4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by samisnow »

K1 ειναι παλι ολα τα εμποδια ρε Γιωργη?τιποτα πιο δυσκολο δεν εχουμε γμτ?
αφου καταφερνει του μπουρντα το χρεπι και περναει αστα να πανε.... :lol: :lol:
ετοιμαστητε γιατι οι τρελοι απο το ρεθυμνο θα ερθουν απο παρακσευη...και οχι για τα εμποδια αλλα για το κρασι σας
κ.γιωργο ξερεις εσυ..χαχαχα
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by Kritikos »

Ελατε εσεις και το κρασι το εχω βαλει στο ψυγειο απο τωρα .Και τον χασαπη να ακονιζει τα μαχερια.Οσω για τα εμποδια :!: Πονανε οι αδρες :?: :lol: υμαντες αναπνευστιρες να κρατιτε και βατραχοπεδιλα :!: :!: και μαλλον χιονοπεδιλα :mrgreen:
User avatar
MPOYRTAS
Posts: 41
Joined: Tue Jul 21, 2009 22:33
Location: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗ

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by MPOYRTAS »

παλι με το χρεπι μου :twisted: τα εβαλεs Δημητρακη την πατισεs και κατι ακομα θα δουμε πια ειναι τα χρεπια :lol: :lol: :lol: :lol: :geek: :geek: :geek: :geek: :geek:
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ !!!!!!!!!
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by Kritikos »

Γαλοτσες μεγαλο νουμερο πρεπει να παρετε για να μην καρφονουν μητσηδες. ο φορτωτης θα παει απο το σαββατο να πατε και σεις να κανεται προπονηση και να μαθεται πως την δενουμε τη [καντηλιτσα] :mrgreen: :mrgreen: :o
samisnow
Posts: 580
Joined: Tue Sep 29, 2009 15:34
Location: ΡΕΘΥΜΝΟ
Contact:

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by samisnow »

MPOYRTAS wrote:παλι με το χρεπι μου :twisted: τα εβαλεs Δημητρακη την πατισεs και κατι ακομα θα δουμε πια ειναι τα χρεπια :lol: :lol: :lol: :lol: :geek: :geek: :geek: :geek: :geek:
δεν καταλαβες καλα ο Ψιστακης ειμαι και σου ταζω οτι θα το πατησω το χρεπι σου!!!αν εχεις αμφιβολια να μου το πεις!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
αμα εχει πανω απο 20 ποντους νερο δεν θα μπω γιατι θα λερωσω τα μπουλονια ακους κοκκινη?
ασε που θα το χω πλιμενο οποτε αμαρτια να το λερωσω μονο καντε κουμαντο να βαλετε καμια πισα αν εχει και κανα ταπιτα οκ...
ελπιζω να μην εχει και πολλα ξυλα να γρατζουνισω κανα φτερο και τετια εποχη τα βατραχοπεδιλα τα χω φιλαξει οποτε πρεπει να μεριμνισει η λεσχη σας για τα νουμερα μου....
λοιπον για να μην λεμε πολλα η λεσχη ρεθυμνου ζηταει τα παρακατω απο σας και μαλον θα ερθουμε απο παρασκευη!
1)τσαμπα διαμονη
2)πρωινο μεχρι το μεσημερι
3)μεσημεριανο μεχρι το βραδυ
4)βραδυνο μεχρι το πρωι
5)την 1η βραδια κρητηκη ορχιστρα κομπλε
6) την 2η βραδια για τους αντρες club με σωλινες ορθιες και μπαρα υπερυψωμενη για (γυναικες ενα κρατιτηριο!)
7) το πρωι να ξεκινησει ο αγωνας κατα τις 2 που να χουμε ξυπνισει και εννοειται πρωινο στο δωματιο!
8)αν ειναι δυνατον να παρουμε τα κυπελα μας (εγω το 1ο Κ3) και να φευγουμε σιγα σιγα και ας συνεχησετε εσεις τον αγωνα μεχρι οτι ωρα θελετε!!!!
:roll: :roll: :roll:
ε δεν ζηταμε πολλα μην τρελαθουμε....8 μικρολεπτομεριες ειναι :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KING RC 5,2 V8 COMPRESSOR
Psistakis Manolis
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by Kritikos »

MANOΛH ΜΟΥ :!: :!:
Για σωληνες και ολα περι αυτα, υπευθυνο εχω τον Χασαπη :
Οσο για την κ3, νερο δεν εχει, μονο τρεχουμενο νερακι. :roll: Τωρα για τα κυπελα θα 'χω γλαστρες με ροδαρες :P
Τωρα οσο για την ορχηστρα [τα λυρονταουλα] που λεμε επαδε περα θα σας τα παιζω εγω ετσι ωστε να σας χορεψω καλα στο ταψι που λεμε !!!Α! με το Σταθακο μπασο, και τον Τσετσο λαουτο!!! Εχουμε και τις γκαρσονες! Αλλα αυτο σας το κραταμε εκπληξη, και το μαϊμουνι, τον Αρη, θα το δειτε και αυτο :idea:
ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ! ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΑΝΑΜΜΕΝΟ :evil: :twisted: :twisted:
Να πεις του Διαμαντη να μου κρατα την μπαταρια γιατι μου κουνιεται ο ΜΠΟΥΡΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΣΑΠΗ και θελω να τους παω κοντρα, ενταξει :!: :!: :mrgreen:
meco
Posts: 11
Joined: Fri Jun 19, 2009 14:24

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by meco »

Kritikos wrote:Μηπως ζεις καπου αλλου :?: Με ρωτας αν ο χωρος ειναι ιδιος με αυτον που ειδες περυσι ; Φιλε μου meko,δεν ξερω ποιος εισαι και αν τρεχεις , αλλα συντομα θα δεις αυτα που δεν ειδες τοτε :twisted: :!:
Ρώτησα συγκεκριμένα πράγματα. Από τα συμφραζόμενα βγάζω το συμπέρασμα ότι μιλάμε για το ίδιο μέρος. Δεν "τρέχω" και δεν γνωριζόμαστε, ρώτησα απλά από περιέργεια.

Ωραίες οι φωτογραφίες. 8-)
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by Kritikos »

Γιατι με ρωτας λοιπον και τη στιγμη που δεν τρεχεις και δεν λες .
και δεν γραφεις πιος εισαι :?:
meco
Posts: 11
Joined: Fri Jun 19, 2009 14:24

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by meco »

Kritikos wrote:Γιατι με ρωτας λοιπον και τη στιγμη που δεν τρεχεις και δεν λες .
και δεν γραφεις πιος εισαι :?:
Πειράζει να έρθω να δω? :shock:
User avatar
Kritikos
Posts: 429
Joined: Fri Oct 02, 2009 09:37
Location: Κρήτη
Contact:

Re: 4ο Τrial Επάθλου Κρήτης από την Λέσχη 4Χ4 Λασιθίου 22-11-09

Post by Kritikos »

Κανενα προβλημα!Καθε αλλο τους θεατες ,τους θελουμε. Στα υποψιν ,θα εχει θεαμα και θεμα.Υπαρχη πολυ λασπη . Με τα ποδια περπατας και κολλας. Οποτε καταλαβαινεις τι θα γινει.Ακομα και τωρα που σου γραφω ,βρεχει εκει πανω.
Post Reply

Return to “Αγώνες 4Χ4”