SSANGYONG Club

User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Μίλησα με Εγγλεζοπουλο για το ACTYON και μου είπε μπροστά τακάκια - πίσω ελατήρια και αμορτισέρ κοντά στα 750 με 800€....
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
User avatar
george-4x4
Posts: 38
Joined: Fri Jan 15, 2010 09:26

Re: SSANGYONG Club

Post by george-4x4 »

Παιδια καλησπερα μολις γυρισαμε απο Ευρυτανια κοντα στην Δομνιστα......
ηταν φανταστικα ........ ειχε κοντα στους 40 ποντους χιονι και απο τις 6 το πρωι χιονιζε...
θα ξαναπαμε το τριημερο της Κ.Δευτερας......πιστευω να εχει παλι χιονι..............

Αντε να μαζευτουμε και αλλοι με ssangyong ....... να ξεκινησουμε τις εκδρομες........
Τα βουνα αυτη την εποχη ειναι τελεια.... !!!!!!!!!!!!!
SSANGYONG ACTYON 4X4
www.brat.gr
Αντώνης
Posts: 9
Joined: Thu Jan 28, 2010 14:00

Re: SSANGYONG Club

Post by Αντώνης »

george-4x4 wrote:Παιδια καλησπερα μολις γυρισαμε απο Ευρυτανια κοντα στην Δομνιστα......
ηταν φανταστικα ........ ειχε κοντα στους 40 ποντους χιονι και απο τις 6 το πρωι χιονιζε...
θα ξαναπαμε το τριημερο της Κ.Δευτερας......πιστευω να εχει παλι χιονι..............

Αντε να μαζευτουμε και αλλοι με ssangyong ....... να ξεκινησουμε τις εκδρομες........
Τα βουνα αυτη την εποχη ειναι τελεια.... !!!!!!!!!!!!!
Ετσι...έτσι...!!!

τώρα τελευταία...κάτι τύποι με tiguan κλπ την έχουν δει...πολύ τετρακίνητοι και off-roaders :mrgreen:
τι έχετε να πείτε επ' αυτού;
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: SSANGYONG Club

Post by stakyr »

Αντώνης wrote:
george-4x4 wrote:Παιδια καλησπερα μολις γυρισαμε απο Ευρυτανια κοντα στην Δομνιστα......
ηταν φανταστικα ........ ειχε κοντα στους 40 ποντους χιονι και απο τις 6 το πρωι χιονιζε...
θα ξαναπαμε το τριημερο της Κ.Δευτερας......πιστευω να εχει παλι χιονι..............

Αντε να μαζευτουμε και αλλοι με ssangyong ....... να ξεκινησουμε τις εκδρομες........
Τα βουνα αυτη την εποχη ειναι τελεια.... !!!!!!!!!!!!!
Ετσι...έτσι...!!!

τώρα τελευταία...κάτι τύποι με tiguan κλπ την έχουν δει...πολύ τετρακίνητοι και off-roaders :mrgreen:
τι έχετε να πείτε επ' αυτού;
Εχω εναν φιλο που το εχει ............... :roll: :roll:
Τον πηρα μια βολτιτσα στο βουνο , σε χαλαρα κομματια (ουτε τα αργα δεν εβαλα !!) και απο τοτε , δεν θελει να ξανακουσει για βολτα στο βουνο !!!! :o :o :shock: :shock:
Το χρησιμοποιει μονο στις δυσκολες ανηφορες του Κολωνακιου !!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
Φωκίων

Re: SSANGYONG Club

Post by Φωκίων »

kai που να αρχισουν οι τουρμπινες σε λιγο... απο τα 1400αρια....
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: SSANGYONG Club

Post by lker »

stakyr wrote:
Αντώνης wrote:
george-4x4 wrote:Παιδια καλησπερα μολις γυρισαμε απο Ευρυτανια κοντα στην Δομνιστα......
ηταν φανταστικα ........ ειχε κοντα στους 40 ποντους χιονι και απο τις 6 το πρωι χιονιζε...
θα ξαναπαμε το τριημερο της Κ.Δευτερας......πιστευω να εχει παλι χιονι..............

Αντε να μαζευτουμε και αλλοι με ssangyong ....... να ξεκινησουμε τις εκδρομες........
Τα βουνα αυτη την εποχη ειναι τελεια.... !!!!!!!!!!!!!
Ετσι...έτσι...!!!

τώρα τελευταία...κάτι τύποι με tiguan κλπ την έχουν δει...πολύ τετρακίνητοι και off-roaders :mrgreen:
τι έχετε να πείτε επ' αυτού;
Εχω εναν φιλο που το εχει ............... :roll: :roll:
Τον πηρα μια βολτιτσα στο βουνο , σε χαλαρα κομματια (ουτε τα αργα δεν εβαλα !!) και απο τοτε , δεν θελει να ξανακουσει για βολτα στο βουνο !!!! :o :o :shock: :shock:
Το χρησιμοποιει μονο στις δυσκολες ανηφορες του Κολωνακιου !!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Εχει το Tiguan αργα ??? :roll: Μηπως εννοεις το κλειδωμα του κεντρικου ?
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
Φωκίων

Re: SSANGYONG Club

Post by Φωκίων »

Bre ερωτευμενε Προεδρε :D :D :D

ο stakyr δεν εβαλε καν αργα....

το αλλο...
lker
Posts: 1274
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:13
Contact:

Re: SSANGYONG Club

Post by lker »

ΟΚ ΟΚ τωρα το καταλαβα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είμαι και εγώ από το Τζιτζικόνι ...
B.R.A.T. ... the original ...
Always groovin 4WD moving

http://www.youtube.com/watch?v=TpqueuIiWZk
Αντώνης
Posts: 9
Joined: Thu Jan 28, 2010 14:00

Re: SSANGYONG Club

Post by Αντώνης »

Μεταξύ μας,
υπάρχουν κάποιες ανηφορίτσες προς Πολύγωνο μεριά (στα δικαστήρια πιο πάνω)
που θα δυσκολευτεί πολύ οποιοσδήποτε χωρίς αργό να ανέβει, και ειδικά αν πρέπει να κάνει όπισθεν στο κατήφορο και να παρκάρει... :mrgreen:
μετά το παρκάρισμα...θα χρειαστεί δισκό-πλατω :lol:
Φωκίων

Re: SSANGYONG Club

Post by Φωκίων »

Γιατι νομιζεις εχει τοσα συνεργεια εκει γυρο τριγυρω????? :D :D :D :D :D
Post Reply

Return to “SSANGYONG Club”