project ΔΟΝ.

User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: project ΔΟΝ.

Post by georgexj »

AGGELOSK wrote:και επειδή χωρίς την έγκριση του επίτιμου δεν ξεκιναει τιποτα του παραθέτω ένα ντοκουμέντο


ειδες τελικα που υπαρχουνε παπαρατσοι???σιγουρα θα βρουμε κ αλλα ντοκουμεντα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: project ΔΟΝ.

Post by georgexj »

ειμαι ετοιμος,μονο τα πραγματα να σας φορτωσω το σαββατο κ εφυγε!!
σας επλεινα κ την μηχανη για να μην λερωσετε τα χερακια σας
Image
σας το σκεπασα κ ειναι ετοιμο να το παραλαβετε!!
Image

αντε καλο ταξιδι να εχει.κ μην μου το κακοποιησετε!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: project ΔΟΝ.

Post by YJ ''The Doctor'' »

antonisxj wrote:για να μην είμαι εγώ η αιτία που δεν θα ξεκινήσουν οι εργασίες του Δονάμαξου,
πήρα την απόφαση να ξεμπροστιαστώ.
αρχίζοντας με δύο βιντεάκια.

αλλά μόλις τελειώσει το Δονάμαξο σας υπόσχομαι ότι θα αναρτήσω φωτογραφία μου με ασημί στριγκάκι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


μόνο για φίλους...
https://www.facebook.com/photo.php?v=36 ... permPage=1

https://www.facebook.com/photo.php?v=36 ... permPage=1
ΕΓΚΡΙΝΕΤΑΙ - ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΦΑΡΔΙΑ ΠΛΑΤΙΑ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΗ ΜΕΛΑΝΙ
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
YJ ''The Doctor''
Posts: 1761
Joined: Fri Aug 13, 2010 00:31

Re: project ΔΟΝ.

Post by YJ ''The Doctor'' »

AGGELOSK wrote:και επειδή χωρίς την έγκριση του επίτιμου δεν ξεκιναει τιποτα του παραθέτω ένα ντοκουμέντο


Αγγελε, για εσενα δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι βρισκεσαι στο σωστο δρομο με το να εχεις καψεις εγκεφαλο σχεδον ολοκληρωτικα...οπως αρμοζει σε Καγκουρα :mrgreen:
Για τον Βασηλια μονο ειχα ενδοιασμο διοτι αναρωτιομουν εαν εχει εγκεφαλο να καψει.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Με το παρον βιντεο με επεισες οτι και ιχνος που διαθετει αρκει :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Μετα την τιμη που μου κανει ο Βασηλιας και μονο, μα μονο με την εγκριση του να παρεμβω....ΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ Project ΔΟΝ :mrgreen:
The Donkey tube chassis
Proud member of 4x4 Kagkoures Club
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: project ΔΟΝ.

Post by Drimon »

AGGELOSK wrote:και επειδή χωρίς την έγκριση του επίτιμου δεν ξεκιναει τιποτα του παραθέτω ένα ντοκουμέντο

Έ ρε χέσιμο...............!!!
Τα βλέπει αυτά και ξένος κόσμος, και θ´ αναρωτιέται τι ρημάδι βασιλιά έχουν αυτοί οι κάγκουρες..........



Υ.Γ.: Στο βάθος πίσω από τον Κώστα διακρίνεται μία καρέκλα υπερυψωμένη. Αυτή τι έκανε εκεί; Ήταν ο βασιλικός θρόνος κατά τις διεργασίες;;; :roll: :roll: :roll: :roll:
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: project ΔΟΝ.

Post by antonisxj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μιλάμε για πολύ χέσιμο εκείνο το βράδυ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

παίζει άλλο ένα βιντεάκι απο εκείνο το βράδυ, που βγήκε το γνωστό "το chivas ρε ???????"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: project ΔΟΝ.

Post by georgexj »

Drimon wrote:
AGGELOSK wrote:


Υ.Γ.: Στο βάθος πίσω από τον Κώστα
που τον ειδες εσυ τον κωστα ρε μαλακα.παντου γιωργο γραφουνε εσυ κωστα τον διαβαζεις???σταματα να βαρας μαλακια γιατι στραβωθηκες μου φαινεται!!!μαλακα εε μαλακα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: project ΔΟΝ.

Post by Drimon »

georgexj wrote: που τον ειδες εσυ τον κωστα ρε μαλακα.παντου γιωργο γραφουνε εσυ κωστα τον διαβαζεις???σταματα να βαρας μαλακια γιατι στραβωθηκες μου φαινεται!!!μαλακα εε μαλακα!!!
Θα μου πάρεις πιπούλα περιποιημένη για να σταματήσω;;;; :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


ΕΕΕ.......;;;;



Φανταστικέ Δον;;;; :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: project ΔΟΝ.

Post by georgexj »

εγω να σου παρω???δεν νομιζω.παρε χαρτι κ μολυβι για να σημειωσεις τις πιπες που εχεις να μαζεψεις εκεινο το τριημερο.αν ερθεις φυσικα.αυτο το εχουμε ξεχασει να το αναφερουμε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: project ΔΟΝ.

Post by Drimon »

georgexj wrote:εγω να σου παρω???δεν νομιζω.παρε χαρτι κ μολυβι για να σημειωσεις τις πιπες που εχεις να μαζεψεις εκεινο το τριημερο.αν ερθεις φυσικα.αυτο το εχουμε ξεχασει να το αναφερουμε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ναι ρε, εσύ να μου πάρεις!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply

Return to “ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ”