ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post Reply
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by johny4x4 »

St. Tselios wrote:
antonisxj wrote:τον μπροστά ρε κάγκουρα πώς τον στράβωσες?
τέλος πάντων... βάλτον στον τόρνο και ζύγισέτον. όπου χρειάζεται βάλε του κολάρα να έρθει στα ίσα του. και μετά να μάθεις να είσαι καλό παιδί να μην στραβώνεις τα παιχνίδια σου.
Καγκουρα οταν βρεθουμε με το καλο...να μου εξηγησεις τι κανεις με τα ''κολλαρα" σου...γιατι εχω μεγαλη απορια τι Καγκουροπατεντα βρηκες παλι... :lol:

Λοιπόν Τσέλιο κάτσε να σου εξηγήσω εγώ που ξέρω!
Πας και αγοράζεις 2-3 κολάρα κατα προτίμηση διαφορετικά χρώματα και τα πηγαίνεις στον Αντώνη. Αυτός διαλέγει αυτό που του αρέσει και το φοράει στο λαιμό σαν τα σκυλιά. Μετά βάζεις το αλλο κολαρο στον κεντρικό και τα δένεις με μια καδένα.
Τέλος πέρνει φορα ο αντώνης (ο μαύρος κρητικός ποιμενικός) και σε 15 δεύτερα στον έχει κάνει τον κεντρικό αλφάδι!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αντών το βρήκα;;;;;;;;
Τι κέρδισα;;;;;;
Image
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by antonisxj »

ρε λαλάκες. όταν λέμε κολάρα, δεν εννοώ κολάρα σκύλου. εννοώ κολάρα σφυχτήρες ανάλογου διαμετρήματος με τον άξονα μετάδωσης.
για ψαχτείτε να δείτε ότι είναι επίσημη πατέντα και γραμμένη σε τεχνικά βιβλία. άντε να μην τα πάρω τώρα.
if it doesn't break, fix it until it does
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by St. Tselios »

antonisxj wrote:ρε λαλάκες. όταν λέμε κολάρα, δεν εννοώ κολάρα σκύλου. εννοώ κολάρα σφυχτήρες ανάλογου διαμετρήματος με τον άξονα μετάδωσης.
για ψαχτείτε να δείτε ότι είναι επίσημη πατέντα και γραμμένη σε τεχνικά βιβλία. άντε να μην τα πάρω τώρα.
Nai re Kagoura katalava...
To zygisma omws pws petixaineis den mas eipes.
Image
User avatar
antonisxj
Posts: 4226
Joined: Wed Jun 17, 2009 10:18

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by antonisxj »

δε σου λέω...
δε σου λέω...
να ψάξεις, να διαβάσεις και να μάθεις. όταν βρεθούμε, θα σε περάσω εξετάσεις. :lol: :lol: :lol:
if it doesn't break, fix it until it does
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by georgexj »

το παει με το ματι!!!!λιγο δεξια λιγο αριστερα λιγο πανω λιγο κατω κ πετυχε!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
το βρηκα αντωνη??????
St. Tselios
Posts: 2414
Joined: Tue Jun 16, 2009 22:13

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by St. Tselios »

antonisxj wrote:δε σου λέω...
δε σου λέω...
να ψάξεις, να διαβάσεις και να μάθεις. όταν βρεθούμε, θα σε περάσω εξετάσεις. :lol: :lol: :lol:
Kagoura...mono min einai kamia m@l@kia,e?
Image
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by kostas654 »

λοιπον καγκουρες τον πηγα τον αξονα σε ενα μπαρμπα τεχνιτη στο Αργος και τον εκανε αντιπροσωπιας και μαλιστα επειδη ηταν στραβος μου εκοβε και χλμ,οριστε και μια φοτο απο το κοντερ που τραβηξα πριν λιγο στα 230 χλμ
Image
Κώστας Γκιαούρης
User avatar
aggas
Posts: 2180
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:15
Location: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Contact:

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by aggas »

kostas654 wrote:λοιπον καγκουρες τον πηγα τον αξονα σε ενα μπαρμπα τεχνιτη στο Αργος και τον εκανε αντιπροσωπιας και μαλιστα επειδη ηταν στραβος μου εκοβε και χλμ,οριστε και μια φοτο απο το κοντερ που τραβηξα πριν λιγο στα 230 χλμ
Image
Πω πω ρε αδερφάκι μου αυτό το πρόβλημα σου παράκοβε χιλιόμετρα :o :o :o :o
Τώρα ήρθε στα φυσιολογικά του :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TERRANO II ZD30Ti(ΜΕ ΜΕΤΑΚΑΥΣΤΗΡΑ F16 )

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ImageImageImage

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!
kostas654
Posts: 948
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:37
Location: ΝΑΥΠΛΙΟ

Re: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ

Post by kostas654 »

aggas wrote:Πω πω ρε αδερφάκι μου αυτό το πρόβλημα σου παράκοβε χιλιόμετρα :o :o :o :o
Τώρα ήρθε στα φυσιολογικά του :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και που να εβαζα και τεταρτη φαντασου που θα εφτανε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κώστας Γκιαούρης
Post Reply

Return to “ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΩΝ”