!!
Προσωπικά σε αυτόν τον πόλεμο να ξέρεις πως τάσσομαι στο πλευρό σου και όποιου άλλου βρίσκετε σε αυτήν την λογική! Είμαι σίγουρος δε, πως το ίδιο κάνει το σύνολο των αγωνιζομένων!

Είναι πολύ λυπηρό το γεγονός πως δέν παίρνεις δημοσίσως απάντηση υπό ποιό καθεστώς κανονισμών και προκύριξης, διοργανώνετε το Rally Greece Off-road 2015 και αυτό στα μάτια μας χρεώνει τουλάχιστον τους atlasteam και aapo που διαβάζουν αυτό το φόρουμ.

Mitsos προφανώς ξέρεις κάτι που δέν ξέρω όταν λές πως αποφασίσαμε να μην γράψουμε κάτι μετά την συνάντηση του Φλοίσβου ή προφανώς κάτι άλλαξε μετά από ΔΥΟ συναντήσεις που έγιναν στον Γέρακα με αυτόν ακριβός τον σκοπό. Ότι και αν ισχύει από τα δύο, προσωπικά θίγομαι όταν βγαίνεις και λές κάτι τέτοιο ενώ γνωρίζεις πως και οι δύο συναντήσεις είχαν αυτό τον σκοπό και κατέληξαν με απόφαση να αποσταλεί επιστολή την οποία μάλιστα δεςμευτηκες να παραδώσεις και αυτοπροσώπως. Δε
Δεν έχω πάλι το τηλέφωνο σου... Οπότε, σε παρακαλώ...6945329516

Πέτρο Καλημέρα

Στήν ερώτησή σου με ποιο καθεστώς κανονισμών γίνετε ρο RGOR έχω την παρακάτω απάντηση.
Τον Οκτώβριο του 2014 αν θυμάμαι καλά μπορώ να βρώ ακριβώς την ημερομηνία , επειδή θέλαμε στις ενημερώσεις που είχαμε πρόθεση να κάνουμε στο εξωτερικό Ιταλία , Ισραήλ , Τουρκία κλπ θέλαμε εναν ολοκληρωμένο ΕΙΔΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ. Στείλαμε τον κανονισμό στήν ΕΠΑ κάναμε ορισμένες διορθώσεις που μας ζήτησαν και τον ενέκριναν. Αν έχεις οποια άλλη απορία είμαι στην διάθεσή σου.

Να επαναλαβω γιατι δεν το διατυπωσα σωστά και ωρισμένοι ειστε πολύ τυπολάτρες δεν εννοω οσους εχουν ποστάρει πανω στο θέμα. Τον κανονισμό τον διόρθωσε η ΕΠΑ ενάκριναν την δημοσιοποίησή του με την παρατήρηση οτι εκρεμεί η έγκρισή του.
Εχετε άλλη ερώτηση ????
User avatar
Nicolas
Site Admin
Posts: 2983
Joined: Tue Jun 16, 2009 09:10
Contact:

Re: ΑΓΩΝΕΣ 4Χ4 2015 .....

Post by Nicolas »

Ναι έχω εγώ.

Θα συνεχίσετε να μας κοροιδεύετε?

Σοβαρά τώρα ρε Αλέκο, σου φαίνεται σοβαρό να είστε οι μόνοι οργανωτές που έχετε ανακοινώσει αγώνα και οι μόνοι που έχετε εγκεκριμένο ειδικό κανονισμό πριν καν βγει ο γενικός?

Και ενοχλείσαι κιόλας που ρωτάμε να μάθουμε ποιός είναι ο "πούστης" της παρέας?

Ήμαρτον ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:








Ρε τί ξεφτίλα είστε εκεί στην ομοσπονδία?
Θα παραιτηθεί η επιτροπή για την πλήρη αποτυχία της
ή μήπως ξεχάσανε κάποιοι πως είναι αιρετοί και το παίζουν νταβάδες?
"Η σιωπή μας, μόνο με τον κατήγορό μας γίνεται σύμμαχος".
Από την άλλη όμως, "Όσο πιο αθόρυβος είσαι, τόσα περισσότερα ακούς".
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”