KJ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ!!!!!!!!

Post Reply
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

KJ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ!!!!!!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Λοιπον καγκουρες επειδη δεν βλεπω κ πολυ κινηση στη αγγελια κ μολλον θα το κρατησουμε αλλα θα χρειαστει μια μικρη αναβαθμηση κ θελω βοηθεια........
Το αυτοκινητο χρειαζεται αναρτηση........ θελω να μου βρητε ολοκληρομενες λυσεις να το σηκωσω 2'' ή 3''!!!
να δουμε κ τι λαστιχα θα του βαλουμε μαλλον all terain.....
κ καμια λυση γιατι τα διαφορικα γιατι δεν μου αρεσουν εκτος!!!!!!!!
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: KJ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ!!!!!!!!

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Καλημερα!!!
επειδη μαλλον δεν ημουν σαφης.....
Αν εχειτε δει καποιο site που να εχει αξιοπιστες λυσεις βελτιωσης οχι μονο ελατηρια αμορτησερ για σηκωμα για να τα παραγγηλω απο εξω!!!!

κ για το διαφορικο συνηστουν αλλαγη βαλβολινης ανα 20000χλμ κ ειναι αρκετα ακριβη!!!200Ε αν θυμαμαι καλα!!!ΜΑΛΑΚΙΕΣ
ξερει καποιος εχει ασχοληθει για να μου προτεινει κατι αλλο???
User avatar
manos77
Posts: 27
Joined: Tue Jul 07, 2009 15:20

Re: KJ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ!!!!!!!!

Post by manos77 »

Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ wrote:Καλημερα!!!
επειδη μαλλον δεν ημουν σαφης.....
Αν εχειτε δει καποιο site που να εχει αξιοπιστες λυσεις βελτιωσης οχι μονο ελατηρια αμορτησερ για σηκωμα για να τα παραγγηλω απο εξω!!!!

κ για το διαφορικο συνηστουν αλλαγη βαλβολινης ανα 20000χλμ κ ειναι αρκετα ακριβη!!!200Ε αν θυμαμαι καλα!!!ΜΑΛΑΚΙΕΣ
ξερει καποιος εχει ασχοληθει για να μου προτεινει κατι αλλο???
200€!!!
Μήπως μαζί με τη βαλβολινη βάζουν μέσα και κανένα μετανάστη για να σφίγγει τα δισκάκια :lol: :lol: :lol:

Ανάρτηση νομίζω SKYJACKER αλλά ας απαντήσουν όσοι έχουν δοκιμάσει κάποια καλύτερα.
KIA SPORTAGE 2.0 '99 FRONT/REAR PROTRACK LOCKER, R&P 5,29:1 T-MAX6500LBS
User avatar
j kalai
Posts: 22
Joined: Tue Jun 16, 2009 20:32
Location: Κορωπι
Contact:

Re: KJ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ!!!!!!!!

Post by j kalai »

Αν ειναι μετα δισκακια, υπαρχουν με 40 ευρω. Εχω παρει αυτο http://www.ramtuning.gr/product.php?id= ... and=AMSOIL, και αυτα http://www.ramtuning.gr/product.php?id= ... and=AMSOIL.
Post Reply

Return to “ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ”